|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
TIPSAREVIC WON ( WO DIP ) MARIN WoN 64 36 76(5)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
z Mexico City
Rik DE VOEST (RSA) vence a Pavel SNOBEL (CZE) 7-5, 6-3
Razvan SABAU (ROM) vence a Jaime ARRIAGA (MEX) 6-2, 6-1
Jeff MORRISON (USA) vence a Alex BOGDANOVIC (GBR) 6-75, 7-5, 6-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 415
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 415 |
a zna już ktoś wynik Zib-a, z Jenkinsem ? i ewentualnie kiedy się pojawiają wyniki z tego turnieju bo narazie jest tylko:
Enqvist - Guzman 2-6 6-3 6-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 415
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 415 |
No już wiem, niestety przełożony na jutro i zaś mi został ino jeden mecz.
a inne wyniki:
Cakl - LApentti 6-3 6-3 Vliegen - Saretta 6-0 2-6 6-4
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
[u]Bermudy[/u[] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
Goldstein - Brzezicki 2, 1.85 Vliegen - Cakl 1, 1.6
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 891
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 891 |
Cześć!Masz może jakieś sugestie na inne challengers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Mex
Morrison - Sabau 1, 1.55 De Voest - Romero 1, 1.38 Delic - Roitman 1, 1.5
Weinera z Reynoldsem lepiej nie ruszac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
MexMorrison - Sabau 1, 1.55 De Voest - Romero 1, 1.38 Delic - Roitman 1, 1.5 Weinera z Reynoldsem lepiej nie ruszac... czemu nie 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2005
Posty: 14 |
ewelinko a co myslisz o meczu Squillari-Vahaly?dla mnie wydaje sie oczywisty ale chcialem zapytac kogos kogo uwagi bardzo cenie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Hmm oczywisty ale co? Weiner - Rey. i Squilari - Vahaly dla mnie dwa typowe no bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
O czelach trudno cos napisac , ja przynajmniej sugeruje sie wynikami z turnieju , aktualną forma , umiejetnoscia gry na danej nawierzchni , no chyba ze jakiegos gracze kiedys tam w przeszlosci widzialem w akcji.
Goldstein - Brzezicki 2 @1.80 lepszym graczem na ziemii zdecydowanie Jan Paweł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Squillari - Vahaly 1 @1.60 były półfinalista RG , błąkajacy sie po challengerach jak Puerta . Ambicje napewno jeszcze ma aby wrócic do ATP więc takie mecze musi wygrywac . Vahaly jest na ziemii słabiutenki , miał tylko szczescie ze jego rywale byli równie słabi .
Vliegen - Cakl 1 @1.55 Vliegen wydaje sie byc o niebo solidniejszym zawodnikiem , chociaz Cakl juz tutaj troche namieszał . Vliegen rok temu o tej porze był półfinalista w Barcelonie - moze w tym okresie mu sie gra dobrze.
Weiner - Reynold 1 @1.65 Weiner wydaje sie czuc dosc dobrze w Meksyku - finał przed 2 tygodniami w Leonie i dobre wystepy tutaj w poprzednich latach .
Morrison - Sabau 1 @1.45 Morrison po słabym poczatku sezonu ,powrocie po kontuzji i przegraniu kilku meczów w głupi sposób , w Miami ograł Koubka i JoJo co napewno dodało mu pewnosci siebie . Mozna powiedziec ze tenis znowu zaczał sprawiac mu radosc . Napewno tez pamieta ze jest obroncą tytułu sprzed roku . Sabau juz zarobił na hotel i samolot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Behrend def J.A.Marin 6:2 6:3
Di Mauro won.....but i dont know corect score
Pless - Masson 4:6 6:0 .... czastkowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Masson def Pless 6:4 0:6 6:3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
dzikie kardynal za wyniki - Olbia pieknie przeszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 891
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 891 |
Pytanie do speca:)Czy ktoś z dzisiejszych grajków z bermud gra kwalifikacje do barcelony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
nie nikt nie gra a przynajmniej nie ma nikogo na liscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,157
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,157 |
A kiedy bedzie sie mozna spodziewać wyniku ZIBA ? Z gory dziekuje za info .
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
J.Tipsarevic def R.Karanusic 6:3 6:1
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|