Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#318556 06/04/2005 06:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
i to byl dobry typ
indiana tez ok
ale Cavs i memphis...

Bonus: Unibet
#318557 06/04/2005 07:04
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
HA,ha,ha

jak rano zobaczyłem wyniki to nawet nie byłem zły.
Co wygrałem do tej pory (przeważnie na innych dyscyplinach)to wczoraj przegrałem na NBA(oprócz jakichś paru drobnych). Tak więc powrót do początku.

Pzdr

#318558 06/04/2005 09:27
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Lleyton gratulacje za typ na Boston...

Dzięki Krajan.. mam satysfakcję..Odrobiłem MLB ;-) Niektórzy atakowali Denver że są przereklamowani ;-) Ja ich reklamuje i będę reklamował.. Kilka refleksji...

NJ mnie bardzo zaskoczyło... Zwycięstwo zwycięstwem ale jego rozmiary... 31 punktów toż to deklasacja i to na parkiecie Cavs..

Indiana wysoko z Nowym Jorkiem - planowo..

Miami jednak podtrzymało serię zwycięstw mimo braku Shaqa.. Na uwagę zasługuje 39 punktów Wade'a..

I jednak Golden State poradziło sobie z Houston.. to był też mecz który wzbudzał emocje..

Memphis-Denver - oczywiście Kenyon Marin grał, wszedł z ławki zaliczył kilka cudownych dunków i zdobył 20 punktów ;-) 15 kwietnia sklepią Miśki jeszcze raz tym razem w Colorado... A co do awansu Minnesoty kosztem Memphis to jeszcze daleka droga...

Pozdrawiam
Dominik

#318559 06/04/2005 09:35
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
"...I jednak Golden State poradziło sobie z Houston.. to był też mecz który wzbudzał emocje..."

No a żeby było smieszniej, grałem wszystkie przeciwności na jednym kuponie: Indiana, Denver, Boston, NJ i wsadziłem sobie jeszcze Houston...ehhh ja to mam pecha ostatnio... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#318560 06/04/2005 10:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
ehh ja byłem bardzo blisko wygrania niezłej kasy, ale przeczucie mnie zawiodło tylko co do H+ na Bulls. W sumie ten jeden typ zpieprzył mi 3 kupony, na szczęście wszedł czarrty z nogi na Liverpool oraz Lyon do przerwy jedynki i wyszedłem na zero, ale wielka szkoda ; (

#318561 06/04/2005 13:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Niektórzy atakowali Denver że są przereklamowani ;-)

Nie "niektórzy" tylko ja;-) i nadal tak twierdzę,o czym zreszta będziesz miał okazje przekonać sie juz niedługo.
Grizzlies przegrali mecz,nie w sferze "sportowej" tylko mentalnej,nie udźwigneli balastu "przymusu wygranej" w końcówce.
O wynik w Denver jestem spokojny - wygraja Grizzlies.

#318562 06/04/2005 16:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
No przeca wiem ze Ty ;-) A myslisz że w jakim tonie pisałem ;-) Ja tam nie będę się za bardzo podniecał bo zbyt przywiązuje się do drużyny, ale liczę że Denver powalczy w playoffs, maja bardzo efektowny (nie mylić z efekciarskim ;-) skład i brakowało im takiego trenera jak George Karl czyli nieefektownego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Taki mix może przynieśc dobre efekty...

Pozdrawiam
Dominik

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (ANZELMO, rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, Akhu, alfa, aker, forty, kamel), 2,748 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,921
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1