Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
[color:"red"] OSOBY NIE BIORĄCE UDZIAŁU W KONKURSIE PROSZONE SĄ O NIE ZAMIESZCZANIE POSTÓW [/color]

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Oto regulamin:

0. Udzial w konkursie jest darmowy
1. Nagrody dla 1 i 2 -go. Pula nagrod na ta chwile: 150 zl fundowane przez organziatorow: vonseb 75 zl, Domingos 75 zl, - 100 zl za 1 miejsce i 50 zl za 2 miejsce, w wypadku remisu bedzie dogrywka.
2. Trwa 1 tydzien: 11-17 kwietnia,
3. Obowiazek podania 7 typow,
4. Jedna osoba moze podac maximum 3 typy dziennie , jedna osoba moze podac tylko raz dziennie typ na dana druzyne (tzn. nie mozna podac typ na under/over w meczu i rownczesnie typ na 1X2 ),
5. Mecze obstawiamy w systemie 1X2 gramy też totale, handicapy i poszczególne tercje,kto strzeli gola itp, zabronione jest granie na konkretny wynik meczu ( chodzi o to aby ktos przypadkowy nie wygral jednym strzelonym typem)
6. Bukmacherzy dozwoleni: ulicznicy: sts, profesjonal, toto-mix i z netowych: expekt, B&W, unibet, GB (zaden inny nie wchodzi w rachube).
5. Gramy na zysk podobnie jak w play-offach na mecz.pl, każdy z uczestników musi wysłać 7 typów/kuponów , wszystkie po 100zł, tylko pojedyncze typy, nietrafiony typ -100, trafiony to wiadomo, od ulicznikow podatek ! , niepodany typ - 100,
6. Typy nalezy PODAC 5 min przed meczem i to bedzie respektowane.
7. Zaleznie od ilosci osob w konkursie dany typ mozna bedzie zagrac tylko prez 5 osoby ( to sie moze jeszcze zmienic )
8. TYPY na dany mecz podajemy tylko i wylacznie w DNIU MECZU , tak jak zwykle w konkursie hokejowym.

99. W przypadku sytuacji nieprzewidzianych przez regulamin decyzje organizatorow będą ostateczne.

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
A oto lista osob po weryfikacji SB:

1. vonseb
2. Domingos
3. komisarz
4. meler
5. marzano
6. fart?
7. edson
8. .ostry.
9.Layonik
10.bankier
11.HERBI
12.Goni
13.DannY
14.Adolf 88
15.kuba81
16.Gregov
17.gOOniek
18.Ewelina733
19.meyde9
20.lajkonik
21.Ziomek
22.mongrita
23.KsUBA


PS.
Prosze te osoby, ktore nie przeszly weryfikacji o wyrozumialosc i zabranie sie za "robote" w tym dziale w przyszlym sezonie hokejowym a wtedy wasze zaslugi zostana docenione.

Last edited by vonseb; 12/04/2005 21:00.
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Typy podajemy jak w konkursie hokejowym wedlug nastepujacej zasady:
numer typu,nazwa zdarzenia,typ,kurs,buk z jakiego korzystalismy.

Przyklad
#1 Frolunda-Farjestad 2 4,95 B&W

Pamietajcie , przy podawaniu kursu z bukow naziemnych nie odliczajcie podatku,my sami go odejmiemy !!!!!!!!!!!
Jesli bedą jakies niejasnosci to piszcie
Udanej zabawy i trafnych typow.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Ja mam pytanie odnośnie punkt 6 regulaminu
"6. Typy nalezy PODAC 5 min przed meczem i to bedzie respektowane."- czyli tym mamy podać około 5 minut przed meczem a jeśli ktoś nie ma możliwości w tym właśnie momencie podania tego typu,z przyczyn natury osbistej!!??? moje pytanie jest takie jak wybrnąc z takiej sytuacji

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Herbi tu chodzi że masz czas 5 min przed rozpoczęciem spotkania, jeśli mecz jest np o 15:00 a ty podasz go o 14:59 to typ nie uznany jest. A jeśli podasz go o 12 czy 14 czy nawet 14:55 to luzik

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
#1
11 kwietnia 2005
19:15 Västra Frölunda HC - Färjestads BK
typ X
Kurs 6
Unibet

Dołączył: Jan 2004
Posty: 420
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 420
#1 Frolunda-Farjestad 1 1,45 B&W

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
#1 11.04.2005 Frolunda-Farjestads 1 Tercja
Typ: 1
Kurs:2,03 Profesjonal

Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
1# Frolunda-Farjestad 1 1,89 (1 tercja) /GB/

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
#1 Frolunda - Farjestad x2 2.29 profesjonal
#2 Basel - Lausanne 1 1.87 profesjonal

Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
.
Pooh-Bah
Pooh-Bah
. Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
#1 Basel-Lausanne 1 1,87 Profesjonal

Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
.
Pooh-Bah
Pooh-Bah
. Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
#1 Frolunda v Farjestad [1st Period] 1 1,89 GB

Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
#1 Frolunda - Farjestad (1 tercja) 1 1.89 GB

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
#1 Basel-Lausanne 1 1.87 Profesjonał

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Frolunda - Farjestad 1 1,51 Profesjonal

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Quote
Frolunda - Farjestad 1 1,51 Profesjonal

Oli2424 przeczytaj kto jest na liscie konkursu, niestety bylo za duzo chetnych i czesc osob nie moze wziac udzialu. Jeszcze raz sorki ,pozdrawiam

Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Frolunda - Farjestad under 5.5 1.58 Unibecik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Zyczę wszystkim powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ps: Vonseb dzięki za wybór mnie do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Come on Frolunda........... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
Nie zdąrzylismy sie spotkac z Adolfem 88 w playoff (wysadził nas ten sam gosc ) to powalcze z nim tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#1 Frolunda-Farjestad 2 (zawierajac dog.) 3,90 unibet

Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
#1 S.Påhlsson - J.Jönsson 1 2,20 expekt

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,668 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1