Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A w czym problem aby na gówniany,złodziejski zapis w regulaminie po prostu przymknąć oko grin
"lub czasopisma" laugh laugh laugh
BTW pamiętam jak szefunio totoloto najgłosniej płakał za PISdzielców jak to mu firma pada przez gre on-line......zlodzieje mają zlodziejski regulamin i tyle.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
A na jakim stanowisku pracujesz?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
BTW
pamietam jak x lat temu w sts nie wypłacili Mi kasy za strzela gola bo to był samobój laugh laugh
wynik 1-1 a zaklad przegrany laugh laugh

Dołączył: Jun 2009
Posty: 22
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 22
Ania
Wpłaciłem większe pieniądze jako otwarty zaklad.
Rozumiem że po 60 dniach jak ich nie wykorzystam to je strace na rzecz firmy.
Jeśli po upływie np 58dni dokupie otwarty zakład za 10zł to cała kwota ma jeszcze 60dni [zanim stanie sie własnością firmy] czy liczymy tylko te 10zł świeżo wpłacone a stary otwarty zakład mi przepadnie?

Dołączył: Jun 2009
Posty: 24
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 24
Szefuniem Totolotto jest Grek, więc on za dużo nie mówi:P:D Jak każdy regulamin, każdy walczy o swoje, co zrobić. smile

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Ania2310
Szefuniem Totolotto jest Grek, więc on za dużo nie mówi:P:D Jak każdy regulamin, każdy walczy o swoje, co zrobić. smile

To fakt STS w sprawie Lemgo też walczył o swoje, szkoda tylko, że w sądzie przegrał laugh A też im się wydawało, że mają regulamin zgodny z prawem laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by AGASSI
Liczyłem,ze koleżanka wpadnie na taką odpowiedź wink
ps. nie podejrzewałem Ciebie Szewa o takie zaufanie do Państwa i prawa grin
Eee tam, zaufanie wink

Mnie ten zapis się ani trochę nie podoba, ale póki co nic nie możemy zrobić. A pretensje powinniśmy mieć do urzędasa, który to złodziejstwo w białych rękawiczkach zalegalizował boks wink

Dołączył: Jun 2009
Posty: 24
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 24
Originally Posted by procencik1
Ania
Wpłaciłem większe pieniądze jako otwarty zaklad.
Rozumiem że po 60 dniach jak ich nie wykorzystam to je strace na rzecz firmy.
Jeśli po upływie np 58dni dokupie otwarty zakład za 10zł to cała kwota ma jeszcze 60dni [zanim stanie sie własnością firmy] czy liczymy tylko te 10zł świeżo wpłacone a stary otwarty zakład mi przepadnie?

żeby nie było, że pisze głupoty to zacytuję Ci kawałeczek regulaminu zakładów otwartych:

VII. WAŻNOŚĆ I WYSOKOŚĆ ŚRODKÓW ZGROMADZONYCH NA E-KONCIE

1. Maksymalna łączna kwota wniesionych opłat za Otwarte zakłady pozostająca do dyspozycji Uczestnika na E-koncie wynosi 10.000 (dziesięć tysięcy) zł.
2. Wniesione kwoty za nabycie Otwartych zakładów pozostają do dyspozycji Uczestnika przez 60 dni od momentu wniesienia opłaty za ostatni Otwarty zakład w Punkcie przyjmowania zakładów.
3. Nabycie Otwartego zakładu przedłuża ważność zgromadzonych środków o 60 dni.
4. Po upływie 60 dni od momentu nabycia ostatniego Otwartego zakładu wszystkie niewypłacone kwoty za wniesione Otwarte zakłady stanowią dochód Organizatora z tytułu zakładów bukmacherskich.

w punkcie trzecim masz napisane, jak wpłacisz kaskę, to całośc Ci się przedłuży o kolejne 60 dni:) cool

Dołączył: Jun 2009
Posty: 24
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 24


Mnie ten zapis się ani trochę nie podoba, ale póki co nic nie możemy zrobić. A pretensje powinniśmy mieć do urzędasa, który to złodziejstwo w białych rękawiczkach zalegalizował boks wink [/quote]


dokładnie, ale co zrobić, ktoś na to pozwolił, ktoś inny z tego korzysta, niestety.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 22
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 22
Dzięki za odpowiedz
Jeszcze pytanie o bonus 10% na te otwarte zakłady , wiadomo coś że to z powrotem przywrócą? czy raczej nie będą do tego już wracać - wiesz coś może?





Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
A o co chodzi z tym Lemgiem w STS?

Dołączył: Jun 2009
Posty: 24
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 24
Wiesz co, z tego co mi wiadomo, to póki co koniec z tym bonusem. Napewno w najbliższym czasie, do tego nie wrócą.Narazie pokńczyły się ważniejsze ligi. Jeśli juz, to można będzie się go spodziewać w momencie gdy się zacznie sezon, ale to tez nic pewnego.Mam nadzieję, że trochę pomogłam smile

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by zmarcin
A o co chodzi z tym Lemgiem w STS?

Pomylili kursy i zrobili z dominatora niemieckiego handballu dużego doga po czym zgodnie ze swoim regulaminem policzyli po kursie 1 (że niby pomyłka itp) bo im się wydawało, że mogą zrobić ludzi w balona na szczęscie grube ryby poszły do sądu, a ten im przyznał rację, a nie STS-owi, który popłynął na parę złotych smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Nie porównujmy Lemgo do tej sytuacji.

W tamtej sprawie sąd uznał, że STS zawarł z graczami umowę (w postaci zakładu wzajemnego) i powinien się z niej wywiązać. Gdyby już doszukiwać się jakichś analogii, to tutaj również bukmacher i gracz zawierają umowę, a dzieje się tak poprzez akceptację regulaminu podczas rejestracji na stronie internetowej. Nie widzę tutaj nic sprzecznego z prawem, aczkolwiek dwuznacznego moralnie i etycznie - owszem smile

A wracając jeszcze do Lemgo. W momencie tamtej afery byłem jeszcze dwuzłotowcem grającym po kursach i nie bardzo interesowałem się całą otoczką. Może ktoś bardziej zorientowany wie, czy przed "aferą" STS miał w swoim regulaminie zapis mówiący o tym, że w razie pomyłki buka kasa będzie wypłacana po kursie skorygowanym, a nie pierwotnym ?

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by Szewa
A wracając jeszcze do Lemgo. W momencie tamtej afery byłem jeszcze dwuzłotowcem grającym po kursach i nie bardzo interesowałem się całą otoczką. Może ktoś bardziej zorientowany wie, czy przed "aferą" STS miał w swoim regulaminie zapis mówiący o tym, że w razie pomyłki buka kasa będzie wypłacana po kursie skorygowanym, a nie pierwotnym ?

Oczywiście, że miał nawet mam w domu jeszcze odwołanie jakie do nich pisałem i ich odpowiedź smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
No to szacun dla ludzi, którzy podjęli się walki o swoje. Szkoda, że w Polsce nie ma prawa precedensu, bo wtedy buki przy każdej ewidentnej pomyłce szliby z torbami laugh

Dołączył: Jun 2009
Posty: 24
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 24
Originally Posted by Szewa
Nie porównujmy Lemgo do tej sytuacji.

W tamtej sprawie sąd uznał, że STS zawarł z graczami umowę (w postaci zakładu wzajemnego) i powinien się z niej wywiązać. Gdyby już doszukiwać się jakichś analogii, to tutaj również bukmacher i gracz zawierają umowę, a dzieje się tak poprzez akceptację regulaminu podczas rejestracji na stronie internetowej. Nie widzę tutaj nic sprzecznego z prawem, aczkolwiek dwuznacznego moralnie i etycznie - owszem smile

A wracając jeszcze do Lemgo. W momencie tamtej afery byłem jeszcze dwuzłotowcem grającym po kursach i nie bardzo interesowałem się całą otoczką. Może ktoś bardziej zorientowany wie, czy przed "aferą" STS miał w swoim regulaminie zapis mówiący o tym, że w razie pomyłki buka kasa będzie wypłacana po kursie skorygowanym, a nie pierwotnym ?


wiesz co, powiem szczerze, ze nie wiem jak było z sts-em, ale wydaje mi się, że regulamin w sprawie błędnie określonego zdarzenia przez Spółkę, jest podobny jak w Totolotku. Jak Spółka błędnie określi nazwę zdarzenia, to jak masz tylko to jedno zdarzenie na kuponie, to wtedy masz zwrot stawki, jeśli masz pare zdarzeń na kuponie, w tym to z błędnie określoną nazwą, to wtedy to jedno zdarzenie jest unieważnione. Natomiast nie ma nic takiego o nieprwidłowym kursie. U mnie tez była taka sytuacja, że dali mega kurs na drużynę która była "pewniakiem", a na druzynę która była gdzies na dole statystyk był malutki kurs. Ktoś puścił kupon z tym większym kursem i to było na jego plus, a na minus spółki. Jakby wygrał-to by miał naliczaną wygraną po tym kursie, jaki ma na kuponie. smile

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie wiem czy to dotyczy Lemgo (ale o ile dobrze pamiętam to chyba tak), ale była tam też sprawa że osoba prowadząca jeden z punktów przyjęcia zakładów specjalnie nie ściągała update'u kursów czy coś w tym stylu aby nie można było ten mecz lokalnie zablokować w systemie, po czym przez cały dzień przyjeżdżali tam ludzie w wiadomym celu i tłukli kupony jak leci za sporą sumę. smile

Pracownika, który uczestniczył w tym procederze oczywiście zwolniono, no i soft też zmieniono aby już nigdy nie mogło dojść do takich sytuacji...

Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
Originally Posted by Szewa
Mnie ten zapis się ani trochę nie podoba, ale póki co nic nie możemy zrobić. A pretensje powinniśmy mieć do urzędasa, który to złodziejstwo w białych rękawiczkach zalegalizował boks wink
Zapis to instytucja prawa spadkowego. Jako studentowi/absolwentowi prawa nie wypada pisać błędnie. Nawet na forum bukmacherskim wink

Zupełnie się nie czepiam... duch

Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Originally Posted by Szewa
Mnie ten zapis się ani trochę nie podoba, ale póki co nic nie możemy zrobić. A pretensje powinniśmy mieć do urzędasa, który to złodziejstwo w białych rękawiczkach zalegalizował boks wink

To jeszcze pytanie do Ani: A kiedy dokładnie zatwierdzono ten złodziejski regulamin? Chodzi mi bardziej o to, kto był wtedy Pierwszym Złodziejem RP?

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka), 1,992 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,825
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1