Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,370
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,370
Likes: 11
Hmm ja nie byłem na zlocie a nie widze powodu do bana moze do ostrzezenia ewntualnie

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
czemu ewentualnie? albo mozna klnac albo nie, proste tu nie ma zadnej filozofii

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
ja dostalem ostrzezenie za lekkie przeklenstwo i to nie uzyte aby kogos obrazic wiec nad czym tu sie zastanawiac

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,370
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,370
Likes: 11
Nie interesuje mnie za co ty dostałes i co tez dostałes kazdy moderator ma prawo do wlasnej oceny sytuacji

Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 3,909
czyli norma, znow koleszka uratowany laugh

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,370
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,370
Likes: 11
Koleszka tia z 50 razy pilismy ostatnio i to pewnie sporo bo nie moge sobie tego przypomniec laugh laugh laugh

Dołączył: Jun 2009
Posty: 113
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 113
Trzeba było pojechać na zlot i sie ustawić.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
mgr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 17,851
Tutaj też płaczesz? laugh
Jeszcze jakbyś wskazał, gdzie Ciebie personalnie obraziłem, byłbym wdzięczny, misiu pluszowy.

I nie bredź na drugi raz, że ktoś był skazany za ustawianie meczów, skoro nie był.
Adieu.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Luc Nilis
Luc Nilis
Dołączył: Oct 2007
Posty: 3,103
Originally Posted by RoccoRunner
czyli norma, znow koleszka uratowany laugh
puknij sie chłopie w głowe, tak cie mgr obraził ? ja nie moge ... troche luzu panowie wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Senyszyn ale po co sie produkujesz?
Nie od dzis wiadomo ze niektorzy userzy wafluja sie z niektorymi modami w wyniku czego na forum jest pare "swietych krow" ktorym mozna wiecej.

Odpusc

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
jak juz szanowny Pan Mod usuwa posty (Mój tez zniknął)to proszę usunąc wszystkie nie ma temat bo sorry ale jedzie obciachem i kolesiostwem wink


Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,832
(
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
( Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,832
Originally Posted by Bullet
Gdzie jest temat KaweXa z PP Panowie?



!! Ogłoszenie !!

Zapraszam do archiwum, które jest na samym dole strony. Znajdziecie tam dokładne statystyki kazdego miesiaca. Pare osób pisało w sprawie dostawania kuponów na komórke poprzez sms. Usługa taka kosztuje 50 zł / miesiąc, kupon bedzie podawany 2-3 min po zagraniu przeze mnie (trochę wcześniej niż na stronie). Jeżeli bedzie ktoś zainteresowany zapraszam do działu Contact i zgłoszeniu chęci wykupienia usługi.



No istalo sie jak przewidywalem. Typ żada oplaty za typy, niby usluga sms, ale pewnie kto nie wykupi zobaczy kupon tuz przed rozpoczeciem spotkania. Uczy sie chlopak od kolegi vendetty

Brawo @Experto za usuniecie tematu i ban dla tego osobnika, z pewnoscia swoja obecnoscią tutaj chcial nabić kilku naiwniakow w butelke...



Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
LoL przecież on średnio raz na kwartał bankrutował i usuwał statystyki ze strony laugh

Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 436
(a)domaitis nie będę się czepiał ale to ja pierwszy zdemaskowałem tego pseudo typera. Wpisując się w temat i informując wszystkich aby nie traktowali to dziecko neostrady poważnie. Temat modzi usunęli i dali bana.
Baqu już napisał, że co kwartał bankrut i statsy kasowane.
Dodam tylko, że osobnika kojarzę tak samo jak Vendette od kilku lat. I obaj robią dokładnie to samo. Oszuści jakich pełno.
A komentarze na tym forum ludzi pozytywne mnie śmieszą. Bo wypowiadają się ludzie którzy mają na tamtym psudo forum konta i są dobrymi znajomymi. Tworząc własne kółko wzajemnej adoracji.
Originally Posted by LegiaWarsaw
Originally Posted by KaweX12
proszę moderatora o wyczyszczenie tematu poniżej tego posta:
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3210900#Post3210900

z góry bardzo dziękuje
To przy okazji można Ciebie zbanować za multikonto. Bo już 2-3 lata temu dostałeś za spam. Jak dobijesz do 200 postów to też pewnie będziesz spamował tym samym syfem co kiedyś na PW (choć wtedy spamołaeś inaczej).

papa

Jak widać syfu na PW nie wysyłał bo czujnie moderatorzy zadbali o wyrwanie chwasta.
Dlatego piwo dla dwóch najlepszych modów forum--> experto i rafał08
(a)domaitis piwo za trzeźwy umysł.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
prawie 2 miesiące temu prosiłem o zamknęcie dwóch tematów, dzisiaj robie to ponownie... wiem, że forum podupada, ale może niektórzy moderatorzy znajdą czas kliknąć dwa razy myszką.


proszę również o zamknięcie tematu:
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3157075

pozdr, peace

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Baqu daj już spokój z tym zamykaniem tematów i tak nic nie zmienisz.

Jakiś czas temu napisałem do czerwonego PM aby trochę pomyślał nad tym co dzieje się na forum i dał szanse innym. Oczywiście odpowiedzi nie dostałem do dzisiaj.

Prawda jest taka że większość moderatorów z SP już nawet tu nie zagląda. Logan, Prem, Riva - po co są moderatorami ? chyba ciężko nam będzie na to pytanie odpowiedzieć.

Aby przywrócili mi temat do PP prosiłem praktycznie wszędzie. Do dzisiaj nie ma reakcji laugh

Nie ma co się dziwić że w nie których działach, głownie SP wspólnota mecz.pl zanika.
Nie którzy mówią co dają moderatorzy skoro ludzie nie chcą pisać. Ale warto zwrócić uwagę na Kort Tenisowy tam od kilku lat działa Goget i Fro. Efekty chyba są widoczne. Jest porządek, tematy są zamykane na bieżąco, a i ludzie piszą w miarę dużo jak na obecny poziom forum.

Pozdrawiam piwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=2269750#Post2269750

Wszedłem na SP i pierwszy temat z brzegu... nie wydaję Wam się że tego typu tematy powinny być od razu zamykane i przenoszone do archiwum.

Sorry za post pod postem peace

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3319318#Post3319318

Proszę o wskazanie punktu regulaminu, według którego zostanę zbanowany, jak i mój topic zostanie usunięty...

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Można pozamiatać Panowie w temacie konkursów Tobet PlayOff? Proszę się zająć tym co tam się dzieje. Rozumiem, że Majner może być zajęty, więc proponuję wyznaczyć mu kogoś do pomocy, a na razie posprzątać tam. Z góry dziękuję i pozdrawiam szanowne grono Modów smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Jest jak jest..

Od niektórych to nie zależy.

a zresztą, ja sie juz na ten temat ie wypowiadam.

Pozdro.

Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,696 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,355
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1