|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
nikt nikogo nie wyjebal, nawet lokcia nie wystawil, to sete najechal na tor jazdy rossiego , ktory byl w tym momencie przed nim i pretensje moze miec tylko do siebie.
hujek? najwybitniejszy czlowiek w historii, geniusz tego sportu ciemniaku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Gdyby nie było wątpliwosci czy to było fair to nie byłoby tej całej dyskusji zarówno tu jak i w eurosporcie. Cytat ze strony motogp: It set up a breathtaking finale, with the pair exchanging places in the fast right corners which lead into the final left-hand hairpin, where they collided as Rossi forced his way up the inside. Tu wyraźnie piszą, że wymusił Rossi. A że Rossi dobry jest w te klocki to nigdy tego nie kwestionowałem. Wkurzył mnie tylko sposób w jaki to zrobił w Jerez no i to że pozbawil mnie hajsu za Gibernau <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />. A tobie, Piomil, nikt nie dał prawa mnie obrażać, cieciu jeden. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />Wyrażam tylko kulturalnie swoją opinię, a jak ci nie pasuje to bujaj wora stąd gówniarzu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
ewidentnie skottie nie lubisz rossiego, ale w tym przypadku moim zdaniem nie masz racji, a juz bez sensu byl ten "chujek". to gibernau uderzyl w rossiego a nie odwrotnie, mogl atakowac po wewnetrznej, nie? rossi zagral jak stary wymiatacz i uwazam ze zwyciezyl zasluzenie. zaluje tylko ze nie pokazano konferencji prasowej po wyscigu. i oby reszta sezonu byla rownie emocjonujaca, ja ostatnie okrazenie ogladalem na stojaco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> No co ty. Ja do niego nic nie mam właściwie. Niech sobie będzie miszczem nad miszcze, ale denerwuje mnie jak takim manewrem zapewnia sobie zwycięstwo i w dodatku pozbawia mnie hajsu, z którym już się powoli witałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. pozdro skottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
[quote]
O czym ty mówisz??? Co pokazał Rossi z Sete? Po prostu po chamsku go wyjebał z toru! Zrobił to jak się robi w hokeju. Dziwię się że nie ma dla takich sytuacji dyskwalifikacji... Nie wiedziałem że Rossi to taki chujek :] Szkoda mi Sete bo zasłużył na to zwycięstwo, prowadził cały wyścig, potem odzyskał prowadzenie przed ostatnim zakrętem i potem ten incydent z Rossim.. Nie dziwię się że Hiszpanie się wkurzyli, bo mieli do tego prawo.
skottie buahahaha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nikt nikogo nie wyjebal, nawet lokcia nie wystawil, to sete najechal na tor jazdy rossiego , ktory byl w tym momencie przed nim i pretensje moze miec tylko do siebie. hujek? najwybitniejszy czlowiek w historii, geniusz tego sportu ciemniaku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Pajacu, bo chyba tak cie zwali ... splunac na ciebie to powiesz, ze deszcz pada ... Niech tylko Pedrosa przejdzie do klasy motogp to zobaczysz tego "swojego" najwybitniejszego czlowieka w historii tego sportu, a wtedy wejdziesz z powrotem pod kamien spod ktorego wypelzles lelaku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Skottie ja rowniez sie z toba nie zgadzam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Dlaczego?
pomijajc sytuacje na 2 okrazenia przed meta, a skupie sie na ostatnim wirazu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Sete to za przeproszeniem dupa wolowa, mogl sie tego spodziewac, wystarczylo po prostu ciasniej wjechac, blokujac tym samym Rossiego, bo wiadomo ze po zewnwetrznej by go nie ogral, wiec sam sobie winny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A jak juz mu Rossi wjechal (widac bylo ze za wszelka cene chce polozyc motor)Sete to widzac, lekeko sie wyprostowal po czym ewidentnie sie na rossiego polozyl i stuknal i wiadomo jak skonczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
i skoncz sie klocic bo prawda jest taka ze tylko ty inaczerj widziales <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale najwiekszy frajer to jednak Hayden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Pajacu, bo chyba tak mnie zwali ... splunac na mnie to powiem, ze deszcz pada ... Niech tylko Pedrosa przejdzie do klasy motogp to zobaczysz tego "swojego" najwybitniejszego czlowieka w historii tego sportu, a wtedy wejdze z powrotem pod kamien spod ktorego wypelzlem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Cipko bo chyba tak cie zwali... udzielilem ci prawi glosu? siedz dalej pod stolem i rob swoja robote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Jesli masz obiekcje do talnetu i umiejtnosci rossiego, to kogo lepszego od niego wskazesz? ile lat z rzedu byl mistrzem swiata? ile razy bil rekordy okrazen? nie masz pojecia o tym co mowisz a srasz sie jakbys cieczki dostal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
A tobie, Piomil, nikt nie dał prawa mnie obrażać, cieciem jestem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />Wyrażam tylko kulturalnie swoją opinię, a jak ci nie pasuje to bujaj wora stąd gówniarzu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Tyle. kolejny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ciemniaku to byla aluzja do twojego avatar ale widze, ze nie dosc ze nie kumaty to jeszcze jaj nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i komplesky z wiekem zwiazane tez miewasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> nie musze nawet nic mowic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
i mozecie wypisywac tu teraz co chcecie bo i tak wam juz nie odpowiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
znizylem sie tylko ten jeden jedyny raz do waszego nikłego poziomu ale to juz koniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
macie szanse teraz poczuc sie lepsi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dalej zaczynac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
Pajacu, bo chyba tak mnie zwali ... splunac na mnie to powiem, ze deszcz pada ... Niech tylko Pedrosa przejdzie do klasy motogp to zobaczysz tego "swojego" najwybitniejszego czlowieka w historii tego sportu, a wtedy wejdze z powrotem pod kamien spod ktorego wypelzlem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Cipko bo chyba tak cie zwali... udzielilem ci prawi glosu? siedz dalej pod stolem i rob swoja robote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Jesli masz obiekcje do talnetu i umiejtnosci rossiego, to kogo lepszego od niego wskazesz? ile lat z rzedu byl mistrzem swiata? ile razy bil rekordy okrazen? nie masz pojecia o tym co mowisz a srasz sie jakbys cieczki dostal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Cipka to chyba twoj stary byl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a ty masz jedyne prawa: siedziec, wachac i nie brachac. Daniel Pedrosa, Ty tluku zdobyl mistrzostwa swiata 125 i 250 bedac mlodszym od Rossiego. A rekordy w tych klasach, gdzie Rossi je ustanawial juz dawno poszly sie jebac za sprawa Daniego. Kwetsia czasu kiedy pojda sie jebac w klasie motogp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
A tobie, Piomil, nikt nie dał prawa mnie obrażać, cieciem jestem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />Wyrażam tylko kulturalnie swoją opinię, a jak ci nie pasuje to bujaj wora stąd gówniarzu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Tyle. kolejny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ciemniaku to byla aluzja do twojego avatar ale widze, ze nie dosc ze nie kumaty to jeszcze jaj nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i komplesky z wiekem zwiazane tez miewasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> nie musze nawet nic mowic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Zawsze uważałem że to forum powinno miec ograniczenie wiekowe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Nie wszyscy dorośli do uzywania internetu jak widać. Moderatorzy jak zwykle są na miejscu i pilnują porządku na forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
Sete to za przeproszeniem dupa wolowa, mogl sie tego spodziewac, wystarczylo po prostu ciasniej wjechac, blokujac tym samym Rossiego, bo wiadomo ze po zewnwetrznej by go nie ogral, wiec sam sobie winny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A jak juz mu Rossi wjechal (widac bylo ze za wszelka cene chce polozyc motor)Sete to widzac, lekeko sie wyprostowal po czym ewidentnie sie na rossiego polozyl i stuknal i wiadomo jak skonczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I tu masz racje. Tyle razy to cwiczyli (Rossi i Sete), przez caly poprzedni sezon, ze ten mogl sie tego spodziewac. Spodziewal sie pewnie kazdy kto ogladal i Sete tez, jednak Rossi jest lepszym zawodnikiem od Gibernau, dlatego tak to sie skonczylo. Malo tego ze jest lepszy to jeszcze bardziej wyrafinowany, gdyz pewnie nie zrobiloby mu przyjemnosci "zwykle" zwyciestwo, tylko chcial chyba celowo upokorzyc faworyta publicznosci i to pewnie usatysfakcjonowalo jego ego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
I tu masz racje. Tyle razy to cwiczyli (Rossi i Sete), przez caly poprzedni sezon, ze ten mogl sie tego spodziewac. Spodziewal sie pewnie kazdy kto ogladal i Sete tez, jednak Rossi jest lepszym zawodnikiem od Gibernau, dlatego tak to sie skonczylo. Malo tego ze jest lepszy to jeszcze bardziej wyrafinowany, gdyz pewnie nie zrobiloby mu przyjemnosci "zwykle" zwyciestwo, tylko chcial chyba celowo upokorzyc faworyta publicznosci i to pewnie usatysfakcjonowalo jego ego. Dokladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Upokorzyc, o tak to slowo tu pasuje jak ulal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Rozumiem ze podsumowanie pierwszego GP juz zakoczone, czekamy na nastepne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 928 |
A w portugalii deszcz pada i wszyscy w boksach siedza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
Jutro wielkie emocje wyścig na torze w Estorli w Portugalii a o to wyniki dzisiejszych kwalifikacji:
Moto GP pole position 2005 1. Barros (Bré, Honda) en 1’37’’202 2. Gibernau (Esp, Honda) à 0’’127 3. Checa (Esp, Ducati) à 0’’254 4. Rossi (Ita, Yamaha) à 0’’441 5. Melandri (Ita, Honda) à 0’’633 6. Capirossi (Ita, Ducati) à 0’’798 7. Edwards (EU, Yamaha) à 0’’801 8. Biaggi (Ita, Honda) à 0’’807 9. Hayden (EU, Honda) à 0’’921 10. Nakano (Jap, Kawasaki) à 1’’081
250cc pole position 2005 1. De Puniet (Fra, Aprilia) 1’41’’104 2. Porto (Arg, Aprilia) à 0’’048 3. Pedrosa (Esp, Honda) à 0’’211 4. Dovisiozo (Ita, Honda) à 0’’358 5. Barbera (Esp, Honda) à 0’’493 6. De Angelis (RSM, Aprilia) à 0’’596 7. Aoyama (Jap, Honda) à 0’’686 8. Lorenzo (Esp, Honda) à 0’’945 9. Locatelli (Ita, Aprilia) à 1’’012 10. Corsi (Ita, Aprilia) à 1’’102
125cc pole position 2005 1. Kallio (Fin, KTM) en 1’45’’279 2. Luthi (Sui, Honda) à 0’’114 3. Simoncelli (Ita, Aprilia) à 0''343 4. Faubel (Esp, Aprilia) à 0''780 5. Pezek (RTC, Derby) à 0''781 6. Talmasci (Hon, KTM) à 0''926 7. Lai (Ita, Honda) à 1''161 8. Simon (Esp, KTM) à 1''224 9. Poggiali (Ita, Gilera) à 1''238 10. Bautista (Esp, Honda) à 1''287
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam.
W poprzednim tygodniu dał zarobić Melandari...
Na dziś polecam:
Biaggi - Capirossi 1 @1.40 toto-mix
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Jak upadł talmacsi,a nieto jedzie dalej to jak toto rozlicza? zwrot czy na tego, co kontynuuje jazde??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
na tego co kontynuuje a jak 2 upadna to przegrana
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam.
W poprzednim tygodniu dał zarobić Melandari...
Na dziś polecam:
Biaggi - Capirossi 1 @1.40 toto-mix
pozdro 1 A. Barros Honda 47:14.053 ---- [color:"red"]3 M. Biaggi Honda 06.0[/color]9 L. Capirossi Ducati 67.7---- Od początku Włoch był dla Capirossiego nie do zdobycia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ehhh, te motooooooooooorki! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> sezon: 2/2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Wie ktos może , które miejsce zajal Simoncelli dzisiaj? w profie zagralem ze zajmie miejsce 1-3 i nie wiem czy weszlo czy nie.Z groy dzieki za pomoc..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|