Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#318536 05/04/2005 18:18
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Dziś tylko chyba jeden typ

Memphis -3

Długo myślałem nad nim, analizowałem, porównywałem, czytałem jak typują na świecie i napiszę tak (oczywiście uwzględniając wszelkie staty jak home wins, away wins, wins ATS,loses, schedule, h2h itd) - jeśli mecz byłby w rozgrywany w Denver zagrałbym Nuggets (Michał wiesz o co mi chodzi), ale dziś gram na gospodarzy podwójną stawkę.

Pzdr

PS
..czasmi warto posłuchać głosu ze środka i tak mi on podpowiada

Bonus: Unibet
#318537 05/04/2005 18:35
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ja również gram dzis na Grizzlies.
Ostatnia szansa,nóż na gardle,motywacja,własny parkiet i zaryzykuje.....przereklamowane Denver:-)
BTW nie dociera do mnie jakoś,ze takie druzyny jak Warriors i Nuggets stały sie mocnymi dogami.

Nie wiem jeszczae jak postąpic z meczem w NY.
Indiana wymiata,ale czy utrzyma tę tendencje?

W Cleveland zagram pewnie Cavsuff.

Jeszcze czekam na informacje i potem napisze,co ostatecznie zdecydowałem.

#318538 05/04/2005 19:26
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Podam swoje ostateczne typki pozniej, ale na pierwszy rzut oka nastepujaco mi to wyglada:

New York- Indiana 2 nie lubie grac przeciw Nowemu Jotkowi u siebie,bo sa nie obliczalni- ale dzis chyba trzeba zrobic wyjatek bo Indiana mocno zdeterminowana

podoba mi sie też cleveland- myśle ze maja poprostu wiecej atutow - u siebie sa bardzo grozni i jesli tylko nie zostawia lebrona samego to mysle ze wygraja ten mecz


reszta potem bo teraz ogladam mecz

#318539 05/04/2005 19:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
Indiana Pacers u New York Knicks - Indiana - 1.91

Dzisiaj tylko jeden mecz. Indiana ostatnio radzi sobie całkiem nieźle w przeciwieństwie do Knicks. Ostatni występ Reggiego w Madison Square Garden więc powinno to na niego wpłynąć motywująco. Zobaczymy jak będzie, kurs ładny więc można zaryzykować.

#318540 05/04/2005 20:30
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
A ja dzis sobie zagram meczyk o ktorym nikt jeszcze nic nei napisal

Waszyngton-Boston

Waszyngton bez Jamisona i wogole maja szpital- kazdy ma jakis uraz prawie ale beda sie starali grac
Boston ma olbrzymi potencjal- wierze w to barzo i mysle ze ewentualna absencja Walkera nie przeszkodzi im w wygranej.

typ- boston kurs 2.65 stawka 6/10

#318541 05/04/2005 20:51
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
X
addict
addict
X Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
Quote
Waszyngton bez Jamisona i wogole maja szpital- typ- boston kurs 2.65 stawka 6/10

Doradzam ostroznosc-wg Washington Times Jamison ma wrocic na dzisiejszy mecz. A w Bostonie kontuzjowany Walker, wiec to tak roznie moze byc. Powodzenia.

#318542 05/04/2005 20:52
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Podsumowując moje przekonania co do typów z rana sie nie zmieniły ale gram tylko trzy zdarzenia:
1) CLE-NJN - 1(-5,0)
2) MEM-DEN - 1(-2,5)
3) SAC-SEA - 1(-4,5)
W rozpisie 2/3 za 5/10 na kombinację
i dosyć grubo singiel na Miśki (-2,5) - 25/10
Reszty się nie tykam choć robiłem przymiarki.
Mecze nr 2 i 3 do ew. skontrownaia na livie na BaW tylko kto za mnie wstanie na 7.00 do pracy.
Pozdrawiam
KRAJAN

#318543 05/04/2005 21:04
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Jeszcze na dobranoc zapodałem taki oto czysto rekreacyjny kupon (ale to za grosze):
Wt 05/04/05 22:59
konkurs: GRACZ MIESIACA - KWIECIEN
system: 4 pewniak + 2/3 pokaż szczegóły kuponu

data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs
ýr 06/04/05 04:00 Sacramento Kings - Seattle SuperSonics
handicap NBA 1 (-4.5) 1.90 pewniak
ýr 06/04/05 02:30 Dallas Mavericks - Orlando Magic
Powyzej/Ponizej NBA powyzej 206.5 punktow 1.90 pewniak
ýr 06/04/05 02:00 Memphis Grizzlies - Denver Nuggets
handicap NBA 1 (-3.0) 1.90 pewniak
ýr 06/04/05 01:30 New York Knicks - Indiana Pacers
NBA 2 1.92 pewniak
ýr 06/04/05 01:00 Charlotte Bobcats - Los Angeles Clippers
NBA 1 2.09
ýr 06/04/05 01:00 Washington Wizards - Boston Celtics
NBA 2 2.60
ýr 06/04/05 01:30 Atlanta Hawks - New Orleans Hornets
NBA 1 2.26

Pozdrawiam
KRAJAN

#318544 05/04/2005 21:08
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Quote
Nie wiem jeszczae jak postąpic z meczem w NY.
Indiana wymiata,ale czy utrzyma tę tendencje?

Moze to Ci pomoże

NYK przegrali 6 ostatnich meczów także 0-6 ATS
Indiana 5-1 w 6 ostatnich grach i 5-0-1 zwrot ATS

wg mnie czas na

NYK +1,5

Pzdr

#318545 05/04/2005 21:26
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
walker z celtuff napewno kontuzjowany?? czy juz wroci dzisiaj??

#318546 05/04/2005 21:56
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Walker dzis nie zagra.Na jednej ze stron pisalo ze ledwo co moze ruszac noga bo tak go boli kolano wiec o grze nie ma mowy narazie.

#318547 05/04/2005 22:07
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Trzeci typ z NBA i ostatni na dziś

Cleveland ml potrójna stawka

Pzdr

#318548 05/04/2005 22:42
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
wie ktos gdzie mozna znalezc stremy do meczy nba?? z pilki dosc latwo znalezc ale z nba to juz trudniej

#318549 05/04/2005 22:54
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
B&W handi na Miami spadł do -5,5 a było na początku -9,5...

#318550 05/04/2005 23:00
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Shaq nie zagra chyba

#318551 05/04/2005 23:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
czy moglby mi ktos podac strone gdzie sa aktualne wyniki z meczow NBA.. nabierzaco? bo sprawdzam tylko na interi w sporcie na zywo... ale sa straszne opoznienia ;/

[color:"red"] Temat "Linki" - tam jest wszystko [/color]

Last edited by amkwish; 06/04/2005 00:21.
#318552 06/04/2005 02:13
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
No i w meczu nocy mamy niezłe emocje - oby zdrowo się skończyło
Miśki-Bryłki 84-86 i 1.41" do końca!

#318553 06/04/2005 02:26
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
No to pieknie 91-94 Dziekujemy miski - Brawa dla g00ńka. a Grizzly won z PO.
Pozdrawiam
KRAJAN

#318554 06/04/2005 04:56
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
M
mmv Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
Quote
tak. ten H(+12) dla Orlando to chyba prezent od bukuff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> więc:

New York-Indiana 02 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

ten typ chodzi mi po głowie od kilku dni. Spike Lee kibicuje Knicksom więc Reggie zrobi mu na złość i wygra ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dallas-Orlando(0-12) 02 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Orlando się przebudziło, a Mavs w spotkaniu z Cleveland klasy nie pokazali.

Cavs-Nets(0-6) 02 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Odkąd wtopiłem piękny kupon na cavs to stawiam przeciwko nim, dzisiaj bardzo realna ich przegrana z nets.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Piękna noc. zaluje tylko, ze nie postawiulem na Miami przy tym ujemnym hc.

#318555 06/04/2005 05:09
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Quote
A ja dzis sobie zagram meczyk o ktorym nikt jeszcze nic nei napisal

Waszyngton-Boston

Waszyngton bez Jamisona i wogole maja szpital- kazdy ma jakis uraz prawie ale beda sie starali grac
Boston ma olbrzymi potencjal- wierze w to barzo i mysle ze ewentualna absencja Walkera nie przeszkodzi im w wygranej.

typ- boston kurs 2.65 stawka 6/10

Thank you Boston <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08), 2,913 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1