|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
[color:"red"] OSOBY NIE BIORĄCE UDZIAŁU W KONKURSIE PROSZONE SĄ O NIE ZAMIESZCZANIE POSTÓW [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
Oto regulamin:
0. Udzial w konkursie jest darmowy 1. Nagrody dla 1 i 2 -go. Pula nagrod na ta chwile: 150 zl fundowane przez organziatorow: vonseb 75 zl, Domingos 75 zl, - 100 zl za 1 miejsce i 50 zl za 2 miejsce, w wypadku remisu bedzie dogrywka. 2. Trwa 1 tydzien: 11-17 kwietnia, 3. Obowiazek podania 7 typow, 4. Jedna osoba moze podac maximum 3 typy dziennie , jedna osoba moze podac tylko raz dziennie typ na dana druzyne (tzn. nie mozna podac typ na under/over w meczu i rownczesnie typ na 1X2 ), 5. Mecze obstawiamy w systemie 1X2 gramy też totale, handicapy i poszczególne tercje,kto strzeli gola itp, zabronione jest granie na konkretny wynik meczu ( chodzi o to aby ktos przypadkowy nie wygral jednym strzelonym typem) 6. Bukmacherzy dozwoleni: ulicznicy: sts, profesjonal, toto-mix i z netowych: expekt, B&W, unibet, GB (zaden inny nie wchodzi w rachube). 5. Gramy na zysk podobnie jak w play-offach na mecz.pl, każdy z uczestników musi wysłać 7 typów/kuponów , wszystkie po 100zł, tylko pojedyncze typy, nietrafiony typ -100, trafiony to wiadomo, od ulicznikow podatek ! , niepodany typ - 100, 6. Typy nalezy PODAC 5 min przed meczem i to bedzie respektowane. 7. Zaleznie od ilosci osob w konkursie dany typ mozna bedzie zagrac tylko prez 5 osoby ( to sie moze jeszcze zmienic ) 8. TYPY na dany mecz podajemy tylko i wylacznie w DNIU MECZU , tak jak zwykle w konkursie hokejowym.
99. W przypadku sytuacji nieprzewidzianych przez regulamin decyzje organizatorow będą ostateczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
A oto lista osob po weryfikacji SB:
1. vonseb 2. Domingos 3. komisarz 4. meler 5. marzano 6. fart? 7. edson 8. .ostry. 9.Layonik 10.bankier 11.HERBI 12.Goni 13.DannY 14.Adolf 88 15.kuba81 16.Gregov 17.gOOniek 18.Ewelina733 19.meyde9 20.lajkonik 21.Ziomek 22.mongrita 23.KsUBA
PS. Prosze te osoby, ktore nie przeszly weryfikacji o wyrozumialosc i zabranie sie za "robote" w tym dziale w przyszlym sezonie hokejowym a wtedy wasze zaslugi zostana docenione.
Last edited by vonseb; 12/04/2005 21:00.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Typy podajemy jak w konkursie hokejowym wedlug nastepujacej zasady: numer typu,nazwa zdarzenia,typ,kurs,buk z jakiego korzystalismy.
Przyklad #1 Frolunda-Farjestad 2 4,95 B&W
Pamietajcie , przy podawaniu kursu z bukow naziemnych nie odliczajcie podatku,my sami go odejmiemy !!!!!!!!!!! Jesli bedą jakies niejasnosci to piszcie Udanej zabawy i trafnych typow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
Ja mam pytanie odnośnie punkt 6 regulaminu "6. Typy nalezy PODAC 5 min przed meczem i to bedzie respektowane."- czyli tym mamy podać około 5 minut przed meczem a jeśli ktoś nie ma możliwości w tym właśnie momencie podania tego typu,z przyczyn natury osbistej!!??? moje pytanie jest takie jak wybrnąc z takiej sytuacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
Herbi tu chodzi że masz czas 5 min przed rozpoczęciem spotkania, jeśli mecz jest np o 15:00 a ty podasz go o 14:59 to typ nie uznany jest. A jeśli podasz go o 12 czy 14 czy nawet 14:55 to luzik
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
#1 11 kwietnia 2005 19:15 Västra Frölunda HC - Färjestads BK typ X Kurs 6 Unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 420
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 420 |
#1 Frolunda-Farjestad 1 1,45 B&W
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
#1 11.04.2005 Frolunda-Farjestads 1 Tercja Typ: 1 Kurs:2,03 Profesjonal
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948 |
1# Frolunda-Farjestad 1 1,89 (1 tercja) /GB/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
#1 Frolunda - Farjestad x2 2.29 profesjonal #2 Basel - Lausanne 1 1.87 profesjonal
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055 |
#1 Basel-Lausanne 1 1,87 Profesjonal
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,055 |
#1 Frolunda v Farjestad [1st Period] 1 1,89 GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,000 |
#1 Frolunda - Farjestad (1 tercja) 1 1.89 GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,926 |
#1 Basel-Lausanne 1 1.87 Profesjonał
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
Frolunda - Farjestad 1 1,51 Profesjonal
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Frolunda - Farjestad 1 1,51 Profesjonal Oli2424 przeczytaj kto jest na liscie konkursu, niestety bylo za duzo chetnych i czesc osob nie moze wziac udzialu. Jeszcze raz sorki ,pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Frolunda - Farjestad under 5.5 1.58 Unibecik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Zyczę wszystkim powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ps: Vonseb dzięki za wybór mnie do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Come on Frolunda........... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
Nie zdąrzylismy sie spotkac z Adolfem 88 w playoff (wysadził nas ten sam gosc ) to powalcze z nim tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
#1 Frolunda-Farjestad 2 (zawierajac dog.) 3,90 unibet
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216 |
#1 S.Påhlsson - J.Jönsson 1 2,20 expekt
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|