Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
no szkoda szkoda ze nie dali jeszcze ciut wyzszych kursow .......mozna by ihc ladnie okroic z kasy

ale teraz mnie to zastanawia jedni widza faworyta w MELANDRIM a drudzy w MAXIE.......smieszne

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Ale chyba warto zagrać na Haydena z Rossim. Nicky naprawdę jeżdził wczoraj kapitalnie, kręcił najlepsze czasy jeżdżąc odcinki na jednym kole, w ogóle widać było, że jest w wielkim gazie. Rossi się męczył, choć z treningu na trening spisywał się coraz lepiej. Dla mnie cichym faworytem tego wyścigu jest Hayden - i pewnie lekko to wrzucę w singlu.

Poza tym do AKO :

Hopkins - Tamada 1 (1,45) - John spasował się z torem, w góle Amerykanie spisywali się bardzo dobrze. Tamada bez wyrazu.

pozd

Dołączył: May 2005
Posty: 435
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 435
czyli trzeb maxa walnac grubo w toto, tylko by sie nie wyjebal a kae mozna zrobic dosyc sporą

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Quote
czyli trzeb maxa walnac grubo w toto, tylko by sie nie wyjebal a kae mozna zrobic dosyc sporą
licze ze jak juz to Marco wczesniej wyleci z toru niz Max.No nic po raz 1 zagram przeciwko Melandriemu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 435
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 435
tylko kurwa jak obaj wyleca to wchodzi X po kursie 5, moze warto zagrac grubo maxa i kontre na x

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Dzisiejsza noc zapowiada sie bardzo interesująco. Amerykanie liczą na zwysciestwo swojego rodaka, czyli oczywiscie Heydena-po tym co prezentował i jak sie czuje na torze to jest bardzo mozliwe . Valentino jak sam mówił to nie jest tor dla niego i nie moze sie dopasowac. Valentino juz ma ogromną przewage w ogolnej klasyfikacji , nie musi juz sie sciagac na maxa , moze spokojnie przyjechac na pozycji 2 bądz 3 . a wiec zwyciestwo Heydena dziś jest bardzo mozlwe . Kurde prof wystawił w tygodniu kurs na Heydena 2.5 ze bedzie w 5 heheh a teraz leciutko spadł .
W Toto opłaca sie zagrac na Maxa z Melandrim . Kurs jest bardzo wygurowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> lekko mówiąc, a poaztym Max musi gonic czołówke jest bardzie doświadczony od Marco i jezdził juz na tym torze . Marco poobijany po wczorajszych upadkach bedzie sie starał uwazac i jechac spkojnie i powinien byc za Maxem.
pzdr.

Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
octagon
jak nie ma Baylissa przeciez dali.
chyba jest tak, ze nasz klient nasz pan, zazyczysz sobie i masz.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,057
Quote
octagon
jak nie ma Baylissa przeciez dali.
chyba jest tak, ze nasz klient nasz pan, zazyczysz sobie i masz.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
heh no jednak dali Baylisa,szkoda tylko że w parze z Maxem,ale myśle że da rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Coś mam jakieś dziwne przeczucie że Biaggi dzisiaj nie ukończy,ale obym się mylił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
MA KTOŚ LINKA LIVE DO WYŚCIGU ????

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
w Toto poszedł piekny dubelek:

Melandri - Max BIAGGI 2 2.95 !!!!!!

Capirossi - Troy BAYLISS 2 1.30

AKO: 3.84 za sporą sumke

Marco wybacz.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Quote
MA KTOŚ LINKA LIVE DO WYŚCIGU ????
live znajdziesz na Eurosport o 23.00

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Quote
Quote
octagon
jak nie ma Baylissa przeciez dali.
chyba jest tak, ze nasz klient nasz pan, zazyczysz sobie i masz.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
heh no jednak dali Baylisa,szkoda tylko że w parze z Maxem,ale myśle że da rade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Coś mam jakieś dziwne przeczucie że Biaggi dzisiaj nie ukończy,ale obym się mylił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
stary nawet nie pisz takich rzeczy bo jak sie przewróci to .....oj bedzie żle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Jak ktoś bardzo chce zagrać jeszcze Haydena na win na dziś wieczór to w GB na P2P wystawiłem parę $ po kursie 3.7 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na BF też tyle można dostać ,ale też już grosze
zapraszam
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
według Baw własnie zakonczyła sie seria warm up
1 Hayden
2 Barros
3 Biaggi
4 Hopkins
5 Edwards
zupełnie bym nie miał nic przeciw takim wynikom w wyścigu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
pzdr.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
racja racja skonczyli Warm Up

MELANDRI dopiero 8
BIAGGI na 3
wiec niech tak skonczy sie wyscig to bedzie bardzo fajnie

NICKY HAYDEN ponownie najlepszy ......chyba to bedzie zwyciezca dzisiejszego scigania

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,202
Pamietam jak dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... Tory w Hiszpanii, Sete Gibernau, najlepsze czasy okrazen, rekordy torow, najszybsze okrazenia kwalifikacyjne ... przychodzil wyscig iiii ... mozna by sparafrazowac Garego Linekera: "Rajdy motocyklowe to takie wyscigi, ze wszyscy jada bardzo szybko, a na koncu i tak wygrywa Valentino Rossi". Jedyna nadzieja w mlodosci i polocie Haydena, oby nie byl nastepnym po Biaggim i Gibernau facetem z kompleksem Doctora. Rossi jakis taki ospaly, tor mu nie lezy, a jednak potrafil wczoraj wykrecic drugi czas w kwalifikacjach ... oby dzis przyjechal ostatni, czego jemu i wszystkim zycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Looz, Hejden jebnie Rossiego jak nic, czuję przez skórę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
niech mnie kule biją jak będzie inaczej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 670
Ma ktos jakis link do stronki z kwalifikacjami GP,prosze o szybka odpowiedz

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,011
Quote
Ma ktos jakis link do stronki z kwalifikacjami GP,prosze o szybka odpowiedz
http://www.motogp.com/en/motogp/faq_technical.htm?menu=faq&section=technical

Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Ma ktos jakis link do stronki z kwalifikacjami GP,prosze o szybka odpowiedz

chociażby na stronie oficjalnej MotoGP, link:
MotoGP [motogp.com]

a tak na marginesie, kolega słyszał o wyszukiwarakach internetowych? np .google, ponoć taka jest, ona wie wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 9 z 12 1 2 7 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, Sensei, poozon), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1