Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Rzeczywiscie, Jacque na podium to ogromna niespodzianka, podobnie jak to, ze nie bylo na nim Gibernau. Rossi jak zwykle pokazal co to znaczy profesorska jazda i zainkasowal kolejny komplet punktow (a ja dzieki niemu co nieco grosza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ). Gorzej tylko, ze zaczyna odjezdzac tez w generalce, co moze robic tylko gorzej dla widowiska w kolejnych wyscigach. Na razie nie widac dla niego jakiejkolwiek konkurencji... jak widac nie jest mu w stanie zaszkodzic ani miejsce startowe ani warunki pogodowe... a juz za 2 tygodnie ---> Le Mans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 67
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 67
Hej,
McKracken już miałem zamiar po Tobie pojechać za podawanie typów po wyścigu, ale na szczęście zauważyłem posta z parą Rossi-Gibernau <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> przyjmij gratulacje. Faktycznie niespodzianki w każdej klasie, ale mi się osobiście najbardziej podoba postawa Dovizioso. Widać, że chłopak chce wygrać tą klasę. Swoją drogą dziwię się jak można wystawiać kursy 4-5 na Rossiego. Mistrzów jednego kółka mieliśmy już wielu, a Valentino pojechał jak zwykle na początku i naprawdę nie widziałem niczego niezwykłego w jego stylu jazdy dzisiaj rano.

Pozdrawiam
Piotr

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Jutro na torze Le Mans odbędą się kolejne wyścigi a tutaj cicho <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> no szkoda że tak mało tutaj jest zwolenników motocyklowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Może przedstawie najpierw tor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[Linked Image]

Długość okrążenia - 4 180 m
Najdłuższa prosta - 450 m
Szerokość toru - 13 m
Pole position - z lewej
Zakrętów w lewo - 4
Zakrętów w prawo - 9


Zwycięzcy 125cc
2004 - Andrea Dovizioso (Honda)
2003 - Daniel Pedrosa (Honda)
2002 - Lucio Cecchinello (Aprilia)
Zwycięzcy 250cc
2004 - Daniel Pedrosa (Honda)
2003 - Toni Elias (Aprilia)
2002 - Fonsi Nieto (Aprilia)
Zwycięzcy MotoGP
2004 - Sete Gibernau (Honda)
2003 - Sete Gibernau (Honda)
2002 - Valentino Rossi (Honda)
2001 - Max Biaggi (Yamaha)




Wyniki dzisiejszych kwalifikacji:

[color:"blue"]125cc[/color]

1 T. Luthi (SUI) Honda
2 M. Kallio (FIN) KTM
3 H. Faubel (ESP) Aprilia
4 G. Talmacsi (HUN) KTM
5 M. Simoncelli (ITA) Aprilia
6 L. Pesek (CZE) Derbi
7 F. Lai (ITA) Honda
8 J. Simon (ESP) KTM
9 M. Di Meglio (FRA) Honda
10 S. Gadea (ESP) Aprilia
11 A. Masbou (FRA) Honda
12 P. Nieto (ESP) Derbi
13 J. Olive (ESP) Aprilia
14 T. Koyama (JPN) Honda
15 M. Poggiali (SMR) Gilera


[color:"blue"]250cc[/color]

1 D. Pedrosa (ESP) Honda
2 C. Stoner (AUS) Aprilia
3 J. Lorenzo (ESP) Honda
4 S. Porto (ARG) Aprilia
5 A. Dovizioso (ITA) Honda
6 R. De Puniet (FRA) Aprilia
7 A. De Angelis (SMR) Aprilia
8 S. Guintoli (FRA) Aprilia
9 H. Barberá (ESP) Honda
10 H. Aoyama (JPN) Honda
11 C. Davies (ENG) Aprilia
12 J. Smrz (CZE) Honda
13 Y. Takahashi (JPN) Honda
14 A. Ballerini (ITA) Aprilia
15 A. Debon (ESP) Honda
16 R. Locatelli (ITA) Aprilia
17 S. Corsi (ITA) Aprilia
18 M. Giansanti (ITA) Aprilia


[color:"blue"]Moto GP[/color]

1 V. Rossi (ITA) Yamaha
2 C. Edwards (USA) Yamaha
3 M. Melandri (ITA) Honda
4 S. Gibernau (ESP) Honda
5 N. Hayden (USA) Honda
6 S. Nakano (JPN) Kawasaki
7 J. Hopkins (USA) Suzuki
8 M. Biaggi (ITA) Honda
9 C. Checa (ESP) Ducati
10 L. Capirossi (ITA) Ducati
11 A. Barros (BRA) Honda
12 A. Elias (ESP) Yamaha
13 O. Jacque (FRA) Kawasaki
14 K. Roberts (USA) Suzuki
15 T. Bayliss (AUS) Honda
16 R. Xaus (ESP) Yamaha
17 S. Byrne (GBR) KTM
18 R. Rolfo (ITA) Ducati

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Na jutro w Le Mans zapowiadane są opady deszczu co nie wróży zbyt dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ale trudno trzeba będzie spróbować coś wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Zapraszam do dyskusji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
witam,
ja z zelazna konsekwencja:
unibet: Rossi - Gibernau 1 @1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pomimo wynikow z 2004 i 2003 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
co do opadow deszczu to tym bardziej sie utwierdzam w tej decyzji, zwazywszy na przebieg wyscigu 2 tygodnie temu. Swoja droga moze O. Jacque znowu blysnie? chetnie zagralbym ze znajdzie sie na podium za jakas niewysoka stawke (niestety w bukach w ktorych gram nie ma takiego zdarzenia wystawionego) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 1,679
Quote
Hej,
McKracken już miałem zamiar po Tobie pojechać za podawanie typów po wyścigu, ale na szczęście zauważyłem posta z parą Rossi-Gibernau <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> przyjmij gratulacje.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dopiero teraz zauwazylem. Dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Ja zagram tak:

Pedrosa 1-3 1,3
Porto 1-5 1,4
Gibernau 1-3 1,35
Rossi 1-3 1,2


i za mniejszą kasę :

Hayden 1-5 2,2
Luthi 1-3 1,7

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
siema zastanawiam sie nad graniem na pary dzis i oto moje przemyslenia:
125:
kallio-lai 1 1.35
250:
porto-guintoli 1 1.35
lorenzo-barbera 1 1.40
pedrosa-dovizioso 1 1.40 ?
moto GP:
melandri-hayden 1 1.40
nakano-elias 1 1.25
rosi-gibernau 1 1.40 ?
hayden-capirosi 1 1.50 ?
edwards-checa 1 1.50 to jest moj typ dnia
kursy z stsu
czekam na opinie bo o 11 zaczynaja zabawe

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Wie ktos moze jaka pogoda panuje obecnie na torze?? Bo bez tego ani rusz... dzieki

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Jak rozlicza GP STS? Jak wypadl Checa na pierwszym okrazeniu to zwyciezca pary Edwards-Checa jest Edwards czy musi dojechac do mety, zeby byl zwyciezca?

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Quote
Jak rozlicza GP STS? Jak wypadl Checa na pierwszym okrazeniu to zwyciezca pary Edwards-Checa jest Edwards czy musi dojechac do mety, zeby byl zwyciezca?

Nie wiem jak w sts,ale w profie jak kiedys byly pary,to q takim wypadku gdyby Edwards tez wypadl to bylby zwrot,STS chyba tez tak rozlicza jak prof,wiec zeby Ci weszlo Edwards bedzie musial ukonczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Dzieki bardzo, no oby weszlo.

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Quote
Ja zagram tak:

Pedrosa 1-3 1,3 ---> 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Porto 1-5 1,4 ---> out <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Gibernau 1-3 1,35 ---> 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Rossi 1-3 1,2 ---> 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


i za mniejszą kasę :

Hayden 1-5 2,2 ---> 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Luthi 1-3 1,7 ---> 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Szkoda Sebastiana :/

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
moze ktos mi podac pozycje takich zawodnikow z moto GP jak:
checa
hayden
capirossi
elias

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
jeszcze potrzebuje tylko pozycje eliasa i haydena z moto GP
z gory dzieki

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
elias 9.
hayden 6.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
to w koncu ktory byl hayden 6 czy 4?
a ilu zawodnikow nie dokonczylo?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
i jeszcze mnie interesuje capirrosi melandri i biaggi
chlopaki podajcie to i wielkie dzieki
dziwne ze elias byl tak wysoko

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057

Tokara:
oo sorki moj blad heyden byl 6 ,4 oczywiscie Marco Melandri <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Biaggi 5
Capirossi 7
Checa Out
Elias 9


Pozdro

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
a ilu nie dojechalo wiec niz 4 oczywiscie w moto GP

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (haczyk, kamel, forty, burbon, rafal08, Lukasz111, betowiec, JelineK, ANZELMO, Sensei, Akhu), 1,873 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,319
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1