|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Miodzio! 6-6! HOME RUN, a może jeszcze wygrają? Pojawiły sie kursy na livie NYM-CIN 1,50-2,25. Może pokusić sie i sprobować jeszcze postawić na gospodarzy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Niestety nie zdążyłem - "Pitch 8 - In play, run-scoring play Joe Randa homers (1) on a fly ball to left field." Trudno i tak jak na pierwszy dzień nie jest źle dzięki: 2005-04-04 22:36 Pojedynczy New York Mets u Cincinnati Reds (Game outcome) Cincinnati by 2 or more Każdy inny wynik XXX 11.00 - 2005-04-04 22:35 Pojedynczy New York Mets u Cincinnati Reds (Game outcome) Każdy inny wynik Każdy inny wynik XXX 4.25 XXX - Czas pomysleć o jutrze, ale napewno na początku nie ma co zagrywac ostrzej, a później zobaczymy? Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
qwa! Metsi wtopili... jednym punktem! rozumiem gdyby to było 6 czy 10... ale jednym! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> więc: DET ml <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> CWS ml <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> NYM ml <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
qwa znowu wtopa i jeden wynik...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
qwa! Metsi wtopili... jednym punktem! rozumiem gdyby to było 6 czy 10... ale jednym! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> więc: DET ml <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> CWS ml <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> NYM ml <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
qwa znowu wtopa i jeden wynik... ja tak samo miałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
ehh no jednak overki nie powchodziły. przypomniałem sobie, że bardzo ważnym faktem w MLB podczas obstawiania under/over, którym należy sie sugerować są rzucający; jeżeli w danym meczu rzuca jakiś wymiatacz to zazwyczaj pada under, a jeżeli dobry pauker no to over jak nic. często właśnie w ten sposób wygrywalem kase, także od dzisiaj zaczynam dokładnie analizować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
2-2 jak na początek może być
nie weszli Mets więc jutro dalej stawiam na nich tym razem aby wygrać 2j
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka