Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 10 1 2 8 9 10
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
co sadzicie o meczu

Wielka Brytania - Chiny ... hc 0:5 ... 1 ... 1,65

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 41
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 41
gdzie można zagrać ten handicap

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
zobaczcie jaki piekny kurs jest w expekt na Wielka Brytania - chiny 1Xmożna wziąć po kursie 1,00 hahahha

Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
G
enthusiast
enthusiast
G Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
Quote
gdzie można zagrać ten handicap

NORDICBET

warto zagarc na WIELKA BRYTANIE ?? da rade ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
mysle ze angole sa w stanie strzelic kilka bramek ale zeby wyszlo im az 5 na plus to nie wiem chyba nie angole to nie norwegia i stracic tez straca brameczki napewno

Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
DO AKTORKA ::
aktorek niestety mylisz sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, ale fajnie by bylo jakby to tak moglo wygladac - mianowice - przed bramkami liczy sie bezposredni bilans gier miedzy zainteresowanymi teami - norwegia z nami wygrala wiec w przypadku ich remisu dzis i naszeg ozw awansuja wikingowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />:(, jedyna szansa jest porazka norwegii, ale podsumowuja dziiejsze mecze :

wlk bryt - chiny - angole mecz msuza oczywiscie wygrac bo spadna do grupy C mimo wczorjaszeg o"sukcesu"

wegry = polska - niestety organizatorzy glupio ustawili terminarz bo w przypadku wygranej norwegow awans ich jest pewny wiec "nasz" mecz jest o pietruche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, znowoz jesali norwegia przegra (o tym nizej) to oczywiscie madziarzy moga nam nieco popuscic jako nasi bratankowie i wtedy my awansujemy !!!!!

norwegia - japonia - norwegowie w tym turnieju sa the best - ale toszke historii - od 3 lat nie graja w elicie, faktycznie kiedys musi nastapic nienajlepszy mecz ich teoretycznie kiepskiego bramkareza, moga byc zmeczeni
Japonia - grali ost pare ladnych w gr A, wyniki zeszlego roku (w koncu nie tak dawnio to bylo ) - porqazka z dania 3;4, szwecja 1;5 (chodiz o skandynawow), tak wiec niezle se radzili, w grupoie o utrzymanie minimaklnie polegli (remisy z francja i ukraina !!!!!!!!! oraz min porazka 3;5 z kazachami), tak wiec jest to napewno druzyna niezgorsza, nie najlepiej im tu poszlo, ale w koncu nawiazali z nami rownorzaedna walke, to jest czysty sport, napewno japonia niedflugo powroci do gr A, natomiast zastanawiajacy jest fakt - dlaczego przegrali z wegrami ??, nie mam zielonego pojecia, moze sa pryzzwyczajeni do inne jwalki w obropnie caly mecz zelita swiatowa - tego nie wime , natomiast mysle ze gdyby wzniesli sie na wyzyny swoich mozliwosci sa w stanie zrmeisowac (niestety h..ja nam to daje) z norwegami - ale zwyciestwo w przypadku gry na remis tez moze byc przypadkowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:):), pamietajy o naturze wa;lecznych azjatopw - oni nigdy niegdzie i nikomu nie odpuszczaja !!!!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
grupa B (holandia) :
wlochy - francja - niewatpliwie mecz o awans :
francja pragnie powrotu do elity, wiec teoretycznie sa faworytami (wlosi juz 2 rok graja w div2) zas francja jest spadkowiczem, natomiast warto sie przyjrzec glepbiej meczowi - wlosi byli uwazani za faworyta rozgrywek , lecz remis z holandia - trudno to oceniac tera jeszcze, napewno bedzie to mecz w okolicach remisu - i mysle ze padnie tu ax do 5 bramek (stawiam na 1-3 goli), zw nie sposob chyab wytypowac - ale francuzi w tyuch meczach sa dosc mocni psychicznie - cop pokazali wczoraj), chyba X2 na rfrancje jak ktos musi - ale dla mnie no bet

estonia -holandia - chyba 2 bo sie beda tulipany zegnac ze swoja publkika

rumunia - litwa - no msuza litwini wygrac bo spadna hehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, a pokazali ze sa warci tej dywizji

Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
a w przyszlym roku ogolnie typuje niestety na norwegow - zabojadow w grupie A pozdrawiam

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
rumunia - litwa - no msuza litwini wygrac bo spadna hehehe , a pokazali ze sa warci tej dywizji


Sorry - ale litwinom wystarcza remis ( fakt ,że trudny event do wyobrażenia , ale.......... )
przy kursie ok. @1.3 - zabawa dla desperados .

Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
mhm no tak ale w hokeju ogolnie rzadko sie remisy typuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

co do rumunow - masz racje kurs nie jest wart grania bo przeciez rtumunia tutaj pokazala ze nie jest juz chlpcami do bicia (0;9 z POLSKA w zeszlym roku), ale jednak musza wszsycy przyznac ze litwa wyrasta na sredniaka neizlego i chyba na stale zahgosci w szeregach 1 dyw., a wiec jezeli stawiac to mysle ze 1

Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
jeszcze `1 wywod moj :::: poza tym skoro litwini przegrywajac ten mecz by odpadli - to watpie zeby byli sklonni trzymac wynik kolo remisu - w koncowce jeden glup[ blad i zas grupa C

Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
jak dla mnie na dzis Norwegia + Angole , nie widze innego rozwiazania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 410
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 410
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Włochy - Francja under 5,5
Buk: Nordicbet
Kurs: 1,75
Stawka: 10/10


MŚ grupy B w hokeju na lodzie. Mecz, który zadecyduje o awansie do grupy A. Faworyzowani przed turniejem Włosi skomplikowali sobie bardzo sytuację remisując 1:1 z Holendrami, natomiast Francuzi też dosyć niespodziewanie stracili punkty w meczu z Estonią remisując 3:3.
Włosi grają hokej oparty na świetnej defensywie i mają w swej bramce, ludzi, którzy znają sie na swoim fachu. Jason Muzzati oraz Gunter Hell w sumie puścili w 5 spotkaniach tego turnieju tylko 2 bramki, choć trzeba podkreślić, niską wartość dotychczasowcyh przeciwników. Mecz z Francją będzie tak naprawde prawdziwym sprawdzianem ich umiejętności, jednak uważam, że w dzisiejszym spotkaniu nie padnie więcej niż 5 bramek.

Włochy:

2005.04.17 Italija - Estija 2:0
2005.04.18 Italija - Rumunija 7:0
2005.04.20 Olandija - Italija 1:1
2005.04.22 Italija - LIetuva 5:1

Francja:

2005.04.17 Lietuva - Prancja 3:5
2005.04.18 Prancja - Estija 3:3
2005.04.20 Prancja - Rumunija 6:1
2005.04.22 Olandija - Prancja 0:1

Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
jest moze jakis LIVE do meczu Norwegii?? z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
Quote
jest moze jakis LIVE do meczu Norwegii?? z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ponawiam zapytanie, mnie rowniez by sie przyedal jakis live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2004
Posty: 65
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 65

Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
no i sie nie po,myliem jezeli chodzi o litwinow, solidne zwyciestwo i pewne utrzymanie 5;0 !!, tak przypuszczalem choc myslalem po cichu ze rumuni nie odpuszcza i wynik bedzie otwarty do konca,
norwegowie niestety sie ciesza znow, coz - japonia - niestety moje wszystkie opinie dot. tego teamu byly mylne - moj blad i chyba po tym co pokazali (a raczej nie pokazali) zycze im z calego serca spadku w nast sezonie (niestety chyba nierealne)

Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
pODSUMOWANIE (dla prawdziwych fanow hokeja - choc po zakonczeniu mistrzostw i braku zakldow widze ze ich juz troszke mniej) ::
grupa A
Norwegia
Polska
Wegry
Wlk Bryt
Japonia
Chiny
-------------
Gospodarze tych mistrzost zapewne ostrzyli sobie jezyki na awans - nie udalo sie "stety" - bedzie latwiejszy rywal w przyszlym roku do ogrania, niezasadnoine do konca zaowdow opinie niektorych o wielkosci hokeistow znad dunaju - dla mnie kleska - gdyby nie to ze sa gospodarzami - pewne 5 miejsce, jak dla mnie slabeusz - sredniak Dyw 1.

Norwegia - bez 2 zdan - zasluzony awans, byli od nas o wiele lepsi i madrzejsi taktycznie, w pelni zasluzony pewny awans- nalezy zyczyc utrzymania w 2006r. zeby za 2 lata sie z nimi znow nei zmierzyc o punkty

Japonia - troszke sie przleiczylem oceniajac azjatow - chyba odebranie im miejsca w elicie bylo odebraniem go na cala wiecznoisc - prtognozuje iz do 5 lat beda obrywac od chinoli

Anglia - noc ocz tu pisac - jak co roku pewniak Dyw 1, urywajacy w niespodziewanym momencie punkty faworytom, dziwie sie bardz oz e w tym kraju nie ma mocnej ligi i repry

Chiny - za p[are lat pogromca Japoncow, w przyszlym roku zapenwe awansuja z powrotem

Polska - podejrzewam !! ze troszke szczescia wiecej i w przyszlym roku ogladalibysmy ciekawy hokej na najwyzszym poziomie z udzialem nasdzych hokeistow - niestety dopoki ktos u nas nie wezmie dzialaczy "za dupe" i nie naprawi hokeja(ogolnie - caloksztalt) dopoty nie mamy co liczyc na zadne sukcesay - ale !1 zalazek niezlej ekipy jest i usimy to wykorzystac - gdyby gral JAWA I CZERKWAWSKI - mysle ze swietowalibysmy awans, niestety los jest czasem okrutny.
Szczegolni gracze naszej ekipy :

Radziszewski - dobry bramkarz, nic mu ujmowac nie mozna - ale "zapie...lil" awans w meczu z norwegia - co w hokeju u brakarza powinno go wykluczac z wystepow w reprze
Laszkiewicz - 1 szkrzypce naszej ekipy, bez niego nie byloby 2 miejsca
Plachta - j.w i dodatkowo od siebiue zaznaczam - dla mnie jest to hokeista nr 1 w Polsce - wysmienity technik, idealny lider zepsolu - widac ogranie z DEL
Lukasz Sokol - podobnie jak JAROS twardy dobry trzon ekipy - bez nich nie ma co budowac tej druzyny
Michal Garbocz - jego doswiadczenie technika i ogranie - j.w maja kluczowe znaczenie fdal gry teamu
Ogolnie zespol byl mocno oslabiony, zbyt oslabiony brakiem "jedynego" golkipera nadajacego sie na gre o najwyzsze cele - aktualnie.
Z bramkarzem w hokeju jets troszke jak z winem i kobietami - im starszy tym lepszy - byle sie jesazcze nie sypal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:)
W przyszlym roku powinno byc OK, jezeli zostanie Sidorenko (rowniez slowa pochwaly) i nie bedzie takiej plagi kontuzji jak teraz.
POZDRAWIAM WSZYTSKICH KIBICOW HOKEJA - spotkamy sie na dyskusjach i przy okazji MS gr A - mam nadzieje ze polsat stanie wysokosci zadania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:) i pokaze mecze tych zawodow !!

Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
grupa B :
tu psilkuje sie jedynie wynikami i statystykami neistety :
Wlochy
Francja
Holandia
Estonia
Litwa
Rumunia

awans wlochow - raczje pewny do przeiwdzneia

francja - dla mnie to jest ekipa na dlugie lata w Dyw 1

Holandia - heh w przyszlym roku jezeli dalej sie tak beda rozwijac - 2 miesjce vs walka o awans

Estonia - zalezy jak im rywal lezy, mysle ze dobry wplyw ma na nich pochodzenie ugrofinskie i chyab maja smykalke do tego sportu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, nic o niech wiecje nie da sie pisac - troszke egzotyka dla nas wieje - nie ma mozlwiosci sledzeinia tej dyscypliny w tym kraju dla nas

litwa - chyba za slabi na A, ale napoewno nie spadna dlugo do Dyw 2

Rumunia - w naszej grupie mieliby szanse na utrzymanie, lige maja od dawna na przyzwoitym dla nich poziomie - moze cos z tego wyniknac w pryzlosci, moze wreszcie zakorzenia sie na dobre w DYW 1

o

Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
Na kolejny rok przewidywania12240154 sa zbyut otpymistyczne ::

DYW 1
polska
wegry
japonia
anglia
francja
holandia
estonie
litwa
chorwacja
izrael
pewniaki

dania
slowenia
prognozy do spadku

zaciesnia sie nieco rywalizacja na zapleczu elity, bedzie nizemiernie ciezko, z druzyn ktore beda "repetentami" w dyw 1 sa raczej do ogrania, beniaminkowie napewnoi do spadku, ale nie ma sie co ludzic - kazdy kraj ktopry spadnie z gr A bedzie wielkim plotem do przeksoczenia. jezeli ktorys z tych 2 - ktore mysle ze spanda - to wolabym slowenioe - dania jest dfla nas nie do ogrania

Strona 10 z 10 1 2 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, rymoholik, Sensei, forty, $-man, alfa, burbon, aker), 3,237 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1