Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 23 1 2 7 8 9 10 11 22 23
AdrBet #2940756 26/02/2009 01:04
Dołączył: Jan 2009
Posty: 19
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 19
Co do Adamka to wygra przed czasem bądź wysoko na pkt, tego jestem pewien. Banks ma mocny cios ale co po za tym ? Adamek jest szybszy, lepiej wyszkolony technicznie i lepiej pracuje nogami. Cios też ma mocny, a jak pokazały poprzednie walki Banksa to jego szczęka tez nie jest do końca sprawdzona (Leżał już na deskach). Na moje to amerykanin szybko sie wystrzela, a pote to juz tylko dominacja Tomka i TKO na Banksie.

Co do jackiewicza to tez powinien sobie poradzić. Abis jest zbyt słaby.

Bonus: Unibet
cigi #2945700 28/02/2009 02:30
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,224
Witam. Czy ktoś ma może informację o której mniej więcej godzinie są walki Jackiewicza i Adamka. Z góry dzięki.

Nemo74 #2945833 28/02/2009 03:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
jest gdzie transmisja w necie?

Nemo74 #2945911 28/02/2009 03:51
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Nemo74
Witam. Czy ktoś ma może informację o której mniej więcej godzinie są walki Jackiewicza i Adamka. Z góry dzięki.

Adamek koło 5:00

Kameleon #2946243 28/02/2009 06:32
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by Nemo74
Witam. Czy ktoś ma może informację o której mniej więcej godzinie są walki Jackiewicza i Adamka. Z góry dzięki.

Adamek koło 5:00


Jackiewicz przed Adamkiem tongue

ice18 #3066131 16/04/2009 13:24
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Warto


forty #3104034 02/05/2009 20:16
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Manny Pacquiao - Ricky Hatton to juz dzis w nocy wink

Jakies sugestie co do pojedynku? jak dla mnie zdecydowanym faworytem Pacquiao i @1.5 trzeba brac wink

jadanek #3105017 03/05/2009 00:42
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Też stawiam na Pacmana. Z pewnością jest szybszy i wydaje mi się, że to odegra największa rolę w tym pojedynku. Dobra walka się szykuje, więc warto ustawić budziki. Wiadomo już mniej więcej o której pojawią się na ringu?

Piomil co sądzisz, jakieś newsy przed walką? wink

Kameleon #3105524 03/05/2009 02:37
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Miałem pytać właśnie. smile

O 03:00 zaczyna się gala, czy zaplanowana na tą godzinę jest już sama walka?

Gaske #3105781 03/05/2009 03:55
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Walka ponoć koło 5:00

Kameleon #3106092 03/05/2009 06:03
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
[Linked Image]

Hatton na konferencjach prasowych co raz bardziej pewny swego:

Manny zawsze walczy w ten sam sposób. Oczywiście, to się sprawdza, ale on nie jest uniwersalnym pięściarzem


Trochę jednak słowa na wyrost. Manny na pewno nie operuje tak potężnym uderzeniem jak Ricky, ale jest kompletnym pięściarzem, jest szybki, zwinny, doskonale porusza się na ringu. Manny zapewne nie raz oglądał walkę Floyda Mayweathera, w której to Floyd "zniszczył" Hattona, Ricky mówił, że treningi z ojcem Floyda przyniosły efekty i takich błędów jak w przegranej walce już nie popełni, ale jego słowa:

Naprawdę mocno wierzę w to, że będę tak szybki jak Pacquaio

są mocno przesadzone. W mojej opinii Ricky jest zawodnikiem schematycznym, perfekcyjnym rzemieślnikiem, ale nie artystą pięściarstwa. Manny jest potwornie szybki, wystarczy obejrzeć skrót z walki z De La Hoya.

De La Hoya vs Pacquiao Highlights (HBO) [youtube.com]

Ale to Hatton dysponuje potężnym uderzeniem

Ricky Hatton Knockouts [youtube.com]

które bite na korpus pozostawia okrutny ślad, Pacquiao musi być cały czas skoncentrowany i czujny niczym gazela przed pożarciem przez tygrysa. Jedno "machnięcie łapą" i Manny może zakończyć swój udział w walce jako przegrany, jak 45 zawodników przed nim.

Sądzę, że Manny wyjdzie na ring nie tylko po to by zainkasować szaloną kwotę 12 mln dolarów, ale udowodni i potwierdzi to co wielu ekspertów mówi, że jest najlepszym zawodnikiem bokserskim bez podziału na kategorie. Myślę, że Hatton może skończyć tak jak jego ukochany Manchester City - wielkie słowa o zwycięstwie, którego brak. wink


Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Szczęka Hattona została naruszona przez Floyda. Pacquiao znokautuje go dosyć szybko.

PioKing #3106342 03/05/2009 12:49
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
[Linked Image]

hura hura hura hura hura hura hura hura hura

To teraz chyba czas na Mayweathera Jr.

Kameleon #3170237 30/05/2009 06:55
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624

Last edited by Skiper; 30/05/2009 09:21.
szpak007 #3183505 04/06/2009 18:52
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
odwołana walka kliczki z hayem /kontuzja ręki angola/

djviejo #3183516 04/06/2009 19:07
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
To moze Wladek z Walujewem walczyc i pokazac mu jaki z niego mistrz wink

jadanek #3183722 04/06/2009 21:13
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
boks to jest biznes dla promotorów i nie dojdzie do takiej walki jeszcze długo

djviejo #3221175 21/06/2009 02:34
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Kliczko - Czagajew jakies uwagi do dzisiejszej walki?.

Jak dla mnie pewniak Kliczko, ale po kursie @1.15 nie warto tego ruszac. Kusi mnie over 9.5 rundy..

Transmisja na RTL jakby ktos nie wiedzial wink

jadanek #3221536 21/06/2009 05:37
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
PS nie pokazuje ?

Hakan #3221550 21/06/2009 05:46
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Originally Posted by Hakan
PS nie pokazuje ?

Niestety nie, dziś pokazują gale z Polski smile Na Canalu jest walka i na RTLu.

Strona 9 z 23 1 2 7 8 9 10 11 22 23

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (aker, Lukasz111, alfa, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec), 2,569 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,302
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1