|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam!!!
Przy wypłacie z konta pojawia się pole 'sort code' Czy może ktoś powiedzieć co należy tam wpisać?
Za pomoc z góry dziękuje
pozdrawiam gregof
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776 |
Nie mogę przelać kasy z Visa Classic na konto Expekt dlaczego? Tą samą kartą w Unibecie przelewam i jest ok. Kasa jest na karcie , numer wpisuję dobry chcę przelać powyzej 35$[takie mają wymogi]. Czy ktoś miał podobny problem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
Czy ktoś miał podobny problem?
W expekcie również nie mogę zrobić depozytu ale to chyba dlatego że coś dziwnego dzieje się z moją kartą tzn.depozyt mogę robić tylko w niektorych biurach ale dopiero się udaje po wielokrotnych próbach Visa Classic -Pekao S.A
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ta karta nieraz cholernie długo się autoryzuje, a robiące autoryzacje bramki online mają limit czasowy. Napiszcie do biura z prośbą o autoryzajcę ręczną - powinno pójść bez problemów - znane z autopsji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
Ta karta nieraz cholernie długo się autoryzuje, a robiące autoryzacje bramki online mają limit czasowy.
Tam gdzie mam konta w funtach depozyt idzie bez problemu,teraz jak to wytłumaczyć to pani z infolinii? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766 |
Witam
Przy próbie wypłaty z konta należy wypełnić pole 'sort code', powiedzcie co należy tam wpisać.
Z góry dziękuje
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Zapytaj się w banku o kod SWIFT i wpisz w to pole: SWIFT CODE: xxxxxxxx , gdzie iksy to właśnie kod SWIFT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 766 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297 |
to jak w koncu jest z ta karta wirtualna IB ? mozna nia wplacac pieniadze do espekt.com czy nie ? prosze o informacje ..
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam!
Jestem nowy w temacie więc proszę o cierpliwość! - założyłem konto w expekt.com - jest póki co ok - interesuje mnie jednak kwestia wypłaty ewentualnej wygranej - czy mogę prosić o szczegółowy opis tej procedury?
dzięki.
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Czesc Bonek,
Procedura wyglada nastepujaco:
Po zgloszeniu checi wyplaty wygranej i wypelnieniu sumy oraz Twoich danych i danych banku na stronie Internetowej, pieniadze beda przeslane na Twoje konto bankowe, po okolo 2 dniach.Jezeli masz jeszcze jakies pytania, chetnie na nie odpowiem.
Pozdrawiam bogge
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dzięki!
Rozumiem, że mam tam wpisać nr konta prowadzonego przeze mnie na przykład w pko sa (przykład pierwszy z brzegu - ja juz na szczęście zrezygnowałem z ich usług).
W chwili obecnej czekam na zaliczenie mojej pierwszej wpłaty na expekt.com - minęły dwa dni - dobrze byłoby zdążyć jeszcze przed niedzielą - liga hiszpaska czeka!
Dzięki i Pozdrawiam
Bonek
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moje pieniądze idą już 5 dni.Prawdopodobieństwo że zdążę obstawić tą kolejkę jest znikome.Bank pracuje jeszcze tylko 45min.Chyba że to wy sobie nie dajecie rady.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam!
Minęło kilka kolejnych dni - na moim koncie ciągle zero.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witaj Bonek,
Twoje konto jest aktywowane. Powodzenia i wysokich wygranych! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430 |
CZe bogge mam pytanko bardzo wazne .Zalozylem konto w expect 'cie wpalcilem kaske i czekam juz 5 dzien i nic .nie mam kasy na koncie .ile mam czekac jeszcze???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342 |
Czy będzie II liga polska w ofercie expekt.com? Czy będzie możliwość obstawiania ligi polskiej z podpórkami (1X, X2)? Dzięki za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witam,
Sawi,
konto aktywne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Wuzz,
Wszystkie propozycje sa rozpatrywane, rowniez rozszerzenie oferty o dalsze sporty "narodowe" jak i 2 liga pilki noznej. Nie moge w tej chwili okreslic dokladnej daty, ale oczywiscie poinformuje Was o tym!
Co do 1X X2 12, jak sam widzisz wprowadzamy te forme zakladow stopniowo, zaczynajac od najbardziej znanych lig- Premier Ship, Bundesliga, Serie A, Primera Division. Przyjdzie rowniez czas na nasza lige <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 374 |
Witam
Mam zamiar założyć sobie konto w expekcie, a że nie chcę poprawiać kilka razy danych z formularza rejstracyjnego, mam parę pytań w związku z jego wypełnieniem:
1. Używać polskich ogonków czy zostać tylko przy "angielskim" zestawie liter?
2. Czy pole stan/prowincja należy wpisać województwo?
3. I po co na adres są aż trzy wolne pola? (i czy adres podawać w formacie angielskim czy polskim?)
Oraz czy expekt akceptyje karty kredytowe mBanku?
Z góry dzięki za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Czesc YOGI,
1. Generalnie nie ma zastrzezen co do polskich znakow, jednak najwazniejszym jest aby dane karty kredytowej (Imie i Nazwisko), bylo bez ogonków. Aby uniknac wszelkich nieporozumien, pozostan przy literkach bez polskich znakow diaktrycznych.
2. Nie, w to pole nie musisz nic wpisywac.
3. Az trzy pola sa po to, aby maksymalnie ulatwic wpisanie adresu np: Warszawa Ul.xxxx nr.xx 11-111 Nie ma tutaj jakis specjalnych wymagan co do wpisywania adresu, mozesz pozostac przy wersji bez polskich znakow diaktrycznych
4. O ile karty kredytowe mBanku, sa kartami typu Visa badz Eurocard/Mastercard, oraz nie sa kartami typu Electron, to tak.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bogge
|
|
|
Link skopiowany do schowka