Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
W tym temacie prosiłbym o umieszczanie swoich bilansów ostatecznych.. czyli po dniu 22.03.2005

Oczywiscie zgodnie z regulaminem sklasyfikowane mogą zostać osoby z minimum 50 wysłanymi typami.

No i czujcie się wolni w napisaniu paru zdań podsumowujących czy jakiejś refleksji ;-)

Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 23/03/2005 10:44.
Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Typy na 16.03.2005

55) Atlanta Hawks - Washington Wizards, typ 2 (-3) @1,95 Pinnacle 10/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> +9,50

56) New Orleans Hornets - Memphis Grizzlies, typ 2 (-4) @1,95 Pinnacle 10/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> +9,50

57) Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers, typ 2 (+3) @1,91 Fonbet 10/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> -10

Bilans ostatniego dnia:
2-1 (33,3%)
30->39
z/s= +9 yield= +30%

Bilans ogolny
28-28-1 (49,12%)
480->429,33
z/s= -50,57 yield= -10,53

Ogólnie bardzo słaby mój występ, straciłem ponad 10% zainwestowanego kapitału.. Wynik -50 chluby mi nie przynosi, ale cóż NBA była dość chimeryczna ;-)

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
#52 WAS Wizards v DEN Nuggets, 3:00, typ under 206.5, kurs 1.91, GB, 10/10 błąd
#53 PHX Suns v ATL Hawks -11.5/+11.5, 1:30, typ 1, kurs 1.91, GB, 10/10 błąd
#54 MIL Bucks v SEA Supersonics +6.5/-6.5, 4:00, typ 2, kurs 1.91, GB, 10/10 trafiony


********************************************************
bilans z dnia 22.03 1/0/2 Skutecznośc 33.33% inwestycja 30j
Zwrot 19.1 j Zysk/Strata -10.9 j Rentownośc -36.33%
Bilans ogólny : 32/3/19 Skuteczność: 62.74% Inwestycja: 530j
Zwrot: 616.3 j Zysk/Strata: +86.3 j Rentowność: +16.28%
********************************************************

Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 284
Bilans Ogólny

zagrane/trafione 61/32
out/in 431/431,97
zysk 0,97
yled - przemilczmy

No cóz swój udział po całkiem przyzwoitym poczatku zakonczyłem 7 marca , nie chcac dalej kontynuować fatalnej passy jaka mnie dotkneła, oraz nie zakonczyc konkursu z minusowym kontem.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
bilans z 20.03.2005

#68 Detroit - San Antonio , 21:30 , over 173 , 1.98 , Pinnacle , 9/10 110-101 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> +8.82
#69 Indiana - New Jersey , 21:30 , over 174.5 , 1.95 , Pinnacle , 9/10 85-94 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> +8.55

Bilans: 2-0
Inwestycja: 18
Zwrot: 35.37
Zysk/Strata: +17.37
Rentowność: +96.5 %
---------------------------------------------------------
BILANS KOŃCOWY

Bilans: 35-33-1
Skuteczność: 51.47 %
Inwestycja: 557
Zwrot: 587.28
Zysk/Strata: [color:"blue"] +30.28 j [/color]
Rentowność: [color:"blue"] +5.43 % [/color]
---------------------------------------------------------

Typy na 20.03

#68 Detroit - San Antonio , 21:30 , over 173 , 1.98 , Pinnacle , 9/10
#69 Indiana - New Jersey , 21:30 , over 174.5 , 1.95 , Pinnacle , 9/10

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Ja jestem niesklasyfikowany,niestety z braku czasu i licznych wyjazdów nie ukonczyłem wyścigu.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
Bilans ogólny:70-78-1(46,97%), inwestycja:1361., zwrot:1223,21, zysk/strata -127,79, rentowność:-9,38%

Uważam pomysł zorganizowania konkursu jak najbardziej trafiony, mimo pojawiajacych się zarzutów o rzekomym traceniu na wartosci przez temat dzienny.
Co do moich wyników, jak widać zakończenie marne. Po słabszym początku zaczeło sie dobrze dziać dla mnie w lidze, wyszedłem na plus. Jakiś miesiąc, półtora temu zaczęły się schody, dość strome, wyniki czasem zaskakujące i sensacyjne .Zauważyłem tez, że sporo kolegów przestało wtedy aktywnie brać udział w konkursie i była to mądra decyzja. Ja sobie typowałem i skończyło sie tym, że w miesiąc "wyrobiłem" [color:"red"] - 150j. [/color] "zysku".


Ps.Na szczęście ostatnie dni znowu przynoszą wzgledną "stabilizację", widmo uciekajacych PO daje znać o sobie.
Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
Poprawka w bilansie:
Bilans ogólny:70-78-1(46,97%), inwestycja:1361., zwrot:1233,21, zysk/strata -127,79, rentowność:-9,38%

Dołączył: Nov 2002
Posty: 354
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 354
Witam!

Typy z 22.03:
#95 23.03 1.30 New Jersey(-5)-Indiana 1 1.97 Pinnacle 10/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
#96 23.03 3.00 Denver(-8)-Washinton 1 1.94 Pinnacle 10/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bilans z 22.03: 2/0/0 0% +19,1j


Bilans bez hp 5-6
Bilans hp 29-28-2
Bilans u/o 14-12
Bilans ogólny: 48/46/2 51% +32,5j +3,4%

Podsumowując - ledwo na plus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ciężko było utrzymać mobilizację do walki w konkursie przez cały okres trwania, stąd niestety pojawiło się kilka nieprzemyślanych typów za co pretensje moge mieć tylko do siebie.

Pozdrawiam.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bilans: 69-64-3
Skuteczność: 51,87%
Inwestycja: 1330 j
Zwrot: 1409,3 j
Zysk/Strata: +79,3 j
Rentowność: +5,96%
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Oczywiście deklaruje gre w p-off.Ostatnio nie podawałem typów ponieważ straciłem troche kontakt z NBA i miałem troche problemów i czekałem na owy plej of

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Bilans ogólny:

trafione/nietrafione/zwrot 47/35/4
zysk/strata ogólnie +36,59j
Inwestycja: 682j ( 27j zwróconych nie liczę )


deklaruję chęć gry w play off

Pozdrawiam
frend30

Dołączył: Jan 2005
Posty: 223
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 223
Typy z 21.03.05
#50 02:25 Chicago - Atlanta, hcp, 2 (+9,5), - pudło
-------------------------------------------------------------------------------------------------
BILANS DNIA: 0-1 (0%), inwestycja: 10, zwrot: 0, zysk: -10,0 rentowność: -100%
BILANS KOŃCOWY: 28-22 (56%), inwestycja: 451, zwrot: 472,41, zysk: +21,41, rentowność: +4,75%
------------------------------------------------------------------------------------------------

Dalsza zabawa, jak najbardziej !

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Podsumowanie
-----------------------------------------

#39 Boston Celtics - Detroit Pistons, 01:35, typ over 188, 1.93, pinnacle, 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
#40 Seattle SuperSonics - Chicago Bulls, 04:35, typ under 196, 1.93, pinnacle, 5/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

-----------------------------------------
Bilans: 18-22 (0.450), inwestycja: 218, zwrot: 203.97, zysk: -14.03, rentowność: -6.44%


Niestety ostatnimi czasy nie mialem zupelnie glowy do bukmacherki. Podalem tylko 40 typow, ale prosilbym o wziecie mnie pod uwage przy rozdzielaniu dzikich kart na playoffy, dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
Quote
Boston vs Washington, Under 204, 2.05, 10/10, Pinnacle 101:105 (206) [Linked Image]


Bilans z 13.03: 0-1 (0%) - Wyłożył: 10 - Wygrał: - Na czysto: -10 - YIELD: -100%
Bilans ogólny: 18-15-1 (54,5%) - Wyłożył: 340 - Wygrał: 364,6 - Na czysto: +24,6 - YIELD: +7,2%

Podsumowanie

Ogólnie NBA wolę raczej oglądać niż typować, ale nie jest źle. Jest "cośtam" na plusie, chociaż potraktowałem ten konkurs bardziej jako małą wprawkę przed rozpoczynającym się właśnie sezonem MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Nie oddałem 50 typów bo nie chciałem typować na siłę, starałem się grać tylko to, co uważałem za warte zagrania. Do PO się więc niekwalifikuję i nie przystępuję. Ostrzę ząbki na MLB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

pozdro i do zobaczyska wkrótce

Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Ostatnio typy podałem 11 mar 2005,Pt
115 Toronto Raptors Atlanta Hawks 1x2 2 2(1-12inc) 6,5 William Hill 2 112 116 trafiony
116 Phoenix Suns Houston Rockets Handicap 2 -2,5 3,5 William Hill 4 107 127 trafiony

Bilans Dnia 2/0 100%
Inwestycja: 6
Zysk: 21j , 350%
Minione kilka tygodni spędziłem w rozjazdach między domem a Krakowem i niebardzo miałem czas na granie i typowanie ale mam nadzieję,że się to zmieni na czas playoff.Bilans nie jest taki zły ale jakoś niemogłem się przedrzeć ponad granicę 120 punktów.
Bilans Ogólny 59/55 51.8%, 2 Zwroty = podanych typów 116
Inwestycja: 971
Zysk: 1097.7 , 13%

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Bilans od poczatku konkursu:
Typy:62(28-0-34) z/s :-53,79 (inwestycja 426,00)

Wydaje mi sie,ze dobrze podliczyłem.
W 2 ostatnich "wystepach" zaliczyłem -25,00 i dałem spokój:-)

Ogólnie fajna zabawa,ale jezeli doczekamy 2 edycji to pare rzeczy trzeba bedzie zmienić,ale mamy czas na to.

Deklaruje udział w PO - moim celem jest finał:-)))

Słuchajcie,czekam na wiecej wypowiedzi w nastepujacych kwestiach
1)zasady kwalifikacjii do PO - "liberalizacja" regulaminu
2)rozstawienie w PO i problem przydzielenia handicapu

g00niek i Krajan,wzracam się do Sedziów :-)
Mysle,ze ze wzgledu na okres swiateczny termin ostatecznych deklaracji trzeba przedłuzyć.
Moze do wtorku do godziny 20:00 ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 351
BILANS OGÓLNY: 39/2/28 (58.21%), inwestycja: 690, zwrot: 764.60, zysk: +74.60

Dawno mnie nie bylo, ale tak jakos wyszlo:) Teraz wyrazam chec do grania w PO!!!:)

Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Podam i ja swoj kiepski bilans:
Bilans ogólny:
trafione/nietrafione/zwrot 19/29/
zysk/strata ogólnie -53,63j

Podawanie duzej ilosci spotkan(wykorzystywanie limitu dziennego) przynislo kiepski efekt.
pod koniec, jak zaczalem bardziej selekcjonowac typy i podawac co kilka dni, zaczelo przynosic dobre efekty(6 z rzedu bez wtopy).
Niestety przeoczylem koncowy termin podawania typow. Nie bede pisal ze wyjazdy, praca itp. Po prostu moja nieuwaga.
Od poczatku bylem za konkursem, podobalo(i podoba)mi sie to, i chcialem rowniez wziac udzial w play off.
Niestety skonczylem na 48 typach, wiec w/g regulaminu jestem out. No chyba ze bedzie jakis aneks.

pozdrawiam
lajkonik

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Oczywiście liberalizacja regulaminu jest wskazana. Jeśli o mnie chodzi to nie potrafiłem zachować podczas trwania konkursu jednoznacznego podejścia do regulaminu i czasami wychodziło tak że sa równi i równiejsi zdaję sobie z tego sprawę, ale jako że walczymy o prestiż a nie o pieniądze czy inne nagrody to sądzę że przy niedoborze pierwotnych konkursowiczów można dopuścić nowe osoby, czy tym bardziej te które zechcą wziać udział a nie podały 50 wymaganych typów a mają już wyrobiona markę na forum jak np. Ghost czy Grzemp...

Pozdrawiam
Dominik

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Nie wiem, czy mam na tyle wyrobiona markę, żeby dostać się do playoffów, o której pisze Guniek, podałem chyba około 40 typów(nawet na plusie skończyłem), ale nie spełniłem tego podstawowego wymogu, więc jeśli będzie miejsce, to mogę być przysłowiowym "zapchaj dziura" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, $-man, burbon, alfa, forty, JelineK, Sensei), 1,257 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,733
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1