Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#322445 11/04/2005 09:10
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
1:15pm 19:15 CET  (A. Pettitte)  HOU Astros v NY Mets (T. Glavine)

2:00pm 20:00 CET  (J. Washburn)  LA Angels v TEX Rangers (K. Rogers)
2:00pm 20:00 CET  (K. Wells)  PIT Pirates v MIL Brewers (D. Davis)

2:15pm 20:15 CET  (A. Eaton)  SDG Padres v CHI Cubs (R. Dempster)

3:00pm 21:00 CET  (F. Garcia)  CHI White Sox v CLE Indians (K. Millwood)
3:00pm 21:00 CET  (M. Mussina)  NY Yankees v BOS Red Sox (T. Wakefield)

4:15pm 22:15 CET  (R. Franklin)  SEA Mariners v KZC Royals (RU. Hernandez)

6:00pm 01:00 CET  (B. Myers)  PHL Phillies v FLO Marlins (A. Leiter)

7:30pm 01:30 CET  (Z. Day)  WAS Nationals v ATL Braves (M. Hampton)

9:45pm 03:45 CET  (J. Jennings)  COL Rockies v ARI Diamondbacks (B. Halsey)

10:00pm 04:00 CET  (G. Chacin)  TOR Blue Jays v OAK Athletics (K. Saarloos)

gospodzarze z prawej

Last edited by Feher; 11/04/2005 10:46.
Bonus: Unibet
#322446 11/04/2005 12:11
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pisałem to we wczorajszym temacie:

Rozpoczynam progres na wygraną colorado

na razie mają streak 4 porażek z rzędu i bilans 0-3 na wyjeździe. Tak więc pierwszy typ na dziś (który poszedł w realu wcześnie rano) to:

Colorado ml żeby wygrać 1j

Pzdr

#322447 11/04/2005 12:22
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129
Likes: 9
Na dzis ciekawie wygladaja:

Yankees (rewanz Mussiny za mecz w NY)
Angels (Washburn - jeden z lepszych miotaczy)
Mariners

Jednak to pierwsze mecze serii i ciezko cos wytypowac. Dlatego chyba odpuszcze sobie dzisiejszy dzien. Chociaz bardzo kusi kurs na Mariners @ 1.96

Franklin moze nie jest rewelacyjny, ale ma calkiem niezla historie przeciwko Kansas. Na ostanie 5 meczow z Royals slabo spisal sie tylko raz.

#322448 11/04/2005 13:17
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Dzis kurde nie ma za dużo pewniaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Atlanta - Washington 1 1.64


Trafione 3
Nietrafione 7
strata 479

############################################################

Nie będę zakładał tematu w PP tylko tutaj przyglądne się progresji 4 stopniowej na przełamanie (nie gram tego). Tak jak mówiłem od 2 lat nigdy nie bylo więcej niż 4 stopnie kiedy zaczynałem od serii 6 w spotkanich , które obserwowałem.

Na dziś do przełamania jest 5 meczyków z serią 6

Wszystkie kursy są z nocy, bowiem wtedy uzupelniałem arkusze.

Kansas LWLWLW - dzisiaj typ na W po kursie 1.95
Anaheim WLWLWL - dzisiaj typ na L po kursie 2.03
Boston LLWWLL - dzisiaj typ na L po kursie 1.82
TorontoWWLLWW - dzisiaj typ na W po kursie 2.34
San DiegoOOUUOO - dzisiaj typ na Over9 po kursie1.97
Seria pomiedzy Chicago C.-San Diego UOUOUOUO

W przypadku overków jestem pesymistą, bowiem przełamać moze zwrot.







P.S. Rymoholik, szkoda, że wcześniej nie sprawdzilem tego forum. Interesujący konkurs.

P.S.2 O moj budżet się nie martwię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#322449 11/04/2005 13:50
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Donic thx za info

Właśnie się zastanawiam czy nie zagrać tych 5-ciu typów systemem 3 z 5

Kansas typowałem do konkursu nie wiedząc o tych statach, więc tym bardziej się utwierdziłem w przy moim typie.

Z pewnością coś jeszcze wrzucę przed 19-tą.


Pzdr

#322450 11/04/2005 13:57
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Minął tydzień - czas na wypracowanie sobie systemu dalszej gry!). Jak do tej pory bicie piany.
Po wczorajszej mini wtopce (zachziało mi się grać systemem 3/4 - czego nie 2/4 byłby prawie zwrot kosztów) - powracam do typowania ze spreadami w rozbiciu na single - chyba lepiej na tym wyjdę - patrz. dzień przedwczorajszy. Zresztą ktoś mądry kiedyś powiedział "Łyżeczką, łyżeczką...."
Z reguły wybieram 4 zdarzenia (tak co by przy dwóch trafienia mieć na zwrot lub zarobić na zapałki (jak niektórzy wolą na lizaki), ale że dziś 11 meczyków - wybiorę ok. połowy - czyli w tym przyp. 5 zdarzeń. W następne dni będę próbował grać "pseudo-progresem) czyli stawiać na zespoły które dziś przegrają itd.
W celu zobrazowania poszczególnych kroków przyjętego przezemnie systemu będę posługiwał się jakąś stawką początkową - wyjściową i nominalnymi jednostakami (choć stawki nie będą miały przełożenia na te grane w realu - trochę znudziło mi się to podawania stawek 1/10 5/10 15/10 czy z j czy bez niego. Ale dosyć ble ble.
11.04.05 - rozpoczęcie sprawdzania systemu - stawka wyjściowa 1000EURO - wszystkie zdarzenia będą grane po jednakowej stawce 10 Euro
1) New York Mets - Houston Astros 1(-1,5) 2.45 BaW
2) Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates 1(-1,5) 2.55 BaW
3) Boston Red Sox - New York Yankees 1 2.10 BaW
4) Kansas City Royals - Seattle Mariners 1(-1,5) 2.70 BaW
5) Oakland Athletics - Toronto Bluejays 1(-1,5) 2.45 BaW
Stan konta - 1000-50 = 950Euro
Przewidywane podsumowanie (statystyka w cotygodniowych odstępach)
Pozdrawiam
KRAJAN

#322451 11/04/2005 15:37
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Po wczorajszym sukcesie, dzis ostroznie

Atlanta Braves @ 1.645
LA Angels/Texas under 10 @ 1.935

pinnacle

Zastanawiam sie jeszcze nad Kansas i overem w Bostonie ale decyzje podejme pozniej.

#322452 11/04/2005 16:08
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 797
a co myślicie o over 10 NYY-BOS

#322453 11/04/2005 16:19
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Quote
Kansas LWLWLW - dzisiaj typ na W po kursie 1.95
Anaheim WLWLWL - dzisiaj typ na L po kursie 2.03
Boston LLWWLL - dzisiaj typ na L po kursie 1.82
TorontoWWLLWW - dzisiaj typ na W po kursie 2.34
San DiegoOOUUOO - dzisiaj typ na Over9 po kursie1.97
Seria pomiedzy Chicago C.-San Diego UOUOUOUO

Sam prowadzisz tego typu statystyki czy mozna je znalezc na jakies stronie ?

#322454 11/04/2005 16:26
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Podsumowuję dzisiejsze typy:

New York Mets ml żeby wygrać 3j

Kansas City Royals ml żeby wygrać 2j

Colorado Rockies ml żeby wygrać 1j

Pzdr

#322455 11/04/2005 16:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Baseball to nie jest moja domena,dlatego z rzadka bede tu zabierał głos, a częsciej czytał posty innych.

Dzis wyjatkowo pozwole sobie na polemike.

Widze,że typem dnia jest wygrana Mets.
Ja na to nie dam ani grosza.

Rozumiem,ze Astros 4W (musza przegrać?),NYM wczoraj wreszcie wygrali(pójście za ciosem?),ale jak widze rozpoczynająca parę to zdecydowanie stawiam na Pettitte'a.

Glavine zblamowal sie w Cincinnati,z kolei pitcher z Houston mial bardzo dobry wystep przeciwko Saint Louis.
Dzis razem z Biggio,Bagwellem i resztą Pettitte wygra w Nowym Jorku - stawiam to za middle stake:-)

#322456 11/04/2005 16:33
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
Witam,

wczorej zakończony progres na etapie drugim zarowno na wygraną NYM jak i under NYY. Na pierwszym na win OAk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozostała kontynuacja overu ATL (4x under + P) oraz overu HOU (4 x under)

Jako że 6 meczy może tworzyć już pewen wzór matematyczny do przerwania, również zadtanawiam się nad zagraniem właśnie czegoś takiego

Donic, oprócz tego co przedstawiłeś widzę jeszcze następujące serie:

CWS - WWLWWL - dziś na L
SEA - WLLWLL - dziś na L
PIT - OOUUOO - dziś na O

oprócz tego "klasyczne:)) serie do przerwania:
SEA - 4 x O
HOU - 4 x u i 4 x W
NYM - 3 x u + P
PHI 3 x O
COL - 4 x L

Ciekawe wydaje się zagranie na przełamanie podwójnej serii w meczu SEA-KC (WLLWLL na L i LWLWLW na W). Przy odrobinie szczęścia oba progresy zakończone na pierwszym etapi i podwójny zysk z jednego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeżeli nie wejdzie jutro sytuacja podobna, możliwość zakończenia obu progresów, jeżeli i jutro się nie uda to pojutrze jeden z progresów zostanie zakończony na 100% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#322457 11/04/2005 16:33
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Widze,że typem dnia jest wygrana Mets.
[i]Jak ktoś oglądał urywki z wczorajszego meczu, a nie tylko wynik to dobrze wie, że wygrali fartem, Mets to ja ****** tak jak i Yankees.

#322458 11/04/2005 16:39
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
@amkwish

liczę na to, że we wczorajszej grze Metsi się przełamali psychicznie i teraz wygrają kilka meczy. Nastąpiło to co prawda dopiero w 8 inningu ale jednak.

Obiecuję (sobie przede wszystkim), że jeśli NYM dziś przegra to pieniązki na pewno będę trzymał z daleka od nich.

Dziś im zaufam

Pzdr

#322459 11/04/2005 16:42
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
Aha, i jeszcze miałem napisać o meczu BOS-NYY. Na razie obie ekipy dużo poniżej oczekiwań, wielce prawdopodobne że żadna z nich nie wygra całej serii, i chyba warto to zagrać.

Z ubiegłym sezonie w meczach pomiędzy tymi drużynami grałem coś innego, i szczerze powiedziawszy mam miłe wspomnienia z tym związane. Otóż w progresji szło zwycięstwo drużyny na którą buki dawały wyższy kurs. Jeżeli mnie pamięć nie myli najdłuższa seria wynosiła wtedy 4. Dzięki wyższym kursom progresja pochłaniała mniejsze stawki - ja gram takie zdarzenia i w tym roku.

Pozdrawiam

#322460 11/04/2005 16:45
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
No dobra przekonaliscie mnie tymi progresjami do zagrania na Kansas. Tak wiec jeszcze Kansas @ 1.93

#322461 11/04/2005 16:46
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
w progresji szło zwycięstwo drużyny na którą buki dawały wyższy kurs. Jeżeli mnie pamięć nie myli najdłuższa seria wynosiła wtedy 4. Dzięki wyższym kursom progresja pochłaniała mniejsze stawki - ja gram takie zdarzenia i w tym roku.
[i]Ja tam mam swoja progresje na wtopy Yankees i na razie jakieś drobne ugrałem, ponieważ lenie nie mieli nawet seri 6 zwycięstw, więc marne 5$, ehhh.

Dziś tradycyjnie. Let's go - Red Sox!

#322462 11/04/2005 16:47
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i] Dodam, że dopiero 7 mecz, więc serii nie mogli mieć, przypuszczam, że jak będą grali z leszczmi to może wyjść całkiem ładny wynik.

#322463 11/04/2005 16:51
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Witam, wracam po krótkiej przerwie i na zakąskę Houston. Co z dalszą częścią wieczoru zobaczymy..

#322464 11/04/2005 16:51
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Co do tych Metsow jest to bardzo popularny typ nie tylko w polsce czy aby nie zabardzo????

Biorac pod uwage ostati sezon Metsi maja bardzo dobty bilans meczowy z Houston,ale patrzac na tegoroczny ich poczatek i forme oraz pitchera rozpoczynajacego ciezko ich widze .Tak jak pisze amkwish Metsi pojdza za ciosem? moze i pojda ale napewno nie z tym pitcherem rozpoczynajacym no chyba ze zagra swoj mez zycia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.Metsi meda chcieli sie pokazac przed wlasna publika za wszelka cene i zamazac jakos te 5L z rzedu ,a jak sie bardzo chce to przewaznie nie wychodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.A wczorajsza wygrana co tu duzo mowic fartnelo im sie w koncuwce okrutnie i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Houston 4W fakt seria do przerwani ale czy juz dzisiaj ? sa w gazie nie ma co zaceli znakomicie sezon w kazdym meczu walcza do konca chyba zawysokie progi na Metsow w tym meczu.

Moj typ to Houston tylko dla tego bo Metsi zaczynaja okropnym pitcherem jesli w 3 pierszych iningach nie straca wiecej jak 5 punktow to powinno byc dobrze dla Metsow.
Dziwie sie troche ludziom ktorzy stawiaja Mets -1,5 ,czy aby nie przeceniacie ich obecnych mozliwosci?

#322465 11/04/2005 17:03
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371

Mimo że HOU ma serię 4W ja też tego nie ruszam, są ciekawsze serie do przerwania:) Poza tym odnośnie w/l tak naprawde seria 4- zdarzeniowa to żadna seria, chyba że u drużyny np. z bilansem 9-28 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Poza tym wyjściowy miotacz Metsów oraz ich "niemoc strzelecka". Ja w tym meczu kontynuuje progresję na over i myślę że madość duże szansę na zakończenie.

A Metsi? Dla mnie ta drużyna ma większy potencjał niż w tamtym sezonie, ale widocznie potrzebuje czasu na rozkręcenie się:) Dzisiaj w roli doga:)? Ja tego nie łykam:)

Ostatecznie na chwilę obecną puściłem coś takiego:
HOU over
ATL over
BOS win
KC za podwójną stawkę początkową ( traktuję to jako 2 różne progresje i jeszczeli do środy się nie zakończą wówczas dzielę stawkę progresyjną na pół i jadna sie na pewno kończy)

Na razie tyle, jeżeli wejdzie coś z meczy kończących się przed pólnocą, może zacznę coś jeszcze na późniejsze zdarzenia,

Pozdrawiam

#322466 11/04/2005 17:05
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Donic, oprócz tego co przedstawiłeś widzę jeszcze następujące serie:

CWS - WWLWWL - dziś na L
SEA - WLLWLL - dziś na L
PIT - OOUUOO - dziś na O


No tak, wczoraj to robiłem poźno w nocy, wiec przeoczyłem, chociaz szczereze mówiąc nie zwracałem uwagi na tego typu serie jak przedstawileś w przypadku SEA i CHW, ale jak już mówiłem, możliwości jest sporo i chyba dlatego nie zauważyłem. Nie wiem też jak miała się sprawa do tych serii w ubiegłych 2 latach, bo zwracalem uwage na to co przedstawilem.
Wychodzi więc tak jak psizesz, że są dziś do przerwania 2 serie równocześnie, a biorąc pod uwagę poprzedni sezon to SEA ma serie 9 (dalej nie chce mie się sprawdzać) WLLWLLWLL .

Co do przełamania O/U to jak juz wyzej napisałem, przełamac może to zwrot i zacznie sie kłopot, dlatego tylko na papierze to w tej chwili testuję.
No i już uzupełniam arkusze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ciekawe co z tego wyjdzie.

Na razie nie biorę pod uwagę miotaczy, niech troche porzucają.

LucAs - statsy sprawdzam sam.

#322467 11/04/2005 17:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
czy ma ktoś może staty u/o zespolow z obecnego sezonu? bo ostatnio spodobalo mi sie granie underki i sam chce prowadzić wlasne na u/o w domu i na wyjeżdzie a brak mi z pierwszych meczów.Szczerze mowiąc to MLB w tym roku zaczelo mi sie podobac,niezły sport <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#322468 11/04/2005 17:11
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Ja dzis nie stawiam na Metsow, bo to dla mnie zbyt wielka niewiadoma. Natomiast wydaje mi sie, ze zle robicie oceniajac Glavine'a po jednym meczu. To jest jedna z legend tego sportu i byc moze, ze juz jest za stary na granie w MLB (no ale jak Clemens nie jest za stary to i Glavine nie powinien byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) ale ma na pewno umiejetnosci do tego aby zniszczyc ofensywe Houston.

#322469 11/04/2005 17:14
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
@Donic

Quote
Co do przełamania O/U to jak juz wyzej napisałem, przełamac może to zwrot i zacznie sie kłopot, dlatego tylko na papierze to w tej chwili testuję.

Dlatego też gram w pinnacle bo można kupić sobie 0,5 pkt lub obniżyć linię o 0,5 pkt

Pzdr

#322470 11/04/2005 17:58
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 524
Atlanta Braves - Washington Nationals 1 [ 1.60 / Expekt ]

#322471 11/04/2005 18:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Ja dzis nie stawiam na Metsow, bo to dla mnie zbyt wielka niewiadoma. Natomiast wydaje mi sie, ze zle robicie oceniajac Glavine'a po jednym meczu. To jest jedna z legend tego sportu i byc moze, ze juz jest za stary na granie w MLB (no ale jak Clemens nie jest za stary to i Glavine nie powinien byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) ale ma na pewno umiejetnosci do tego aby zniszczyc ofensywe Houston.

Ghost,nie pisałem,że jest zły,tylko,ze dał ciała z Cleveland.
Pettitte natomiast niezle otworzył sezon i na Niego stawiałem.

Mecz trwa,NYM próbuje,Houston przystopowane(Glavine,hehe),ciekawe czy to potrwa do 8-9 zmiany,czy tez Mets wreszcie coś zdobeda,a jeżeli tak to czy utrzymają,bo bullpen mają chyba niezbyt dobry.

Emocje sa,a to najważniejsze:-)

Wspominacie duzo o grze na "złamanie trendu",a co sadzicie o pojedynku Mussiny z Wakefieldem.
Czy stary wyga zrewanżuje sie dzisiaj?
Stawiałbym na Boston,bo do Wakefielda nie mam zaufania(szczęścia raczej),chociaż 6 kwietnia troche na nim zarobiłem.
U mnie Wakefield 2 razy pod rzad nie wejdzie:-)
Zastanawiam sie nad NYY win.

Last edited by amkwish; 11/04/2005 18:25.
#322472 11/04/2005 18:46
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
addict
addict
Dołączył: Jul 2003
Posty: 467
offtopic:

Michał--> "You`ve got mail" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#322473 11/04/2005 21:17
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371


Over Houston wszedł, wygrana Skarpet z Bostonu na dobrej drodze, więc na nockę TOR win na przełamanie serii WWLLWW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#322474 11/04/2005 21:18
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
Quote
Tak jak pisze amkwish Metsi pojdza za ciosem? moze i pojda ale napewno nie z tym pitcherem rozpoczynajacym no chyba ze zagra swoj mez zycia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. (...)

Moj typ to Houston[/b] tylko dla tego bo Metsi zaczynaja okropnym pitcherem jesli w 3 pierszych iningach nie straca wiecej jak 5 punktow to powinno byc dobrze dla Metsow.
Dziwie sie troche ludziom ktorzy stawiaja Mets -1,5 ,czy aby nie przeceniacie ich obecnych mozliwosci?

Człowieku, nie gniewaj się - ale Ty nie masz bladego pojęcia o historii tego sportu. Glavine = okropny pitcher? Toś Ty chyba spojrzał tylko na tegoroczne statystyki - on faktycznie miał nieudany pierwszy mecz.

Ale ten gość jest wśród najlepszych 10 pitcherów ostatnich 20 lat. Ma czwarty albo piąty stosunek procentowy meczów wygranych do przegranych W CAŁEJ KARIERZE. Brakuje mu około 30 wygranych do osiągnięcia 300 zwycięstw. TRZYSTU. Tylko 20 pitcherów w historii tego sportu ma takie osiągnięcie.

Pewno że ma swoje lata, ale o pewnych ludziach nie mówi się po prostu pewnych rzeczy. A swoje mecze życia to Glavine już rozegrał. Dawno. W World Series. I wygrał. DWA RAZY. I został MVP World Series w 1995 r.

#322475 11/04/2005 21:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Człowiek uczy sie całe zycie.
Moja dzisiejsza lekcja miala temat:
"Nie stawiaj 2 razy pod rząd przeciwko klasowemu pitcherowi".

Rzeczywiscie,doskonały wystep Glavine'a - respect !

Praktycznie to przez większą częśc meczu walczył sam przeciw Astros,a koncowy wynik to przede wszystkim Jego zasługa,mysle,że to On swoja postawa zmobilizowal i palkarzy i swój bullpen.

Przez większa częsc meczu Glavine przypominal mi samotnie walczącego w ubiegłym sezonie Randy'ego J.
Co prawda przegrałem niewielka sume (za to gruba wygralem za sprawą Brewers - dzieki Sir Branyan:-) ),ale nawet przez mysl mi nie przeszło się z tego powodu złościć,bo Glavine mi rzeczywiście zaimponował.

jankesów sobie odpuscilem,więc z tym większą satysfakcja patrzę jak Bostończycy spuszczaja im łomot,ale do Wakefielda sie jedank nie przekonam.

Pozostaje na noc zagrać Atlante i liczyć na pomyslne rozstrzygnięcia w NBA.

Ech....baseball,kiedy ja pojme o co w nim chodzi:-)

#322476 11/04/2005 21:51
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
No i Glavine sie wam odplacil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Tak jak Andyprof pisal, jest to jeden z najwybitniejszych pitcherow ostatnich lat i pokazal to nawet tak swietnym palkarzom jak Biggio czy Bagwell. Pierwszy mecz byl tylko wypadkiem przy pracy i mysle, ze bedzie mozna teraz smialo na niego stawiac.

#322477 11/04/2005 22:06
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
No i Glavine sie wam odplacil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Ghost,nie rozpatruje tego w tych kategoriach,ale jeśli mialbym sprawić full satysfakcji,to zaraz ide odkręcic gaz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Już całkiem serio zapytam co sadzicie o
OAK - TOR under 9,0 ?

#322478 11/04/2005 22:21
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Nie Amkwish zakrec ten gaz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Under mie sie nie podobuje, jezeli jest oparty na swietnym wystepie Saarlosa w poprzednim meczu. Tak jak juz kiedys pisalem, temu pitcherowi nie ufam i nie zaufam dopoki nie zrobi takiego wyniku jeszcze ze dwa razy. Wtedy mu zwroce honor.

#322479 11/04/2005 22:46
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Zrobione,juz sie nie ulatnia :-)

Skoro piszesz,że Saarloosa trzeba sprawdzić:-),to daje sobie spokój na dzis z MLB.
Braves wystarczą.
Nie ma co kusic losu,bo skoro mi sie pieknie powiodło z Milwaukee,to nie ma sensu bukom,nawet części w tego,oddawać.
Jutro przecież znów bedzie w czym wybierać.

#322480 12/04/2005 06:02
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
11.04.05 - rozpoczęcie sprawdzania systemu - stawka wyjściowa 1000EURO - wszystkie zdarzenia będą grane po jednakowej stawce 10 Euro
1) New York Mets - Houston Astros 1(-1,5) 2.45 BaW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 8-4
2) Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates 1(-1,5) 2.55 BaW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />6-2
3) Boston Red Sox - New York Yankees 1 2.10 BaW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 8-1
4) Kansas City Royals - Seattle Mariners 1(-1,5) 2.70 BaW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 2-8
5) Oakland Athletics - Toronto Bluejays 1(-1,5) 2.45 BaW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 3-10
Stan konta - 1000-50 = 950Euro
Przewidywane podsumowanie (statystyka w cotygodniowych odstępach)
Pozdrawiam
KRAJAN
Podsumowanie dnia #1 11.04.05
5-3/2 - stan konta 950 + 71 = 1021 - na początek całkiem przyzwoicie
Pozdrawiam
KRAJAN

#322481 12/04/2005 08:10
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Quote
Podsumowuję dzisiejsze typy:

New York Mets ml żeby wygrać 3j

Kansas City Royals ml żeby wygrać 2j

Colorado Rockies ml żeby wygrać 1j

Pzdr

Podsumowanie wczorajszych gier 1-2 ale bilans na +1,4j

Ogólnie +15,75j

Na dziś na pewno kontynuacja progresji Colorado ml tym bardziej że kurs 2,43

Pzdr

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, aker, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec), 2,544 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,894
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1