Brandi to co wczoraj zrobiła z ..."> Brandi to co wczoraj zrobiła z ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Ostrzegam dzisiaj przed graniem za marne kursy na Lindsay <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Brandi to co wczoraj zrobiła z włoszką to aż ręce same składaja się do oklasków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lindsay nie rozegrała w tym roku ani jednego meczu na cleju a Brandi już tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Więc ostrzegam :>

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
aktorek widziles gdzies mecz Brandi?

Domachowska - Morigami 1, 1.5
Castano - Peschke 1, 1.8
Shaughnessy - Peng 1, 1.55
Farina - Garbin 1, 1.3

[i]niespodzianki:[/u]

Sugiyama - Strycova 2, 2.3
Raymond - Obziler 2, 2.8

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
aktorek ten mecz bedzie trwal moze ze 40min <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Moje typy na dzis :

Peschke K. - Castano C. 1 1.75

Maleeva M. - Groenefeld A.L. 2 2.71

Shaughnessy M. - Peng S. 2 2.15

Groen./Medina- Craybas/Russell 1 1.43 pewniak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
propozycja na dzisiaj

Castano - Peschke 1, 1.8

Domachowska - Morigami 1, 1.5

Shaughnessy M. - Peng S. 2 2.15

Raymond - Obziler 2, 2.8

Groen./Medina- Craybas/Russell 1 1.43

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Brandi buhaha......

MOJE TYPY NA DZIŚ:

Castano-Peschke 2 1.8

Sprem-Ruano Pasc. 2 2.21

Groe/Med-Cray/Rus 1 1.43

C.Ma/RuaP-Asag/Sre 1 1.4

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 4
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 4
Moje typy:

CASTANO-PESCHKE 1 1.8

LICHOWCEWA-SMASZNOWA 2 1.95

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
ewela uwazalbym na peng , nie dlatego ze jest lepsza niz megan, ale b.mozliwe ze znow tak zwane ruchy poza umiejetnosciowe zadecyduja--tak czy sieak zarowno na bew jak i na b-f byly bardzo dziwne ruchyba na tym meczu

Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
Hej, moglibyscie mi uzasadnic troche ten typek Groe/Med-Cray/Rus, dlaczego uwazacie tutaj taka pewna 1 ?? Pytam sie bo chcialbym to zagrac grubo i chcialbym sie przekoanc co do tego typu...dzieki za odpowiedzi

Pozdrawiam Kiwi

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
ewela uwazalbym na peng , nie dlatego ze jest lepsza niz megan, ale b.mozliwe ze znow tak zwane ruchy poza umiejetnosciowe zadecyduja--tak czy sieak zarowno na bew jak i na b-f byly bardzo dziwne ruchyba na tym meczu

brawo za wyczucie rytmu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Dzien dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Zvonareva-Peng 2 2.71
Lichovceva-Dulko 2 1.96

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Ruano P. - Domachowska 1, 1.7
Farina - Medina 1, 1.45

ryzykowne

2 z 3
Raymond - Asagoe 2, 2.1
Jankovic - Martinez 2, 2.0
Licha - Dulko 2, 2.0

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
nic z tego ewelina tongue

Raymond - Asagoe 1 1.63

Wimbledon July 4 2004 L Raymond(26) -S Asagoe 6-3 7-6
Roland Garros June 8 2003 L Raymond(21) -S Asagoe 6-1 7-5
Scottsdale Mar 4 2001 L Raymond(7) -S Asagoe-Q 6-0 6-1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Witam:

Petrova-Malejeva 1 1.46

Raymond-Asagoe 1 1.5

Lichovceva-Dulko 2 1.96

Pierce-Daniilidou 1 1.42



Zvonareva-Peng 2 2.71

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Quote
nic z tego ewelina tongue

Raymond - Asagoe 1 1.63

Wimbledon July 4 2004 L Raymond(26) -S Asagoe 6-3 7-6
Roland Garros June 8 2003 L Raymond(21) -S Asagoe 6-1 7-5
Scottsdale Mar 4 2001 L Raymond(7) -S Asagoe-Q 6-0 6-1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Twoj jedyny miernik h2h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jak Haas mial 7-0 z Mirnym to byla ta sama gadanina, tu jest 3:0 i co to znaczy, ze do konca zycia Lisa musi z nia wygrywac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Quote
Quote
nic z tego ewelina tongue

Raymond - Asagoe 1 1.63

Wimbledon July 4 2004 L Raymond(26) -S Asagoe 6-3 7-6
Roland Garros June 8 2003 L Raymond(21) -S Asagoe 6-1 7-5
Scottsdale Mar 4 2001 L Raymond(7) -S Asagoe-Q 6-0 6-1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Twoj jedyny miernik h2h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Jak Haas mial 7-0 z Mirnym to byla ta sama gadanina, tu jest 3:0 i co to znaczy, ze do konca zycia Lisa musi z nia wygrywac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pewnie nie będzie z nią wygrywała do końca życia,ale dziś jeszcze wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
ja tylko napisze,że na wszelki wypadek zagrałem jeszcze 1 seta na Amerykanke (1.7 gb)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
dzisiaj moze tak:

Pierce M. - Daniilidou E. 1 1.40

Zvonareva V. - Peng S. 2 2.60

Frazier A. - Peschke K. 2 2.30

Likhovtseva E. - Dulko G. 2 1.90

Raymond L. - Asagoe S. 1 1.60

i proponuje jednak w rozpisie

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
A jak dlamnie to Marta dzis Wygrywa ze Staruszka Pascual<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> WKoncu musi zaczac cos grac a jak wiadomo PAscual o wiele lepsza tenisistka jest w Deblu..

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Z tym, ze juz w debla odpadla wiec zostal wlasnie singiel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Quote
Z tym, ze juz w debla odpadla wiec zostal wlasnie singiel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Ale MArta w 3 rundzie ma Wieksze szanse powalczyc z Venus dzis PAscual, musi tlyko swoj tragiczny serwis poprawic<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Ruano Pascual-Domachowska 1/1.70
Jankovic-Martinez 1/1.60

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1