|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Pittsburgh (Fogg) at Milwaukee (Capuano) 19:05 Philadelphia (Lidle) at Florida (Willis) 19:05 Cincinnati (Ortiz) at St Louis (Mulder) 19:10 San Diego (Peavy) at Chicago Cubs (Wood) 19:05 Game 1 Washington (Ohka) at Atlanta (Thomson) 19:05 Seattle (Sele) at Kansas City (Greinke) 20:10 Colorado (Francis) at Arizona (Estes) 00:10 NY Yankees (Wright) at Boston (Schilling) 01:05 Chi White Sox (Contreras) at Cleveland (Lee) 01:05 Baltimore (Bedard) at Tampa Bay (Hendrickson) 01:05 Houston (Clemens) at NY Mets (Ishii) 01:10 Anaheim (Byrd) at Texas (Park) 02:05 Detroit (Johnson) at Minnesota (Lohse) 02:10 Toronto (Bush) at Oakland (Blanton) 04:05 San Francisco (Tomko) at Los Angeles (Perez) 04:05 San Diego (Lawrence) at Chicago Cubs (Prior) ??:?? Game 2
gospodarze po prawej, czas polski
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
#3 13.04.05: Stan konta 965Euro 1) Milwaukee Brewers - Pittsburgh Pirates 1(-1,5) 2.60 BaW stawka - 15 (wczoraj przegrany) 2) Tampa Bay Devil Rays - Baltimore Orioles 1 2.02 Uni stawka 20 (wczoraj przegrany) 3) Minnesota Twins - Detroit Tigers 1(-1,5) 2.60 BaW stawka 15 (wczoraj przegrany - nie uzyskano -hp) 4) Oakland Athletics - Toronto Blue Jays 1(-1,5) 2.60 BaW stawka 30 (dwa razy przegrany) 5) Kansas City Royals - Seattle Mariners 1(-1,5) 2.60 BaW stawka 15 (przedwczoraj przegrany) Ogólnie wydano #3 - 95 Euro Stan konta po zawarciu zakładów - 870,00Euro Pozdrawiam KRAJAN PS. Jeżeli ten dzień i następny będą takie jak wczorajszy nastąpi zamknięcie próby systemu i albo trzeba dać na luz z MLB, albo wymyśloeć coś nowego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
ml - 1-2 -1,33j ---------------------------- COL Rockies v ARI Diamondbacks @2.21 Expekt
Colorado 5 porazek z rzedu na wyjezdzie. Wpadli w "czarna dziure" a patrzac na h2h z ostniego roku miedzy nimi a D-backs nie powinno byc az tak zle
2004 COL-ARI 13-6 AWAY(5-5) HOME(8-1)
2004-04-06 COL @ARI 6-2 2004-04-07 COL @ARI 5-9 2004-04-08 COL @ARI 5-6 2004-04-12 @COL ARI 7-4 2004-04-14 @COL ARI 14-4 2004-04-15 @COL ARI 10-11 2004-07-23 COL @ARI 8-2 2004-07-24 COL @ARI 8-2 2004-07-25 COL @ARI 3-2 2004-07-30 @COL ARI 4-1 2004-07-31 @COL ARI 8-4 2004-08-01 @COL ARI 10-2 2004-09-13 COL @ARI 9-2 2004-09-14 COL @ARI 3-4 2004-09-15 COL @ARI 2-3 2004-09-16 COL @ARI 5-8 2004-09-22 @COL ARI 4-2 2004-09-23 @COL ARI 7-1 @COL ARI 2-1
Co martwi? Estes bo zna COL zapewne bardzo dobrze. Co moze usprawiedliwiac ten typ? Fatalne wystepy D-backs przeciwko LHP (dane do wrzesnia: 8-32 HOME 3-17 (day 0-4)) i niezle gra COL przeciwko LHP (20-14 ROAD 8-8 (day 3-2)) + przlamanie.
TOR Blue Jays v OAK Athletics @1.81 Pinnacle
Trzecia porazka u siebie ciezko mi uwierzyc choc zdarzaly im sie podobne wpadki. OAK nie zdobywa wielu R - 21 w 6 grach u siebie 5 w 2. Najwyzsza pora wygrac u siebie bo z ANA tez latwo nie bedzie przy takiej skutecznosci. Bilans druzyny kiedy Bush rozpoczynal - 0-3 road/night. Niewiadoma jest Blanton choc pierwszy wystep moze zaliczyc raczej do udanych pomimo przegranej druzyny.
Pozdrawiam Feher
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Phillies @Florida
Po wczorajszym 8-2 dziś spodziewam się powtórki.. Dontrell Willis leworęczny pitcher Marlins po wspaniałym meczu z Nationals gdzie zanotował shutout dzisiaj wyjdzie po raz drugi jak startujący... ERA przeciwko Phillies 2,91przy 46,1 inningach... Decydująca będzie chyba jednak ofensywa.. po pierwszych meczach mozna zauwazych ze Marlins maja bardzo silny atak: Delgado, Castillo, Lowell, LoDuca, Encarnacion, Pierre czy Cabrera graja świetnie.. Niestety osłabieniem będzie prawdopodbny brak shortstopa Alexa Gonzaleza.. Mimo wszystko to mój POD na dziś.. dla odważniejszych handicap -1,5
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
NYM - Houston 2 1/82
Trafione 5 Nietrafione 8 strata 433
############################################################
Wczoraj zakończone 3 progresje, dwie na 1 stopniu, a jedna na 2.
KANSAS - LWLWLWL - typ na L BOSTON - LLWWLLW - typ na L PITTSBURGH - OOUUOOUU - typ na U SAN DIEGO - OOUUOOU - typ na O
Na razie innych serii nie biorę pod uwagę. Poza tym na O/U też z przymruzeniem oka patrze, ale zobacze co wyjdzie. Z serii WWLL też nie wiem co bedzie, bo nie sprawdzalem archiwum.
############################################################
CIEKAWOSTKA
Sprawdziłem w archiwum 3 lata wstecz każdej drużyny. Brałem pod uwagę tylko i wyłacznie trend na przemian WL Niewiele się pomyliłem piszac o serii 10, ale pomyłka wynikała stad, że nie sprawdzałem dokładnie, tylko bazowałem na podstawie doswiadczeń (grałem niektóre mecze i od serii 6 zaszedłem do 10). Nasuwaja się teraz pewne wnioski: Jesli występuje seria 6 należałoby przygotować się na 5 stopniowa progresję, lub zaczać progres 4 stopniowy od serii 7. Zakładam tak malo stopni progresji, ze względu na wahania kursów, bo raz może to być 1,40 a innym razem 2,50. Ja założyłem sobie sredni kurs 1,60(wiem, że za nisko, ale celowo) i dla niego dobieram stawki, bez względu na kurs jaki przyjdzie grać na jakims stopniu. Wezmy zatem te 3 lata 2002-2004 i założmy ze mamy progres 5 stopniowy. Wychodzi na to, że na 14580 rozegranych meczów nie zaliczylibysmy bankruta J
Od 2002 do 2004 roku - trend na przemian WL
ATLANTA - max 9-10 FLORIDA - 8-9 NYM - 7-8 PHILADELPHIA - max 9-10 WASHINGTON - 6-7
BALTIMORE - max 8-9 BOSTON - max 7-8 NYY - max 8-9 TAMPA BAY - max 10-11 poczatek sezonu 2004 TORONTO - max 7-8
CHICAGO WS - max 10-11 końcówka . sezonu 2004 CLEVELAND - max 9-10 DETROIT - max 6-7 KANSAS - max 7-8 MINNESOTA - max 5-6 (?)
CHICAGO C - max 8-9 CINCINNATI - max 7-8 HOUSTON - max 10-11 koncowka 2003 roku MILWAUKEE - max 6-7 PITTSBURGH - max - 10-11 (poczatek 2002 roku ST LOUIS - max 6-7
ANAHEIM - max 5-6 (?) OAKLAND - max 8-9 SEATTLE - max 7-8 TEXAS - max 6-7
ARIZONA - max 10-11 koncówka 2003 roku COLORADO - max 10-11 poczatek 2004 roku LOS ANGELES - max 10-11 poczatek 2004 roku SAN DIEGO - max 10-11 koncówka 2003 roku SAN FRANCISCO - max 9-10
Pozdrawiam.
Last edited by Feher; 13/04/2005 14:41.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 957 |
Na dzisiaj wieczór: NYY Pitsburgh Houston w systemie Trixie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Nie wiem czy dobrze widze ale w Sportingbecie jest mala promocja, kurs na Floride 2.40 a na Phile... 2.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
LAA at TEX
Jest to trzeci mecz z serii która dotychczas owocowała w dużą ilość "hitów":
LAA-TEX 7-6 (13-14 w uderzeniach) LAA-TEX 13-8 (14-13)
i oba spotkania wygrali Angels. Dlatego wydaje mi się że dzisiaj teksańczycy jeszcze bardziej się zmobilizują i będzie over, a być może i zwycięstwo.
over 11 @1.95 i TEX @1.91 ----- LAD at SFG
Drugi mecz z dwuch. Pierwsze spotkanie wygrali "dodżersi" 9-8, zdobywając szczęśliwie 4 punkty w ostatnim inningu. Wydaje mi się, że dzisiaj z pomocą Pereza powinno być już mniej nerwów.
LAD @1.69 i over 8 @1.95 ----- NYY at BOS
Drugi z trzech meczy bardzo dobrych drużyn. Wczoraj gładkie zwycięstwo gospodarzy 8-1 i myślę że dzisiaj Curt Schilling pokaże swoje umiejętności, a Boston pojedzie z Yankesami.
BOS @1.71
Zabaczymy czy mój tok myślenia jest dobry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Nie wiem czy dobrze widze ale w Sportingbecie jest mala promocja, kurs na Floride 2.40 a na Phile... 2.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Moze sie machneli i mialo byc -1,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Trzeba bylo brac... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614 |
Mozecie mi wyjasnic oco chodzi z 2 grami jednego dnia San Diego - Chi Cubs ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
@gOOniek
wzialem sobie, ale tylko po 2$ z ciekawosci jak to rozlicza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
@lekki wczorajszy mecz sie nie odbyl wiec przelozyli na dzisiaj, w MLB to nie jest rzadka sytuacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2004
Posty: 496 |
Czy znacie moze jakis adres ze statystykami gdzie mozna by bylo wejsc na jakies archiwalne mecze i zobaczyc jak wygladala sytuacja z punktami w rospisaniu na inningi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,142 Likes: 9 |
MLB Scoreboard [ sports.espn.go.com] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Nie wiem czy dobrze widze ale w Sportingbecie jest mala promocja, kurs na Floride 2.40 a na Phile... 2.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> LOL, rozliczyli tak jak trzeba, czyli zrobilem sobie surebeta, fajnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moze jutro tez zrobia jakas promocje? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Na noc puszcze sobie dubelka White Sox + Mets.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Dzis ładnie przełamały sie serie OU, moze Sea da rade i Jankesi, a poki co widze kolejne serie 6
Texas - LLWWLL - typ na L
Ten sam Texas ma serie OOOOOO, ale tego nie testuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Dziś świerzaki miotaja w meczu TEX-ANA,wiec może zaryzykowac i dac im szansę przedlużenia tej serii overów o jeden :-)
Gram dziś Detroit w Minnesocie,ponieważ z mojej lamerskiej analizy tak mi wychodzi,a poza tym to tu też jest ładna seria wygranych Twins.
3 porażka Yankees pod rząd? A dlaczego nie?:-),ale chyba łatwo sie nie poddadzą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Jaka jest najdluzsza seria porazek i zwyciestw w MLB ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Jaka jest najdluzsza seria porazek i zwyciestw w MLB ? W ostatnich 4 latach Oakland w 2002 roku wygrało pod rząd 21 razy. Z kolei Tampa Bay przegrała 17 razy. To tak na pierwszy rzut oka, głebiej nie chce mi sie zaglądac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614 |
Dzis ładnie przełamały sie serie OU, moze Sea da rade i Jankesi, a poki co widze kolejne serie 6
Texas - LLWWLL - typ na L
Ten sam Texas ma serie OOOOOO, ale tego nie testuję. W jaki sposob wyliczasz ciagi U/O? Zbierasz zaklady buka, czy moze srednia zdobytych punktow druzyny a moze jeszcze cos innego?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|