|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105 |
no chyba az tak nie za bardzo pieknie nie za bardzo hahhaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288 |
Tyle fajnych meczyków dzisiaj, a canal + dał NO-Utah... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Zapewne liczyli na Lampego ktory od dawna nie ma nawet na lawie rezerwowych (beda pewnie marzyc czy lampe ma szanse w nastepnym sezonie na gre w pierwszej 5 tego klubu). Co by nie bylo, dzis meczu NO- UTH na zywo nie bedzie bo zaloba, jestesmy skazania na jutrzejsza powtorke. Pozdr. A jednak! cuda sie zadarzaja i lampe dzis zagral! i c+ mial gigantycznego farta bo lampe zostal wypisany z listy kontuzjowanych i dzis zagral 22 minuty! moze dorobek nie rewelacyjny ale 5 pkt jakby nie bylo to rzucil, trzeba dzis obejrzec retransmisje tego meczyku. Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Moim zdaniem lepiej dla Pacers było by zakończenie sezony zasadniczego na 6 niż na 5 miejscu. Uważam tak, ponieważ w pierwszej rundzie w wypadku zajęcią tej 5 pozycji spotkali by się z nieobliczalnymi Bulls, a ja nie chciałbym żeby Pacers w pierwszej rundzie odpadli dlatego otwarcie życze im zajęcia 6 miesjca i pojechaniu gładko Celtics w 1 rundzie ; )) A co do dzisiejszych meczy pomyliłem się tylko co do porażki Seattle i remisu Toronto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451 |
Dzisiaj buki naziemne pozamykane wiec nie gram ale skresle sobie "na sucho" cos takiego:
7:00 pm Detroit @ Orlando 1 7:00 pm Atlanta @ Toronto 2 7:00 pm Cleveland @ Philadelphia 1 8:00 pm Chicago @ New York 1 8:00 pm Utah @ New Orleans 2 8:00 pm Washington @ Indiana 2 8:00 pm Miami @ Memphis 1 8:30 pm Charlotte @ Milwaukee 2 9:30 pm Denver @ Minnesota 2 10:00 pm Sacramento @ Portland 1 10:30 pm Phoenix @ Golden St. 1 10:30 pm L.A. Lakers @ Seattle 2
jezeli jutro sprawdze wyniki i bendzie 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to mnie... qwa strzeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> mmv ale mogbys jakies analizy jak juz w tym dziale dajesz.. poza tym widac ze typy jak leci praktycznie wszystko na faworytow, juz nie mowiac o tym ze skutecznosc 5/12 (nawet Tor by ci nie weszlo u naziemnych bo remis).. Wez walnij kilka typow ale z analiza to skorzystamy wszyscy bo tak to widac ze na ilosc poszedles.. cos do tych 100% daleko  <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,451 |
No chyba ze to wyjatkowo ze wzgledu na pozamykane punkty.. ale i tak jak widze duzo typow bez analizy to sie denerwuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pOOzdro
BTW PRZYWROCIC EDYCJE grrr
|
|
|
Link skopiowany do schowka