|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
kurna chata, i w loście i w supernaturalu siakieś pomroczności jasne w ostatnich sekundach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Hehe a ja sobie 5 sezon Lostów na AXNie oglądam  I jeszcze tyle nie wiem  I jeszcze tyle przede mną .. hehe  Tylko, czy mi się tylko wydaje, czy Lości zrobili się tacy jacyś "przygodowi" ... i zanikł trochę ten tajemniczy kontekst
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
tajemniczego konteksta to Ci w końcówce zapodadzą w dawce ponadprzeciętnej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 1,336
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2008
Posty: 1,336 |
13 odcinek Dirty Sexy Money sezon 2 to był ostatni?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
generation kill - oglądał / ogląda ktoś ? house i lost się pokończyły nie ma co puszczać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Zawsze Baqu można puszczać kaczki  Llama, ale nie zauważyłeś, że od 4 sezonu, a właściwie od końcówki 3 sezonu Lost zaczęło się robić tak "IndianoJonesowo" trochę? A 4 sezon to jakieś takie mega przyspieszenie akcji, że już nie powiem nic o 5 sezonie, gnają jakby ... się miało zaraz skończyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
I się skończy  6 sezon jest ostatnim sezonem LOST 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313 |
Już bez większych przemyśleń można chyba dojść, że ten koleś na plaży co z Dżejkobem gadał to "żyjący Lock" i zarazem Czarny Dym. Egipska stopa też niczego sobie. Przychodzi na myśl "ważenie dusz, serce z piórem" i inne egipskie motywy. Tylko kij wie co dalej  Do stycznia trzeba poczekać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
generation kill - oglądał / ogląda ktoś ? house i lost się pokończyły nie ma co puszczać  Rewelacja, zajebisty serial o wojnie w Iraku 9/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
-error]Zawsze Baqu można puszczać kaczki  Llama, ale nie zauważyłeś, że od 4 sezonu, a właściwie od końcówki 3 sezonu Lost zaczęło się robić tak "IndianoJonesowo" trochę? A 4 sezon to jakieś takie mega przyspieszenie akcji, że już nie powiem nic o 5 sezonie, gnają jakby ... się miało zaraz skończyć  zgadza się, takie nie wiadomo co, po co i na co. ale ostatnie odcinki powracają do wątku głównego. odjazd totalny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nikt nie oglądał serialu " Underbelly"? A ponoć tylu było fanów Sopranos. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Mi ostatnio najbardziej się spodobał the Big Bang Theory Tam po prostu niektóre teksty [Sheldon rządzi] po prostu wgniatają w ziemie. Jak ktoś lubi trochę bardziej zakręcone sitcomy to polecam, fabuła znikoma, ale od czasu do czasu trafiają sie perełki wgniatające w ziemie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930 |
PB sie skonczyl Michael zginal i nie ma wpisow?  nono  jak sobie przypomne w 2 sezonie byl wpis za wpisem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
kuzwa, wiedzialem zeby tu nie wchodzic bez obrzejenia ost odcinka PB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 2,921 |
Mi ostatnio najbardziej się spodobał the Big Bang Theory Tam po prostu niektóre teksty [Sheldon rządzi] po prostu wgniatają w ziemie. Jak ktoś lubi trochę bardziej zakręcone sitcomy to polecam, fabuła znikoma, ale od czasu do czasu trafiają sie perełki wgniatające w ziemie. Też mnie totalnie wciągnęło  W 5 dni obejrzałem wszystkie odcinki  Raj też jest świetny (szczególnie mowa ciała), Leslie wg mnie ma genialne teksty, chociaż pojawia się rzadko, dialogi Howarda z matką też miażdżą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040 |
jak zobaczyłem t-baga w fox river w końcowej scenie to aż mnie bierze by zabrać się za 1 sezon prisona Szacun i wielkie brawa dla twórców. Genialny 1 i 2 sezon, potem już serial się staczał niestety, ale w pamięci pozostanie na długo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702 |
13 odcinek Dirty Sexy Money sezon 2 to był ostatni? Niestety tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Szczypi genialny sezon 2? GNIOT i tyle  sezon 1 to był majstersztyk, potem już tylko $$$ dla producentów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
generation kill - oglądał / ogląda ktoś ? house i lost się pokończyły nie ma co puszczać  Rewelacja, zajebisty serial o wojnie w Iraku 9/10  już się "zassysa"  szkoda, że tylko 7 odcinków, niedługo znowu będę musiał czegoś szukać :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496 |
PB sie skonczyl Michael zginal i nie ma wpisow?  nono  jak sobie przypomne w 2 sezonie byl wpis za wpisem  w (przed)ostatnim odcinku najlepszy byl tekst Christiny Scofield do swojego syna Michaela... "son of the bitch" 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|