Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#323191 13/04/2005 08:55
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Pittsburgh (Fogg) at Milwaukee (Capuano) 19:05
Philadelphia (Lidle) at Florida (Willis) 19:05
Cincinnati (Ortiz) at St Louis (Mulder) 19:10
San Diego (Peavy) at Chicago Cubs (Wood) 19:05 Game 1
Washington (Ohka) at Atlanta (Thomson) 19:05
Seattle (Sele) at Kansas City (Greinke) 20:10
Colorado (Francis) at Arizona (Estes) 00:10
NY Yankees (Wright) at Boston (Schilling) 01:05
Chi White Sox (Contreras) at Cleveland (Lee) 01:05
Baltimore (Bedard) at Tampa Bay (Hendrickson) 01:05
Houston (Clemens) at NY Mets (Ishii) 01:10
Anaheim (Byrd) at Texas (Park) 02:05
Detroit (Johnson) at Minnesota (Lohse) 02:10
Toronto (Bush) at Oakland (Blanton) 04:05
San Francisco (Tomko) at Los Angeles (Perez) 04:05
San Diego (Lawrence) at Chicago Cubs (Prior) ??:?? Game 2

gospodarze po prawej, czas polski

Bonus: Unibet
#323192 13/04/2005 12:09
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
#3 13.04.05:
Stan konta 965Euro
1) Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates 1(-1,5) 2.60 BaW stawka - 15 (wczoraj przegrany)
2) Tampa Bay Devil Rays - Baltimore Orioles 1 2.02 Uni stawka 20 (wczoraj przegrany)
3) Minnesota Twins - Detroit Tigers 1(-1,5) 2.60 BaW stawka 15 (wczoraj przegrany - nie uzyskano -hp)
4) Oakland Athletics - Toronto Blue Jays 1(-1,5) 2.60 BaW stawka 30 (dwa razy przegrany)
5) Kansas City Royals - Seattle Mariners 1(-1,5) 2.60 BaW stawka 15 (przedwczoraj przegrany)
Ogólnie wydano #3 - 95 Euro
Stan konta po zawarciu zakładów - 870,00Euro
Pozdrawiam
KRAJAN
PS. Jeżeli ten dzień i następny będą takie jak wczorajszy nastąpi zamknięcie próby systemu i albo trzeba dać na luz z MLB, albo wymyśloeć coś nowego.

#323193 13/04/2005 12:50
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
ml - 1-2 -1,33j
----------------------------
COL Rockies v ARI Diamondbacks @2.21 Expekt

Colorado 5 porazek z rzedu na wyjezdzie. Wpadli w "czarna dziure" a patrzac na h2h z ostniego roku miedzy nimi a D-backs nie powinno byc az tak zle

2004 COL-ARI 13-6 AWAY(5-5) HOME(8-1)

2004-04-06 COL @ARI 6-2
2004-04-07 COL @ARI 5-9
2004-04-08 COL @ARI 5-6
2004-04-12 @COL ARI 7-4
2004-04-14 @COL ARI 14-4
2004-04-15 @COL ARI 10-11
2004-07-23 COL @ARI 8-2
2004-07-24 COL @ARI 8-2
2004-07-25 COL @ARI 3-2
2004-07-30 @COL ARI 4-1
2004-07-31 @COL ARI 8-4
2004-08-01 @COL ARI 10-2
2004-09-13 COL @ARI 9-2
2004-09-14 COL @ARI 3-4
2004-09-15 COL @ARI 2-3
2004-09-16 COL @ARI 5-8
2004-09-22 @COL ARI 4-2
2004-09-23 @COL ARI 7-1
@COL ARI 2-1

Co martwi? Estes bo zna COL zapewne bardzo dobrze. Co moze usprawiedliwiac ten typ? Fatalne wystepy D-backs przeciwko LHP (dane do wrzesnia: 8-32 HOME 3-17 (day 0-4)) i niezle gra COL przeciwko LHP (20-14 ROAD 8-8 (day 3-2)) + przlamanie.


TOR Blue Jays v OAK Athletics @1.81 Pinnacle

Trzecia porazka u siebie ciezko mi uwierzyc choc zdarzaly im sie podobne wpadki. OAK nie zdobywa wielu R - 21 w 6 grach u siebie 5 w 2. Najwyzsza pora wygrac u siebie bo z ANA tez latwo nie bedzie przy takiej skutecznosci. Bilans druzyny kiedy Bush rozpoczynal - 0-3 road/night. Niewiadoma jest Blanton choc pierwszy wystep moze zaliczyc raczej do udanych pomimo przegranej druzyny.

Pozdrawiam
Feher

#323194 13/04/2005 14:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Phillies @Florida

Po wczorajszym 8-2 dziś spodziewam się powtórki.. Dontrell Willis leworęczny pitcher Marlins po wspaniałym meczu z Nationals gdzie zanotował shutout dzisiaj wyjdzie po raz drugi jak startujący... ERA przeciwko Phillies 2,91przy 46,1 inningach... Decydująca będzie chyba jednak ofensywa.. po pierwszych meczach mozna zauwazych ze Marlins maja bardzo silny atak: Delgado, Castillo, Lowell, LoDuca, Encarnacion, Pierre czy Cabrera graja świetnie.. Niestety osłabieniem będzie prawdopodbny brak shortstopa Alexa Gonzaleza.. Mimo wszystko to mój POD na dziś.. dla odważniejszych handicap -1,5

Pozdrawiam
Dominik

#323195 13/04/2005 14:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
NYM - Houston 2 1/82


Trafione 5
Nietrafione 8
strata 433

############################################################

Wczoraj zakończone 3 progresje, dwie na 1 stopniu, a jedna na 2.

KANSAS - LWLWLWL - typ na L
BOSTON - LLWWLLW - typ na L
PITTSBURGH - OOUUOOUU - typ na U
SAN DIEGO - OOUUOOU - typ na O

Na razie innych serii nie biorę pod uwagę. Poza tym na O/U też z przymruzeniem oka patrze, ale zobacze co wyjdzie. Z serii WWLL też nie wiem co bedzie, bo nie sprawdzalem archiwum.

############################################################

CIEKAWOSTKA

Sprawdziłem w archiwum 3 lata wstecz każdej drużyny. Brałem pod uwagę tylko i wyłacznie trend na przemian WL Niewiele się pomyliłem piszac o serii 10, ale pomyłka wynikała stad, że nie sprawdzałem dokładnie, tylko bazowałem na podstawie doswiadczeń (grałem niektóre mecze i od serii 6 zaszedłem do 10).
Nasuwaja się teraz pewne wnioski:
Jesli występuje seria 6 należałoby przygotować się na 5 stopniowa progresję, lub zaczać progres 4 stopniowy od serii 7. Zakładam tak malo stopni progresji, ze względu na wahania kursów, bo raz może to być 1,40 a innym razem 2,50. Ja założyłem sobie sredni kurs 1,60(wiem, że za nisko, ale celowo) i dla niego dobieram stawki, bez względu na kurs jaki przyjdzie grać na jakims stopniu. Wezmy zatem te 3 lata 2002-2004 i założmy ze mamy progres 5 stopniowy. Wychodzi na to, że na 14580 rozegranych meczów nie zaliczylibysmy bankruta J



Od 2002 do 2004 roku - trend na przemian WL

ATLANTA - max 9-10
FLORIDA - 8-9
NYM - 7-8
PHILADELPHIA - max 9-10
WASHINGTON - 6-7

BALTIMORE - max 8-9
BOSTON - max 7-8
NYY - max 8-9
TAMPA BAY - max 10-11 poczatek sezonu 2004
TORONTO - max 7-8

CHICAGO WS - max 10-11 końcówka . sezonu 2004
CLEVELAND - max 9-10
DETROIT - max 6-7
KANSAS - max 7-8
MINNESOTA - max 5-6 (?)

CHICAGO C - max 8-9
CINCINNATI - max 7-8
HOUSTON - max 10-11 koncowka 2003 roku
MILWAUKEE - max 6-7
PITTSBURGH - max - 10-11 (poczatek 2002 roku
ST LOUIS - max 6-7

ANAHEIM - max 5-6 (?)
OAKLAND - max 8-9
SEATTLE - max 7-8
TEXAS - max 6-7


ARIZONA - max 10-11 koncówka 2003 roku
COLORADO - max 10-11 poczatek 2004 roku
LOS ANGELES - max 10-11 poczatek 2004 roku
SAN DIEGO - max 10-11 koncówka 2003 roku
SAN FRANCISCO - max 9-10


Pozdrawiam.

Last edited by Feher; 13/04/2005 14:41.
#323196 13/04/2005 14:39
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
Na dzisiaj wieczór:
NYY
Pitsburgh
Houston
w systemie Trixie

#323197 13/04/2005 16:39
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Nie wiem czy dobrze widze ale w Sportingbecie jest mala promocja, kurs na Floride 2.40 a na Phile... 2.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#323198 13/04/2005 17:27
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
LAA at TEX

Jest to trzeci mecz z serii która dotychczas owocowała w dużą ilość "hitów":

LAA-TEX 7-6 (13-14 w uderzeniach)
LAA-TEX 13-8 (14-13)

i oba spotkania wygrali Angels. Dlatego wydaje mi się że dzisiaj teksańczycy jeszcze bardziej się zmobilizują i będzie over, a być może i zwycięstwo.

over 11 @1.95 i TEX @1.91
-----
LAD at SFG

Drugi mecz z dwuch. Pierwsze spotkanie wygrali "dodżersi" 9-8, zdobywając szczęśliwie 4 punkty w ostatnim inningu. Wydaje mi się, że dzisiaj z pomocą Pereza powinno być już mniej nerwów.

LAD @1.69 i over 8 @1.95
-----
NYY at BOS

Drugi z trzech meczy bardzo dobrych drużyn. Wczoraj gładkie zwycięstwo gospodarzy 8-1 i myślę że dzisiaj Curt Schilling pokaże swoje umiejętności, a Boston pojedzie z Yankesami.

BOS @1.71

Zabaczymy czy mój tok myślenia jest dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#323199 13/04/2005 17:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Nie wiem czy dobrze widze ale w Sportingbecie jest mala promocja, kurs na Floride 2.40 a na Phile... 2.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Moze sie machneli i mialo byc -1,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Trzeba bylo brac...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#323200 13/04/2005 18:45
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
Mozecie mi wyjasnic oco chodzi z 2 grami jednego dnia
San Diego - Chi Cubs ?

#323201 13/04/2005 18:49
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
@gOOniek

wzialem sobie, ale tylko po 2$ z ciekawosci jak to rozlicza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

@lekki
wczorajszy mecz sie nie odbyl wiec przelozyli na dzisiaj, w MLB to nie jest rzadka sytuacja

#323202 13/04/2005 19:48
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
E
Eol Offline
addict
addict
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
Czy znacie moze jakis adres ze statystykami gdzie mozna by bylo wejsc na jakies archiwalne mecze i zobaczyc jak wygladala sytuacja z punktami w rospisaniu na inningi ?

#323203 13/04/2005 20:13
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
@Eol np: http://sports.yahoo.com/mlb/scoreboard?d=2005-04-12

Link do wynikow z 2005-04-12, date mozesz dowolnie zmieniac bezposrenio w linku.

Pozdrawiam

#323204 13/04/2005 20:15
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142
Likes: 9
MLB Scoreboard [sports.espn.go.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#323205 13/04/2005 20:15
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Quote
Nie wiem czy dobrze widze ale w Sportingbecie jest mala promocja, kurs na Floride 2.40 a na Phile... 2.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

LOL, rozliczyli tak jak trzeba, czyli zrobilem sobie surebeta, fajnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze jutro tez zrobia jakas promocje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Na noc puszcze sobie dubelka White Sox + Mets.

#323206 13/04/2005 20:29
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Dzis ładnie przełamały sie serie OU, moze Sea da rade i Jankesi, a poki co widze kolejne serie 6

Texas - LLWWLL - typ na L

Ten sam Texas ma serie OOOOOO, ale tego nie testuję.

#323207 13/04/2005 20:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Dziś świerzaki miotaja w meczu TEX-ANA,wiec może zaryzykowac i dac im szansę przedlużenia tej serii overów o jeden :-)

Gram dziś Detroit w Minnesocie,ponieważ z mojej lamerskiej analizy tak mi wychodzi,a poza tym to tu też jest ładna seria wygranych Twins.

3 porażka Yankees pod rząd?
A dlaczego nie?:-),ale chyba łatwo sie nie poddadzą.

#323208 13/04/2005 20:59
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Jaka jest najdluzsza seria porazek i zwyciestw w MLB ?

#323209 13/04/2005 21:07
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Jaka jest najdluzsza seria porazek i zwyciestw w MLB ?

W ostatnich 4 latach Oakland w 2002 roku wygrało pod rząd 21 razy. Z kolei Tampa Bay przegrała 17 razy. To tak na pierwszy rzut oka, głebiej nie chce mi sie zaglądac

#323210 13/04/2005 21:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
Quote
Dzis ładnie przełamały sie serie OU, moze Sea da rade i Jankesi, a poki co widze kolejne serie 6

Texas - LLWWLL - typ na L

Ten sam Texas ma serie OOOOOO, ale tego nie testuję.

W jaki sposob wyliczasz ciagi U/O? Zbierasz zaklady buka, czy moze srednia zdobytych punktow druzyny a moze jeszcze cos innego?

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, bukma, rymoholik), 2,525 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,306
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1