|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 166 |
ja nadal obtuję za łeba, tanio miło i przyjemnie. zbieram chetnych kami rozumiem reflektujesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
właśnie haku napisał do mnie, że będzie mógł zorganizować zlot w Żywcu, jutro popołudniu albo wieczorem pojawi się osobny temat z konkretami oraz miejsce do zapisów, czekajcie cierpliwie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
do Żywca daleko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
do Żywca daleko  Taa, lookam to za Żywcem są raptem 2-3 os. Z Gd. to ja sobie dam raczej luzik. No, ale jeśli pasi większości to ok. Ogólnie słabo z organizacją, chętnych co rok mniej  . Parę lokalizacji padło: Żywiec, Zegrze, Zgierz, kolonie w z qrewkami w Łebie. Każda ma jakiś plus i minus. Może ci co serio wpadną niech skreślą parę słow co im pasuje. Wtedy cash i spotykamy się przy bro. Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Mi pasuje jak najblizesz Wawy, ewentualnie swietny dojazd w max 4-5 godzin. zlot bedzie w terminie kiedy w kazdym momencie moze moja zona rodzic a wtedy nie wazne w jakim stanie bede musial grzac do niej  wiec Zegrze dobre bo blisko, a Sobieszewo fajne bo dobry dojaz i Żarcik by wszystko załatwil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
ja z checia bym pojechal tym razem, ale termin raczej nie bedzie mi pasowal  zaoczne studia, pewnie egzaminy bede mial w tym weekendzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
13 podstron o gadaniu o niczym prawie...jak juz padly konkretne propozycje to cisza..mysle ze niech sie wypowiedza osoby ktore byly juz na zlotach i beda teraz na zlocie.Reszta sie dopasuje.Ja podtrzymuje zgierz.Centrum Polski i sporo dodatkowych rozrywek.CO do picia w hotelu jesli ktos jest na tyle kulturalny to syfu nie robi nigdzie..ale jesli tu wpisuja sie dzieci ktorzy jada sie nachlac,zarzygac i robic syf to bezsensu....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
a termin juz jest 03.07 do 05.07 wiec nie maja sensu wpisy mi nie pasuje nie bedzie mnie..co one wnosza do dyskusji w tym momencie??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 166 |
żywiec odpadas nikt nie bedzie jechal cała polske zeby sie najebać i zaruchać...no chyba ze nie zalezy wam na frekwencji. Ponownie optuję za łeba ewentualnie zgodzę się na zgierz, bo kazdy bedzie mial blisko a najblizej mankiet dlatego tak mu zalezy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Do Łeby pewnie nie trzeba tłuc się całą Polskę?
Tak samo daleko dla tych z południa, jak Żywiec dla osób z północy.
Kto zresztą powiedział że Żywiec odpada?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
żywiec odpadas nikt nie bedzie jechal cała polske zeby sie najebać i zaruchać...no chyba ze nie zalezy wam na frekwencji. Ponownie optuję za łeba ewentualnie zgodzę się na zgierz, bo kazdy bedzie mial blisko a najblizej mankiet dlatego tak mu zalezy  a w 2 strone sie jedzie przez pół Polski ? to juz gdzies posrodku jakby co bo takie texty to tylko pierdolenie byle blizej siebie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 166 |
dlatego napisalem ze zgodze sie na zgierz pod warunkiem że będą kobiety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Zgodzisz? Wybacz ale jeśli ktoś weźmie się za organizację gdziekolwiek, raczej nie będzie czekał na zgodę i pozwolenie osoby z 12 dniowym stażem na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 166 |
Zgodzisz? Wybacz ale jeśli ktoś weźmie się za organizację gdziekolwiek, raczej nie będzie czekał na zgodę i pozwolenie osoby z 12 dniowym stażem na forum  uwierz mi że ciebie też o zgodę też nikt pytac nie bedziesz. Swoją drogą nieźle trzeba miec w bani żeby wyznacznikiem czegokolwiek był staż na forum..tak jakym nie mogł być biernym obserwatorem od 2000 roku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Zgodzisz? Wybacz ale jeśli ktoś weźmie się za organizację gdziekolwiek, raczej nie będzie czekał na zgodę i pozwolenie osoby z 12 dniowym stażem na forum  Taa, bez obrazy muskularny, ale zluzuj gumę bo tylko temat się rozmywa przez takie posty jak Twoje. Sorry, ale nie wnoszą one nic do dyskusji. W poprzednich latach było full takich kozaków, którzy nigdy sie nie pojawili na zlocie, ale co drugi post był ich. Pzdr. Ps. jeśli przyjedziesz, to spoko chwała Ci.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 166
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 166 |
jasne ze przyjade za kogo ty mnie masz ?? ale mam nadzieje ze ty tez przyjedziesz i bedziemy mogli wspolnie wypić jakis dobry siprytus od dziadka z meliny i pobalowac z panienkami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
uwierz mi że ciebie też o zgodę też nikt pytac nie bedziesz.
Swoją drogą nieźle trzeba miec w bani żeby wyznacznikiem czegokolwiek był staż na forum..tak jakym nie mogł być biernym obserwatorem od 2000 roku... Weź go ktoś wyjeb Sobieszewo pasuje? Joke załatwi i można jechać znowu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
|
|
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103 |
odemnie 539,2 km , troche daleko to Sobieszowo, chyba zewezme zone i corke i wypad zrobimy na 3 dni, ale daleko bardzo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Macie, wspominane już tutaj wielokrotnie, idealne miejsce w centrum Polski - Zalew Zegrzyński.
Ja na zlot się nie piszę więc i w organizacji nie pomogę ale samo miejsce na prawdę b. dobre i godne polecenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
mi pasuje sobieszewo lub zegrze
ale proponuje zegrze, blisko wawy, bazyl nie bedzie musial gnac po pijaku do zony jak bedzie rodzic... trzeba lookac na to realistycznie ..sie nam chlopak zabije i co?
aa Muskula nie pytam o zgode ..ale Piostar by sie mogl zgodzic? ej wez sie zgodz, co?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|