Co do dzisiejszej nocki tu już podjęłem decyzję (i oczywiście zagrałem) takie zestawy spotkań:
1) 1P+3/5 (EXP)
Wt 12/04/05 01:00 Washington Wizards - Milwaukee Bucks NBA 1 1.27 pewniak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wt 12/04/05 01:00 Orlando Magic - Cleveland Cavaliers NBA 1 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Wt 12/04/05 01:30 Atlanta Hawks - Charlotte Bobcatshandicap NBA 1 (-3.0) 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Wt 12/04/05 04:30 Los Angeles Lakers - Phoenix Sunshandicap NBA 1 (+10.0) 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Wt 12/04/05 03:00 Denver Nuggets - Golden State Warriors Powyzej/Ponizej NBA powyzej 214.5 punktow 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wt 12/04/05 04:00 Seattle SuperSonics - Houston Rockets Powyzej/Ponizej NBA ponizej 191.5 punktow 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
2) rozpis 3/4 (Uni)
Toronto Raptors - Indiana Pacers 2(-1,5) 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies 2(+7,0) 1.90 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Denver Nuggets - Golden State Warriors over 214,5 1.95 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Chicago Bulls - Detroit Pistons under 186,0 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wiekszość meczyków opisywałem wyżej - co do undera w Chicago to obie drużyny ostatnio sporo rzucały, ale tu spotykaja się dwa bardzo dobre bloki defensywne (choc ostatnie mecze temu przeczą). Jężeli będzie to mecz walki - a w to nie wątpię to sądze że nie tylko 186pkt ale 176pkt. bedzie granicą wygórowaną - zakładam że 90pkt. dla ktorejkolwiek z drużyn wydaje się być liczbą nieco hipotetyczną? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
KRAJAN
PS. Do najpewniejszych zaliczam Indianę(-hp) i over w Denver.
Podsumowanie:
Ogólnie noc prawie na zero (minimalna strata)
Kupon 1 (w plecy)
1) WAS - zgodnie z przewidywaniami (moimi i bukuff)
2) ORL - jeszcze raz pokazali jacy są słabi, CLE - przełamanie na wyjazdach
3) ATL - tu słuszne sformułowanie co do totolotka
4) LAL - znowu pokazali w ostatniej kwarcie jak przegrywa się mecz (wcześniej w drugiej połowie z SAC) - szkoda 1 pkt.
5) DEN
6) under w Seatle - tu prognozy się sprawdziły (dzięki za poparcie w typie!)
Kupon 2 (tu trochę odrobiłem)
1) IND - trochę szczęśliwie, ale w tym przyp. liczy się wynik
2) MEM - Dalas okazało się za mocne dla Miśków (tablice!)
3) DEN - w obu kuponach - wg mni wczorajszy najpewniejszy typ. Obie drużyny mocno ofensywne, grające bez większych obiążeń 228pkt - zgodnie z przewidywaniami - właściwie to już po 2 kwartach można było księgować.
4) CHI - wczoraj nie podobały mi się wyniki osiągane przez oba zespoły w ostatnich meczach (ilość zdobywanych pkt.), ale jak trafi kosa na kamień .... to i spokojny underek. Nie pomogła nawet dogrywka. W PO trzeba się będzie przymierzać do underków z udziałem Pistons (głównie jeżeli druga drużyna nie prezentuje mocno ofensywnego stylu gry.
Tyle na wczoraj dziś nowy dzień tylko 5 meczyków i to wiele będzie pewnie z astronomicznym hp - zdecydowanie najciekawiej zapowiada się spotkanie w Philadelphii i Nowym Jorku - ale to już sugestie do nowego tematu dziennego.
Pozdrawiam
KRAJAN