Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#321209 09/04/2005 17:12
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Zgodza sie, przewaga wlasnego boiska w MLB w porownaniu z innymi sportami zespolowymi, ma zdecydowanie mniejsze znaczenie i nie jest to tylko moja obserwacja. Zdaje sie, ze gdzies widzialem statystyki takie: 55% zwyciestw gospodarzy, 45 gosci.

Dalsze typy na dzis:
LA Dodgers - Arizona 2 @ 1.83
Chicago WS - Minnesota under 9.5 @ 1.83
Kansas City - LA Angels 2 @ 1.55

pinn

Nad Oakland tez sie zastanawiam. Zito to jednak gosc.

I niech sie dzieje co chce

Bonus: Unibet
#321210 09/04/2005 17:49
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Dokładam

Chicago White Sox ml żeby wygrać 2j
Tampa Bay ml żeby wygrać 2j

Pzdr

#321211 09/04/2005 20:07
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Na razie 2-1 i +1,5j

puściłem też zakład parlay

TBay ml
HAstros ml
SFrancisco ml

za 0,5j do wygrania 4j

To na razie i do jutra

Pzdr

#321212 09/04/2005 20:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Też zagrałem parlaya..

Oak ML - o tym juz pisałem
LA Angels ML - tutaj za wiele nie można napisać.. drugi mecz Limy jako starting pitchera w barwach Royals, słaby ma bilans przeciw drużynie z Anaheim... Z drugiej strony Gregg, poza tym typ na przełamanie, 2 porazki pod rząd u siebie z KC- niemożliwe ;-)

parlay czyli normalny zaklad kumulowany...:)

Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 09/04/2005 20:17.
#321213 10/04/2005 01:53
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Jak do tej pory ganie MLB to prawie tak jak w toto (troszke większe prawdopodobieństwo trafienia) dlatego dzisiaj na sesję wieczorną cztery single z -1,5 hp:

Colorado Rockies u San Francisco Giants (Run Line Spread) SF Giants -1,5 - 10.00 2.30 - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Milwaukee Brewers u Chicago Cubs (Run Line Spread) Chicago C. -1,5 - 10.00 2.40 - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Philadelphia Phillies u St. Louis Cardinals (Run Line Spread) St. Louis -1,5 - 10.00 2.30 - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Cleveland Indians u Detroit Tigers (Run Line Spread) Detroit -1,5 - 10.00 2.70 - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jak trafię dwa to znowu zanotujemy malutki plusik

i oczywiście Boston (mój typ konkursowy) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozdrawiam
KRAJAN
Trwa własnie przerwa w Dallas, Bryłki jadą sobie z Sonic, a więc czas na króciutkie podsumowanie. Dzisiejszy system totolotka wylosował dobre (dla mnie) liczby 3/4, co do Bostonu to juz inna Bajka, ale jutro pojedzie z Kanadyjczykami!!! Szkoda że nie będzie opcji Bos(-1,5).
Na poranek dorzuciłe jeszcz swa zwycięstwa gospodarzy, ale to jako wagoniki do pociagu:
Los Angeles Angels - Kansas City 1.49
San Diego Padres - Pittsburgh Pirates 1.75
Pozdrawiam
KRAJAN

#321214 10/04/2005 06:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
jak myslici w poniedzialek METSI graja z HOUSTON ja bym postawil houston, ale ...

#321215 10/04/2005 07:17
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371

Po pierwszym dniu grania progresji w tym sezonie aż za dobrze:)

Over w OAK wszedł , ale Athletics sromotnie przegrali - progres na ich win?

Także weszła wygrana Jankesów, ale nie bez problemów i po zaciętym meczu, kontynuacja progresu na under.

Wygrane SD i LAA już w pierwszym etapie, do tego w końcu zakończony progres na zwicięstwo CHC - czekałem ponad pół roku, nie odpuściłem im jeszcze zeszłego sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

No i 5 porażka NYM - nie jest to mimo wszystko drużuna która powinna dostawać takie baty - ja zaczynam na nich grać - przed Metsami mecze z ATL, 3 x HOU i 3 x FLA u siebie. Przeciwnicy dość wymagający, ale i kursy pewnie będą zachęcające:) Poza tym początku sezonu serie ponad 10 porażek rzadko się zdarzają...

Później może jeszce znjdę coś ciekawego.

Pozdrawiam

#321216 10/04/2005 07:29
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Bilans 7-6 i w sumie +1j , ogólnie +2j - może być

Dobrze że przerwałem progresję na zwycięstwo Mets

Pzdr

#321217 10/04/2005 08:46
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Hmmm Oakland niespodziewanie przegralo, myslalem ze Zito stac na cos wiecej. To juz nie ten sam miotacz co 2 lata temu. Byla to druga porazka Oakland z Tampa w tej serii. Dzis jednak postawie na nich, bo dla oakland rzucac bedzie Harden, moze nie jakis wyjatkowy miotacz, ale w zeszlym sezonie pomogl druzynie wygrac dwa mecze na wyjezdzie z Tampa.

Tak wiec dzis Oakland @ 1.8 Canbet

A Co mysliscie dzis o Metsach?? Cos im ciezko idzie. No ale dzis rzuca Pedro, jeden z najlepszych miotaczy ligi. Moze w koncu cos ugraja, kurs tez nie jest zly bo w okolicach 1.85. Chyba rozpoczne na nich progres. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

P.S

Kompletnie zielonych w tym sporcie, chcacych poznac podstawowe zasady zapraszam na moja strone domowa.

#321218 10/04/2005 08:54
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
[quote].............
Na poranek dorzuciłe jeszcz swa zwycięstwa gospodarzy, ale to jako wagoniki do pociagu:
Los Angeles Angels - Kansas City 1.49 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
San Diego Padres - Pittsburgh Pirates 1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
KRAJAN
No to wagony zostały poczepione, ale do sucesu potrzeba jeszcze sporo składu.
Jeżeli chodzi o pierwsze parę dni to wypadły całkiem przyzwoicie (ale efekt mizerny bo i stawki słabiutkie) trzeba będzie od jutra troszkę podwyżyć wyrać ze 2,3 zdarzonka i spóbować jakiejś krotkiej progresji - góra 4M
Pozdrawiam
KRJAN

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, aker, betowiec, JelineK, Lukasz111), 2,524 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,143
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1