Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Miodzio! 6-6! HOME RUN, a może jeszcze wygrają? Pojawiły sie kursy na livie NYM-CIN 1,50-2,25. Może pokusić sie i sprobować jeszcze postawić na gospodarzy?

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Niestety nie zdążyłem
- "Pitch 8 - In play, run-scoring play Joe Randa homers (1) on a fly ball to left field."
Trudno i tak jak na pierwszy dzień nie jest źle dzięki:
2005-04-04 22:36 Pojedynczy New York Mets u Cincinnati Reds (Game outcome) Cincinnati by 2 or more Każdy inny wynik XXX 11.00 -
2005-04-04 22:35 Pojedynczy New York Mets u Cincinnati Reds (Game outcome) Każdy inny wynik Każdy inny wynik
XXX 4.25 XXX -
Czas pomysleć o jutrze, ale napewno na początku nie ma co zagrywac ostrzej, a później zobaczymy?
Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
qwa! Metsi wtopili... jednym punktem! rozumiem gdyby to było 6 czy 10... ale jednym! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
więc:
DET ml <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
CWS ml <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
NYM ml <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

qwa znowu wtopa i jeden wynik...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Quote
qwa! Metsi wtopili... jednym punktem! rozumiem gdyby to było 6 czy 10... ale jednym! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
więc:
DET ml <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
CWS ml <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
NYM ml <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

qwa znowu wtopa i jeden wynik...

ja tak samo miałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
ehh no jednak overki nie powchodziły. przypomniałem sobie, że bardzo ważnym faktem w MLB podczas obstawiania under/over, którym należy sie sugerować są rzucający; jeżeli w danym meczu rzuca jakiś wymiatacz to zazwyczaj pada under, a jeżeli dobry pauker no to over jak nic. często właśnie w ten sposób wygrywalem kase, także od dzisiaj zaczynam dokładnie analizować.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
2-2 jak na początek może być


nie weszli Mets więc jutro dalej stawiam na nich tym razem aby wygrać 2j

Pozdrawiam

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, kamel, ElNinho[mmdea], Sensei), 2,604 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,334
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1