|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
Już w niedzielę 7 czerwca odbędą się wybory do eurokołchozu i TOTOLOTEK ma ofertę wartą uwagi Frekwencja wyniesie 28,00 procent ( - /=/+) 1.50 50.00 2.20 06/06 23:00 PO zdob.45,00 procent głosów ( - /=/+) 1.85 50.00 1.85 PIS zdob.25,00 procent głosów ( - /=/+) 1.85 50.00 1.85 SLD-UP zdob.10,00 procent głosów ( - /=/+) 1.85 50.00 1.85 PSL zdob. 7,00 procent głosów ( - /=/+) 1.85 50.00 1.85 ps: Polska ma do wzięcia 50 mandatów a jest się o co bić . każdy europoseł będzie na diecie w wysokości 7,6 tys. eurasków to jest ponad 30 kafli na "nasze" to tylko oficjalne stawki co do reszty to nic nie wiemy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
co do typowania to frekwencja będzie wg mnie na bank mniejsza niż 28% tak więc 1.35 jest na czysto do ako .
co do partii mała frekwencja = + dla pisu i psl tak uważam .
czekam na dalsze opinie koleżeństwa !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
co do typowania to frekwencja będzie wg mnie na bank mniejsza niż 28% tak więc 1.35 jest na czysto do ako . Również we wtorek CBOS opublikował wyniki sondażu (przeprowadzonego między 20 a 27 maja) dotyczącego zainteresowania eurowyborami tylko w Polsce. Według tego sondażu 36 proc. Polaków zadeklarowało, że na pewno weźmie udział w wyborach, 33 proc. odpowiedziało, że jeszcze nie wie, czy weźmie w nich udział, a 31 proc. - że raczej nie weźmie udziału.
moim zdaniem 30% spokojnie do przeskoczenia i jeżeli uda mi się gdzieś niedaleko dzisiaj znaleźć totolotka to bankowo zagram ten over 28, bo kurs 1,98 to dla mnie value. pozdr, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777 |
W tobecie masz kurs 2,80 na over 25,5 %, co i tak wydaje mi się stratą pieniędzy. Pięć lat temu sondaże pokazywały czterdziestukilku procentową frekwencję a wyszło 20 % ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
dodatkowe atrakcje na niedzielę w TOTOLOTKU
PO-PIS (okręg Warszawa 2) KL (liczba głosów) 1.70 1.90 tu chodzi o mazowsze A.Bielan-J.Kalinowski KL (liczba głosów) 1.40 2.40 PO-PIS (okręg Rzeszów) KL (liczba głosów) 1.80 1.80 SLD/UP-PSL (okręg Kraków) KL (liczba głosów) 1.60 2.00
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
A.Bielan-J.Kalinowski KL (liczba głosów) 1.40 2.40
tu widzę wygraną bielana z prostej przyczyny , ma jedynkę na liście pisu a co by nie powiedzieć ludzie darzą większym poparciem pis niż psl w ostatnich wyborach do europarlamentu w 2004 bielan co prawda w innym okręgu uzyskał siedemdziesiąt kilka tysięcy głosów + jedynka na obecnej liście ?
kalinowski w wyborach w 2007 dostał około 25 tysięcy i myslę , że wyniku mocno nie poprawi co samo daje jasną odpowiedź .
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
w 2004 frekwencja wyniosła 20.87% czy przez te 5 lat aż tak bardzo dostaliśmy pędu na wybory ? chyba nie . ale życie pokaże gdzie leży racja , jak wnuczki babkom pochowają dowody to pisuary dostaną po mandatach a i frekwencja będzie chudsza . 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
dla tych co wierzą w wysoką frekwencję polecam milenium kursy nawet w okolicach 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
Frekwencja wyniesie 28,00 procent over 28,00 @2,20Dla mnie minimum to 30 % w tych wyborach. DO głosowania, mogą już iść dwa nowe roczniki 1990 i 1991, które nie mogły brać udziału 2 lata temu w parlamentarnych. Wśród nich UE jest na pewno popularna, więc chętnie wykonają przywilej demokracji i zagłosują sobie pierwszy raz. W ostatnich wyborach do EU było tylko 20 % - (więc mamy pewną podstawę) ale to było dawno i świadomość o UE w społeczeństwie na pewno się zwiększyła, w dodatku dokonał się rozwój mediów internetu itp. Ważnym elementem będzie też pogoda, nie tylko w niedzielę, ale także piątek i sobota, ponieważ ludzie będą sobie planować jakoś weekend. Jeszcze analizuje, pod tym względem. W ostatnich wyborach parlamentarnych Polacy poszli licznie w porównaniu do lat poprzednich, może bardziej już rozumieją sens wyborów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Ja myśle, że frekwencja będzie wyższa niż rok temu, a duży wpływ może mieć dzisiejsza uroczystość. Politycy będą namawiali do głosowania w niedziele odnosząć się do zdarzeń sprzed 20 lat. Dzisiejsza rocznica może także wpłynąć na lepszy wynik PiSu oraz gorszy SLD.
Takze ja polecam Frekfencja powyżej 20,5 % - Tobet 1,72 Sld-UP poniżej 11%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375 |
spójrzcie na ofertę MILENIUM
ja jestem mile zaskoczony ofertą
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 752 |
tylko co stamtad wybrac? bardzo ciezko narazie nikt nie wystawil kto lepszy od kogo tylko durne procenty ktorych nawet wrozka nie przewidzialaby pewnie. poza para bielan-kalinowski w mixie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403 |
Jeszcze kilka słów odnośnie frekwencji w Eurowyborach w 2004 roku która wyniosła 20,8%. W 2004 roku wybory odbyły się 13.06 (niedziela) a cztery dni wczesniej było boże ciało tzn. dłuugi weekend podczas którego mnóstwo osob wyjeżdza na te kilka dni i to także wpłyneło znacząco na frekwencja. Także na wsiach nastawienie do Unii było o wiele gorsze niż jest teraz (dotacje dla rolników) a wybory były 1,5 miesiąca po naszym członkowstwie.
Kurs w Tobecie juz 1.60 10/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
dali jeszcze jedną linię na frekwencje w Tobecie. over 18,25 % -> @1,3 100/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
tak ale nie można już tego z niczym łączyć, więc tak średnio opłacalne na singla
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,128 |
Właśnie miałem o tym pisać.
Kellthorn uprzedziłeś mnie.
Ale jakaś lokata to chyba jest, z dość dobrym procentem, bo nie wierzę, aby mniej niż 20 % rodaków poszło do urn.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
http://www.tvn24.pl/0,10413,1603407,,,kandydat-samoobrony-placi-100-zl-za-glos,raport_wiadomosc.html bonusik dal niezdecydowanych ? bez obrotu, ale z "małym haczykiem" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
dali jeszcze jedną linię na frekwencje w Tobecie. over 18,25 % -> @1,3 100/10  kurde, ze ludzie o tym nie wiedzą, przeciez gdyby kazdy polak wiedzial o takiej promocji w Tobecie i mial mozliwosc szybkiego przelania kasy i zalozenia konta to by i sie nawet over 80% dalo wycisnąć znając nasze społeczenstwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Frekwencja wg mojej opinii w granicach 20%
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
A takie sondaże 36% to czysta fantastyka
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|