Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#321189 09/04/2005 11:13
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
1:00pm 19:00 BAL Orioles (B.Chen) v NY Yankees (R.Johnson)
1:00pm 19:00 BOS Red Sox (D.Wells) v TOR Blue Jays (R.Halladay)
1:00pm 19:00 CLE Indians (J.Westbrook) v DET Tigers (W.Ledezma)

2:00pm 20:00 MIL Brewers (B.Sheets) v CHI Cubs (C.Zambrano)
2:00pm 20:00 PHL Phillies (G.Floyd) v STL Cardinals (J.Suppan)

4:00pm 22:00 COL Rockies (JM.Wright) v SF Giants (J.Williams)
4:00pm 22:00 TEX Rangers (P.Astacio) v SEA Mariners (J.Moyer)

6:00pm 0:00 OAK Athletics (B.Zito) v TB Devil Rays (H.Nomo)
6:00pm 0:00 WAS Nationals (L.Hernandez) v FLO Marlins (B.Moehler)

7:00pm 1:00 CHI White Sox (J.Garland) v MIN Twins (B.Radke)
7:00pm 1:00 CIN Reds (P.Wilson) v HOU Astros (B.Backe)
7:00pm 1:00 NY Mets (A.Heilman) v ATL Braves (H.Ramirez)

9:30pm 3:30 LA Dodgers (S.Erickson) v ARI D-Backs (J.Vazquez)

10:00pm 4:00 KZC Royals (J.Lima) v LA Anaheim (K.Gregg)
10:00pm 4:00 PIT Pirates (OL.Perez) v SDG Padres (W.Williams)

gospodzarze po prawej

Last edited by Feher; 09/04/2005 11:37.
Bonus: Unibet
#321190 09/04/2005 13:08
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
Witam,

MLB jak na razie pełne (przynajmniej dla mnie) niespodzianek, poza tym poczatek sezonu, więc spokojniutko progresjami, najwyżej 1,2 "pewniaki:)" w singlach dziennie.

Progresja też "bezpieczna" i zaczynam naprawde od niskich stawek. W miarę rozwoju sytuacji będzie można wprowadzić pewne modyfikacje.

Od dzisiaj gram na przełamanie serii, zasadniczo tak:

Etap 1 - zakładany zysk ok. 0.9 stawki początkowej
Etap 2 - 2x stawka początkowa
Etap 3 - 3x stawka początkowa
Etap 4 - 2x stawka początkowa
Etap 5 - 1x stawka początkowa
Etap 6 - zwrot
Etap 7 - zwrot

Drużyny mają po 3,4 rozegrane mecze, i jak na razie widzę dwie serie które kiedyś muszą się skończyć.
1. OAK o/u 0/4 - i zaczynam disiaj właśnie progres na over w meczach OAK
2. NYM 4L - aż strach tego ruszać, o ile w u/o nie zdarzyła mi się seria dłuższa niż 9, o tyle pamiętam po kilkanaście przegranych z rzędu kilku drużyn - więc ten progres przemyślę jeszcze i przeanalizuję przyszłe mecze Metsów

Typem dnia dla mnie dzisiaj są Jankesi, tylko że kursik słabiutki. W -hc narazie jeszcze się nie bawię, ale under 9 wydaje się dość rozsądnym posunięciem. Do wczorej BAL w 3 meczach zanotowało 3 undery, dziś miota Randy Johnson, a NYY wczoraj trochę odbijanie nie wychodziło.

Po wczorajszych nieco zaskakujęcych wygranych KC i PIT sensowny wydaje się progres na zwycięstwo LAA i SD, z myślą o zakończeniu dziś bądź jutro. Niw wierze aby powyższe drużyny przegrały wszystkie mecze serii. Tylko kursy marne:(

Wystarczy jak na pierwszy dzień grania MLB w tym sezonie, i tak może to aż nadto:)

Pozdrawiam

#321191 09/04/2005 13:38
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Cześć

na dziś na razie

Houston żeby wygrać 2j
San Francisco żeby wygrać 2j
Florida żeby wygrać 2j

co z NYM ? Sam nie wiem-wczoraj ich zagrałem , bo kurs był wysoki a dziś jeszcze się nie zdecydowałem

Pzdr

#321192 09/04/2005 13:48
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Myślę jeszcze nad milwaukee - powód: są w gazie

#321193 09/04/2005 13:57
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
1. OAK o/u 0/4 - i zaczynam disiaj właśnie progres na over w meczach OAK
2. NYM 4L - aż strach tego ruszać, o ile w u/o nie zdarzyła mi się seria dłuższa niż 9, o tyle pamiętam po kilkanaście przegranych z rzędu kilku drużyn - więc ten progres przemyślę jeszcze i przeanalizuję przyszłe mecze Metsów

O takie wlasnie statystyki sa bardzo interesujace bede gral OAKLAND over i wygrana METSow !!

#321194 09/04/2005 13:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
a ja mysle ze dzisiaj wygraja YANKEESI, MILWAUKEE, TORONTO, FLORYDA, DODERSI, ale nie jestem pewien bo tak na szybko dzisiaj przyszlo mi typowac, ale od przyszlego tygodnio biore sie na serio.

#321195 09/04/2005 14:03
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Moja gra dnia

Pittsburgh Pirates ml żeby wygrać 5j

Pzdr

#321196 09/04/2005 14:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1
Hej, mam pytanie. Szukam statystyk odnośnie wygranych w domu i na wyjeździe ale odnośnie całej ligi mlb.
Np.: Home wins - 56%, away wins - 44%
Znacie może jakieś stronki z takimi statystykami, bo ja przejrzałem wszystkie podane na tym foum i nie mogę tego znaleźć. Pozdro

#321197 09/04/2005 14:49
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Podsumowując

Houston żeby wygrać 2j
San Francisco żeby wygrać 2j
Florida żeby wygrać 2j
Pittsburgh Pirates ml żeby wygrać 5j
Chicago White Sox u Minnesota Twins Under 9,5 żeby wygrać 5j
Toronto Blue Jays ml żeby wygrać 1j

Pzdr

#321198 09/04/2005 14:56
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Jeszcze jeden z wcześniejszych gier:

Cleveland Indians vs Detroit Tigers
Typ: Under 9,5 żeby wygrać 3j

#321199 09/04/2005 15:05
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Jak do tej pory ganie MLB to prawie tak jak w toto (troszke większe prawdopodobieństwo trafienia) dlatego dzisiaj na sesję wieczorną cztery single z -1,5 hp:

Colorado Rockies u San Francisco Giants (Run Line Spread) SF Giants -1,5 - 10.00 2.30 -

Milwaukee Brewers u Chicago Cubs (Run Line Spread) Chicago C. -1,5 - 10.00 2.40 -

Philadelphia Phillies u St. Louis Cardinals (Run Line Spread) St. Louis -1,5 - 10.00 2.30 -

Cleveland Indians u Detroit Tigers (Run Line Spread) Detroit -1,5 - 10.00 2.70 -

Jak trafię dwa to znowu zanotujemy malutki plusik

i oczywiście Boston (mój typ konkursowy)

Pozdrawiam
KRAJAN

#321200 09/04/2005 15:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
NYY - Baltimore 1 1.37
Tampa Bay - Oakland 2 1.74
Seattle - Texas 1 1.77



Trafione 1
Nietrafione 2
strata 123

#321201 09/04/2005 15:32
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Po spokojnym poczatku sezonu coraz wiecej niespodzianek.

Na poczatek dzisiaj
Boston - Toronto under 9 @ 2.22
Colorado - San Francisco under 9 @ 1.96
Texas - Seattle 2 @ 1.75

pinnacle

Licze, ze Wells sie pozbiera po niezbyt udanym pierwszym meczu, a Halladay z kolei powinien utrzymac swietna forme i powstrzymac silna ofensywe Red Sox.
Colorado poza domem nie robi tylu punktow a z kolei brak Bondsa w San Fran zmniejszy jednak liczbe zdobywanych punktow. Chociaz stadion Giantsow jest hitters friendly (byl przebudowany pod Bondsa) to tym razem mam nadzieje, ze chlopaki wyluzuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A na Seattle stawiam bo podoba mi sie ta druzyna po zmianach w skladzie, natomiast Texas ma problemy z bullpenem i dodatkowo caly czas dochodza mnie plotki, ze chcieliby sie pozbyc Soriano, co raczej nie wplywa korzystnie na atmosfere w teamie. Chyba, ze to tylko plotki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#321202 09/04/2005 15:34
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 90
Witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Na dzis:
Detroit Tigers - Cleveland Indians 1.81 2.05 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Arizona Diamondbacks - Los Angeles Dodgers 1.78 2.09 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

San Diego Padres - Pittsburgh Pirates 1.66 2.29 2
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Good luck <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#321203 09/04/2005 15:45
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Ok, wkleje i tutaj;

OAK Athletics v TB Devil Rays
typ: 1
kurs: 1.74
Pinnacle

Analiza;
W dzisiejszym meczu pitcherem w ekipie Oakland - Zito, jak dla mnie to jeden z lepszych pitcherów w lidze, w poprzednich sezonach zazwyczaj go grałem i stratny na pewno nie jestem, w dzisiejszym meczu powinno być z jego strony sporo strikeouts . Poprzedni mecz OAK przegrali, Zito w tym sezonie też jest [0-1], dziś pełna mobilizacja i pewne zwycięstwo.

#321204 09/04/2005 16:21
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Experto zgadzam się w 100% co do typu na Athletics.. tez zagram..

Taka moja refleksja na poczatek sezonu.. Jakoś handi nie wchodzi niestety.. Dzisiejsza noc jest przykładem - Houston i Boston wygrały swoje mecze jednym punktem... Wniosek dla mnie.. grac jednak na razie ML, sporadycznie jakiś handicap..

Dzisiaj na przełamanie Oakland Athletics, poza tym zdecydowanie St. Luis Cardinals ML ...

Zastanawiam się co zdarzy się dziś w Detroit.. Ledezma nie jest zły ale wirtuozem to on tez nie jest... Na razie jako relieverzy podobaja mi się Farnsworth i Urbina.. ale niestety ofensywa Tigers po pierwszym świetnym meczu teraz szwankuje... Dziś nie zagra dalej Magglio Ordonez, a także Ramon Martinez... Dla mnie no bet, jako że będę kibicował Tigersom, ale dla niekibiców ;-) jednak z cięzkim sercem Indianie...

Na razie tyle..

Pozdrawiam
Dominik

#321205 09/04/2005 16:32
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Hej, jestem w tym sporcie kompletnie zielony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ostatni raz baseball to gralem na Igrzyskach Olimpijskich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale z tego co sie orientuje to NY Yankess to chyba jakies ogorki nie sa co ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Warto ich dzis zagrac ??:) Dzieki za odpowiedzi

Pozdrawiam Kiwi

#321206 09/04/2005 16:46
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Quote
Hej, mam pytanie. Szukam statystyk odnośnie wygranych w domu i na wyjeździe ale odnośnie całej ligi mlb.
Np.: Home wins - 56%, away wins - 44%
Znacie może jakieś stronki z takimi statystykami, bo ja przejrzałem wszystkie podane na tym foum i nie mogę tego znaleźć. Pozdro

Witam,

Takich statystyk jak na lekarstwo. Z wlasnych danych:

Faworyt - HOME - okolo 57%
Faworyt - AWAY - okolo 55,5%

Dog - HOME - okolo 44,5%
Dog - AWAY - okolo 43%

Sumujac HOME - okolo 50,75% AWAY - 49,25%

Grajac faworytow "jak leci" minus ponad 7000 przy stalej stawce 100, dogi okolo 1500 na plusie.

Pozdrawiam
Feher

#321207 09/04/2005 16:50
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Jednak zdecydowałem się na

Milwaukee Brewers ml żeby wygrać 2j
Detroit Tigers ml żeby wygrać 2j

no i szkoda nie zagrać

Baltimore ml po kursie 3.45 za 0,29j

#321208 09/04/2005 17:01
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
CLE Indians v DET Tigers @1.92 Pinnacle
MIL Brewers v CHI Cubs @2.21 Pinnacle

Na poczatek Sheets i Westbrook.

Pozdrawiam

#321209 09/04/2005 17:12
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Zgodza sie, przewaga wlasnego boiska w MLB w porownaniu z innymi sportami zespolowymi, ma zdecydowanie mniejsze znaczenie i nie jest to tylko moja obserwacja. Zdaje sie, ze gdzies widzialem statystyki takie: 55% zwyciestw gospodarzy, 45 gosci.

Dalsze typy na dzis:
LA Dodgers - Arizona 2 @ 1.83
Chicago WS - Minnesota under 9.5 @ 1.83
Kansas City - LA Angels 2 @ 1.55

pinn

Nad Oakland tez sie zastanawiam. Zito to jednak gosc.

I niech sie dzieje co chce

#321210 09/04/2005 17:49
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Dokładam

Chicago White Sox ml żeby wygrać 2j
Tampa Bay ml żeby wygrać 2j

Pzdr

#321211 09/04/2005 20:07
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Na razie 2-1 i +1,5j

puściłem też zakład parlay

TBay ml
HAstros ml
SFrancisco ml

za 0,5j do wygrania 4j

To na razie i do jutra

Pzdr

#321212 09/04/2005 20:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Też zagrałem parlaya..

Oak ML - o tym juz pisałem
LA Angels ML - tutaj za wiele nie można napisać.. drugi mecz Limy jako starting pitchera w barwach Royals, słaby ma bilans przeciw drużynie z Anaheim... Z drugiej strony Gregg, poza tym typ na przełamanie, 2 porazki pod rząd u siebie z KC- niemożliwe ;-)

parlay czyli normalny zaklad kumulowany...:)

Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 09/04/2005 20:17.
#321213 10/04/2005 01:53
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Jak do tej pory ganie MLB to prawie tak jak w toto (troszke większe prawdopodobieństwo trafienia) dlatego dzisiaj na sesję wieczorną cztery single z -1,5 hp:

Colorado Rockies u San Francisco Giants (Run Line Spread) SF Giants -1,5 - 10.00 2.30 - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Milwaukee Brewers u Chicago Cubs (Run Line Spread) Chicago C. -1,5 - 10.00 2.40 - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Philadelphia Phillies u St. Louis Cardinals (Run Line Spread) St. Louis -1,5 - 10.00 2.30 - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Cleveland Indians u Detroit Tigers (Run Line Spread) Detroit -1,5 - 10.00 2.70 - <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jak trafię dwa to znowu zanotujemy malutki plusik

i oczywiście Boston (mój typ konkursowy) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Pozdrawiam
KRAJAN
Trwa własnie przerwa w Dallas, Bryłki jadą sobie z Sonic, a więc czas na króciutkie podsumowanie. Dzisiejszy system totolotka wylosował dobre (dla mnie) liczby 3/4, co do Bostonu to juz inna Bajka, ale jutro pojedzie z Kanadyjczykami!!! Szkoda że nie będzie opcji Bos(-1,5).
Na poranek dorzuciłe jeszcz swa zwycięstwa gospodarzy, ale to jako wagoniki do pociagu:
Los Angeles Angels - Kansas City 1.49
San Diego Padres - Pittsburgh Pirates 1.75
Pozdrawiam
KRAJAN

#321214 10/04/2005 06:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 64
jak myslici w poniedzialek METSI graja z HOUSTON ja bym postawil houston, ale ...

#321215 10/04/2005 07:17
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371

Po pierwszym dniu grania progresji w tym sezonie aż za dobrze:)

Over w OAK wszedł , ale Athletics sromotnie przegrali - progres na ich win?

Także weszła wygrana Jankesów, ale nie bez problemów i po zaciętym meczu, kontynuacja progresu na under.

Wygrane SD i LAA już w pierwszym etapie, do tego w końcu zakończony progres na zwicięstwo CHC - czekałem ponad pół roku, nie odpuściłem im jeszcze zeszłego sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

No i 5 porażka NYM - nie jest to mimo wszystko drużuna która powinna dostawać takie baty - ja zaczynam na nich grać - przed Metsami mecze z ATL, 3 x HOU i 3 x FLA u siebie. Przeciwnicy dość wymagający, ale i kursy pewnie będą zachęcające:) Poza tym początku sezonu serie ponad 10 porażek rzadko się zdarzają...

Później może jeszce znjdę coś ciekawego.

Pozdrawiam

#321216 10/04/2005 07:29
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Bilans 7-6 i w sumie +1j , ogólnie +2j - może być

Dobrze że przerwałem progresję na zwycięstwo Mets

Pzdr

#321217 10/04/2005 08:46
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Hmmm Oakland niespodziewanie przegralo, myslalem ze Zito stac na cos wiecej. To juz nie ten sam miotacz co 2 lata temu. Byla to druga porazka Oakland z Tampa w tej serii. Dzis jednak postawie na nich, bo dla oakland rzucac bedzie Harden, moze nie jakis wyjatkowy miotacz, ale w zeszlym sezonie pomogl druzynie wygrac dwa mecze na wyjezdzie z Tampa.

Tak wiec dzis Oakland @ 1.8 Canbet

A Co mysliscie dzis o Metsach?? Cos im ciezko idzie. No ale dzis rzuca Pedro, jeden z najlepszych miotaczy ligi. Moze w koncu cos ugraja, kurs tez nie jest zly bo w okolicach 1.85. Chyba rozpoczne na nich progres. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

P.S

Kompletnie zielonych w tym sporcie, chcacych poznac podstawowe zasady zapraszam na moja strone domowa.

#321218 10/04/2005 08:54
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
[quote].............
Na poranek dorzuciłe jeszcz swa zwycięstwa gospodarzy, ale to jako wagoniki do pociagu:
Los Angeles Angels - Kansas City 1.49 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
San Diego Padres - Pittsburgh Pirates 1.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam
KRAJAN
No to wagony zostały poczepione, ale do sucesu potrzeba jeszcze sporo składu.
Jeżeli chodzi o pierwsze parę dni to wypadły całkiem przyzwoicie (ale efekt mizerny bo i stawki słabiutkie) trzeba będzie od jutra troszkę podwyżyć wyrać ze 2,3 zdarzonka i spóbować jakiejś krotkiej progresji - góra 4M
Pozdrawiam
KRJAN

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1