|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Experto 0 litości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Drabinki pojawią się koło godziny 10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,767 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,767 Likes: 12 |
Za ten wynik powinien byc automatyczny awans do drugiej rundy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Ha... Ślepej kurze ...  Dalej już znasz Rafał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Dzikie karty w XV edycji otrzymali: piana (za niepowtarzalny wygląd w kuflu) i Cukier (za słodzycz w smaku).
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343 |
Dlaczego zostałem usunięty z konkursu? rozmawiałem z Exrto i miałem dostać bana po konkursie na pewien czas, chcecie szybciej mnie zbanować? Skopiowałem typy w eliminacjach, ale kopiowanie nie było zabronione w regulaminie, gdy to zrobiłem. Proszę o wyjaśnienie. Też interesuje mnie odpowiedź na to pytanie. Ponieważ widzę że regulamin jest tutaj przestrzegany wybiórczo, przykład z mojego pojedynku. Co to ma znaczyc Typy Bulleta ? podane przez Stoina. W regulaminie nie widze nic takiego takiego że ktoś inny może wysyłać typy za uczestnika konkursu. Jeśli pan Bullet nie ma czasu na konkurs to niech się do niego nie zapisuje, a nie że gram z jego kolegami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,140
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,140 |
co z typami ktore dzisiaj nie zdaza byc rozegrane lub zostana przelozone z powodu deszczu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Tolberti, zawsze czekamy max. 1 dzień na dokończenie meczów zaplanowanych na dzień wcześniej.
zyciesca, ja zezwoliłem na podanie typów przez Stoina za Bulleta, więc jego typy są ważne.
shaggy3, dostałeś bana za obrażanie innych userów tego forum, a wyleciałeś z konkursu za brak postawy fair play wobec pozostałych uczestników konkursu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,767 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,767 Likes: 12 |
Eh nie zauwazylem ,ze runda trwa dwa dni tylko  ide szukac typow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
jedno pytanie, czy moj przeciwnik moze zagrac na over gemowy w meczu Andersona z Querreyem? przy moim typie na Sama? Dzieki za odpowiedz 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Dlaczego zostałem usunięty z konkursu? rozmawiałem z Exrto i miałem dostać bana po konkursie na pewien czas, chcecie szybciej mnie zbanować? Skopiowałem typy w eliminacjach, ale kopiowanie nie było zabronione w regulaminie, gdy to zrobiłem. Proszę o wyjaśnienie. Też interesuje mnie odpowiedź na to pytanie. Ponieważ widzę że regulamin jest tutaj przestrzegany wybiórczo, przykład z mojego pojedynku. Co to ma znaczyc Typy Bulleta ? podane przez Stoina. W regulaminie nie widze nic takiego takiego że ktoś inny może wysyłać typy za uczestnika konkursu. Jeśli pan Bullet nie ma czasu na konkurs to niech się do niego nie zapisuje, a nie że gram z jego kolegami. Pan Bullet dziś rano przed pracą do której uczęszcza nie miał jak zagrac typów bo nie było kursów w Unibet. Napisał więc smsa do Pana Majnera z prośbą o podanie typów, ale Pan Majner też był w pracy pozwolił więc aby moje typy wysłał ktos inny czyli Pan Stoin za co im dziękuję (jednemu za zgodę, drugiemu za wysłanie). Widzę, że idea gry fair play jest Ci całkowicie obca zyciezca, ale coż każdy orze jak może 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343 |
Właśnie Tobie jest fair play obce, posługujesz się innymi. Wyobraź sobie że szukam tylko i wyłącznie Twoich postów, wchodzę w profil i widzę że nic nie wysłałeś, później taka niespodzianka bo znajomy wysłał. W regulaminie tego nie ma, szukałem tylko Twoich postów. Mam nadzieję że pomimo tych problemów pykną Cię bezproblemowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Jutro do godziny 9 będą drabinki i wyjasnienia do problemów. Dzisiaj mnie już nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609 |
Na początek regulamin:
9. Można typować ten sam mecz co przeciwnik, ale w taki sposób, że niemożliwym jest, aby oba typy (nasz i przeciwnika) jednocześnie były trafione.
Celowo wysłałem typ przeciw Bagietce, aby zablokować możliwość podania rywalowi typu na over/under. Udało się, byłem szybszy o 4 sekundy, dlatego awansowałem. Brawo! Masz się czy chwalić  Że nacisłeś "wyślij" szybciej niż ja??  Tylko, że ja nawet nie miałem na myśli, żeby blokować Ci jakikolwiek typ. Miałem zwrot i musiałem dać dwa ostatnie mecze, które były w ofercie. Pozatym nie wiem, czy dotyczy to typów na under/over jeżeli przeciwnik dał na 1,2. Czekam na oficjalny komunikat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
herrena - zyciesca
awans: zyciesca
O fair play i zachowaniu przemilcze, bo szkoda słów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Widze ze Napoleon doczekal sie taktycznych nasladowcow w konkursach  4 sekundy  swoja droga niezle sztuczki, blokowanie typow itp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343 |
Podstawowa rzecz jaką robię przystępując do konkursu to przeczytanie regulaminu, więc nie rozumiem jak moderatorzy mogą krytykować mnie za to co sami ustalili - ja tylko to przestrzegam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Wiedziałem że nie zrozumiesz.
Nie chodzi mi o typ, miałeś pełne prawo go grać. Tylko zachowanie i kulturę jaką prezentujesz w tym konkursie.
I kończymy ten temat. Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
kasa jest na koncie, dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Na tą chwilę mamy 60 grajków  potrzebnych nam jest jeszcze 4, może zaczniemy grę w 64 połączeni w 32 pary już od poniedziałku? Pierwsze 3 rundy trwałyby po 3 dni a kolejne 3 rundy 4 dni, co daje łącznie 21 dni czyli tyle ile jest przeznaczone na konkurs razem z eliminacjami  a nie co 2-3 dni byłaby zmiana rund  co na to prowadzący? To tylko taka moja sugestia  a będzie jak zadecyduja organizatorzy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|