|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 745 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 399
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2003
Posty: 399 |
SKĄD TO INFO ŻE ZIB WYGRAŁ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3,063 |
na telegazecie Novej jest 6-2,6-4 dla Ziba
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Wie ktoś może jak gra Squillari ? Może jakiś link live albo coś ? Posiada ktoś ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Rik DE VOEST (RSA) vence a Victor ROMERO (MEX) 6-3, 6-4 Bobby REYNOLDS (USA) vence a Glenn WEINER (USA) 6-4, 6-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 415
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 415 |
A kiedy bedzie sie mozna spodziewać wyniku ZIBA ? Z gory dziekuje za info . Zib - Jenkins 6:2 6:4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Weiner - Reynolds 4-6 2-6
De Voest - Romero 6-3 6-4
According to Brian's site he lost to Squillari 5-7 3-6. Too bad but not a big surprise on clay.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 3,063 |
Brawo Squillari, bez niespodzianek, nie zepsuł mi humoru z samego rana:]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Goldstein - Brzezicki 2, 1.85 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Vliegen - Cakl 1, 1.6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Morrison - Sabau 1, 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> De Voest - Romero 1, 1.38 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Delic - Roitman 1, 1.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
A teraz ciekawe czy sie Zibowi chce czy nie ale skoro zaszedl tak daleko i gra na ziemi z Enqvistem no to sama nie wiem, 1.65 troszke kusi ale dzis nic nie sugeruje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Zib powinien dać rade , w takiej formie i dodatkowo na clayu , jest zdecydowanie do grania. Jedyny minus to duża liczba meczów Czecha w ostatnim czasie i moze juz być zmęczony ( wspominał o tym przed półfinałem w Casablance ). Ale dla mnie dzis lepszy typ to Morrison z De Voestem. Morrison troche się męczy w tym turnieju ( wszystkie mecze trzysetowe ) , ale ma dużo większy potencjał. De Voest gra totalną lipe, jedyne co mu wyszło na przestrzeni kilku miesięcy, to challenger w Cherburgu w lutym, gdzie wygrał , ale przeciwnicy nie byli najwyższych lotów. I ten kurs na Morrisona, 1.7 w 5dimes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
fak , Zib z 1.55 poleciał na 1.37 w dimes , to troche mało , hmm...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2004
Posty: 144 |
Nie wiecie gdzie można się dowiedzieć na żywo wyników z turnieju? Interesuje mnie dziś Squillari - mam nadzieję, że wygra, tylko wg planu powinien już grać, a ja nigdzie tego znaleźć nie mogę. Będę wdzięczny za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
ZIB DEF ENQVIST 6-3 4-6 6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891 |
podaj jakis typek na jtro ewelinko
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,560 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,891 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Jeff MORRISON (USA) vence a Rik DE VOEST (RSA) 1-6, 6-3, 6-4
-------------------------------------------------------------------------------- Amer DELIC (USA) vence a Bobby REYNOLDS (USA) 4-6, 6-1, 7-64
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Final chyba dla Ziba. Tyn "wypalony" gracz jest obecnie w zyciowej formie i raczej finalu nie wypusci. Vliegen wraca powoli do formy ale to jest jego pierwszy udany turniej, 1.55 kurs na Tomasa. H2H 1-0 na korzysc Czecha 7/6 7/6 w roku 2002 na ziemi.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
a tak na marginesie to ten Vliegen zdaje sie gra final debla z naszym Fyrstenbergiem w parze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to moze sie bardziej skupi na tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to takie tylko gdybanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Fryta i Final <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Przegrali juz w 1/2 - Frystenberg jest za slaby zeby grac final chall. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|