|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Dziś tylko chyba jeden typ
Memphis -3
Długo myślałem nad nim, analizowałem, porównywałem, czytałem jak typują na świecie i napiszę tak (oczywiście uwzględniając wszelkie staty jak home wins, away wins, wins ATS,loses, schedule, h2h itd) - jeśli mecz byłby w rozgrywany w Denver zagrałbym Nuggets (Michał wiesz o co mi chodzi), ale dziś gram na gospodarzy podwójną stawkę.
Pzdr
PS ..czasmi warto posłuchać głosu ze środka i tak mi on podpowiada
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Ja również gram dzis na Grizzlies. Ostatnia szansa,nóż na gardle,motywacja,własny parkiet i zaryzykuje.....przereklamowane Denver:-) BTW nie dociera do mnie jakoś,ze takie druzyny jak Warriors i Nuggets stały sie mocnymi dogami.
Nie wiem jeszczae jak postąpic z meczem w NY. Indiana wymiata,ale czy utrzyma tę tendencje?
W Cleveland zagram pewnie Cavsuff.
Jeszcze czekam na informacje i potem napisze,co ostatecznie zdecydowałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Podam swoje ostateczne typki pozniej, ale na pierwszy rzut oka nastepujaco mi to wyglada:
New York- Indiana 2 nie lubie grac przeciw Nowemu Jotkowi u siebie,bo sa nie obliczalni- ale dzis chyba trzeba zrobic wyjatek bo Indiana mocno zdeterminowana
podoba mi sie też cleveland- myśle ze maja poprostu wiecej atutow - u siebie sa bardzo grozni i jesli tylko nie zostawia lebrona samego to mysle ze wygraja ten mecz
reszta potem bo teraz ogladam mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141 |
Indiana Pacers u New York Knicks - Indiana - 1.91
Dzisiaj tylko jeden mecz. Indiana ostatnio radzi sobie całkiem nieźle w przeciwieństwie do Knicks. Ostatni występ Reggiego w Madison Square Garden więc powinno to na niego wpłynąć motywująco. Zobaczymy jak będzie, kurs ładny więc można zaryzykować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
A ja dzis sobie zagram meczyk o ktorym nikt jeszcze nic nei napisal
Waszyngton-Boston
Waszyngton bez Jamisona i wogole maja szpital- kazdy ma jakis uraz prawie ale beda sie starali grac Boston ma olbrzymi potencjal- wierze w to barzo i mysle ze ewentualna absencja Walkera nie przeszkodzi im w wygranej.
typ- boston kurs 2.65 stawka 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524 |
Waszyngton bez Jamisona i wogole maja szpital- typ- boston kurs 2.65 stawka 6/10 Doradzam ostroznosc-wg Washington Times Jamison ma wrocic na dzisiejszy mecz. A w Bostonie kontuzjowany Walker, wiec to tak roznie moze byc. Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Podsumowując moje przekonania co do typów z rana sie nie zmieniły ale gram tylko trzy zdarzenia: 1) CLE-NJN - 1(-5,0) 2) MEM-DEN - 1(-2,5) 3) SAC-SEA - 1(-4,5) W rozpisie 2/3 za 5/10 na kombinację i dosyć grubo singiel na Miśki (-2,5) - 25/10 Reszty się nie tykam choć robiłem przymiarki. Mecze nr 2 i 3 do ew. skontrownaia na livie na BaW tylko kto za mnie wstanie na 7.00 do pracy. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Jeszcze na dobranoc zapodałem taki oto czysto rekreacyjny kupon (ale to za grosze): Wt 05/04/05 22:59 konkurs: GRACZ MIESIACA - KWIECIEN system: 4 pewniak + 2/3 pokaż szczegóły kuponu data zdarzenie rodzaj zakład rezultat kurs ýr 06/04/05 04:00 Sacramento Kings - Seattle SuperSonics handicap NBA 1 (-4.5) 1.90 pewniak ýr 06/04/05 02:30 Dallas Mavericks - Orlando Magic Powyzej/Ponizej NBA powyzej 206.5 punktow 1.90 pewniak ýr 06/04/05 02:00 Memphis Grizzlies - Denver Nuggets handicap NBA 1 (-3.0) 1.90 pewniak ýr 06/04/05 01:30 New York Knicks - Indiana Pacers NBA 2 1.92 pewniak ýr 06/04/05 01:00 Charlotte Bobcats - Los Angeles Clippers NBA 1 2.09 ýr 06/04/05 01:00 Washington Wizards - Boston Celtics NBA 2 2.60 ýr 06/04/05 01:30 Atlanta Hawks - New Orleans Hornets NBA 1 2.26
Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Nie wiem jeszczae jak postąpic z meczem w NY. Indiana wymiata,ale czy utrzyma tę tendencje? Moze to Ci pomoże NYK przegrali 6 ostatnich meczów także 0-6 ATS Indiana 5-1 w 6 ostatnich grach i 5-0-1 zwrot ATS wg mnie czas na NYK +1,5 Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 4,225 |
walker z celtuff napewno kontuzjowany?? czy juz wroci dzisiaj??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Walker dzis nie zagra.Na jednej ze stron pisalo ze ledwo co moze ruszac noga bo tak go boli kolano wiec o grze nie ma mowy narazie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Trzeci typ z NBA i ostatni na dziś
Cleveland ml potrójna stawka
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137 |
wie ktos gdzie mozna znalezc stremy do meczy nba?? z pilki dosc latwo znalezc ale z nba to juz trudniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 909 |
B&W handi na Miami spadł do -5,5 a było na początku -9,5...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
czy moglby mi ktos podac strone gdzie sa aktualne wyniki z meczow NBA.. nabierzaco? bo sprawdzam tylko na interi w sporcie na zywo... ale sa straszne opoznienia ;/
[color:"red"] Temat "Linki" - tam jest wszystko [/color]
Last edited by amkwish; 06/04/2005 00:21.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
No i w meczu nocy mamy niezłe emocje - oby zdrowo się skończyło Miśki-Bryłki 84-86 i 1.41" do końca!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
No to pieknie 91-94 Dziekujemy miski - Brawa dla g00ńka. a Grizzly won z PO. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
tak. ten H(+12) dla Orlando to chyba prezent od bukuff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> więc:
New York-Indiana 02 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
ten typ chodzi mi po głowie od kilku dni. Spike Lee kibicuje Knicksom więc Reggie zrobi mu na złość i wygra ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Dallas-Orlando(0-12) 02 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Orlando się przebudziło, a Mavs w spotkaniu z Cleveland klasy nie pokazali.
Cavs-Nets(0-6) 02 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Odkąd wtopiłem piękny kupon na cavs to stawiam przeciwko nim, dzisiaj bardzo realna ich przegrana z nets.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Piękna noc. zaluje tylko, ze nie postawiulem na Miami przy tym ujemnym hc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
A ja dzis sobie zagram meczyk o ktorym nikt jeszcze nic nei napisal
Waszyngton-Boston
Waszyngton bez Jamisona i wogole maja szpital- kazdy ma jakis uraz prawie ale beda sie starali grac Boston ma olbrzymi potencjal- wierze w to barzo i mysle ze ewentualna absencja Walkera nie przeszkodzi im w wygranej.
typ- boston kurs 2.65 stawka 6/10 Thank you Boston <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|