Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#319989 09/04/2005 07:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
no chyba az tak nie za bardzo pieknie nie za bardzo hahhaha

Bonus: Unibet
#319990 09/04/2005 07:25
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Quote
Quote
Tyle fajnych meczyków dzisiaj, a canal + dał NO-Utah... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Zapewne liczyli na Lampego ktory od dawna nie ma nawet na lawie rezerwowych (beda pewnie marzyc czy lampe ma szanse w nastepnym sezonie na gre w pierwszej 5 tego klubu).
Co by nie bylo, dzis meczu NO- UTH na zywo nie bedzie bo zaloba, jestesmy skazania na jutrzejsza powtorke.

Pozdr.
A jednak! cuda sie zadarzaja i lampe dzis zagral! i c+ mial gigantycznego farta bo lampe zostal wypisany z listy kontuzjowanych i dzis zagral 22 minuty! moze dorobek nie rewelacyjny ale 5 pkt jakby nie bylo to rzucil, trzeba dzis obejrzec retransmisje tego meczyku.

Pozdr.

#319991 09/04/2005 08:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Moim zdaniem lepiej dla Pacers było by zakończenie sezony zasadniczego na 6 niż na 5 miejscu. Uważam tak, ponieważ w pierwszej rundzie w wypadku zajęcią tej 5 pozycji spotkali by się z nieobliczalnymi Bulls, a ja nie chciałbym żeby Pacers w pierwszej rundzie odpadli dlatego otwarcie życze im zajęcia 6 miesjca i pojechaniu gładko Celtics w 1 rundzie ; )) A co do dzisiejszych meczy pomyliłem się tylko co do porażki Seattle i remisu Toronto.

#319992 09/04/2005 10:16
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
Quote
Dzisiaj buki naziemne pozamykane wiec nie gram ale skresle sobie "na sucho" cos takiego:

7:00 pm Detroit @ Orlando 1
7:00 pm Atlanta @ Toronto 2
7:00 pm Cleveland @ Philadelphia 1
8:00 pm Chicago @ New York 1
8:00 pm Utah @ New Orleans 2
8:00 pm Washington @ Indiana 2
8:00 pm Miami @ Memphis 1
8:30 pm Charlotte @ Milwaukee 2
9:30 pm Denver @ Minnesota 2
10:00 pm Sacramento @ Portland 1
10:30 pm Phoenix @ Golden St. 1
10:30 pm L.A. Lakers @ Seattle 2

jezeli jutro sprawdze wyniki i bendzie 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to mnie... qwa strzeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

mmv ale mogbys jakies analizy jak juz w tym dziale dajesz.. poza tym widac ze typy jak leci praktycznie wszystko na faworytow, juz nie mowiac o tym ze skutecznosc 5/12 (nawet Tor by ci nie weszlo u naziemnych bo remis).. Wez walnij kilka typow ale z analiza to skorzystamy wszyscy bo tak to widac ze na ilosc poszedles.. cos do tych 100% daleko tongue <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#319993 09/04/2005 10:19
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
No chyba ze to wyjatkowo ze wzgledu na pozamykane punkty.. ale i tak jak widze duzo typow bez analizy to sie denerwuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pOOzdro

BTW PRZYWROCIC EDYCJE grrr

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, aker, kamel), 2,797 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1