|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Ostrzegam dzisiaj przed graniem za marne kursy na Lindsay <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Brandi to co wczoraj zrobiła z włoszką to aż ręce same składaja się do oklasków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Lindsay nie rozegrała w tym roku ani jednego meczu na cleju a Brandi już tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Więc ostrzegam :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
aktorek widziles gdzies mecz Brandi?
Domachowska - Morigami 1, 1.5 Castano - Peschke 1, 1.8 Shaughnessy - Peng 1, 1.55 Farina - Garbin 1, 1.3
[i]niespodzianki:[/u]
Sugiyama - Strycova 2, 2.3 Raymond - Obziler 2, 2.8
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
aktorek ten mecz bedzie trwal moze ze 40min <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Moje typy na dzis :
Peschke K. - Castano C. 1 1.75
Maleeva M. - Groenefeld A.L. 2 2.71
Shaughnessy M. - Peng S. 2 2.15
Groen./Medina- Craybas/Russell 1 1.43 pewniak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
propozycja na dzisiaj
Castano - Peschke 1, 1.8
Domachowska - Morigami 1, 1.5
Shaughnessy M. - Peng S. 2 2.15
Raymond - Obziler 2, 2.8
Groen./Medina- Craybas/Russell 1 1.43
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Brandi buhaha......
MOJE TYPY NA DZIŚ:
Castano-Peschke 2 1.8
Sprem-Ruano Pasc. 2 2.21
Groe/Med-Cray/Rus 1 1.43
C.Ma/RuaP-Asag/Sre 1 1.4
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 4 |
Moje typy:
CASTANO-PESCHKE 1 1.8
LICHOWCEWA-SMASZNOWA 2 1.95
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
ewela uwazalbym na peng , nie dlatego ze jest lepsza niz megan, ale b.mozliwe ze znow tak zwane ruchy poza umiejetnosciowe zadecyduja--tak czy sieak zarowno na bew jak i na b-f byly bardzo dziwne ruchyba na tym meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 644 |
Hej, moglibyscie mi uzasadnic troche ten typek Groe/Med-Cray/Rus, dlaczego uwazacie tutaj taka pewna 1 ?? Pytam sie bo chcialbym to zagrac grubo i chcialbym sie przekoanc co do tego typu...dzieki za odpowiedzi
Pozdrawiam Kiwi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
ewela uwazalbym na peng , nie dlatego ze jest lepsza niz megan, ale b.mozliwe ze znow tak zwane ruchy poza umiejetnosciowe zadecyduja--tak czy sieak zarowno na bew jak i na b-f byly bardzo dziwne ruchyba na tym meczu brawo za wyczucie rytmu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Dzien dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Zvonareva-Peng 2 2.71 Lichovceva-Dulko 2 1.96
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Ruano P. - Domachowska 1, 1.7 Farina - Medina 1, 1.45
ryzykowne
2 z 3 Raymond - Asagoe 2, 2.1 Jankovic - Martinez 2, 2.0 Licha - Dulko 2, 2.0
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
nic z tego ewelina  Raymond - Asagoe 1 1.63 Wimbledon July 4 2004 L Raymond(26) -S Asagoe 6-3 7-6 Roland Garros June 8 2003 L Raymond(21) -S Asagoe 6-1 7-5 Scottsdale Mar 4 2001 L Raymond(7) -S Asagoe-Q 6-0 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Witam:
Petrova-Malejeva 1 1.46
Raymond-Asagoe 1 1.5
Lichovceva-Dulko 2 1.96
Pierce-Daniilidou 1 1.42
Zvonareva-Peng 2 2.71
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
nic z tego ewelina  Raymond - Asagoe 1 1.63 Wimbledon July 4 2004 L Raymond(26) -S Asagoe 6-3 7-6 Roland Garros June 8 2003 L Raymond(21) -S Asagoe 6-1 7-5 Scottsdale Mar 4 2001 L Raymond(7) -S Asagoe-Q 6-0 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Twoj jedyny miernik h2h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak Haas mial 7-0 z Mirnym to byla ta sama gadanina, tu jest 3:0 i co to znaczy, ze do konca zycia Lisa musi z nia wygrywac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
nic z tego ewelina  Raymond - Asagoe 1 1.63 Wimbledon July 4 2004 L Raymond(26) -S Asagoe 6-3 7-6 Roland Garros June 8 2003 L Raymond(21) -S Asagoe 6-1 7-5 Scottsdale Mar 4 2001 L Raymond(7) -S Asagoe-Q 6-0 6-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Twoj jedyny miernik h2h <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jak Haas mial 7-0 z Mirnym to byla ta sama gadanina, tu jest 3:0 i co to znaczy, ze do konca zycia Lisa musi z nia wygrywac? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pewnie nie będzie z nią wygrywała do końca życia,ale dziś jeszcze wygra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> ja tylko napisze,że na wszelki wypadek zagrałem jeszcze 1 seta na Amerykanke (1.7 gb) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 460 |
dzisiaj moze tak:
Pierce M. - Daniilidou E. 1 1.40
Zvonareva V. - Peng S. 2 2.60
Frazier A. - Peschke K. 2 2.30
Likhovtseva E. - Dulko G. 2 1.90
Raymond L. - Asagoe S. 1 1.60
i proponuje jednak w rozpisie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
A jak dlamnie to Marta dzis Wygrywa ze Staruszka Pascual<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> WKoncu musi zaczac cos grac a jak wiadomo PAscual o wiele lepsza tenisistka jest w Deblu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Z tym, ze juz w debla odpadla wiec zostal wlasnie singiel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
Z tym, ze juz w debla odpadla wiec zostal wlasnie singiel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Ale MArta w 3 rundzie ma Wieksze szanse powalczyc z Venus dzis PAscual, musi tlyko swoj tragiczny serwis poprawic<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Ruano Pascual-Domachowska 1/1.70 Jankovic-Martinez 1/1.60
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|