Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#3167 08/06/2001 17:56
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
STS 620 Alaves - Mallorca 3,00

Mallorca musi wygrać aby zapewnić sobie awans do Ligi Mistrzów z drugiego miejsca. Alaves już nic nie osiągnie gra o pietruche. Kurs bardzo wysoki na to spotkanie, na pewno zleci.

Bonus: Unibet
#3168 09/06/2001 17:30
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
Czy ktoś ma pewne informacje dotyczące skladu Realu w niedzielnym meczu z oviedo?

#3169 11/06/2001 16:17
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,791
Dzieki za wasze typy
Ceramika 2+
Polonia 2+
Zagłebie 1L.+

#3170 12/06/2001 00:13
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Co sądzicie na temat meczu Inter -Slovan.

#3171 12/06/2001 20:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Pewniaki na jutro :
GKS-Górnik 2
Slask-Widzew X
Stomil-Pogon 1

Niestety nie zdążyłem dziś obstawić w Profie - bo zablokowali wszystkie 3 mecze (a kursy byly bardzo dobre - AKO wychodzilo blisko 7). Zastanawiam sie czy grac to w TOTOMIXIE, ale kursy tam specjalnie sa niskie na te mecze. Jest gdzies to do obstawienia w necie ?
W skrocie - ostatnia kolejka i ważą się losy utrzymania. Górnik wygrał ostatnie 4 mecze i nie inaczej będzie w Katowicach (zabrzanie mają nóż na gardle bo remis w przypadku zwyciestwa Radzionkowa z Orlenem spycha ich bezpośrednio do 2 ligi). Płoskoń z Dziurowiczem mają sztamę i dogadają się bez problemu. Katowice grają o pietruszkę. Nawet początkowo GKS wydał dziwną decyzję o zakazie wpuszczenia kibiców przyjezdnych (wiadomo, że taki wynik może wywołać zamieszki na trybunach) ale chyba w końcu się z niej wycofali pod naciskiem.
Śląsk-Widzew - remis zapewni spokojny byt obu drużynom i kaskę z Canal+ na następny sezon dla działaczy. Śląsk wywalił Wójcika nie po to żeby spaść do 2 ligi. Pawelec też jest kuty na 4 nogi więc wszyscy się tu będą rozumieli bez słów. Skończy się pewnie 0:0.
Stomil-Pogoń - tu też tylko zwycięstwo zapewnia Stomilowi spokojny byt. Pokonanie obecnej Pogoni to dziecinnie łatwa sztuka i nie trzeba nawet się z nimi dogadywac w tej sprawie. ALe znając polską ligę to pewnie i bez tego się nie obędzie (przezorny zawsze ubezpieczony). Ten skład Pogoni zagra ostatni mecz a póżniej wiekszość piłkarzy rozjedzie się po Polsce i świecie. Innymi słowy Pogoń już jest na wakacjach i zdeterminowany Stomil nie będzie miał problemów.

[This message has been edited by Grzesiek (edited 12-06-2001).]

#3172 12/06/2001 21:28
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
dorzucilbym jeszcze Polonia-Odra X.taki wynik pozbawia Odre "przyjemnosci" grania w barazach.bo jezeli przegraja,a Slask-Widzew X,GKS-Gornik 2 i Stomil-Pogon 1,to maja baraze.

#3173 12/06/2001 21:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
[QUOTE]Oryginalnie wysłał lok:
[b]dorzucilbym jeszcze Polonia-Odra X.taki wynik pozbawia Odre "przyjemnosci" grania w barazach.bo jezeli przegraja,a Slask-Widzew X,GKS-Gornik 2 i Stomil-Pogon 1,to maja baraze.

Zgoda - ale nie można wykluczyć, że Odra to wygra, więc nie ryzykowałbym. W przypadku tamtych 3 meczów jest to moim zdaniem łatwa kasa do podniesienia.

#3174 12/06/2001 21:52
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
jezeli Polonia-Odra bedzie ulozony to na bank bedzie to X.remis daje Odrze swiety spokoj.no i smrod jest mniejszy niz gdybybylo 2.chyba ze sie nie dogadaja,a Odra wygra po uczciwej walce.bo przeciez w naszej ladze wszystko jest mozliwe,nawet czysto sportowe rozstrzygniecia [Linked Image].

#3175 12/06/2001 22:03
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
wycofali dzisiaj z STS mecz ŚLĄSK-WIDZEW
...podobno miał być remis [Linked Image]

#3176 12/06/2001 22:34
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
wlasnie mecz Slask-Widzew jest najpewniejszy.bo zadowala obie strony.zdarzylem go puscic w TOTO-MIX dzisiaj popoludniu po kursie 2.00.jutro pewnie sporo spadnie.

#3177 13/06/2001 01:14
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Sory nie orientujecie się czy można stawiać na Amice z Legią ???

#3178 13/06/2001 03:19
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
Co do meczu Polonia Odra to się Grzesiek i lok z Wami nie zgadzam. Wydaje mi się ze to raczej Gornik wyłożył pieni¹dze na rzecz Poloni, aby sobie zapewnić utrzymanie. Gornika bardziej na to stać, a poza tym Gornik z Poloni¹ już sie w tym roku dobrze dogadywali : puchar za punkty w lidze ( a może i ten mecz był wliczony w cenę). Dla mnie zwycięstwo Poloni na 85%. Œwiadcz¹ tez o tym kursy buków zupelnie nie faworyzuj¹ tutaj Odry ani też specjalnie się nie zmieniaj¹.
Mecz Slask Widzew wycofany został z oferty STS, prof, Betako jak również z oferty buków krajow oœciennych. Został tylko Totomix z kursem na remis 1,6 ale do tego wymagaj¹ 5 kombinacji, co przy ubogiej ofercie jest dosyć trudne.
Chyba nie ma żadnego problemu z obstawianiem meczu Amiki z Legi¹. Tylko jak go obstawiać [Linked Image]

#3179 13/06/2001 04:47
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
a co z meczem Stomil-Pogon?czy Gornik tez zaplaci zeby Pogon nie przegrala?watpie.tak samo jak i nie zaplaci Polonii.
poza tym trenerem KSP jest Albin M.,ktory kiedys pracowal w...Odrze.

#3180 13/06/2001 05:34
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 647
Mecz Stomil:Pogoń jest moim zdaniem poza układem. Jeœli Stomilowi uda się wygrać to pozostanie w I lidze, jest to doœć prawdopodobne bior¹c pod uwagę rozsypkę Pogoni.

Rozważmy taki rozwój wypadków :

Slask Widzew : X - to pewne
GKS: Gornik 2
Polonia Odra - upieram się jednak przy 1.
W tej sytuacji 4 druzyny maj¹ po 36 punktów:

Slask, Gornik Widzew i Odra. Stomil jeœli wygra będzie miał 37, jeœli nie, to gra w barażach.

O kolejnoœci miejsc w tabeli decyduj¹ bezposrednie mecze pomiędzy drużynami zainteresowanymi. W tym wypadku trzeba będzie sporz¹dzić mał¹ tabelkę, która będzie wygl¹dała nastepuj¹co:

1.Widzew 11 pkt
2.Œl¹sk 6 pkt
3.Gornik 5 pkt 3:5
4. Odra 5 pkt 7:10

W tej sytuacji spada Odra (no chyba ze własnie Stomil). Widać że Gormik nie musi opłacac koniecznie Pogoni, wystarczy zwycięstwo Poloni.
To kto jakim trenerem był w przeszłoœci też nie jest chyba najwazniejsze, gdyż niekoniecznie trenerzy tu o tym decyduj¹. Gornik już sporo zainwestował w utrzymanie aby tego do końca nie poci¹gn¹ć, ale oczywiœcie może być też inaczej.

#3181 13/06/2001 14:42
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
A co myslicie o meczu z totomixa
117 Myszkow Toki 2 kurs 7,6
Tloki sa duzo lepsze

#3182 13/06/2001 15:02
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
postawilem ten mecz ale 1.kurs nedzny,ale typ pewny.bo chyba nie ma watpliwosci ze Myszkow wygra [Linked Image].

#3183 13/06/2001 20:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Arko:
[b]Co do meczu Polonia Odra to się Grzesiek i lok z Wami nie zgadzam.

Ależ ja właśnie podchodzę sceptycznie do obstawiania tego meczu i sobie go odpuszczam. Ale mając opowiedzieć się po czyjejś stronie (Twoja 1 przy X Loka)optowalbym za zdaniem Loka. Ale jak bedzie i kto ma racje okaze sie za jakies 3,5 godziny [Linked Image]

#3184 13/06/2001 20:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
[QUOTE]Oryginalnie wysłał lok:
[b]postawilem ten mecz ale 1.kurs nedzny,ale typ pewny.bo chyba nie ma watpliwosci ze Myszkow wygra [Linked Image]

To zalezy czy mecz bedzie grany fair - jesli tak, to szanse Tlokow sa calkiem spore. Niedawno wygrali z Radomskiem, pozniej pukneli Swit w Nowym Dworze. Wydaje sie, ze druzyna ta gra stosunkowo uczciwie. A jesli okaze sie, ze gorzyczanie sa motywowani przez sasiadow zza miedzy (Stalowa Wola) to zagranie tego meczu po kursie 7,6 na Tloki moze byc strzalem w dziesiatke.

#3185 17/06/2001 21:13
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Kocham lige włoską <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Czemu już się kończy.
9na9 czegoś takiego jeszcze nie miałem, kurcze jak jeszcze Hiszpania wejdzie to w wakacje nie będe musiał iść do roboty.
I love Italy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#3186 17/06/2001 21:16
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,267
Dokładnie Ahonen, szkoda. Najpierw Serie B, teraz Serie A, szczerze mówiąc nie miałem już nadziei na to że Napoli wyciągnie na 2:1, ale kupiony to kupiony $$$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> $$$

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, alfa, $-man, Lukasz111, betowiec, Sensei, rymoholik, aker), 827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1