|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Milwaukee @ Boston 7:00pm Memphis @ Toronto 7:00pm Charlotte @ Philadelphia 7:00pm Chicago @ Orlando 7:00pm Cleveland @ Indiana 7:00pm Washington @ Detroit 7:30pm Denver @ New Orleans 8:00pm L.A. Clippers @ San Antonio 8:30pm Utah @ Minnesota 9:30pm Golden State @ Portland 10:00pm
Goście na pierwszym miejscu Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Ja dzis obstawiam tak: Denver Nuggets u New Orleans Hornets 1 1.38 Memphis Grizzlies u Toronto Raptors 1 1.83
AKO 2,53 Stawka 10zl EW 25,25zl
Typy z B&W
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Po wczorajszej super wtopie CLE, MEM-głównie! Na gorąco już poszły kupony i to wcale nie za drobne: 1) singiel Cleveland @ Indiana 2(-3,0) stake 25/10 (p.a. wczoraj MEM) Pacers po ostatnich 4 zwycięstwach stanęli przed szansą załapania się do PO w pierwszej 4 (o miejsca 3-7 najprawdopodobniej będzie walczyła z BOS, CHI, WAS i właśnie CLE), ale wcale nie ma jeszcze gwarancji uczestnictwa w PO (znowu meczyk za 6pkt. - oby nie powtórzyła się historia z wczoraj). Indiana u siebie gra nieźle 21-14, a Kawalerzyści na wyjadach tragicznie 11-24. Ostatni drużyna z Cleveland gra jak sinusoida, jeden mecz wybornie drugi tragicznie, ale nie ma co się spodziewać aby w takim ważnym wyjazdowym spotkaniu nastąpiło to pierwsze.
Ze wszystkich drużyn grających o ww. miejsca 3-7 chyba właśnie IND ma najlepszą rozkładówkę - obecny bilans 39-34 u siebie: CLE, WAS, NY, NJ, PHI, CHI - teoretyczne 5-6 WIN na wyjeździe: TOR, MIA, ORL - tu też można zakładać conajmniej 1 ew. 2 WIN Tak więc na zakończenie rundy zasadniczej można Z:45-37
Co do CLE tu już nie jest tak różowo - obecnie 38-35 u siebie: MIL, NY, BOS (tu zakładam 2,3 WIN) na wyjeździe: IND, PHI, ORL, WAS, DET, TOR (tu więcej niż 1,2 nie ugrają) Tak więc na koniec (optymistycznie) Z: 43-39 i bardziej prawd. 41-41 lub gorzej i spora możliwość szybkiego urlopu.
Można tak próbować teoretyzować o wszystkich zainteresowanych zespołach do 5 wymienionych dołozymy jeszcze PHI, ORL i NJN - tu będzie chyba walka o ostatnie 8 miejsce - chyba że drugie zwolni Cleveland?, ale będę się starał to czynić sukcesywnie w mirę rozgrywania meczyków przez poszczególne teamy.
2) rozpis 4/5 Milwaukee @ Boston 2(-5,5) Memphis @ Toronto 1(-1,0) Cleveland @ Indiana 2(-3,0) Denver @ New Orleans 1(-5,5) Utah @ Minnesota 2(-11,0) Tu opisy troszkę później w miarę wolnego czasu (post jest i tak długawy) Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661 |
[color:"red"] Ja bym Was obu prosil o wyjasnienie swoich punktow widzenia na temat meczu Indiana - Cleveland, a nie pisanie nic nie wnoszcych do tematu postow... [/color]
Last edited by g00niek; 06/04/2005 10:39.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Taki maly off topic: http://www.snopes.com/photos/commercials/lebron.aspSprawdzcie to, poczekajcie moment az sie załaduje i ogladajcie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
no już nie mam zdrowia do tego typowania bo za każdym razem człowiek popełnia ten jeden błąd ; / dziś spróbuje zagrać tylko na faworytów z podpórkami (dla większej pewności ; )
Celtics - Bucks 10 (bez Walker'a pojechali na wyjeździe w pełni dysponowanych Wizards nie widze tutaj innej możliwości)
Magic - Bulls 10 (szansa na faze PO nadal aktualna dla gospodarzy także powinny wygrać ; )
Pacers - Cavs 10 (Indiana ma jakiegoś pecha do ekipy James'a. No, ale w końcu musi nadejść ten moment na przełamanie)
Pistons - Wizards 10 (Detroid jest o wiele mocniejszą drużyną niż Boston, a skoro oni pokonali na wyjeździe Washington to Tłoki u siebie nie będą mieli większych kłopotów)
Hornets - Nuggets 02 (to co robi Denver jest pełne podziwu, wyrobiła im sie bardzo silna ekipa twardych zawodników, którzy boleśnie bombardują przeciwników głównie potężnymu Dunkami ; )
Blazers - Warriors 02 (ten głośny transfer po między kilkoma drużynami w tym sezonie najlepiej wypadł Wojownikom, pozyskali znakomitego B.Davisa oraz D.Fishera. Portland to dla nich lightowy trening : )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530 |
Ja na dziś gram dubelek na który szykuje się już od kilku dni: Memphis + Denver. Wczoraj mocno kibicowałem Denver no i udało się, ale tylko dlatego żeby dzisiaj zagrać grubiej Memphis. Jak wiadomo jest to bardzo ważne spotkanie dla Grizzles, kto uważnie śledzi ich schedue wie że w nastepnych pojedynkach spotykają się z Dallas San Antonio czy Miami no i jeszcze jedna potyczka z Nuggets, czyli szczerze mówiąc małe szanse na na odniesienie sukcesu w tych meczach. Jeśli dziś przegrają W Toronto to ich szanse awansu bardzo zmaleją. Motywacja + dobry zespół jakim są Grizzles skłania mnie na postawienie właśnie na nich. W drugim pojedynku Denver, które jest w znakomitej dyspozycji zagra ze słabymi Hornets i tutaj każdy inny wynik będzie sporą niespodzianką. Denver jeszcze realnie mogą myśleć o 6 pozycji w play-off, a to pewnie korzystniejszy układ gdyż trafiają wtedy na Supersonic omijając Spurs i Suns. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> W tym meczu spodziewam się również overka chociaż nie jestem w tym sposobie gry dość mocny, ale uważam że 110pkt. rzuci Nuggets a 100 dokleją również Hornets i powinno spokojnie starczyć. ps. co do grania na Indiane to odradzam, Cavs po słabszym meczu pewnie zagrają fantastycznie i Pacers pojadą do domu na "tarczy". pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Vson - Pacers nie pojadą do siebie bo zagrają u siebie... ;-)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Ej na poczatku myslalem ze on to serio zrobil... Dopiero potem po przeczytaniu i przypatrzeniu widac jak sprytna jest ta reklama...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530 |
Zauważyłem że u naszego lokalnego bukmachera Toto -Mixa wystawiono zakłady kto awansuje do play-off. Jak dla mnie Denver to bardzo pewny zakład po stawce 1.25 + awans Minnesoty za 2.20 i + brak awansu Memphis 1.80 daje całkiem fajne Ako. Jeśli dziś Memphis przegra swoje spotkanie a kursy pozaostaną takie same w "łatwy" sposób odrobimy zainwestowane na nich dziś pieniążki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530 |
Vson - Pacers nie pojadą do siebie bo zagrają u siebie... ;-)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/peace.gif" alt="" /> upssssss ale wstyd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale i tak Cavs pokażą klase...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
no baa! dziś pokażą klase tak samo jak wczoraj pokazali dostając u siebie 31 punktami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
Milwaukee Bucks @ Boston Celtics[color:"red"] typ under 207,5[/color]
kurs: 1.91 (B&W)
Boston bez Walkera wygrał wysoko na wyjeździe z Washington Wizards 116-108. Jednak myślę, że w tym meczu nie będzie potrzeba aż tak dużo punktów, żeby pokonać Koziołki. Mimo, że Boston to drużyna typowo overowa, myślę że jeżeli przycisną troszeczkę w obronie to padnie mniej punktow. Poza tym linia jest dość wysoka, a w ostatnich 5 meczach w Detroit! pomiędzy tymi teamami padało średnio 177 pkt.!!! Dlatego skłaniałbym się ku underowi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,661 |
Nie wiem co myśleć o tych Cavaliers , bo grają tak nierówno, że aż strach, dla mnie Indiana jest lepsza, gra u siebie, Cavs słabi na wyjazdach, wszystko skłania mnie do postawienia czystej jedynki.. I to właśnie powód do refleksji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Widziałem, co Kaw. grali z Sacramento- nic , poddali się w drugiej kwarcie, byli zagubieni i przestraszeni na własnym parkiecie. Żaden rzut nie siedział nawet LeBronowi. Potem widziałem , jak rzucają się na Mavs, każda piłka w koszu, a przeciwnicy odwrotnie. Teraz znowu porażka kompromitująca z NJ . Mecz musiał wyglądać tak jak z Sac. Dla mnie to oni nic w ogóle nie grają i strasznie się spalają psychicznie . Inna drużyna jak przegrywa dziesięcioma to walczy a oni się poddają. Nie wiem niby jak mieliby wygrać w Indianie . Ale takie mecze to niewybuchy, chyba tego nie gram, mimo że jak zobaczyłem ten mecz to na początku bez zastanowienia chciałem dać na Pacersów. Moim zdaniem Chicago wygra z Orlando ale nie umiem nic mądrego o tym powiedzieć. Mam pytanie , czy są jakieś przeciwwskazania przed graniem: Philadelphia, Golden State? Nie mam przekonania co do Memphis
ps,Sory Gooniek nie chciałem tylko się zapomniałem , teraz już chyba coś napisałem, ale tam gdzie nie wiem to daję tylko sugestie i pytania, wczoraj bardzo mi pomogliście więc może i dziś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
Cleveland Cavaliers @ Indiana Pacers[color:"red"] typ 2[/color]
kurs: 1.91 (B&W)
Wg mnie pewna 1. Indiana ma realną szansę znaleźć się w czwórce najlepszych drużyn Wszchodu. Na razie zajmują szóste miejscem, ale różnice w bilansach są naprawdę minimalne. Bilans Indiany to 39-34, podczas gdy np. Boston, który prowadzi w Atlantic Division - 40-34, Chicago (drugie w Central Division) - 41-32, Washington Wizards (drugie w Southeast Division) - także 41-32. Z kolei Cleveland też walczy - 38-35 i są tuż za Indianą w Central Division. Mecz na szczycie, ostatni mecz z 26 lutego wygrała u siebie Indiana.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
LA Lakers poza Play Offs - bauahahahahahahhahahahha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
"ps. co do grania na Indiane to odradzam, Cavs po słabszym meczu pewnie zagrają fantastycznie i Pacers pojadą do domu na "tarczy"."ale i tak Cavs pokażą klase... "
Dzis Indiana gora bezapelacyjnie!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
Cleveland Cavaliers @ Indiana Pacers[color:"red"] typ 2[/color]
kurs: 1.91 (B&W)
Wg mnie pewna 1. Indiana ma realną szansę znaleźć się w czwórce najlepszych drużyn Wszchodu. Na razie zajmują szóste miejscem, ale różnice w bilansach są naprawdę minimalne. Bilans Indiany to 39-34, podczas gdy np. Boston, który prowadzi w Atlantic Division - 40-34, Chicago (drugie w Central Division) - 41-32, Washington Wizards (drugie w Southeast Division) - także 41-32. Z kolei Cleveland też walczy - 38-35 i są tuż za Indianą w Central Division. Mecz na szczycie, ostatni mecz z 26 lutego wygrała u siebie Indiana. Sorry za pomyłkę: kurs: 1.62 (B&W)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
"ps. co do grania na Indiane to odradzam, Cavs po słabszym meczu pewnie zagrają fantastycznie i Pacers pojadą do domu na "tarczy"."ale i tak Cavs pokażą klase... "
Dzis Indiana gora bezapelacyjnie!!! Przecież Pacers grają u siebie - gospodarze na drugim miejscy, Ty... To czy pokażą klasę zweryfikuje parkiet, ale nie wydaje mi się, aby byli w stanie podjąć walkę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Nie mam żadnych przesłanek, co do tego, ze Indiana dzisiaj wtopi, ale przeczucie każe mi ominąc ten mecz szerokim łukiem... taki a nie inny wynik Kawalerzystów z ubiegłej nocy to strata Ilgauskasa i Goodena, jedynych, którzy sa w stanie wesprzec Jamesa... dzisiaj prawdopodobnie Cavs nie przeprowadzi nawet treningu, więc o wiarygodnym info o stanie zdrowia tej dwójki mozna zapomnieć...
Ale mimo wszystko uważam, ze urazy nie były na tyle duże, aby ich wyeliminowac z dzisiaejszego spotkania, jeżeli miałbym zagrac ten meczyk, to tylko i wyłącznie under...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
Dobrą wiadmością jest to, że Zydrunas Ilgauskas we "wczorajzsym" meczu z NJ odniósł kontuzje palce, ale Brendan Malone zapawiedział, ze "Z" pojedzie na mecz z Indianą... to taka informacja,
Wstępnie analizuje wygrane: San Antonio, Minnesoty Bostou Philadelphi i Indiany. Jeszcze troche roboty z tym jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
LA Lakers poza Play Offs - bauahahahahahahhahahahha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Fanatyk,my sie juz z tego 2 tygodnie temu smialiśmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Co do meczu w Indianapolis,to uważam,ze Cavs sa na najlepszej drodze,by powtórzyć "osiągnięcie" z ubiegłego sezonu i w końcówce zaprzepaścic spora szanse na PO. Rozróba jaką w drużynie czyni McInnis nie wpływa dobrze na atmosferę. A propos meczu z Dallas - wygrali ,bo LeBronowi wszystko wchodziło,zespół tego meczu nie wygrał. Pacers,jeżeli odpowiednio zaopiekuja się Jamesem powinni odnieśc łatwe zwycięstwo. Dodajmy,że w drużynie z Cleveland zawodzi Newble,natomiast przeciętny Snow nie jest w stanie udźwignąć sam prowadzenia gry przez 48 minut. Zwycięstwo Indiany i bardzo watpliwy udział Cleveland w PO - takie podsumowanie po tym meczu chciałbym zobaczyć:-) Grizzlies.....last chance i stawiam na to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
zgadzam się odnośnie Memphis. Toronto to teoretycznie słabszy przeciwnik, ale mają przewagę własnych desek. Schedule Grizzlies bardzo trudny, a jezeli nie disiaj to kiedy?
Warto tez zagrać dzisiaj Minnesote, tak dla podbicia kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Jeżeli Wilki chcą zagrać o mistrzostwo to gdzie łapać zwycięstwa jak nie z Utah?
Dzisiaj idzie cos takiego:
Cleveland at Indiana 2 Memphis at Toronto 10 Denver at New Orleans 1 Utah at Minnesota 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Wiesz amkwish mam wielką nadzieje, że twoje słowa się sprawdzą i Cavs nie wejdą do PO x całym szacunkiem dla fanów. Zdecydowanie wolałbym zobaczyć w fazie PO Nets lub Magic. Chociaż walecznych New Jersey raczej już nie zobaczymy ; (
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
cd porannego postu 2) rozpis 4/5 A) Milwaukee @ Boston 2(-5,5) B) Memphis @ Toronto 1(-1,0) C) Cleveland @ Indiana 2(-3,0) - ten mecz już opisałem D) Denver @ New Orleans 1(-5,5) E) Utah @ Minnesota 2(-11,0)
A - Boston - drużna o potenżnym potencjale - po kilku gorszych meczykach pozycja górnej połówki PO została poważnie zagrożona, a i rywali przybyło, dlatego trzeba trochę motywacji (wczoraj już dała się zauważyć), a zwycięstwa nie powinny stanowić problemów - tym bardziej że mało umotywowane Koziołki w dodatku grające na wyjeźdxie (7-29) nie będą stanowiły większej zapory dla rozpędzonych Celtów. Przewiduję spokojną ponad 10-pkt wygraną gospodarzy. B - Miśki wczoraj mocno mnie zawiodły (i uszczupliły zawartość portfela), dziś stają przed następnym arcyważnym spotkaniem - przegrana może bardzo skomplikować ich być w PO, a Raptors pomimo, że grają o przysłowiową pietruszkę u siebie zawsze bardzo waleczni i nie raz pokazali że z lepszymi wygrywać potrafią, ale biorąc pod uwagą to że Wilki mocno depczą po piętach Misiom - Ci po prostu nie mają wyjścia tylko muszą wygrać ten mecz (o dalszej rozkładówce już pisano - tam o pkt. będzie ciężko). Potencjał koszykarski zdecydowanie po stronie Memphis i dobrzeby było gdyby wjechali na ostatnią kw. z pond 10-pkt. przewagą, bo psychicznie w końcówkach to różnie u nich bywało (patrz. m.in. wczorajszy meczyk) D - Baryłki w superciągu - poradziły sobie z misiami i jeszcze paroma lepszymi drużynami - w końcówce walczą jak młode lwy i nie sądzę aby rzemieślnicy z NO potrafili postawić jakiś opór. Tu też przewiduję dwucyfrowe zwycięstwo gości. E - Ten mecz nie wymaga komentarzy - Wilki muszą wygrywać wszystko jak leci, a nie wyobrażam sobie, aby przy pełnym składzie Miny, i bardzo słabej UTAH (dodatkowo bez swoich liderów) wynik mógłby być innym niż pogrom Mormonów, którzy i tak są zadowoleni że wczoraj pokonali nastęnych gwiazdoroów z Portland! Najmniejsza kara jaką przewiduję dla gości to przegrania mniej niż 20-oczkami. Doświadczenie gracze z Minnesoty doskonale wiedzą jak grać by nie dopuścić do nerwowej końcówki. Tu raczej niespodzianki być nie powinno i pomimo, że mam małą awersję do grania -hp dwucyfrowych to w tym meczu jestem o tę przewagę w miarę spokojny. Tyle co do typów głównych. W innych kuponikach (tasiemco-rozpisach zagrałem jeszcze DET-hp i SAS-hp oraz w obu przyp. underki. A co do ov/un w Bostonie - jeżeli tu miałbym przewidywać to zdecydownie over 207,5 - spotykają się dwa grające ofensywny basket zespoły, a jedno co mnie przed nim wzbrania to to że Bostończycy szybko mogą uciec i nie będzie ostrego rzucania w końcówce ostatniej kwarty, w której to Koziołki zawsze dużo pkt. zdobywają. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
W ramach powrotu do typowania i rozpoczęcia sezonu na betonowych bosikach puściłem sobie lajtowo takiego wariata: Rozpis 3z4 Portland - Golden State 2 New Orleans - Denver Over 195 Toronto - Memphis 2 Indiana - Cleveland + pewniaków pięć Philadelphia - Charlotte 1 Boston - Milwaukee 1 Detroit- Washington 1 San Antonio - LA Clippers 1 Minnesota - Utah 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288 |
Witam.
Dzis widze 2 mecze do grania oczywiscie z lekkim dystansem.
Toronto - Memphis Kurs na misie dobry, warty ryzyka zagrania na gosci. Przy odrobinie pecha i miski moga nie wiesc do PO a patrzac na terminarz wydaje sie ze sa jakies szanse na to zeby misi nie weszly do PO. 9 meczy i przyjdzie im grac z takimi tytanami: 2xSA, 2xdallas, denver, houston, miami nie biorac pod uwage charlotte ktore ostatnio nawet niezle sie prezentuje to mecz wlasnie z nimi i z toronto wydaje sie najlatwiejszy. Jednak jak to bywa, takie mecze jak z toronto - gdzie druzyna poza PO gra na wlasnym prakiecie z Full luzem czesto prezentuje sie lepiej. Mysle ze misie na pewno podejda do tego meczu mega skoncetrowania bo jak by nie bylo to jest najlatwiejszy wyjazdowy rywal jakim im zostal, wiedzac ze minnesota siedzi im na ogonie i majaca lepszych rywali do pokonania nie zaprzepaszcza szansy i powinni pyknac raptors.
Chociaz tak myslac o tym meczu smierdzi mi tu mina. Podsumowujac: Go Win Memphis
Orlando - Chicago I co z tym orlando bedzie? znowu zagraja ponizej oczekiwan tak jak to bylo z washingtonem? dawalem im w tym meczu ostatnia szanse i jednak jej nie wykorzystali, mimo ze szanse na PO maja i to nie male ja uwazam ze ich udzial w PO juz sie zakonczyl bo nawet sie nie rozpocza i sie nie rozpocznie w tym sezonie, to ostatnie 1 miejsce zarezerwowane jest dla phili lub dla Nj.
Na pewno chlopaki z orlando maja nadzieje i to nie malo na gre w PO i zapewne beda chcieli wygrac z lekko oslabionymi bykami i tez tak postawie na wiktorie orlando ale tak jak mowie stracilem szacunek do orlando po meczu z wizards gdzie dali sie rozjechac ze szok. Podsumowujac: Win Orlando??
Ps: PO tuz tuz osobiscie chcialbym zeby w Po zagrala Phila i Nj ewentualnie orlando ale jak patrze na tabele wschodu i widze tam jeden zespol ktory bym wyrzucil na zbity p..k a tym zespolem jest Indiana, to sie zastanawiam jak to sie stalo ze oni maja dodatni bilans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?
Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Mar 2005
Posty: 40 |
Ostatnio mam caly czas wtopy na Memphis, ktorzy to powiedzmy nie przekonują mnie do swojej gry. Moje typy na dziś. Celtics-Bucks 1 Nie ma innej mozliwosci. Celtowie walcza o jak najwyzsza pozycje w play-off, a Kozly po prostu o nic.
Indiana-Cavs 1 under184 U siebie Indiana gra ostatnio znakomicie( wygrana z Miami). Wczoraj tez wygrali, mimo slabej postawy Millera, ktory dzis na pewno pokaze swoja klase. Moze tez pasz malo punktow, bo jak wiadomo Cavs i Pacers to dwie defensywne dryzyny.
Philadelphia-Bobcats 1 Nie ma co pisac...
Detroit-Washington 1 under 191 Tłoki u siebie raczej nie przegrywaja, a dzis nie powinno byc inaczej zwlaszcza, ze graja z przecietnymi Czarodziejami.
Minesotta-Jazz 1 Wilki rozszarpia mormonow!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524 |
W profie widze linie Phila-Charlotte 184 pkt??? W GB np. 201.5: do ktorej to jest otwarte????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
witam,po okresie postu,wracam do gry,choć narazie lekko,tak dla zabawy Indiana-Kawaleria 1
imponuje mi Pacers,nie cierpie tego zespołu,ale jestem pod wrazeniem ich ambicji i woli walki,ponadto Cavsi zgaśli strasznie,grają nieprzewidywalnie,ale i słabo,jedynie uszaty miś ich ratuje w niektórych meczach,ale dzis sobie nie pogra.
Portland-Goldeny 2
Blazers są beznadziejnie słabi,od lat tak nie dołowali,do tego spore absencje kadrowe i chyba brak woli walki w ekipie,a Goldeni odwrotnie,super forma,dawno nie pamiętam,aby tak wymiatali,wygrywają co sie da i dziś też powinni spokojnie ograc Portlandczyków(zajechało Borkiem...),mimo,ze to mecz o pietruche.
Toronto-Memphis 1
W Air Canada Raptorsi sa dosc mocni,a miśki strasznie dołują ostatnio,problemy kadrowe i chyba zadyszka pod koniec sezonu, i mimo,ze Mina goni wytrwale,to jeszcze im brakuje,zreszta ja lubie grać na zespoły które wygrywają i na serie porazkowe,wiec dzis na Dinozaury.
Boston,Denver,SA,Phila -to mój kupon gówny na dziś,Celtowie nawet bez Walkera ostatnio mocna idą i powinni u siebie stuknac słabe i mizerne kozły,które po za ełasna hala nie istnieja, a ostatnio dostają od kazdego prawie. Denver wybitna,super forma,wygrywają z kazdym i wszędzie, i dziś też nie powinni mieć problemów,Carl robi swoje i chłopaki ida z wiatrem jak burza.A co SA to wszystko jasne chyba,różnica klas i własna hala.A Phila wiadomo,determinacja,Iverson i własna hala,to powinno starczyc na Bobków.
ponadto zagrałem overa w Phili(ktos wspomniał o niskiej lini profka),overa Bostoniuszy ,oraz wygrane z handi Detroit i Miny,bo widze tu zdecydowane tryiumfy faworytów,Mina będzie gryzła parkiet i rozniesie dennych mormońców,a Detroit te 7 handi tez chyba pokryje z Czarodziejami,którzy ostatnio juz tak nie czarują.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
LA Lakers poza Play Offs - bauahahahahahahhahahahha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> tak,Lakersom juz dziękujemy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141 |
Wybrałem dzisiaj dwa mecze:
Chicago Bulls u Orlando Magic - Chicago - 1.91
Chicago może i nie jest teraz w najlepszej sytuacji z powodu kontuzji ale myślę, że mimo wszystko powinni sobie poradzić z Magikami grającymi ostatnio kiepsko. Memphis Grizzlies u Toronto Raptors - Toronto - 2.20
Tutaj to było zwykłe przeczucie więc stawka symboliczna. To, że Memphis "musi" wygrać ten mecz nie oznacza wcale, że tak się stanie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Nie mam niestety dzis czasu juz na opisy moje typki to:
orlando -1 denver -6
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
no w końcu mecz Pacers sobie dziś obejrze na ESPN ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Jeden typ:
New Orleans Hornets +6
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
No w końcu skuteczność 6/6 po dzisiejszej nocy ; ) Bravo Pacers !!! Cavs jak ktoś tam twierdził klasy nie pokazali ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 3,823
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 3,823 |
Piekny ranek wstaje i wszystkie spotkania ktore mialy wejsc weszly a bylo ich sporo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak ma byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Po wczorajszej super wtopie CLE, MEM-głównie! Na gorąco już poszły kupony i to wcale nie za drobne: 1) singiel Cleveland @ Indiana 2(-3,0) stake 25/10 (p.a. wczoraj MEM) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> 2) rozpis 4/5 Milwaukee @ Boston 2(-5,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Memphis @ Toronto 1(-1,0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Cleveland @ Indiana 2(-3,0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Denver @ New Orleans 1(-5,5) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Utah @ Minnesota 2(-11,0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Pozdrawiam KRAJAN 100% skuteczności typów głównych - ach co to była za noc - tylko szkoda że ją przespałem - a może to i lepiej!!! Najbardziej zadowolony jestem z potwierdzonych założeń które dotyczyły Indiany, Miśków i Minnesoty. Pozatymi granymi grubo (jak na mnie) - szkoda że nie bardzo grubo? - grałem jeszcze mega rozpisy i tu też miodzik: SAS(-hp) DET(-hp) i pechowo ORL - a może i dobrze nie lubię tej dziadowskiej drużyny ( i pod względem zanotowanych wtop i pod względem sportowym - szkoda mi tylko Kawalerzystów (a może raczej Legrona), ale mam przeczucie że oba zespoły szybciutko pójdą na urlopy! Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Mam dzisiaj taki dzień, że muszę się jeszcze pochwalić (sorry!) moim trafieniem sezonu NBA (dopiero teraz sprawdziłem kupony) - to w odniesieniu do takiej wypowiedzi o prawdopodobieństwie zakwalifikowania się NY do PO = trafienie 6,7 zdrzeń z hp. I właśnie dziś taki kuponik mi wszedł (ale NY pomimo tego do PO nie awansuje: OTO on: Zakład Kurs Wynik Stawka Wartość New Orleans Hornets - Denver Nuggets Handicap Zawierając dogrywkę Denver Nuggets -5.5 1.82 83-94 XX.XX 41.14 Boston Celtics - Milwaukee Bucks Handicap Zawierając dogrywkę BOSTON CELTICS -5.5 1.85 103-97 Minnesota Timberwolves - Utah Jazz Handicap Zawierając dogrywkę MINNESOTA TIMBERWOLVES -11.5 1.90 111-86 Detroit Pistons - Washington Wizards Handicap Zawierając dogrywkę DETROIT PISTONS -8.0 1.90 105-93 San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers Handicap Zawierając dogrywkę SAN ANTONIO SPURS -8.5 1.87 91-82 Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers Handicap Zawierając dogrywkę INDIANA PACERS -3.0 1.81 98-77 Zakład przyjęty 2005-04-06 11:51 XXX.XX
Jeszcze raz sorry za "samowychwalenie" - ale takie kupoony naprawdę ciężko trafić (1 taki kupon w NBA 04/05). Niniejszym sądzę, że wielu z nas ma dzisiaj "budyniowy wyraz twarzy!". Reasumując ostatnie 2 tygodnie - NBA wychodzi na najbardziej dochodową dziedzinę typerską na obecną chwilę (wyj. przedwczoraj Misie!). I tak trzymać. Dziś może zestaw nie najbogatszy, ale na jutro szykują się dwa mini szlagiery - (MEM-MIA i MIN-DEN) Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141 |
No to widzę, że dzisiaj sami fawaoryci. Buki muszą być nieźle do tyłu. Jedyne co może martwić to to, że jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli stawki na poziomie 1.05
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105 |
cholera to fakt poszla nam ta koszykoweczka tej nocy jak noz w maslo........... i chyba jak nigdy prawie ja zagralem celtow i tloki tak skormnie bo to dopisane to pileczki byly pozdrawiam i niech ta noc sie powtorzy !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zwycięstwo Indiany i bardzo watpliwy udział Cleveland w PO - takie podsumowanie po tym meczu chciałbym zobaczyć:-)
Grizzlies.....last chance i stawiam na to. Potem wahałem się co do pacers,miałem nie stawiać,ale....pierwsza mysl najlepsza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Grizzlies nadal w grze,a to co zrobili z raptors swiadczy,ze potrafia wymiatać. Czuje,że na Memphis zrobimy jeszcze w regular season fajne value bety,gdy będą grali z SA i DAL. Piszecie,ze dziesiejsza noc mogłaby sie powtórzyć. Cóz stoi na przeszkodzie ?! Nets plus Rockets i replay możliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530 |
Piszecie,ze dziesiejsza noc mogłaby sie powtórzyć. Cóz stoi na przeszkodzie ?!
Nets plus Rockets i replay możliwy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/quote]
Ja już zagrałem Nets i Rockets z samego rana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (u naszych naziemnych póki co)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
Rozpis 3z4 Portland - Golden State 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> New Orleans - Denver Over 195 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Typ zagrany na siłę Toronto - Memphis 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Indiana - Cleveland <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> + pewniaków pięć Philadelphia - Charlotte 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Boston - Milwaukee 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Detroit- Washington 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> San Antonio - LA Clippers 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Minnesota - Utah 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tendencja ostatnich dni w NBA ,czyli wygrane faworytów potwierdziła się w całej rozciągłości,żadko zdarza się,że wszytkie 10 meczy obywa się bez niespodzianek. Im pliżej PO tym pewniej,szkoda tylko,że już tak blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 14 |
Zgodze sie z kolega ze dzis rowniez mam "budyniowy wyraz twarzy" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nba sprawdzilo sie idealnie wszystkie mecze sie sprawdzily tylko szkoda ze zachowawczo zagralem 6z7 i dlatego "tylko" 650 srebnikow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a nie okragly 1k.Tylko na nba mnozna sie teraz dorobic. POzdrawiam wszystkich co dzis ida z usmiechem odebrac wygrana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Trudno dzis odebrac wygrane bo buki nie maja juz kasy po ostatniej nocce:) trzeba bedzie poczekac kilka dni:(
Oby do konca sezonu takie nocki sie zdarzaly coraz czesciej.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 187 |
zgadzam się odnośnie Memphis. Toronto to teoretycznie słabszy przeciwnik, ale mają przewagę własnych desek. Schedule Grizzlies bardzo trudny, a jezeli nie disiaj to kiedy?
Warto tez zagrać dzisiaj Minnesote, tak dla podbicia kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Jeżeli Wilki chcą zagrać o mistrzostwo to gdzie łapać zwycięstwa jak nie z Utah?
Dzisiaj idzie cos takiego:
Cleveland at Indiana 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Memphis at Toronto 10<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Denver at New Orleans 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Utah at Minnesota 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|