|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
To ja was dopadnę w Wawie ze swoja skrzyneczką  Jakiś zakład o krate? ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
No i znowu mi z gnacikiem wypijecie wygraną 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
No i znowu mi z gnacikiem wypijecie wygraną  Raz sie zdarzyło... Łatwi ktoś gdzieś...? :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Po dłuższym przemyśleniu o dziwo bardziej po drodze mi do Żywca niż Warszawy nad zalew, mimo iż mam do Żywca na oko 300km dalej. Jednak uroki gór przeważają. Termin 3-5 lipca też wydaje się niezłym.
Wiadomo że nie każdy będzie jechał przez całą Polskę, ale nigdy nie będzie zgody co do czasu i miejsca. Moim zdaniem powinien wyłonić się organizator z tamtego terenu. Kto będzie mógł to pojedzie i się dostosuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
Dzisiaj odwiedzę Camping Dębina i dowiem się sczegółów. Jednak boję się bardzo o wysokośc cen.  poza campingiem nie ma za bardzo w samym mieście gdzie przenocować 20 osób przez parę dni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
my tu pierdu, pierdu a terminy na lipiec uciekaja... jak chcemy nad Zalewem Zegrzynskim to powinien to zalatwic ktos z Wawy. najpier looknac w necie a potem sie tam przejechac. ktos chetny? Ciekawe Janku kto jest z Warszawy  Sam Janek a więc... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
my tu pierdu, pierdu a terminy na lipiec uciekaja... jak chcemy nad Zalewem Zegrzynskim to powinien to zalatwic ktos z Wawy. najpier looknac w necie a potem sie tam przejechac. ktos chetny? Ciekawe Janku kto jest z Warszawy  Sam Janek a więc...  no niestety, mi sie dziecko rodzi, mam na glowie szkole rodzenia, uzadzanie pokoju mase innych glupich spraw wiec nie dam rady 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304 |
hmmm to gdzie ten zlocik bo nie wiem ile bułek na podróż szykować hrhrhr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
no i co zlot umarl zanim powstal??Nie ma zadnych chetnych do organizacji??Ja mam pomysl na organizacje w nowej gdynii(zgierz) wszystkie fajne sporty,basenik,hotel..ale to cenowo juz jest wyzsza polka..ale moze to wypali...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
a teraz szczegoly pokoj 3 osobowy(2 + dostawka) 450 zl wiec na osobye 150 zl za dobe!Wiec nie tak duzo..Nie wiem ile jest takich pokoi.Tu macie linka do tego centrum : http://www.nowa-gdynia.pl/centrum_sportuTeraz czekam na propozycje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
a teraz szczegoly pokoj 3 osobowy(2 + dostawka) 450 zl wiec na osobye 150 zl za dobe!Wiec nie tak duzo..Nie wiem ile jest takich pokoi.Tu macie linka do tego centrum : http://www.nowa-gdynia.pl/centrum_sportuTeraz czekam na propozycje. spoko, że coś próbujesz załatwić, ale 150 zł za dobe to bardzo dużo dla mnie, no chyba ze to ja jestem dziwny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
sprzedaj rakiete na allegro i bedziesz mial na zlot 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2008
Posty: 227 |
Wszyscy na meczu grabią buki to przecież stać na wydanie marnych 150 zł na dobę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
ostatnio bylem w niezlej willi w gdansku i placilem 160 za dwojke za dobe  moze nie przesadzajmy z ta kasa, jzu nawet nie chodiz o kase ... ale jak sie placi 150 za dobe to beda oczekiawc ze ekipa mecz.pl bedzie grzeczna i wypije po pifku przed snem a niestety tak nie ebdzie  a za szkody lepiej nie placic ...wiec mysle ze jak dla nas max 30-40 zl za dobe na osobe:) to taki standard
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
do wypicia % nie potrzeba luksusow ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
bedzie jechac ktos z wroclawia?? zawsze mozna sie zgadac i razem ruszyc w trip. no ja będę pewnie ruszał z Wro - i pewnie autem, wszystko zalezy gdzie w końcu ten zlot będzie bo czasu coraz mniej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Jest ktoś kto podjąłby się organizacji zloty w Żywcu ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 166 |
Panowie ja proponuje zze swojej strony łebe, jest taki za\jebioza osrodek kolonijny nad samym morzem nocka 25 zl pokoje 6-7 osobowe cieplutko przytulnie nad samą wydmą. aha blisko jest tez dom publiczny takze bedzie mozna jak to mawia WNN ,,zakutasic'' bo czytalem ze w chlopaki wq zeszzlych latach narzekali ze w przysuze nie bylo gdzie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 227
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2008
Posty: 227 |
Ale czy aby tam można "zakutasić po taniości?" 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 166 |
Ale czy aby tam można "zakutasić po taniości?"  z tego co kojarze mają wiele promocji z ktorymi nie spotykalem sie w innych miastach, dla przykladu, maja pare godzin ,,happy-hours'' coś w stylu JETBULLA lecz z tą róznica ze tutaj HH polega na tym ze mozna zakutasić bez gumy a płacisz tak jakbys był w gumie, ponadto znizki za karte studencka do 20-30 % a z tego co kojarze wielu sposrod nas to mlodzieniaszki studenciaki  Pani sa młode atrakcyjne takze bez obaw. co do sameo osrodka to mam tel. moge w kazdej hwili zadzwonic, warunki nie sa rewelacyjne bo jest to osrodek kolonijny, toaleta i umywalka plus prysznic na korytarzu ale komu to przeszkadza jak jest nakirany, maja za to dobra baze boiska do siatkowi pilki noznej i recznej takze mozna walic do woli. do plazy 3 minuty bo jak mowilem jest to nad wydmą. jedynym minusem jest to ze jako osrodek kolonijny jest zamykany o 22 - tzn. futka przy bramie, ale my z ziomalami przeskakiwalismy przez plot i nie robili problemu, nam tez nie beda obsaluga mila symaptyczna zarcie tanie smaczne i domowe. takze zastanowcie sie chlopaki i dajcie znac bo to jest jeden telefon i sprawa zalatwiona.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|