|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105 |
no szkoda szkoda ze nie dali jeszcze ciut wyzszych kursow .......mozna by ihc ladnie okroic z kasy
ale teraz mnie to zastanawia jedni widza faworyta w MELANDRIM a drudzy w MAXIE.......smieszne
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
Ale chyba warto zagrać na Haydena z Rossim. Nicky naprawdę jeżdził wczoraj kapitalnie, kręcił najlepsze czasy jeżdżąc odcinki na jednym kole, w ogóle widać było, że jest w wielkim gazie. Rossi się męczył, choć z treningu na trening spisywał się coraz lepiej. Dla mnie cichym faworytem tego wyścigu jest Hayden - i pewnie lekko to wrzucę w singlu.
Poza tym do AKO :
Hopkins - Tamada 1 (1,45) - John spasował się z torem, w góle Amerykanie spisywali się bardzo dobrze. Tamada bez wyrazu.
pozd
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 435 |
czyli trzeb maxa walnac grubo w toto, tylko by sie nie wyjebal a kae mozna zrobic dosyc sporą
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
czyli trzeb maxa walnac grubo w toto, tylko by sie nie wyjebal a kae mozna zrobic dosyc sporą licze ze jak juz to Marco wczesniej wyleci z toru niz Max.No nic po raz 1 zagram przeciwko Melandriemu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2005
Posty: 435 |
tylko kurwa jak obaj wyleca to wchodzi X po kursie 5, moze warto zagrac grubo maxa i kontre na x
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
Dzisiejsza noc zapowiada sie bardzo interesująco. Amerykanie liczą na zwysciestwo swojego rodaka, czyli oczywiscie Heydena-po tym co prezentował i jak sie czuje na torze to jest bardzo mozliwe . Valentino jak sam mówił to nie jest tor dla niego i nie moze sie dopasowac. Valentino juz ma ogromną przewage w ogolnej klasyfikacji , nie musi juz sie sciagac na maxa , moze spokojnie przyjechac na pozycji 2 bądz 3 . a wiec zwyciestwo Heydena dziś jest bardzo mozlwe . Kurde prof wystawił w tygodniu kurs na Heydena 2.5 ze bedzie w 5 heheh a teraz leciutko spadł . W Toto opłaca sie zagrac na Maxa z Melandrim . Kurs jest bardzo wygurowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> lekko mówiąc, a poaztym Max musi gonic czołówke jest bardzie doświadczony od Marco i jezdził juz na tym torze . Marco poobijany po wczorajszych upadkach bedzie sie starał uwazac i jechac spkojnie i powinien byc za Maxem. pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
octagon jak nie ma Baylissa przeciez dali. chyba jest tak, ze nasz klient nasz pan, zazyczysz sobie i masz.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057 |
octagon jak nie ma Baylissa przeciez dali. chyba jest tak, ze nasz klient nasz pan, zazyczysz sobie i masz.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> heh no jednak dali Baylisa,szkoda tylko że w parze z Maxem,ale myśle że da rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Coś mam jakieś dziwne przeczucie że Biaggi dzisiaj nie ukończy,ale obym się mylił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
MA KTOŚ LINKA LIVE DO WYŚCIGU ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
w Toto poszedł piekny dubelek:
Melandri - Max BIAGGI 2 2.95 !!!!!!
Capirossi - Troy BAYLISS 2 1.30
AKO: 3.84 za sporą sumke
Marco wybacz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
MA KTOŚ LINKA LIVE DO WYŚCIGU ???? live znajdziesz na Eurosport o 23.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
octagon jak nie ma Baylissa przeciez dali. chyba jest tak, ze nasz klient nasz pan, zazyczysz sobie i masz.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> heh no jednak dali Baylisa,szkoda tylko że w parze z Maxem,ale myśle że da rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Coś mam jakieś dziwne przeczucie że Biaggi dzisiaj nie ukończy,ale obym się mylił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> stary nawet nie pisz takich rzeczy bo jak sie przewróci to .....oj bedzie żle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Jak ktoś bardzo chce zagrać jeszcze Haydena na win na dziś wieczór to w GB na P2P wystawiłem parę $ po kursie 3.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Na BF też tyle można dostać ,ale też już grosze zapraszam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
według Baw własnie zakonczyła sie seria warm up 1 Hayden 2 Barros 3 Biaggi 4 Hopkins 5 Edwards zupełnie bym nie miał nic przeciw takim wynikom w wyścigu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105 |
racja racja skonczyli Warm Up
MELANDRI dopiero 8 BIAGGI na 3 wiec niech tak skonczy sie wyscig to bedzie bardzo fajnie
NICKY HAYDEN ponownie najlepszy ......chyba to bedzie zwyciezca dzisiejszego scigania
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202 |
Pamietam jak dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... Tory w Hiszpanii, Sete Gibernau, najlepsze czasy okrazen, rekordy torow, najszybsze okrazenia kwalifikacyjne ... przychodzil wyscig iiii ... mozna by sparafrazowac Garego Linekera: "Rajdy motocyklowe to takie wyscigi, ze wszyscy jada bardzo szybko, a na koncu i tak wygrywa Valentino Rossi". Jedyna nadzieja w mlodosci i polocie Haydena, oby nie byl nastepnym po Biaggim i Gibernau facetem z kompleksem Doctora. Rossi jakis taki ospaly, tor mu nie lezy, a jednak potrafil wczoraj wykrecic drugi czas w kwalifikacjach ... oby dzis przyjechal ostatni, czego jemu i wszystkim zycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Looz, Hejden jebnie Rossiego jak nic, czuję przez skórę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> niech mnie kule biją jak będzie inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670 |
Ma ktos jakis link do stronki z kwalifikacjami GP,prosze o szybka odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Ma ktos jakis link do stronki z kwalifikacjami GP,prosze o szybka odpowiedz chociażby na stronie oficjalnej MotoGP, link: MotoGP [ motogp.com] a tak na marginesie, kolega słyszał o wyszukiwarakach internetowych? np .google, ponoć taka jest, ona wie wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|