|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
[color:"green"]Zakladam temat i pozostanie on otwarty do jutra.Resztę zostawiam userom tego działu,fanom i sympatykom NBA. [/color]
Poprawiam swój bład - dziś w NBA dzień wolny,nie graja:-)
Last edited by amkwish; 04/04/2005 14:28.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Przepraszam za OT,ale chciałem publicznie podziękować tym,którzy w ostatnich dniach okazali mi tyle troski i wsparcia.Oprócz tych,które przeczytałem w temacie,otrzymałem równiez bardzo dużo maili na PW,za które z calego serca dziękuję.
Córka,na szczęście,czuje sie juz lepiej,na tyle dobrze,że operacja nie będzie na razie konieczna.
Jeszcze raz wielkie dzięki za pamięć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
@Amkwish
Miło to przeczytać w tym smutnym okresie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Dziś nie ma meczów NBA bo jest finał NCAA więc data powinna być 05.04.2005, to taka skromna uwaga!
Pozdro amkwish i trzymaj się!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
LOL - rzeczywiście....nie ma :-))))
Przyzwyczajenie jest drugą naturą,hehe
W sumie to zostawię ten temat,tylko "schedule" usunę. Może Ktoś będzie chciał podzielić się refleksjami z ostatnich dni,bo sporo sie wydarzyło na parkietach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Jak widać osób skłonnych do refleksji jak na lekarstwo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Ja już dzisiaj napisz Swoje typki na jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
NYK - Indiana 2222 Moim zdaniem bardzo dobry typ, do grania za High Stake ! Kurs w profie 2,06 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Druga propozycja to Suns. Ale kurs 1,26 więc nie bede Wam zaprzątał głowy takimi śmiesznymi typami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
Zgadzam się z Zabielanym87. Pacers grają bardzo ambitnie i widać, ze chłopakom z Indiany zależy na najwyzszym miejscu w PO więc mecz warty zagrania. Zeby podbic aka dodam chyba Suns. reszta chyba no bet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
ja zas chce Wam rowniez podziekowac za fachowosc, z ktorej przyznam sie korzystam, i ktora wydatnie wplynela na moje znakomite winning streak w postaci 5 wygranych kuponow pod rzad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Gdyby nie wydarzenia ostatnich dni, byloby jeszcze lepiej, bo na kolejny, wczorajszy kupon szykowalem zwyciestwo Minnesoty (wlasciwie bet of the (yester)day ), Golden State, Bostonu + 3 mecze futbolowe, ktore rowniez "weszly".
Jutro waham sie miedzy Sacramento a Golden State - oba po kursach ok 1.80. Davis, pomimo tego ze po raz pierwszy od wielu lat nie zagra w PO, tchnal w Wojownikow nowego ducha i sam go chyba zlapal. Sacramento nie powinno przegrac u siebie po raz drugi z przeciwnikiem z topu, tym bardziej, ze wydaje mi sie ze Sonics tocza sie jeszcze tylko sila rozpedu i myslami sa w juz poza runda zasadnicza. Bardziej prawdopodobne wydaje mi sie Kings i raczej na pewno zagram ich za kilkadziesiat zl w komplecie z Miami i dwoma meczami futbolowymi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,560 |
Oops, pomlil mi sie Boston z Memphis, amnezja wynikajaca z krancowego dzisiejszego niewyspania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Panowie,mecze jutrzejsze w temacie z data 5 marca:-) Jezeli juz chcecie dyskutować o nich,to natychmiast taki zakładam,hehe.
Jonathan,też sobie zagrałem Minnesote wczoraj,tyle ,że ...wirtualnie:-)
Co do warriors,to myśle,że juz najwyższy czas by przegrali,tym bardziej ,że kursy na to zdarzenie całkiem przyzwoite(jeszcze miesiąc temu pewnie Kings byliby szacowani na 1,2-1,3).
Dalsze opinie juz w nowym temacie,zapraszam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|