Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#318305 04/04/2005 12:08
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
[color:"green"]Zakladam temat i pozostanie on otwarty do jutra.Resztę zostawiam userom tego działu,fanom i sympatykom NBA. [/color]

Poprawiam swój bład - dziś w NBA dzień wolny,nie graja:-)

Last edited by amkwish; 04/04/2005 14:28.
Bonus: Unibet
#318306 04/04/2005 12:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Przepraszam za OT,ale chciałem publicznie podziękować tym,którzy w ostatnich dniach okazali mi tyle troski i wsparcia.Oprócz tych,które przeczytałem w temacie,otrzymałem równiez bardzo dużo maili na PW,za które z calego serca dziękuję.

Córka,na szczęście,czuje sie juz lepiej,na tyle dobrze,że operacja nie będzie na razie konieczna.

Jeszcze raz wielkie dzięki za pamięć.

#318307 04/04/2005 14:13
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
@Amkwish

Miło to przeczytać w tym smutnym okresie

#318308 04/04/2005 14:15
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Dziś nie ma meczów NBA bo jest finał NCAA więc data powinna być 05.04.2005, to taka skromna uwaga!

Pozdro amkwish i trzymaj się!

#318309 04/04/2005 14:27
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
LOL - rzeczywiście....nie ma :-))))

Przyzwyczajenie jest drugą naturą,hehe

W sumie to zostawię ten temat,tylko "schedule" usunę.
Może Ktoś będzie chciał podzielić się refleksjami z ostatnich dni,bo sporo sie wydarzyło na parkietach.

#318310 04/04/2005 16:29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Jak widać osób skłonnych do refleksji jak na lekarstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ja już dzisiaj napisz Swoje typki na jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

NYK - Indiana 2222
Moim zdaniem bardzo dobry typ, do grania za High Stake !
Kurs w profie 2,06 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Druga propozycja to Suns. Ale kurs 1,26 więc nie bede Wam zaprzątał głowy takimi śmiesznymi typami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#318311 04/04/2005 16:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
Zgadzam się z Zabielanym87. Pacers grają bardzo ambitnie i widać, ze chłopakom z Indiany zależy na najwyzszym miejscu w PO więc mecz warty zagrania. Zeby podbic aka dodam chyba Suns. reszta chyba no bet.

#318312 04/04/2005 17:13
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
ja zas chce Wam rowniez podziekowac za fachowosc, z ktorej przyznam sie korzystam, i ktora wydatnie wplynela na moje znakomite winning streak w postaci 5 wygranych kuponow pod rzad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Gdyby nie wydarzenia ostatnich dni, byloby jeszcze lepiej, bo na kolejny, wczorajszy kupon szykowalem zwyciestwo Minnesoty (wlasciwie bet of the (yester)day ), Golden State, Bostonu + 3 mecze futbolowe, ktore rowniez "weszly".

Jutro waham sie miedzy Sacramento a Golden State - oba po kursach ok 1.80. Davis, pomimo tego ze po raz pierwszy od wielu lat nie zagra w PO, tchnal w Wojownikow nowego ducha i sam go chyba zlapal. Sacramento nie powinno przegrac u siebie po raz drugi z przeciwnikiem z topu, tym bardziej, ze wydaje mi sie ze Sonics tocza sie jeszcze tylko sila rozpedu i myslami sa w juz poza runda zasadnicza. Bardziej prawdopodobne wydaje mi sie Kings i raczej na pewno zagram ich za kilkadziesiat zl w komplecie z Miami i dwoma meczami futbolowymi.

#318313 04/04/2005 17:17
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Oops, pomlil mi sie Boston z Memphis, amnezja wynikajaca z krancowego dzisiejszego niewyspania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

#318314 04/04/2005 17:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Panowie,mecze jutrzejsze w temacie z data 5 marca:-)
Jezeli juz chcecie dyskutować o nich,to natychmiast taki zakładam,hehe.

Jonathan,też sobie zagrałem Minnesote wczoraj,tyle ,że ...wirtualnie:-)

Co do warriors,to myśle,że juz najwyższy czas by przegrali,tym bardziej ,że kursy na to zdarzenie całkiem przyzwoite(jeszcze miesiąc temu pewnie Kings byliby szacowani na 1,2-1,3).

Dalsze opinie juz w nowym temacie,zapraszam.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty), 2,788 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,833
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1