|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Zgodza sie, przewaga wlasnego boiska w MLB w porownaniu z innymi sportami zespolowymi, ma zdecydowanie mniejsze znaczenie i nie jest to tylko moja obserwacja. Zdaje sie, ze gdzies widzialem statystyki takie: 55% zwyciestw gospodarzy, 45 gosci.
Dalsze typy na dzis: LA Dodgers - Arizona 2 @ 1.83 Chicago WS - Minnesota under 9.5 @ 1.83 Kansas City - LA Angels 2 @ 1.55
pinn
Nad Oakland tez sie zastanawiam. Zito to jednak gosc.
I niech sie dzieje co chce
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Dokładam
Chicago White Sox ml żeby wygrać 2j Tampa Bay ml żeby wygrać 2j
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Na razie 2-1 i +1,5j
puściłem też zakład parlay
TBay ml HAstros ml SFrancisco ml
za 0,5j do wygrania 4j
To na razie i do jutra
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Też zagrałem parlaya..
Oak ML - o tym juz pisałem LA Angels ML - tutaj za wiele nie można napisać.. drugi mecz Limy jako starting pitchera w barwach Royals, słaby ma bilans przeciw drużynie z Anaheim... Z drugiej strony Gregg, poza tym typ na przełamanie, 2 porazki pod rząd u siebie z KC- niemożliwe ;-)
parlay czyli normalny zaklad kumulowany...:)
Pozdrawiam Dominik
Last edited by g00niek; 09/04/2005 20:17.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Jak do tej pory ganie MLB to prawie tak jak w toto (troszke większe prawdopodobieństwo trafienia) dlatego dzisiaj na sesję wieczorną cztery single z -1,5 hp:
Colorado Rockies u San Francisco Giants (Run Line Spread) SF Giants -1,5 - 10.00 2.30 - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Milwaukee Brewers u Chicago Cubs (Run Line Spread) Chicago C. -1,5 - 10.00 2.40 - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Philadelphia Phillies u St. Louis Cardinals (Run Line Spread) St. Louis -1,5 - 10.00 2.30 - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Cleveland Indians u Detroit Tigers (Run Line Spread) Detroit -1,5 - 10.00 2.70 - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jak trafię dwa to znowu zanotujemy malutki plusik
i oczywiście Boston (mój typ konkursowy) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Pozdrawiam KRAJAN Trwa własnie przerwa w Dallas, Bryłki jadą sobie z Sonic, a więc czas na króciutkie podsumowanie. Dzisiejszy system totolotka wylosował dobre (dla mnie) liczby 3/4, co do Bostonu to juz inna Bajka, ale jutro pojedzie z Kanadyjczykami!!! Szkoda że nie będzie opcji Bos(-1,5). Na poranek dorzuciłe jeszcz swa zwycięstwa gospodarzy, ale to jako wagoniki do pociagu: Los Angeles Angels - Kansas City 1.49 San Diego Padres - Pittsburgh Pirates 1.75 Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64 |
jak myslici w poniedzialek METSI graja z HOUSTON ja bym postawil houston, ale ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Po pierwszym dniu grania progresji w tym sezonie aż za dobrze:)
Over w OAK wszedł , ale Athletics sromotnie przegrali - progres na ich win?
Także weszła wygrana Jankesów, ale nie bez problemów i po zaciętym meczu, kontynuacja progresu na under.
Wygrane SD i LAA już w pierwszym etapie, do tego w końcu zakończony progres na zwicięstwo CHC - czekałem ponad pół roku, nie odpuściłem im jeszcze zeszłego sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
No i 5 porażka NYM - nie jest to mimo wszystko drużuna która powinna dostawać takie baty - ja zaczynam na nich grać - przed Metsami mecze z ATL, 3 x HOU i 3 x FLA u siebie. Przeciwnicy dość wymagający, ale i kursy pewnie będą zachęcające:) Poza tym początku sezonu serie ponad 10 porażek rzadko się zdarzają...
Później może jeszce znjdę coś ciekawego.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Bilans 7-6 i w sumie +1j , ogólnie +2j - może być
Dobrze że przerwałem progresję na zwycięstwo Mets
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140 Likes: 9 |
Hmmm Oakland niespodziewanie przegralo, myslalem ze Zito stac na cos wiecej. To juz nie ten sam miotacz co 2 lata temu. Byla to druga porazka Oakland z Tampa w tej serii. Dzis jednak postawie na nich, bo dla oakland rzucac bedzie Harden, moze nie jakis wyjatkowy miotacz, ale w zeszlym sezonie pomogl druzynie wygrac dwa mecze na wyjezdzie z Tampa.
Tak wiec dzis Oakland @ 1.8 Canbet
A Co mysliscie dzis o Metsach?? Cos im ciezko idzie. No ale dzis rzuca Pedro, jeden z najlepszych miotaczy ligi. Moze w koncu cos ugraja, kurs tez nie jest zly bo w okolicach 1.85. Chyba rozpoczne na nich progres. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
P.S
Kompletnie zielonych w tym sporcie, chcacych poznac podstawowe zasady zapraszam na moja strone domowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
[quote]............. Na poranek dorzuciłe jeszcz swa zwycięstwa gospodarzy, ale to jako wagoniki do pociagu: Los Angeles Angels - Kansas City 1.49 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> San Diego Padres - Pittsburgh Pirates 1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam KRAJAN No to wagony zostały poczepione, ale do sucesu potrzeba jeszcze sporo składu. Jeżeli chodzi o pierwsze parę dni to wypadły całkiem przyzwoicie (ale efekt mizerny bo i stawki słabiutkie) trzeba będzie od jutra troszkę podwyżyć wyrać ze 2,3 zdarzonka i spóbować jakiejś krotkiej progresji - góra 4M Pozdrawiam KRJAN
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|