Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
1. Jak kształtują się obroty? Czy największy obrót miałeś na początku (wielkie zainteresowanie otwarciem), czy dopiero z czasem obroty wzrastały?

Obroty są bardzo zmienne. U mnie najpierw szybko rosły, aby później mocno spaść, potem znowu wzrosły, teraz znowu trochę spadły. Wszystko zależy jacy są gracze. Im więcej jest graczy "z dużym kapitałem", tym większe są obroty, ale i większe skoki - i większe ryzyko.

2. Jak wygląda współpraca z siedzibą główną? Ile zajęło Ci załatwienie formalności z otwarciem punktu?

U mnie trwało to może jakieś 1-2 tygodnie. Teraz zdarza się, że może to potrwać nawet 2 miesiące [Linked Image]
Współpracuje się bezpośrednio z odpowiednim regionalnym oddziałem. W zasadzie nie ma problemów, ale podobno zależy to od oddziału.

3. Czy teraz musisz dzwonić do centrali jeśli ktoś chce obstawić więcej niż 500 zł? Jakie decyzje dają najczęściej?

Tak. Znam jeden przykład: facet chciał postawić 6000 zł. Zgodzili się na 2000 zł. (Facet się wkurzył [Linked Image] i sobie poszedł).

4. Dlaczego Toto-Mix a nie STS czy Prof? Jakie są tam prowizje? Czy na ślepo wybrałeś Toto-Mix czy kontaktowałeś się z innymi firmami? Jeśli tak, to jakie warunki oferowały inne firmy?

To był trochę przypadek. Trafiłem na to szukając jakiegoś dobrego nowego interesu. Nie miałem wtedy jakiejś specjalnej wiedzy o bookmacherstwie.

Działam w mieście, w którym dopiero ludzie uczą się grać. Zdecydowana większość gra więc za mniejsze kwoty. Najwyższa wygrana na jednym kuponie to na razie coś około 1500 zzł. Czasem odbierano więcej, ale rozbite na kilka kuponów. Brakuje mi trochę chętnych do stawiania większych sum.

Szukam sposobów jak lepiej grać aby wygrywać. Bo oczywiście im więcej osób bedzie wygrywać, tym więcej będzie grać i za większe sumy [Linked Image]

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2001
Posty: 178
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 178
a ile swojej kasy w to wlozyles?

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał malibu:
a ile swojej kasy w to wlozyles?

Oto co trzeba zrobić na własny koszt:
- wynajęcie lokalu (chyba że ma się swój),
- jakiś remont: malowanie, zmiana instalacji elektrycznej ipt. (chyba że nie potrzeba),
- założenie zabezpieczeń w postaci kraty lub alarmu (chyba że już jest),
- ubezpieczenie lokalu i mienia przed zniszczeniem i kradzieżą,
- zakup jakiegoś stolika i krzesełek (jeżeli chcemy aby klienci mieli wygodniej choć nie jest to konieczne)
- zatrudnienie pracownika (chyba, że samemu będzie się siedzieć),
- opłata za egzamin uprawniający do prowadzenia zakładów bukmacherskich (prawie 500 zł),
- reklama (oczywiście w Polsce nie wolno reklamować zakładów bukmacherskich [Linked Image] ).
To są podstawowe wydatki. Jak widać, dla każdego mogą być one inne.

[This message has been edited by Eromes (edited 08-05-2001).]

[This message has been edited by Eromes (edited 08-05-2001).]

Dołączył: Feb 2001
Posty: 178
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 178
thx [Linked Image]

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, poozon, Sensei, rafal08), 1,396 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,871
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1