Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14
HAGIi #3212190 17/06/2009 00:57
Dołączył: Apr 2006
Posty: 9
N
stranger
stranger
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 9
Hagi napewno to pomoze??

Bonus: Unibet
nowka111 #3212236 17/06/2009 01:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
tak, zwykla weryfikacja - przewaznie nowym uzytkownikom tak robia od jakiegos czasu

HAGIi #3216144 18/06/2009 22:00
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zniknelo mi 22 euro przez noc z portfela pokerowego blush

mial ktos taki przypadek?

bazyl #3216241 18/06/2009 22:30
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 777
Originally Posted by bazyl
Zniknelo mi 22 euro przez noc z portfela pokerowego blush

mial ktos taki przypadek?

Ja miałem nieraz. Od tamtej pory jak piję, to nie gram; jak gram to nie piję smile

Bombej22 #3219266 20/06/2009 03:14
Dołączył: Feb 2009
Posty: 206
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 206
Zna ktos szczegolowy regulamin promocji o darmowym zakladzie na Wimbledon jezeli postawimy ponad 100 pln przez weekend na siatke ?

Supreme #3219701 20/06/2009 09:25
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by Supreme
Zna ktos szczegolowy regulamin promocji o darmowym zakladzie na Wimbledon jezeli postawimy ponad 100 pln przez weekend na siatke ?
Na szczególy szkoda czasu. To produkt jakiegoś marketoida,

Długa lista zakładów na siatkę gwarantuje Ci wniesienie nieskończonej ilości zwycięskich kuponów.

Na wniesionym kuponie muszą się znajdować wiecej niż dwa wydarzenia
z oferty zakładów na siatkówkę kupon może zawierać także wydarzenia z innych dyscyplin.


W razie przegranej takiego zakładu zwrócimy całą postawianą sumę, aż do 50 złotych.



Ý€$ #3219836 20/06/2009 16:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
wyplacaja w sobote na MB??

Dołączył: Jan 2009
Posty: 776
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 776
Originally Posted by kardynal20
wyplacaja w sobote na MB??

W soboty i w niedziele wyplacaja w kilka godz (okolo 3-5 godz)

Emxx #3219931 20/06/2009 18:45
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
dzieki za odpowiedz wlasnie dotarlo smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Co za zlodziejski buk!
Zagralem dzisiaj na live over 9.5 gema w I secie meczu Sluiter v Becker przy stanie 4:3* po kursie 1,53 za 2k. Oczywiscie zaklad wszedl, ale unibet zrobil mi zwrot.
Czy ktos mial podobna sytuacje i warto walczyc o swoje, czy sprawa z gory jest przegrana i lepiej wyplacic cala kase i miec ich w dupie?
Totalny bezsens, bo jak ja sie 'pomyle' to nie mam nawet szans przerwania 'placing bet' w trakcie stawiania zakladu.

Paxioo #3220645 20/06/2009 22:19
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
dla mnie to nie masz szans

napisz


ale nic im nie udowodnisz smile

Paxioo #3220670 20/06/2009 22:25
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,215
Originally Posted by Paxioo
Co za zlodziejski buk!
Zagralem dzisiaj na live over 9.5 gema w I secie meczu Sluiter v Becker przy stanie 4:3* po kursie 1,53 za 2k. Oczywiscie zaklad wszedl, ale unibet zrobil mi zwrot.
Czy ktos mial podobna sytuacje i warto walczyc o swoje, czy sprawa z gory jest przegrana i lepiej wyplacic cala kase i miec ich w dupie?
Totalny bezsens, bo jak ja sie 'pomyle' to nie mam nawet szans przerwania 'placing bet' w trakcie stawiania zakladu.
walczyc moze, ale probowales zagrac na pomylke livebettingu wiec razcej nic nie wskorasz.

Krupier #3220679 20/06/2009 22:29
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Ale na jaka pomylke? Zaklad nie byl zagrany 'po fakcie' i mial szanse nie wejsc. Na takiej zasadzie to sobie moga anulowac kazdy zaklad wedle ich 'widzi mi sie'. Szkoda, ze nie robia zwrotow gdy ja sie pomyle i nie wchodzi mi kupon.

Paxioo #3221100 21/06/2009 01:40
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Jakby bylo 4:4 to mozna uznac to za pomylke. Ale w takim przypadku to buk powinien zaplacic za swoj ewentualny blad. Zakladajac, ze byl takowy.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
Originally Posted by kardynal20
dla mnie to nie masz szans

napisz


ale nic im nie udowodnisz smile
co nie udowodni
a screen?

11kera11 #3221156 21/06/2009 02:24
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by kardynal20
dla mnie to nie masz szans

napisz


ale nic im nie udowodnisz smile
co nie udowodni
a screen?

screen to sobie może w buty wsadzić wink ...nic nie zdziała i tak

Zulus #3221173 21/06/2009 02:34
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
wyślij do nich zapytanie z załączonym screenem a jak będą coś kręcić że pomyliły im się kursy na zakłady to odpisz że nie wiesz o co im chodzi ale wkleisz to zdjęcie na wszystkie możliwe fora i stracą klientów grin

11kera11 #3221893 21/06/2009 18:40
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
F
member
member
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
dostaniesz maila a w nim fragment regulaminu który mówi, że unibet zastrzega sobie anulowanie zakładu bez podania przyczyny i tyle.
zresztą widać, że to ewidentny błąd.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
komus jeszcze zle rozliczyli mecz Wlochy -- USA??

bazyl #3223672 22/06/2009 16:58
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Czy kto wie czy mozna założyć nowe konto w Unibecie na innego członka rodziny?? Brat siostra itd?? Bo moje konto niestety zlimitowane?? smile
Czy to wbrew regulaminowi??

Strona 5 z 14 1 2 3 4 5 6 7 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], betowiec, burbon, poozon, rafal08, Sensei, bukma, alfa, Lukasz111, rymoholik, 11kera11, $-man, latajaca_holenderka, aker, Zaixi), 2,838 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1