Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#3203844 13/06/2009 06:26
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Cos takiego dziś znalazłem


"Chiński urząd nadzoru produktów zakazał importu samochodów marki Renault ze względu na ich kiepską jakość.
Na czarnej liście znalazły się modele Laguna, Scenic i Megane. "Podczas ostatnich kontroli importowanych samochodów wielokrotnie znaleźliśmy partie pojazdów nie spełniające obowiązujących w naszym kraju norm technicznych, co może powodować poważne zagrożenie bezpieczeństwa" - stwierdził chiński urząd."

Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
Czym jest magia?
Słowniki najczęściej podają następującą definicję:
"Jest to sztuka polegająca na stosowaniu pewnego systemu praktyk osiągających efekty znajdujące się w sprzeczności z prawami natury."
I jeśli mamy użyć tej definicji, nazbyt wyczerpującej, nazbyt konkretnej i nazbyt jednostronnej, musimy uznać, iż magia jest antagonistyczna w stosunku do religii. Ponadto magię, zarówno jej wykonawcy czy twórcy jak i uczeni, dzielą na wiele klas, a więc na białą i czarną, praktyczną i teoretyczną, teurgię i geocję oraz naturalną.
[Linked Image]

http://odsiebie.com/pokaz/3471872---5616.html

Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6715592,Za_darmo_tylko_raz.html

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990


Wypracowanie malego chlopca na temat kobiet smile fajny film piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790



KEN BLOCK GYMKHANA TWO THE INFOMERCIAL

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
jako ciekawostka tongue

http://tech.wp.pl/kat,1009781,title,Operator-W-Rodzinie-ruszy-w-lipcu,wid,11224987,wiadomosc.html?ticaid=18388&_ticrsn=5

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
mój kolega skomentował to tak laugh laugh laugh

Quote
Spowiedz - drogą SMS za 1zł + vat laugh

Dołączył: Feb 2009
Posty: 490
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 490
hahaaha dobre laugh

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
http://www.idosk8.com/

Niezla strona dla kogos kto lubi deskorolke grin

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
http://www.tvn24.pl/-1,1605904,0,1,wracali-z-pogrzebu-cudem-unikneli-tragedii,wiadomosc.html

Przez jednego idiotę mogło zginąć kilka osób.

Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
Po prostu tak bywa, koles nie musi pedzic 150 na godzine, byc nachlany po prostu moze "sie zagapic" prozaiczne i banalne ale w wielu przypadkach tak sie zdarza.
Facet przejechal stop ale niekoniecznie jest idiota, raczej nie zrobil tego z premedytacja.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
http://www.wyburzenia.pl/pl/

Jedna z najlepiej zrobionych stron jakie do tej pory widzialem jako uzytkownik Sieci.

Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
F
Fab Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 7,313
http://espanol.video.yahoo.com/watch/5018867/

Co można zrobi z piłką :)(do kosza). Fejk jak Fejk wink ale efekt fajny.



i jeszcze coś wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Prawdziwy Paul McCartney zmarł 40 lat temu

http://pl.wikipedia.org/wiki/Paul_nie_żyje

Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Wstrząsający filmik na którym umiera 16-letni Neda, trafiona policyjną kulą prosto w pierś ( strzał snajpera). Moim zdaniem każdy pownien go obejrzeć. Ponoć Neda, to po persku "głos, który należy usłyszeć"...

dodam, że ranni ludzie nie kierują się do szpitali, gdyż później wszyscy oni przechwytywani są przez tajną policję i wtrącani do więzienia...

filmik drastyczny, odradzam przy słabej psychice...


Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by Baqu
Wstrząsający filmik na którym umiera 16-letni Neda, trafiona policyjną kulą prosto w pierś ( strzał snajpera). Moim zdaniem każdy pownien go obejrzeć. Ponoć Neda, to po persku "głos, który należy usłyszeć"...

dodam, że ranni ludzie nie kierują się do szpitali, gdyż później wszyscy oni przechwytywani są przez tajną policję i wtrącani do więzienia...

filmik drastyczny, odradzam przy słabej psychice...


"W trakcie krwawych zajść w sobotę z udziałem demonstrantów i sił porządkowych w irańskiej stolicy zginęło według różnych irańskich źródeł od 10 do 13 ludzi, a setki zostały ranne. Łączna liczba zabitych od wybuchu protestów 13 czerwca (dzień po wyborach) może wynosić od 18 do 25.

W niedzielę pokonany w wyborach prezydenckich kandydat obozu reformatorów Mir-Hosejn Musawi potępił "masowe aresztowania" swoich zwolenników; wezwał ich na swojej stronie internetowej, by kontynuowali protesty, ale zachowali spokój. "W swoich protestach okazujcie opanowanie. Oczekuję, że siły zbrojne będą unikać nieodwracalnych szkód" - napisał

Młodzi ludzie protestują pokojowo i za to dostają kule ze snajpera...

dokąd ten świat zmierza...

Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Polak nie jest na sprzedaż

poniedziałek 22 czerwca 2009 21:43
Niespodziewanie Real ciągle chce Dudka


Tylko sześciu piłkarzy Realu Madryt nie jest na sprzedaż według prezydenta klubu Florentino Pereza. Szóstym, którego Perez chce zachować, a kończy mu się kontrakt, jest niespodziewanie Jerzy Dudek. Były reprezentant Polski znalazł się w doborowym towarzystwie Raula, Casillasa, Lassany Diarry, Higuaina i Pepe.


Polski bramkarz, który przez minione dwa lata rozegrał tylko trzy oficjalne mecze w barwach Królewskich, doskonale wpisuje się w filozofię budowania drużyny przez szefa Realu. Zbiera on w Madrycie konstelację gwiazd i uzupełnia ją piłkarzami, którzy prezentują wysoką klasę, ale nie mają takich aspiracji, aby wchodzić asom w paradę i realnie z nimi rywalizować o pozycję w zespole. Dla 36-letniego Polaka, dla którego ostatnim poważnym meczem był genialny występ w finale Ligi Mistrzów w barwach Liverpoolu w 2005 r., propozycja Pereza to jak los wygrany na loterii. Przez najbliższe 12 miesięcy może być bowiem uczestnikiem największego na świecie piłkarskiego medialnego show.


Nowy Real Madryt, do którego ściągnięto za gigantyczne pieniądze Cristiano Ronaldo i Kakę, będzie przez najbliższy rok skupiać uwagę wszystkich w świecie futbolu. A gdyby uśmiechnęło się do niego szczęście i z jakichś powodów Iker Casillas nie mógłby grać przez jakiś czas, wówczas Polak mógłby jeszcze zaistnieć w takiej drużynie. O tym, czy Dudek zdecyduje się na pozostanie w roli rezerwowego w Realu Madryt, przekonamy się najprawdopodobniej do końca obecnego tygodnia. Zajmujący się interesami Dudka Jan de Zeeuw zdradza „Dziennikowi”, że w minionych dniach pojawiły się jeszcze trzy propozycje z innych klubów hiszpańskiej Primera Division - Getafe, Realu Saragossa i Xerez.

"Tę z Xerez odrzuciliśmy od razu, bo beniaminek nie ma tyle pieniędzy, aby opłacić Jurka. W grę wchodzi Getafe i Saragossa. Ten ostatni klub po okresie zapaści finansowej wrócił do formy i pierwszej ligi. Bez trudu mogą zaoferować mniej więcej milion euro za sezon. Dudek wreszcie byłby też pierwszym bramkarzem. Za Getafe przemawia fakt, że to jest właściwie część Madrytu, z którego rodzina Dudków nie za bardzo chce się wyprowadzać. W tym tygodniu jadę na konkretne rozmowy do Hiszpanii. Nie wiem, w jakim klubie na przyszły sezon będzie grać Jurek, ale coś mi się zdaje, że to będzie klub hiszpański" - mówi de Zeeuw.

Tę tezę uwiarygadnia ostatnie stanowisko Feyenoordu Rotterdam, który był do niedawna mocno zainteresowany powrotem Polaka. "W związku z kłopotami finansowymi rezygnujemy z Dudka' - oświadczył trener Feyenoordu Mario Been.


chociaż bardziej pasuje Mi to do tematu "Śmieszne" grin


Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty), 2,620 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1