Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#316481 22/04/2005 20:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Przeciętniacy.

Bonus: Unibet
#316482 23/04/2005 08:53
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
witam.mam pytanie do osób którzey mają karte inteligo ..dnia 10 kwietnia zleciłem wypłate srodków na moją karte,no i juz 15 miałem kaske na konci tylkko ze srdki zostały zablokowane na miesiac czasu:(dzwoniłem do serwisu inteligo i babka odpowiedziała mi ze bank ma prowo zablokowac srodki w celu sprawdzenia z kąd przychodzą!!zapytałem sie czy tylko przy pierwszej wypłacie bank ma tak procedure a ona odp[ . ze niewie???dodała ze bank ma prawo zablokowac kazde srodki do miesiaca czasu wpłacane z zagranicy!!!!wiec jak to wygląda??
prosze o odpowiedz!!!
pozdro

#316483 23/04/2005 09:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
sa zablokowana za kazdym raze duuuzy minus inteligo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#316484 23/04/2005 09:13
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
thx seoman.a jesli dokonam wpłaty z mb!!!??

#316485 23/04/2005 13:00
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2001
Posty: 385
jak z MB to nie... te blokady są na zwroty na karte z zagranicy

#316486 23/04/2005 13:17
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
ale w sportingbecie mozna wyplacac tez przelew, czyz nie?

#316487 24/04/2005 08:48
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7
Według mnie można i to nawet chyba bez względu jaką walute sie ma na koncie w Sportingbecie, kaska i tak przychodzi w zetach, a jak jest z wpłatą przez kartę jak ma sie konto w zetach w SB?

#316488 24/04/2005 10:02
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,461
czy z konta np mojego brata (Mbank) moge dokonac przelewu na swoje konto w sportingbecie??

#316489 24/04/2005 15:48
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
czy jeżeli złoże depozyt przez inteligo o dostane bonusa z ich promocji?? pisałem do nich ale jak zwykle olefka

#316490 24/04/2005 16:01
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
tak, dostaniesz tylko musisz im wyslac maila, ze spelniles warunki promocji, a oni dopisza kase

#316491 24/04/2005 16:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
dzienki za szybką odp.
P.S. zetrudnij sie unich jako support <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#316492 25/04/2005 18:24
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Czy Oni mają normalne asiany na piłkę?
widzę tylko: Handicap na gole, oraz Remis nie ma zakładu/90 Minutes Only. Bets Void on Drawn Match/ tzn. że Oni mają tylko asiana 0:0? Czy może są +0,5 +1,5, tyle że teraz nie widzę tego w ofercie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
pozdrawiam

#316493 26/04/2005 08:40
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 28
Kaligula ja ich niedawno pytałem o te aziany i różnice kursowe, bo aziany są na stronie angielskiej i dostałem takiego emaila, wklejam kawałek:

1. Asianów niestety w najbliższym czasie nie będzie ale nie jest to żadna dyskryminacja polskich klientów. Po prostu na nowym oprogramowaniu, które zostało zainstalowane (obecnie na stronach: polskiej, bułgarskiej, rosyjskiej, skandynawskich, wkrótce eurosportwetten) nie ma asian handicapów i wszyscy którzy przechodzą na nowe oprogramowanie, wszystkie domeny Sportingbet nie mają asian handicapów. Na stronie angielskiej jak tylko przejdzie na nowy interfejs również ich nie będzie. Czy wrócą? Tak, niestety nie potrafimy powiedzieć kiedy.

2. Różnice kursowe na polskiej stronie i angielskiej - rzeczywiście różnice są ale różnice biorą się z faktu, iż obecnie traderzy, czyli osoby, którzy ustalają kursy, pracują na dwóch platformach i stąd pojawiają różnice kursowe.
Różnice są raz na korzyść naszej strony polskiej raz na korzyść strony angielskiej. Jak tylko strona angielska przejdzie na nowe oprogramowanie kursy znów będa identyczne na wszystkich domenach.

O żadnej dyskryminacji polskich klientów nie może być mowy, Sportingbet Polska nie pozwoliłby na jakikolwiek przejaw dyskryminacji polskich klientów względem klientów np. z Anglii. Potwierdza to chociażby fakt, że przykładowo na stronie angielskiej nie ma obecnie żużla, jest natomiast dostępny na stronie polskiej. Są to po prostu efekty modernizacji technicznej, a nie konsekwencje umyślnego działania.

Podsumowując, przenosimy (jako grupa Sportingbet) wszystkie domeny na nowy interfejs i stąd różnice w ofercie i kursach. Jak tylko wszyscy będziemy pracować na jednej platformie, wówczas wszystko zostanie ujednolicone.

Z wyrazami szacunku

Sportingbet Polska

#316494 26/04/2005 19:27
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
Faktycznie marża na MLB jest ciekawa, ale pytanie - jako, że na SBRze szacują ich ledwo na C- i piszą o skargach klientów na opóźniane wypłaty pytam o doświadczenia z wypłatani od sportingbeta? Czy wszystko OK? i jak długo idzie (karta mbank, konto)?

#316495 26/04/2005 22:00
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
L
Lee Offline
member
member
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 142
Quote
Faktycznie marża na MLB jest ciekawa, ale pytanie - jako, że na SBRze szacują ich ledwo na C- i piszą o skargach klientów na opóźniane wypłaty pytam o doświadczenia z wypłatani od sportingbeta? Czy wszystko OK? i jak długo idzie (karta mbank, konto)?

OK
Kilka dni temu wyplacalem na moneybookers i kasa szla 15-20 minut.

#316496 27/04/2005 05:47
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 206
dzięki Lee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#316497 28/04/2005 10:52
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
mają konto w polsce juz w Raiffeisen Bank Polska moze cos wiecej ludzi sie na nich rzuci

#316498 28/04/2005 16:14
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
support mają świetny.


ALE

Garcia-Lopez, Guillermo v Marin, Juan Antonio
24-Apr-2006 16:00 1.571 2.25 What is this?
Gaudio, Gaston v Lopez, Feliciano
24-Apr-2006 16:00 1.20 4.00 What is this?
Singles and Upwards accepted. Min stake 0.5

Spotkania - oferta :
Ladies Match Betting
Team 1 2 Other bets
Clijsters, Kim v Bovina, Elena
24-Apr-2006 16:00 1.10 6.00 What is this?
Kuznetsova, Svetlana v Farina, Silvia
24-Apr-2006 16:00 1.363 2.875 What is this?
Dulko, Gisela v Zheng, Jie
26-Apr-2006 11:10 1.727 2.00 What is this?
Li,Na v Randriantefy, Dally
26-Apr-2006 11:10 1.571 2.25 What is this?

CHYBA DATY SIĘ NIE ZGADZAJĄ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#316499 28/04/2005 16:42
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Nigdy nie grałem w Sportingbecie ale zarejestrowałem się dosc dawno kiedy nie było polskiej wersji strony, teraz chcąc zacząć grać nie moge siezalogować na polskiej stronie lecz moge na angielskiej! Czy to znaczy że jest konieczność rejestracji na nowo na Polskiej? może napisać w tej sprawie do supportu?

Z góry dzięki za odpowiedz

#316500 28/04/2005 16:45
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Najlepiej jest zarejestrować się ponownie, tym razem na polskiej stronie. Można oczywiście skorzystać z bonusa rejestracyjnego.

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, forty, alfa, Akhu, rafal08, latajaca_holenderka, aker, 11kera11, rymoholik, betowiec, Sensei, bukma, burbon, $-man), 2,726 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1