Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18
#32266 16/08/2001 22:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam!!!


Przy wypłacie z konta pojawia się pole 'sort code'
Czy może ktoś powiedzieć co należy tam wpisać?

Za pomoc z góry dziękuje

pozdrawiam
gregof

Bonus: Unibet
#32267 24/08/2001 16:55
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
Nie mogę przelać kasy z Visa Classic na konto
Expekt dlaczego?
Tą samą kartą w Unibecie przelewam i jest ok.
Kasa jest na karcie , numer wpisuję dobry chcę przelać powyzej 35$[takie mają wymogi].
Czy ktoś miał podobny problem?

#32268 24/08/2001 17:34
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Czy ktoś miał podobny problem?

W expekcie również nie mogę zrobić depozytu ale to chyba dlatego że coś dziwnego dzieje się z moją kartą tzn.depozyt mogę robić tylko w niektorych biurach ale dopiero się udaje po wielokrotnych próbach
Visa Classic -Pekao S.A

#32269 24/08/2001 21:14
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ta karta nieraz cholernie długo się autoryzuje, a robiące autoryzacje bramki online mają limit czasowy.
Napiszcie do biura z prośbą o autoryzajcę ręczną - powinno pójść bez problemów - znane z autopsji.

#32270 26/08/2001 00:00
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Ta karta nieraz cholernie długo się autoryzuje, a robiące autoryzacje bramki online mają limit czasowy.

Tam gdzie mam konta w funtach depozyt idzie bez problemu,teraz jak to wytłumaczyć to pani z infolinii? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#32271 03/09/2001 19:35
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
Witam

Przy próbie wypłaty z konta należy wypełnić pole 'sort code', powiedzcie co należy tam wpisać.

Z góry dziękuje

#32272 03/09/2001 19:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Zapytaj się w banku o kod SWIFT i wpisz w to pole:
SWIFT CODE: xxxxxxxx ,
gdzie iksy to właśnie kod SWIFT.

#32273 03/09/2001 19:43
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
Dzięki

#32274 07/09/2001 03:46
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
to jak w koncu jest z ta karta wirtualna IB ? mozna nia wplacac pieniadze do espekt.com czy nie ? prosze o informacje ..

#32275 19/09/2001 22:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam!

Jestem nowy w temacie więc proszę o cierpliwość! - założyłem konto w expekt.com - jest póki co ok - interesuje mnie jednak kwestia wypłaty ewentualnej wygranej - czy mogę prosić o szczegółowy opis tej procedury?

dzięki.

Pozdrawiam

#32276 19/09/2001 23:59
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Czesc Bonek,

Procedura wyglada nastepujaco:

Po zgloszeniu checi wyplaty wygranej i wypelnieniu sumy oraz Twoich danych i danych banku na stronie Internetowej, pieniadze beda przeslane na Twoje konto bankowe, po okolo 2 dniach.Jezeli masz jeszcze jakies pytania, chetnie na nie odpowiem.

Pozdrawiam
bogge

#32277 21/09/2001 17:08
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzięki!

Rozumiem, że mam tam wpisać nr konta prowadzonego przeze mnie na przykład w pko sa (przykład pierwszy z brzegu - ja juz na szczęście zrezygnowałem z ich usług).

W chwili obecnej czekam na zaliczenie mojej pierwszej wpłaty na expekt.com - minęły dwa dni - dobrze byłoby zdążyć jeszcze przed niedzielą - liga hiszpaska czeka!

Dzięki i Pozdrawiam

Bonek

#32278 21/09/2001 21:16
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moje pieniądze idą już 5 dni.Prawdopodobieństwo że zdążę obstawić tą kolejkę jest znikome.Bank pracuje jeszcze tylko 45min.Chyba że to wy sobie nie dajecie rady.

#32279 25/09/2001 13:43
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam!

Minęło kilka kolejnych dni - na moim koncie ciągle zero.

#32280 25/09/2001 14:10
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witaj Bonek,

Twoje konto jest aktywowane. Powodzenia i wysokich wygranych! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge

#32281 25/09/2001 16:38
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
CZe bogge mam pytanko bardzo wazne .Zalozylem konto w expect 'cie wpalcilem kaske i czekam juz 5 dzien i nic .nie mam kasy na koncie .ile mam czekac jeszcze???

#32282 27/09/2001 05:18
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Czy będzie II liga polska w ofercie expekt.com?
Czy będzie możliwość obstawiania ligi polskiej z podpórkami (1X, X2)?
Dzięki za odpowiedź.

#32283 27/09/2001 12:25
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witam,

Sawi,

konto aktywne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Wuzz,

Wszystkie propozycje sa rozpatrywane, rowniez rozszerzenie oferty o dalsze sporty "narodowe" jak i 2 liga pilki noznej. Nie moge w tej chwili okreslic dokladnej daty, ale oczywiscie poinformuje Was o tym!

Co do 1X X2 12, jak sam widzisz wprowadzamy te forme zakladow stopniowo, zaczynajac od najbardziej znanych lig- Premier Ship, Bundesliga, Serie A, Primera Division. Przyjdzie rowniez czas na nasza lige <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

bogge

#32284 25/11/2001 22:52
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
Witam

Mam zamiar założyć sobie konto w expekcie, a że nie chcę poprawiać kilka razy danych z formularza rejstracyjnego, mam parę pytań w związku z jego wypełnieniem:

1. Używać polskich ogonków czy zostać tylko przy "angielskim" zestawie liter?

2. Czy pole stan/prowincja należy wpisać województwo?

3. I po co na adres są aż trzy wolne pola? (i czy adres podawać w formacie angielskim czy polskim?)

Oraz czy expekt akceptyje karty kredytowe mBanku?

Z góry dzięki za odpowiedź.

#32285 26/11/2001 00:17
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Czesc YOGI,


1. Generalnie nie ma zastrzezen co do polskich znakow, jednak najwazniejszym jest aby dane karty kredytowej (Imie i Nazwisko), bylo bez ogonków. Aby uniknac wszelkich nieporozumien, pozostan przy literkach bez polskich znakow diaktrycznych.

2. Nie, w to pole nie musisz nic wpisywac.

3. Az trzy pola sa po to, aby maksymalnie ulatwic wpisanie adresu np:
Warszawa
Ul.xxxx nr.xx
11-111
Nie ma tutaj jakis specjalnych wymagan co do wpisywania adresu, mozesz pozostac przy wersji bez polskich znakow diaktrycznych

4. O ile karty kredytowe mBanku, sa kartami typu Visa badz Eurocard/Mastercard, oraz nie sa kartami typu Electron, to tak.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


bogge

Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1