|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 383
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 383 |
W kolejnej edycji trzeba będzie doprecyzować, że należy podać to we właściwym temacie PRZED wysłaniem pierwszego typa w kolejnej rundzie.
No i muszą być jakieś sankcje, np. -100zł do końcowego bilansu w kolejnej rundzie jeśli ktoś tego nie zrobi. takizwykly znalazłem tę wypowiedź specjalnie dla ciebie i taki temat był już poruszany, powyżej masz odpowiedź admina. Były plany wprowadzenia aby użytkownik który tej informacji nie poda dostanie -100 na starcie. Może w przyszłej edycji takie zmiany w regulaminie zajdą(-100 na starcie), ale nawet jeśli byłyby w tej edycji to też byś przegrał ponieważ pokonałem cię zdecydowanie. W pierwszym poscie z typami napisałem też "witaj takizwykly" najwyraźniej musiałeś to przeoczyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Rimeven awansował do następnej rundy. W kolejnej edycji zmiana powinna wejść do regulaminu aby podawać info o awansie przed wysłaniem typów w kolejnej rundzie. Pozdrawiam wszystkich. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Dziękuję za odpowiedź i powodzenia rywalowi życzę w kolejnej rundzie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Mógłby mi ktoś podpowiedzieć z kim będę walczył w 3 rundzie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Mógłby mi ktoś podpowiedzieć z kim będę walczył w 3 rundzie?  jak na moj gust kolego "zza miedzy" to Pitterson 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Dziękuje bardzo kolego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
dawno tu nie zgladalem, ale to co teraz przeczytalem na kilku podstronach utwierdzilo mnie ze dokonalem dobrego wyboru i zrezygnowalem w udziale w "totolotku playoff"  .Teraz to juz jest komediodramat jakis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Wręcz przeciwnie, jest prosty regulamin i każdy kto nie potrafi spełnić coś tak potwornie łatwego... no cóż, może tylko siebie winić.  W sporcie jest to samo. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963 |
czytywalem prostsze umowy niz ten regulamin  , ale co prawda to prawda, wiekszosc powinna winic tylko siebie  ps.ograniczyc min i max kurs i ten konkurs znow bedzie atrakcyjny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
Pytanie w celu orientacyjnym..
Jeśli rywal skopiował typ od innego użytkownika nie zmieniając kursu (Expekt zmniejsyzł kurs o 0,05) to ten typ jak jest traktowany ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991 |
SAMSUNG27 Twój typ na Teneryfe po kursie 1,6 się nie liczy ! Koleżko od godziny 17:43 był kurs 1,55 a Ty go podałeś o 18:01 @ 1,6  Po co oszukujesz? Wszystko można sprawdzić.. Nie życze powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Conrad mam pytanie czy jest mozliwe przynajmniej w miesiacach wiosenno-letnich wydluzenie czasu podawania typow do godz 22.00  Ktos powie ze mozna podawac caly tydzien, zgoda, ale niektorzy nie maja czasu bo pracuja i weekend jest dla nich jedyna szansa... a skoro jedni czekaja do konca to czemu inni nie maja miec takiej mozliwosci ... W tym momencie premiowani sa Ci ktorzy nie korzystaja z ladnej pogody i nigdzie nie wyjezdzaja, nie uczestnicza w spotkaniach rodzinnych typu imieniny , urodziny itp... Ja dzis podalem pierwsze co mi sie wyswietlilo, akurrat padlo na X za 2,90 ale gdybym siedzial w domu to wystarczyloby mi do awansu 1,01 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Inzaghi, ale takie tłumaczenie jest bezsensu, premiowani ci co nie chodzą na imieniny  , a nie pomyslałeś, że potem odezwą się inni co napiszą, że po 20.00 wychodzą na impreze i też nie mogą czekać do 22.00 czyli wtedy kiedy Ty już wrócisz z urodzin  ? Regulamin jest prosty, ale wiadomo, że nigdy nie będzie wszystkim odpowiadał, wtedy wystarczy nie zgłaszać swojego udziału 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Inzaghi, ale takie tłumaczenie jest bezsensu, premiowani ci co nie chodzą na imieniny  , a nie pomyslałeś, że potem odezwą się inni co napiszą, że po 20.00 wychodzą na impreze i też nie mogą czekać do 22.00 czyli wtedy kiedy Ty już wrócisz z urodzin  ? Regulamin jest prosty, ale wiadomo, że nigdy nie będzie wszystkim odpowiadał, wtedy wystarczy nie zgłaszać swojego udziału  powiedz mi ile procent ludzi wychodzi na impreze po 20 w niedziele a ile wyjezdza na weekend ???? A po drugie gdybym nawet jakims cudem wychodzil po 20 w niedziele to moglbym podac typ np. o 19.30 a jak wyjezdzam na weekend to troche ciezko ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323 |
SAMSUNG27 Twój typ na Teneryfe po kursie 1,6 się nie liczy ! Koleżko od godziny 17:43 był kurs 1,55 a Ty go podałeś o 18:01 @ 1,6  Po co oszukujesz? Wszystko można sprawdzić.. Nie życze powodzenia  Czyli kurs niby z 1.60 spadl w ciągu kilkunastu minut na 1.55 i wyzywasz mnie od oszustów  Żałosne, co by mi dało to 0.05 skoro niszczyłem cię jeśli chodzi o dobre typy w tym pojedynku, Widziałem 1.60, dlatego napiszę do supoortu angielskiego aby wyjaśnili. Swoją drogą nawet jeśli ten typ by się nie liczył i miałbym -100 to pojechałem cię dość łatwo w tym pojedynku, aby nie powiedzieć znokautowałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
PLAYOFF WINNER 2011 
|
|
PLAYOFF WINNER 2011 
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465 |
Do Conrada Prosze o rozstrzygnięcie stanu mojego typu nr1 Wozniack Aleksandra - Errani Sara, typ został uzupelniony o date w trakcie jego trwania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Pkt #9 regulaminu. Ponieważ dane były niekompletne to typ nietrafiony będzie się liczył jako nietrafiony (czyli bez zmian), natomiast trafiony typ będzie się liczył jako niewysłany czyli w jego miejsce należy wysłać nowy typ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
"Półfinaliści: po 100 Euro dla każdego (łącznie 100 Euro) "" Mozna jasniej, bo w sumie te 2 zdania jak dla mnie sie wykluczaja  Polfinalisci dostana po 100 euro czy 100 euro do podzialu?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|