Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 27 1 2 13 14 15 16 17 26 27
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Experto 0 litości tongue

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Drabinki pojawią się koło godziny 10.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,767
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,767
Likes: 12
Za ten wynik powinien byc automatyczny awans do drugiej rundy laugh wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Ha...

Ślepej kurze ... tongue

Dalej już znasz Rafał piwo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Dzikie karty w XV edycji otrzymali: piana (za niepowtarzalny wygląd w kuflu) i Cukier (za słodzycz w smaku).

Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
Originally Posted by shaggy3
Dlaczego zostałem usunięty z konkursu? rozmawiałem z Exrto i miałem dostać bana po konkursie na pewien czas, chcecie szybciej mnie zbanować? Skopiowałem typy w eliminacjach, ale kopiowanie nie było zabronione w regulaminie, gdy to zrobiłem. Proszę o wyjaśnienie.

Też interesuje mnie odpowiedź na to pytanie. Ponieważ widzę że regulamin jest tutaj przestrzegany wybiórczo, przykład z mojego pojedynku.

Co to ma znaczyc Typy Bulleta ? podane przez Stoina.
W regulaminie nie widze nic takiego takiego że ktoś inny może wysyłać typy za uczestnika konkursu. Jeśli pan Bullet nie ma czasu na konkurs to niech się do niego nie zapisuje, a nie że gram z jego kolegami.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,140
old hand
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,140
co z typami ktore dzisiaj nie zdaza byc rozegrane lub zostana przelozone z powodu deszczu?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Tolberti, zawsze czekamy max. 1 dzień na dokończenie meczów zaplanowanych na dzień wcześniej.

zyciesca, ja zezwoliłem na podanie typów przez Stoina za Bulleta, więc jego typy są ważne.

shaggy3, dostałeś bana za obrażanie innych userów tego forum, a wyleciałeś z konkursu za brak postawy fair play wobec pozostałych uczestników konkursu.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,767
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,767
Likes: 12
Eh nie zauwazylem ,ze runda trwa dwa dni tylko mad ide szukac typow laugh

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
jedno pytanie, czy moj przeciwnik moze zagrac na over gemowy w meczu Andersona z Querreyem? przy moim typie na Sama? Dzieki za odpowiedz wink

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by zyciesca
Originally Posted by shaggy3
Dlaczego zostałem usunięty z konkursu? rozmawiałem z Exrto i miałem dostać bana po konkursie na pewien czas, chcecie szybciej mnie zbanować? Skopiowałem typy w eliminacjach, ale kopiowanie nie było zabronione w regulaminie, gdy to zrobiłem. Proszę o wyjaśnienie.

Też interesuje mnie odpowiedź na to pytanie. Ponieważ widzę że regulamin jest tutaj przestrzegany wybiórczo, przykład z mojego pojedynku.

Co to ma znaczyc Typy Bulleta ? podane przez Stoina.
W regulaminie nie widze nic takiego takiego że ktoś inny może wysyłać typy za uczestnika konkursu. Jeśli pan Bullet nie ma czasu na konkurs to niech się do niego nie zapisuje, a nie że gram z jego kolegami.

Pan Bullet dziś rano przed pracą do której uczęszcza nie miał jak zagrac typów bo nie było kursów w Unibet. Napisał więc smsa do Pana Majnera z prośbą o podanie typów, ale Pan Majner też był w pracy pozwolił więc aby moje typy wysłał ktos inny czyli Pan Stoin za co im dziękuję (jednemu za zgodę, drugiemu za wysłanie). Widzę, że idea gry fair play jest Ci całkowicie obca zyciezca, ale coż każdy orze jak może laugh

Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
Właśnie Tobie jest fair play obce, posługujesz się innymi. Wyobraź sobie że szukam tylko i wyłącznie Twoich postów, wchodzę w profil i widzę że nic nie wysłałeś, później taka niespodzianka bo znajomy wysłał. W regulaminie tego nie ma, szukałem tylko Twoich postów. Mam nadzieję że pomimo tych problemów pykną Cię bezproblemowo.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Jutro do godziny 9 będą drabinki i wyjasnienia do problemów. Dzisiaj mnie już nie ma.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Originally Posted by zyciesca
Na początek regulamin:

9. Można typować ten sam mecz co przeciwnik, ale w taki sposób, że niemożliwym jest, aby oba typy (nasz i przeciwnika) jednocześnie były trafione.

Celowo wysłałem typ przeciw Bagietce, aby zablokować możliwość podania rywalowi typu na over/under. Udało się, byłem szybszy o 4 sekundy, dlatego awansowałem.


Brawo! Masz się czy chwalić laugh Że nacisłeś "wyślij" szybciej niż ja?? laugh Tylko, że ja nawet nie miałem na myśli, żeby blokować Ci jakikolwiek typ. Miałem zwrot i musiałem dać dwa ostatnie mecze, które były w ofercie.

Pozatym nie wiem, czy dotyczy to typów na under/over jeżeli przeciwnik dał na 1,2.

Czekam na oficjalny komunikat.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
herrena - zyciesca

awans: zyciesca

O fair play i zachowaniu przemilcze, bo szkoda słów.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Widze ze Napoleon doczekal sie taktycznych nasladowcow w konkursach laugh

4 sekundy laugh swoja droga niezle sztuczki, blokowanie typow itp laugh

Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
Z
enthusiast
enthusiast
Z Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 343
Podstawowa rzecz jaką robię przystępując do konkursu to przeczytanie regulaminu, więc nie rozumiem jak moderatorzy mogą krytykować mnie za to co sami ustalili - ja tylko to przestrzegam.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Wiedziałem że nie zrozumiesz.

Nie chodzi mi o typ, miałeś pełne prawo go grać. Tylko zachowanie i kulturę jaką prezentujesz w tym konkursie.

I kończymy ten temat. Powodzenia.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
kasa jest na koncie, dzieki piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Na tą chwilę mamy 60 grajków wink potrzebnych nam jest jeszcze 4, może zaczniemy grę w 64 połączeni w 32 pary już od poniedziałku? Pierwsze 3 rundy trwałyby po 3 dni a kolejne 3 rundy 4 dni, co daje łącznie 21 dni czyli tyle ile jest przeznaczone na konkurs razem z eliminacjami smile a nie co 2-3 dni byłaby zmiana rund smile co na to prowadzący?

To tylko taka moja sugestia smile a będzie jak zadecyduja organizatorzy

Strona 15 z 27 1 2 13 14 15 16 17 26 27

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Lukasz111), 1,631 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,844
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1