Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16
Kameleon #3149316 22/05/2009 02:46
Dołączył: May 2009
Posty: 166
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 166
ja nadal obtuję za łeba, tanio miło i przyjemnie. zbieram chetnych kami rozumiem reflektujesz?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
właśnie haku napisał do mnie, że będzie mógł zorganizować zlot w Żywcu, jutro popołudniu albo wieczorem pojawi się osobny temat z konkretami oraz miejsce do zapisów, czekajcie cierpliwie smile

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
do Żywca daleko blush

bazyl #3149822 22/05/2009 06:23
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by bazyl
do Żywca daleko blush

Taa, lookam to za Żywcem są raptem 2-3 os. Z Gd. to ja sobie dam raczej luzik. No, ale jeśli pasi większości to ok. Ogólnie słabo z organizacją, chętnych co rok mniej frown. Parę lokalizacji padło: Żywiec, Zegrze, Zgierz, kolonie w z qrewkami w Łebie. Każda ma jakiś plus i minus. Może ci co serio wpadną niech skreślą parę słow co im pasuje. Wtedy cash i spotykamy się przy bro.

Pzdr.

Mr Joke #3149864 22/05/2009 06:50
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Mi pasuje jak najblizesz Wawy, ewentualnie swietny dojazd w max 4-5 godzin. zlot bedzie w terminie kiedy w kazdym momencie moze moja zona rodzic a wtedy nie wazne w jakim stanie bede musial grzac do niej grin

wiec Zegrze dobre bo blisko, a Sobieszewo fajne bo dobry dojaz i Żarcik by wszystko załatwil tongue smile

bazyl #3149903 22/05/2009 07:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
ja z checia bym pojechal tym razem, ale termin raczej nie bedzie mi pasowal frown zaoczne studia, pewnie egzaminy bede mial w tym weekendzie frown

xqwzts #3150134 22/05/2009 14:40
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
13 podstron o gadaniu o niczym prawie...jak juz padly konkretne propozycje to cisza..mysle ze niech sie wypowiedza osoby ktore byly juz na zlotach i beda teraz na zlocie.Reszta sie dopasuje.Ja podtrzymuje zgierz.Centrum Polski i sporo dodatkowych rozrywek.CO do picia w hotelu jesli ktos jest na tyle kulturalny to syfu nie robi nigdzie..ale jesli tu wpisuja sie dzieci ktorzy jada sie nachlac,zarzygac i robic syf to bezsensu....

mankiet #3150136 22/05/2009 14:42
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
a termin juz jest 03.07 do 05.07 wiec nie maja sensu wpisy mi nie pasuje nie bedzie mnie..co one wnosza do dyskusji w tym momencie??

mankiet #3150804 22/05/2009 21:06
Dołączył: May 2009
Posty: 166
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 166
żywiec odpadas nikt nie bedzie jechal cała polske zeby sie najebać i zaruchać...no chyba ze nie zalezy wam na frekwencji. Ponownie optuję za łeba ewentualnie zgodzę się na zgierz, bo kazdy bedzie mial blisko a najblizej mankiet dlatego tak mu zalezy laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Do Łeby pewnie nie trzeba tłuc się całą Polskę?

Tak samo daleko dla tych z południa, jak Żywiec dla osób z północy.

Kto zresztą powiedział że Żywiec odpada?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Originally Posted by Muskularny
żywiec odpadas nikt nie bedzie jechal cała polske zeby sie najebać i zaruchać...no chyba ze nie zalezy wam na frekwencji. Ponownie optuję za łeba ewentualnie zgodzę się na zgierz, bo kazdy bedzie mial blisko a najblizej mankiet dlatego tak mu zalezy laugh
a w 2 strone sie jedzie przez pół Polski ? to juz gdzies posrodku jakby co bo takie texty to tylko pierdolenie byle blizej siebie ...

cobra #3150836 22/05/2009 21:19
Dołączył: May 2009
Posty: 166
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 166
dlatego napisalem ze zgodze sie na zgierz pod warunkiem że będą kobiety tongue

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Zgodzisz?

Wybacz ale jeśli ktoś weźmie się za organizację gdziekolwiek, raczej nie będzie czekał na zgodę i pozwolenie osoby z 12 dniowym stażem na forum wink



Piostar #3150850 22/05/2009 21:26
Dołączył: May 2009
Posty: 166
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 166
Originally Posted by Piostar
Zgodzisz?

Wybacz ale jeśli ktoś weźmie się za organizację gdziekolwiek, raczej nie będzie czekał na zgodę i pozwolenie osoby z 12 dniowym stażem na forum wink

uwierz mi że ciebie też o zgodę też nikt pytac nie bedziesz.


Swoją drogą nieźle trzeba miec w bani żeby wyznacznikiem czegokolwiek był staż na forum..tak jakym nie mogł być biernym obserwatorem od 2000 roku...

Piostar #3150864 22/05/2009 21:30
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Originally Posted by Piostar
Zgodzisz?

Wybacz ale jeśli ktoś weźmie się za organizację gdziekolwiek, raczej nie będzie czekał na zgodę i pozwolenie osoby z 12 dniowym stażem na forum wink

Taa, bez obrazy muskularny, ale zluzuj gumę bo tylko temat się rozmywa przez takie posty jak Twoje. Sorry, ale nie wnoszą one nic do dyskusji. W poprzednich latach było full takich kozaków, którzy nigdy sie nie pojawili na zlocie, ale co drugi post był ich.
Pzdr.

Ps. jeśli przyjedziesz, to spoko chwała Ci.

Mr Joke #3150898 22/05/2009 21:38
Dołączył: May 2009
Posty: 166
M
member
member
M Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 166
jasne ze przyjade za kogo ty mnie masz ?? ale mam nadzieje ze ty tez przyjedziesz i bedziemy mogli wspolnie wypić jakis dobry siprytus od dziadka z meliny i pobalowac z panienkami smile

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Muskularny
uwierz mi że ciebie też o zgodę też nikt pytac nie bedziesz.


Swoją drogą nieźle trzeba miec w bani żeby wyznacznikiem czegokolwiek był staż na forum..tak jakym nie mogł być biernym obserwatorem od 2000 roku...

Weź go ktoś wyjeb laugh

Sobieszewo pasuje? Joke załatwi i można jechać znowu.

Kameleon #3150918 22/05/2009 21:44
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
odemnie 539,2 km , troche daleko to Sobieszowo, chyba zewezme zone i corke i wypad zrobimy na 3 dni, ale daleko bardzo frown

Kameleon #3150919 22/05/2009 21:45
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Macie, wspominane już tutaj wielokrotnie, idealne miejsce w centrum Polski - Zalew Zegrzyński.

Ja na zlot się nie piszę więc i w organizacji nie pomogę ale samo miejsce na prawdę b. dobre i godne polecenia.

Kameleon #3150922 22/05/2009 21:45
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
mi pasuje sobieszewo lub zegrze

ale proponuje zegrze, blisko wawy, bazyl nie bedzie musial gnac po pijaku do zony jak bedzie rodzic... trzeba lookac na to realistycznie ..sie nam chlopak zabije i co?

aa Muskula nie pytam o zgode ..ale Piostar by sie mogl zgodzic? ej wez sie zgodz, co?

Strona 13 z 16 1 2 11 12 13 14 15 16

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, kamel, poozon, ANZELMO, aker, forty), 2,616 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,352
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1