Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ostatnio byłem w oddziale Toto-Mixu by skasować kupony i zobaczyłem plakat: Jeśli interesuje Cię sport i duże pieniądze, zostań naszym partnerem! (0-22) 654-83-54 , 654-83-64

Jak wygląda sprawa otwierania punktu bukmacherskiego pod szkrzydłami Toto-Mixu czy STS? Czy oni płacą np. jedynie prowizję od przyjmowanych zakładów, pensję, czy jedno i drugie? Kto pokrywa czynsz za pomieszczenie?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 63
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
Ostatnio byłem w oddziale Toto-Mixu by skasować kupony i zobaczyłem plakat: Jeśli interesuje Cię sport i duże pieniądze, zostań naszym partnerem! (0-22) 654-83-54 , 654-83-64
Jak wygląda sprawa otwierania punktu bukmacherskiego pod szkrzydłami Toto-Mixu czy STS? Czy oni płacą np. jedynie prowizję od przyjmowanych zakładów, pensję, czy jedno i drugie? Kto pokrywa czynsz za pomieszczenie?

W TotoMix'ie:
- dostajesz tylko prowizje od przyjmowanych zakładów
- opłacasz czynsz i wszystkie koszty (prąd, ubezpieczenie itd.)

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jaka jest wysokość prowizji w Toto-Mixie?

Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
7 % od obrotu.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Według mnie 7% to całkiem spora prowizja. Ciekawe jak się kształtują warunki współpracy np. w STSie...

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Mając do dyspozycji dodatkowe 7% i biorąc pod uwagę ilość "zysków bez ryzyka" po totomixowych kursach to może opłaca się otworzyć "prywatną" kolekturę w domu [Linked Image]

Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Z pewnością tak uQ$, można ronież dogadać się z babeczką zza lady. Niestety trzeba się trochę napocić, aby jej wytłumaczyć co to "sure wins". Pozdro dla wszystkich fanów Toto-Mixa.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
U mnie babeczce zza lady chyba się nie da tego wytłumaczyć. Ostatnio ona próbowała mi wytłumaczyć, że jak gram coś na dwóch kuponach (w Totomixie żeby puścić coś np. za 70 zł muszę wysłać 2 kupony) to tracę, bo płacę dwa razy podatek (po 10% od każdego kuponu) [Linked Image]

Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Ja miałem największe problemy z tym żeby przekazać jej, że da się zarobić również jeżeli jest kurs poniżej 2,00 na jedną ze stron. Nie pomagały argumenty że regulujemy to kwotą. No cóż, może to i dobrze. Gdyby tak cała obsługa TMixa była zorientowana to pewnie dawno by ich puścili z torbami.
Swoją drogą chciałbym prowadzić taki punkt. Ciekawe czy aby zarobić musiałbym mieć klientów ?

Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Swoją drogą chciałbym prowadzić taki punkt. Ciekawe czy aby zarobić musiałbym mieć klientów ?

Też się na tym zastanawiam tylko czy to nie wzbudzi podejrzeń jeżeli mój punkt będzie przynosił straty?

Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 201
[i]Mając do dyspozycji dodatkowe 7% i biorąc pod uwagę ilość "zysków bez ryzyka" po totomixowych kursach to może opłaca się otworzyć "prywatną" kolekturę w domu [i]

Uq$ mozesz dokladniej to wytlumaczyc. Skad w totomixie wiecej "zyskow bez ryzyka" ?
Tak sie sklada ze wlasciciel Totomixa to moj dobry znajomy. Szepnij cos wiecej

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał Endriu:
Uq$ mozesz dokladniej to wytlumaczyc. Skad w totomixie wiecej "zyskow bez ryzyka" ?
Tak sie sklada ze wlasciciel Totomixa to moj dobry znajomy. Szepnij cos wiecej[/b]

O ile większość buków na świecie ma w miarę zbliżone kursy, to Totomix często się do tej reguły nie stosuje i ma zupełnie inne. W związku z tym dość często pojawia się możliwość zagrania jakiegoś meczu bez ryzyka, obstawiając jedno z możliwych rozstrzygnięć w Totomixie, a resztę gdzieś indziej. Uwzględniając podatek są to na ogół okazje kilkuprocentowe, ale dokładając do tego dodatkowe 7% staje się to dużo bardziej atrakcyjne.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Endriu, możesz nam przybliżyć jak wygląda otwarcie punktu? Ile to zajęło Twojemu znajomemu i jak wyglądały same formalności? Czy cała procedura zostania partnerem Toto-Mixu jest w miarę przejrzysta?

Może ktoś wie jak wygląda współpraca z STSem? Czy tam wynagrodzenie też jest w postaci prowizji? Rafter, może będziesz mógł nam coś więcej na ten temat powiedzieć?

Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
wyciągam temat, bo bardzo mnie intreresuje, a nie chcę aby umarł śmiercią naturalną [Linked Image]

Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Quote
Oryginalnie wysłał Salival:
wyciągam temat, bo bardzo mnie intreresuje, a nie chcę aby umarł śmiercią naturalną [Linked Image]


Potwierdzam [Linked Image]
Niedługo kończe 18 latek, trzeba się czegoś złapać, a buki są coraz popularniejsze. Zdaje mi się, że by otworzyć taki punkt chyba nietrzeba dużo kasy? Jak myślicie?

Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Jeżeli ktos,planuje otwarcie punktu totomixa w Krakowie to oferuje siebie jako wspólnika z gotówką.

A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Od kilku miesięcy prowadzę punkt TOTO-MIXa. Najważniejszą sprawą do otwarcia takiego punktu jest posiadanie odpowiedniego lokalu i akceptacja lokalizacji przez regionalne kierownictwo TOTOLOTKA.
Gwoli ścisłości to aktualna prowizja na nowe punkty to już tylko 6%!

Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 1,512
Eromes jeżeli to nie jest tajemnicą służbową
to opowiedz coś ciekawego np. jaka była największa wygrana, wtopa, w co najczęsciej grają gracze itp.

Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
D
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,037
Powiedz jakie masz średnie obroty

Czesć

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Eromes, mam kilka pytań, które bardzo pomogą nam wszystkim w zrozumieniu Twojego doświadczenia z otwieraniem punktu przyjęcia zakładów:

1. Jak kształtują się obroty? Czy największy obrót miałeś na początku (wielkie zainteresowanie otwarciem), czy dopiero z czasem obroty wzrastały?

2. Jak wygląda współpraca z siedzibą główną? Ile zajęło Ci załatwienie formalności z otwarciem punktu?

3. Czy teraz musisz dzwonić do centrali jeśli ktoś chce obstawić więcej niż 500 zł? Jakie decyzje dają najczęściej?

4. Dlaczego Toto-Mix a nie STS czy Prof? Jakie są tam prowizje? Czy na ślepo wybrałeś Toto-Mix czy kontaktowałeś się z innymi firmami? Jeśli tak, to jakie warunki oferowały inne firmy?

Z góry dziękuję za uczestniczenie na forum - z pewnością skorzystamy z Twojego doświadczenia [Linked Image]

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel, latajaca_holenderka), 1,417 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,874
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1