|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
witam ponownie lemex,
ciesze sie ze juz niebawem bedziemy razem ogrywac buki na nhl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam Cię giertych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481 |
Spoko, nie daj się ponieść ułańskiej fantazji. Zapraszam do tematu: NHL - mecze przedsezonowe czyli ściema w świetle jupiterów - tam dla rozgrzewki i przekonania się, że człowiek to istota omylna można "potrenować" przed sezonem zasadniczym. Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka