Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 20 1 2 13 14 15 16 17 19 20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
No to, nie będziesz się wykłócał czy będziesz ? laugh laugh laugh laugh

przykre :|

Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 381
laugh laugh laugh laugh laugh

Leże, napierw Rivaldo kompromitacja, a teraz takizwykly laugh
Za grosz honoru nie macie laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 383
R
R Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 383
Originally Posted by Conrad
W kolejnej edycji trzeba będzie doprecyzować, że należy podać to we właściwym temacie PRZED wysłaniem pierwszego typa w kolejnej rundzie.

No i muszą być jakieś sankcje, np. -100zł do końcowego bilansu w kolejnej rundzie jeśli ktoś tego nie zrobi.

takizwykly znalazłem tę wypowiedź specjalnie dla ciebie i taki temat był już poruszany, powyżej masz odpowiedź admina. Były plany wprowadzenia aby użytkownik który tej informacji nie poda dostanie -100 na starcie. Może w przyszłej edycji takie zmiany w regulaminie zajdą(-100 na starcie), ale nawet jeśli byłyby w tej edycji to też byś przegrał ponieważ pokonałem cię zdecydowanie.

W pierwszym poscie z typami napisałem też "witaj takizwykly" najwyraźniej musiałeś to przeoczyć wink

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Rimeven awansował do następnej rundy. W kolejnej edycji zmiana powinna wejść do regulaminu aby podawać info o awansie przed wysłaniem typów w kolejnej rundzie.

Pozdrawiam wszystkich. smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Dziękuję za odpowiedź i powodzenia rywalowi życzę w kolejnej rundzie. wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Mógłby mi ktoś podpowiedzieć z kim będę walczył w 3 rundzie? smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Zulus
Mógłby mi ktoś podpowiedzieć z kim będę walczył w 3 rundzie? smile

jak na moj gust kolego "zza miedzy" to Pitterson wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Dziękuje bardzo kolego smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
dawno tu nie zgladalem, ale to co teraz przeczytalem na kilku podstronach utwierdzilo mnie ze dokonalem dobrego wyboru i zrezygnowalem w udziale w "totolotku playoff" wink.Teraz to juz jest komediodramat jakis laugh

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Wręcz przeciwnie, jest prosty regulamin i każdy kto nie potrafi spełnić coś tak potwornie łatwego... no cóż, może tylko siebie winić. wink

W sporcie jest to samo. smile

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
czytywalem prostsze umowy niz ten regulamin wink , ale co prawda to prawda, wiekszosc powinna winic tylko siebie smile

ps.ograniczyc min i max kurs i ten konkurs znow bedzie atrakcyjny

Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
Pytanie w celu orientacyjnym..

Jeśli rywal skopiował typ od innego użytkownika nie zmieniając kursu (Expekt zmniejsyzł kurs o 0,05) to ten typ jak jest traktowany ?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 6,991
SAMSUNG27 Twój typ na Teneryfe po kursie 1,6 się nie liczy !
Koleżko od godziny 17:43 był kurs 1,55 a Ty go podałeś o 18:01 @ 1,6 uwaga uwaga
Po co oszukujesz? Wszystko można sprawdzić..

Nie życze powodzenia papa

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Conrad mam pytanie czy jest mozliwe przynajmniej w miesiacach wiosenno-letnich wydluzenie czasu podawania typow do godz 22.00 smirk

Ktos powie ze mozna podawac caly tydzien, zgoda, ale niektorzy nie maja czasu bo pracuja i weekend jest dla nich jedyna szansa... a skoro jedni czekaja do konca to czemu inni nie maja miec takiej mozliwosci ...

W tym momencie premiowani sa Ci ktorzy nie korzystaja z ladnej pogody i nigdzie nie wyjezdzaja, nie uczestnicza w spotkaniach rodzinnych typu imieniny , urodziny itp...

Ja dzis podalem pierwsze co mi sie wyswietlilo, akurrat padlo na X za 2,90 ale gdybym siedzial w domu to wystarczyloby mi do awansu 1,01 grin

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Inzaghi, ale takie tłumaczenie jest bezsensu, premiowani ci co nie chodzą na imieniny laugh , a nie pomyslałeś, że potem odezwą się inni co napiszą, że po 20.00 wychodzą na impreze i też nie mogą czekać do 22.00 czyli wtedy kiedy Ty już wrócisz z urodzin grin ? Regulamin jest prosty, ale wiadomo, że nigdy nie będzie wszystkim odpowiadał, wtedy wystarczy nie zgłaszać swojego udziału wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by mazik
Inzaghi, ale takie tłumaczenie jest bezsensu, premiowani ci co nie chodzą na imieniny laugh , a nie pomyslałeś, że potem odezwą się inni co napiszą, że po 20.00 wychodzą na impreze i też nie mogą czekać do 22.00 czyli wtedy kiedy Ty już wrócisz z urodzin grin ? Regulamin jest prosty, ale wiadomo, że nigdy nie będzie wszystkim odpowiadał, wtedy wystarczy nie zgłaszać swojego udziału wink

powiedz mi ile procent ludzi wychodzi na impreze po 20 w niedziele a ile wyjezdza na weekend ????

A po drugie gdybym nawet jakims cudem wychodzil po 20 w niedziele to moglbym podac typ np. o 19.30 a jak wyjezdzam na weekend to troche ciezko ...

Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 323
Originally Posted by Daramanian
SAMSUNG27 Twój typ na Teneryfe po kursie 1,6 się nie liczy !
Koleżko od godziny 17:43 był kurs 1,55 a Ty go podałeś o 18:01 @ 1,6 uwaga uwaga
Po co oszukujesz? Wszystko można sprawdzić..

Nie życze powodzenia papa

Czyli kurs niby z 1.60 spadl w ciągu kilkunastu minut na 1.55 i wyzywasz mnie od oszustów laugh Żałosne, co by mi dało to 0.05 skoro niszczyłem cię jeśli chodzi o dobre typy w tym pojedynku, Widziałem 1.60, dlatego napiszę do supoortu angielskiego aby wyjaśnili. Swoją drogą nawet jeśli ten typ by się nie liczył i miałbym -100 to pojechałem cię dość łatwo w tym pojedynku, aby nie powiedzieć znokautowałem.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
M
mkr Offline
PLAYOFF WINNER 2011
PLAYOFF WINNER 2011
M Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,465
Do Conrada
Prosze o rozstrzygnięcie stanu mojego typu nr1 Wozniack Aleksandra - Errani Sara, typ został uzupelniony o date w trakcie jego trwania.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Pkt #9 regulaminu. Ponieważ dane były niekompletne to typ nietrafiony będzie się liczył jako nietrafiony (czyli bez zmian), natomiast trafiony typ będzie się liczył jako niewysłany czyli w jego miejsce należy wysłać nowy typ.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
"Półfinaliści: po 100 Euro dla każdego (łącznie 100 Euro) ""

Mozna jasniej, bo w sumie te 2 zdania jak dla mnie sie wykluczaja wink

Polfinalisci dostana po 100 euro czy 100 euro do podzialu?

Strona 15 z 20 1 2 13 14 15 16 17 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rafal08, burbon, rymoholik, alfa, $-man, Akhu, ElNinho[mmdea], aker), 2,908 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,402
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1