Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16
siwy212 #3126775 12/05/2009 00:25
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by siwy212
To ja was dopadnę w Wawie ze swoja skrzyneczką wink

Jakiś zakład o krate? ;>

Bonus: Unibet
Kameleon #3126820 12/05/2009 00:53
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
No i znowu mi z gnacikiem wypijecie wygraną laugh

siwy212 #3127008 12/05/2009 01:58
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by siwy212
No i znowu mi z gnacikiem wypijecie wygraną laugh

Raz sie zdarzyło...

Łatwi ktoś gdzieś...? :>

Kameleon #3128932 12/05/2009 22:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Po dłuższym przemyśleniu o dziwo bardziej po drodze mi do Żywca niż Warszawy nad zalew, mimo iż mam do Żywca na oko 300km dalej. Jednak uroki gór przeważają. Termin 3-5 lipca też wydaje się niezłym.

Wiadomo że nie każdy będzie jechał przez całą Polskę, ale nigdy nie będzie zgody co do czasu i miejsca. Moim zdaniem powinien wyłonić się organizator z tamtego terenu. Kto będzie mógł to pojedzie i się dostosuje.

Piostar #3128951 12/05/2009 22:27
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Dzisiaj odwiedzę Camping Dębina i dowiem się sczegółów.
Jednak boję się bardzo o wysokośc cen. frown
poza campingiem nie ma za bardzo w samym mieście gdzie przenocować 20 osób przez parę dni frown

bazyl #3130137 13/05/2009 05:11
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Originally Posted by bazyl
my tu pierdu, pierdu a terminy na lipiec uciekaja...
jak chcemy nad Zalewem Zegrzynskim to powinien to zalatwic ktos z Wawy. najpier looknac w necie a potem sie tam przejechac.
ktos chetny?

Ciekawe Janku kto jest z Warszawy smile Sam Janek a więc... smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Originally Posted by Ignorator
Originally Posted by bazyl
my tu pierdu, pierdu a terminy na lipiec uciekaja...
jak chcemy nad Zalewem Zegrzynskim to powinien to zalatwic ktos z Wawy. najpier looknac w necie a potem sie tam przejechac.
ktos chetny?

Ciekawe Janku kto jest z Warszawy smile Sam Janek a więc... smile
no niestety, mi sie dziecko rodzi, mam na glowie szkole rodzenia, uzadzanie pokoju mase innych glupich spraw wiec nie dam rady frown frown frown

bazyl #3130705 13/05/2009 17:52
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 3,304
hmmm to gdzie ten zlocik bo nie wiem ile bułek na podróż szykować hrhrhr

siwy212 #3140579 17/05/2009 20:09
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
no i co zlot umarl zanim powstal??Nie ma zadnych chetnych do organizacji??Ja mam pomysl na organizacje w nowej gdynii(zgierz) wszystkie fajne sporty,basenik,hotel..ale to cenowo juz jest wyzsza polka..ale moze to wypali...

mankiet #3143318 18/05/2009 23:21
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
a teraz szczegoly pokoj 3 osobowy(2 + dostawka) 450 zl wiec na osobye 150 zl za dobe!Wiec nie tak duzo..Nie wiem ile jest takich pokoi.Tu macie linka do tego centrum : http://www.nowa-gdynia.pl/centrum_sportu
Teraz czekam na propozycje.

mankiet #3143354 18/05/2009 23:39
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by mankiet
a teraz szczegoly pokoj 3 osobowy(2 + dostawka) 450 zl wiec na osobye 150 zl za dobe!Wiec nie tak duzo..Nie wiem ile jest takich pokoi.Tu macie linka do tego centrum : http://www.nowa-gdynia.pl/centrum_sportu
Teraz czekam na propozycje.
spoko, że coś próbujesz załatwić, ale 150 zł za dobe to bardzo dużo dla mnie, no chyba ze to ja jestem dziwny

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
sprzedaj rakiete na allegro i bedziesz mial na zlot smile grin

Exp #3143504 19/05/2009 00:52
Dołączył: Dec 2008
Posty: 227
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2008
Posty: 227
Wszyscy na meczu grabią buki to przecież stać na wydanie marnych 150 zł na dobę wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
ostatnio bylem w niezlej willi w gdansku i placilem 160 za dwojke za dobe smile

moze nie przesadzajmy z ta kasa, jzu nawet nie chodiz o kase ... ale jak sie placi 150 za dobe to beda oczekiawc ze ekipa mecz.pl bedzie grzeczna i wypije po pifku przed snem

a niestety tak nie ebdzie smile a za szkody lepiej nie placic ...wiec mysle ze jak dla nas max 30-40 zl za dobe na osobe:) to taki standard

kazow #3144432 19/05/2009 17:38
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
do wypicia % nie potrzeba luksusow ;-)

dewoj #3144522 19/05/2009 18:35
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by dewoj
bedzie jechac ktos z wroclawia?? zawsze mozna sie zgadac i razem ruszyc w trip.

no ja będę pewnie ruszał z Wro - i pewnie autem, wszystko zalezy gdzie w końcu ten zlot będzie bo czasu coraz mniej...

Mitul #3145163 19/05/2009 23:35
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Jest ktoś kto podjąłby się organizacji zloty w Żywcu ? smile

gnacik #3145976 20/05/2009 06:57
Dołączył: May 2009
Posty: 166
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 166
Panowie ja proponuje zze swojej strony łebe, jest taki za\jebioza osrodek kolonijny nad samym morzem nocka 25 zl pokoje 6-7 osobowe cieplutko przytulnie nad samą wydmą.

aha blisko jest tez dom publiczny takze bedzie mozna jak to mawia WNN ,,zakutasic'' bo czytalem ze w chlopaki wq zeszzlych latach narzekali ze w przysuze nie bylo gdzie... smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 227
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2008
Posty: 227
Ale czy aby tam można "zakutasić po taniości?" laugh

Dołączył: May 2009
Posty: 166
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 166
Originally Posted by TomaszGollob
Ale czy aby tam można "zakutasić po taniości?" laugh

z tego co kojarze mają wiele promocji z ktorymi nie spotykalem sie w innych miastach, dla przykladu, maja pare godzin ,,happy-hours'' coś w stylu JETBULLA lecz z tą róznica ze tutaj HH polega na tym ze mozna zakutasić bez gumy a płacisz tak jakbys był w gumie, ponadto znizki za karte studencka do 20-30 % a z tego co kojarze wielu sposrod nas to mlodzieniaszki studenciaki smile

Pani sa młode atrakcyjne takze bez obaw.

co do sameo osrodka to mam tel. moge w kazdej hwili zadzwonic, warunki nie sa rewelacyjne bo jest to osrodek kolonijny, toaleta i umywalka plus prysznic na korytarzu ale komu to przeszkadza jak jest nakirany, maja za to dobra baze boiska do siatkowi pilki noznej i recznej takze mozna walic do woli. do plazy 3 minuty bo jak mowilem jest to nad wydmą. jedynym minusem jest to ze jako osrodek kolonijny jest zamykany o 22 - tzn. futka przy bramie, ale my z ziomalami przeskakiwalismy przez plot i nie robili problemu, nam tez nie beda obsaluga mila symaptyczna zarcie tanie smaczne i domowe. takze zastanowcie sie chlopaki i dajcie znac bo to jest jeden telefon i sprawa zalatwiona.

Strona 10 z 16 1 2 8 9 10 11 12 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka, aker, alfa, burbon, rymoholik), 2,483 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,106
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1