Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
#322241 12/04/2005 03:14
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]Jednak wróciłem, Pistons odrobili 8punktów straty w dogrywce, na jakąś minute 8 przegrywali i odrobili!!! Wygrali!!! Szkoda, że dalem w jakims zakładzie -1 na nich, cóż żydostwo z mojej strony, po częsci zwrot, ale lepszy zwrot niż wtopa.

Bonus: Unibet
#322242 12/04/2005 04:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
memphis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> coz - dzis jest nowy dzien, mam nadzieje ze wszyscy odorbimy straty, a mylic sie jest rzecza ludzka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#322243 12/04/2005 05:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
no ja zagrałem system 3z5 i na szczęście 3 pozycje weszły; tylko te wysokie porażki Memphis i Wariors mnie bardzo zdziwiły oO

#322244 12/04/2005 06:14
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
4/4 I loveeee Thissss Game <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Po raz kolejny sie okazała, żę typy "masowe" to zguba narodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> triepel wash + suns + denver wszedł na lajcie, Pacers trochę wymęczyli, ale liczy sie efekt końcowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#322245 12/04/2005 06:37
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Co do dzisiejszej nocki tu już podjęłem decyzję (i oczywiście zagrałem) takie zestawy spotkań:
1) 1P+3/5 (EXP)
Wt 12/04/05 01:00 Washington Wizards - Milwaukee Bucks NBA 1 1.27 pewniak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wt 12/04/05 01:00 Orlando Magic - Cleveland Cavaliers NBA 1 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Wt 12/04/05 01:30 Atlanta Hawks - Charlotte Bobcatshandicap NBA 1 (-3.0) 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Wt 12/04/05 04:30 Los Angeles Lakers - Phoenix Sunshandicap NBA 1 (+10.0) 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Wt 12/04/05 03:00 Denver Nuggets - Golden State Warriors Powyzej/Ponizej NBA powyzej 214.5 punktow 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wt 12/04/05 04:00 Seattle SuperSonics - Houston Rockets Powyzej/Ponizej NBA ponizej 191.5 punktow 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

2) rozpis 3/4 (Uni)
Toronto Raptors - Indiana Pacers 2(-1,5) 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies 2(+7,0) 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Denver Nuggets - Golden State Warriors over 214,5 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chicago Bulls - Detroit Pistons under 186,0 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wiekszość meczyków opisywałem wyżej - co do undera w Chicago to obie drużyny ostatnio sporo rzucały, ale tu spotykaja się dwa bardzo dobre bloki defensywne (choc ostatnie mecze temu przeczą). Jężeli będzie to mecz walki - a w to nie wątpię to sądze że nie tylko 186pkt ale 176pkt. bedzie granicą wygórowaną - zakładam że 90pkt. dla ktorejkolwiek z drużyn wydaje się być liczbą nieco hipotetyczną? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
KRAJAN

PS. Do najpewniejszych zaliczam Indianę(-hp) i over w Denver.
Podsumowanie:
Ogólnie noc prawie na zero (minimalna strata)
Kupon 1 (w plecy)
1) WAS - zgodnie z przewidywaniami (moimi i bukuff)
2) ORL - jeszcze raz pokazali jacy są słabi, CLE - przełamanie na wyjazdach
3) ATL - tu słuszne sformułowanie co do totolotka
4) LAL - znowu pokazali w ostatniej kwarcie jak przegrywa się mecz (wcześniej w drugiej połowie z SAC) - szkoda 1 pkt.
5) DEN
6) under w Seatle - tu prognozy się sprawdziły (dzięki za poparcie w typie!)

Kupon 2 (tu trochę odrobiłem)
1) IND - trochę szczęśliwie, ale w tym przyp. liczy się wynik
2) MEM - Dalas okazało się za mocne dla Miśków (tablice!)
3) DEN - w obu kuponach - wg mni wczorajszy najpewniejszy typ. Obie drużyny mocno ofensywne, grające bez większych obiążeń 228pkt - zgodnie z przewidywaniami - właściwie to już po 2 kwartach można było księgować.
4) CHI - wczoraj nie podobały mi się wyniki osiągane przez oba zespoły w ostatnich meczach (ilość zdobywanych pkt.), ale jak trafi kosa na kamień .... to i spokojny underek. Nie pomogła nawet dogrywka. W PO trzeba się będzie przymierzać do underków z udziałem Pistons (głównie jeżeli druga drużyna nie prezentuje mocno ofensywnego stylu gry.
Tyle na wczoraj dziś nowy dzień tylko 5 meczyków i to wiele będzie pewnie z astronomicznym hp - zdecydowanie najciekawiej zapowiada się spotkanie w Philadelphii i Nowym Jorku - ale to już sugestie do nowego tematu dziennego.
Pozdrawiam
KRAJAN

#322246 12/04/2005 07:12
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 89
Ja jestem zadowolony z wynikow. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Denver z GS nawrzucali duzo! OVER 210
Phoenix wygralo z Lakersami wiecej niz 8.5 punktami, fakt faktem ostatnia kwarta troche im w tym pomagla, ale liczy sie efekt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kupon po ako 3.61 wszedl! tongue

#322247 12/04/2005 07:36
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Ciekawostka - superpewniak na dzisiejszą nockę - jeszcze się mecz nie rozpoczął a już wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Unibet:
04:25 Los Angeles Clippers - Utah Jazz Całkowita liczba zdobytych punktów. Łącznie z dogrywką. Over -9.0 1.90
Under -9.0 1.90
Brawa dla bukuff
Pozdrawiam
KRAJAN

#322248 12/04/2005 13:23
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
No i co w końcu zagrałeś w tym meczu ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1