|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
co sadzicie o meczu
Wielka Brytania - Chiny ... hc 0:5 ... 1 ... 1,65
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 41 |
gdzie można zagrać ten handicap
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
zobaczcie jaki piekny kurs jest w expekt na Wielka Brytania - chiny 1Xmożna wziąć po kursie 1,00 hahahha
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 337 |
gdzie można zagrać ten handicap NORDICBET warto zagarc na WIELKA BRYTANIE ?? da rade ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105 |
mysle ze angole sa w stanie strzelic kilka bramek ale zeby wyszlo im az 5 na plus to nie wiem chyba nie angole to nie norwegia i stracic tez straca brameczki napewno
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
DO AKTORKA :: aktorek niestety mylisz sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, ale fajnie by bylo jakby to tak moglo wygladac - mianowice - przed bramkami liczy sie bezposredni bilans gier miedzy zainteresowanymi teami - norwegia z nami wygrala wiec w przypadku ich remisu dzis i naszeg ozw awansuja wikingowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />:(, jedyna szansa jest porazka norwegii, ale podsumowuja dziiejsze mecze :
wlk bryt - chiny - angole mecz msuza oczywiscie wygrac bo spadna do grupy C mimo wczorjaszeg o"sukcesu"
wegry = polska - niestety organizatorzy glupio ustawili terminarz bo w przypadku wygranej norwegow awans ich jest pewny wiec "nasz" mecz jest o pietruche <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, znowoz jesali norwegia przegra (o tym nizej) to oczywiscie madziarzy moga nam nieco popuscic jako nasi bratankowie i wtedy my awansujemy !!!!!
norwegia - japonia - norwegowie w tym turnieju sa the best - ale toszke historii - od 3 lat nie graja w elicie, faktycznie kiedys musi nastapic nienajlepszy mecz ich teoretycznie kiepskiego bramkareza, moga byc zmeczeni Japonia - grali ost pare ladnych w gr A, wyniki zeszlego roku (w koncu nie tak dawnio to bylo ) - porqazka z dania 3;4, szwecja 1;5 (chodiz o skandynawow), tak wiec niezle se radzili, w grupoie o utrzymanie minimaklnie polegli (remisy z francja i ukraina !!!!!!!!! oraz min porazka 3;5 z kazachami), tak wiec jest to napewno druzyna niezgorsza, nie najlepiej im tu poszlo, ale w koncu nawiazali z nami rownorzaedna walke, to jest czysty sport, napewno japonia niedflugo powroci do gr A, natomiast zastanawiajacy jest fakt - dlaczego przegrali z wegrami ??, nie mam zielonego pojecia, moze sa pryzzwyczajeni do inne jwalki w obropnie caly mecz zelita swiatowa - tego nie wime , natomiast mysle ze gdyby wzniesli sie na wyzyny swoich mozliwosci sa w stanie zrmeisowac (niestety h..ja nam to daje) z norwegami - ale zwyciestwo w przypadku gry na remis tez moze byc przypadkowe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:):), pamietajy o naturze wa;lecznych azjatopw - oni nigdy niegdzie i nikomu nie odpuszczaja !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
grupa B (holandia) : wlochy - francja - niewatpliwie mecz o awans : francja pragnie powrotu do elity, wiec teoretycznie sa faworytami (wlosi juz 2 rok graja w div2) zas francja jest spadkowiczem, natomiast warto sie przyjrzec glepbiej meczowi - wlosi byli uwazani za faworyta rozgrywek , lecz remis z holandia - trudno to oceniac tera jeszcze, napewno bedzie to mecz w okolicach remisu - i mysle ze padnie tu ax do 5 bramek (stawiam na 1-3 goli), zw nie sposob chyab wytypowac - ale francuzi w tyuch meczach sa dosc mocni psychicznie - cop pokazali wczoraj), chyba X2 na rfrancje jak ktos musi - ale dla mnie no bet
estonia -holandia - chyba 2 bo sie beda tulipany zegnac ze swoja publkika
rumunia - litwa - no msuza litwini wygrac bo spadna hehehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, a pokazali ze sa warci tej dywizji
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
a w przyszlym roku ogolnie typuje niestety na norwegow - zabojadow w grupie A pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
rumunia - litwa - no msuza litwini wygrac bo spadna hehehe , a pokazali ze sa warci tej dywizji
Sorry - ale litwinom wystarcza remis ( fakt ,że trudny event do wyobrażenia , ale.......... ) przy kursie ok. @1.3 - zabawa dla desperados .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
mhm no tak ale w hokeju ogolnie rzadko sie remisy typuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
co do rumunow - masz racje kurs nie jest wart grania bo przeciez rtumunia tutaj pokazala ze nie jest juz chlpcami do bicia (0;9 z POLSKA w zeszlym roku), ale jednak musza wszsycy przyznac ze litwa wyrasta na sredniaka neizlego i chyba na stale zahgosci w szeregach 1 dyw., a wiec jezeli stawiac to mysle ze 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
jeszcze `1 wywod moj :::: poza tym skoro litwini przegrywajac ten mecz by odpadli - to watpie zeby byli sklonni trzymac wynik kolo remisu - w koncowce jeden glup[ blad i zas grupa C
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 310 |
jak dla mnie na dzis Norwegia + Angole , nie widze innego rozwiazania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 410 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Włochy - Francja under 5,5 Buk: Nordicbet Kurs: 1,75 Stawka: 10/10
MŚ grupy B w hokeju na lodzie. Mecz, który zadecyduje o awansie do grupy A. Faworyzowani przed turniejem Włosi skomplikowali sobie bardzo sytuację remisując 1:1 z Holendrami, natomiast Francuzi też dosyć niespodziewanie stracili punkty w meczu z Estonią remisując 3:3. Włosi grają hokej oparty na świetnej defensywie i mają w swej bramce, ludzi, którzy znają sie na swoim fachu. Jason Muzzati oraz Gunter Hell w sumie puścili w 5 spotkaniach tego turnieju tylko 2 bramki, choć trzeba podkreślić, niską wartość dotychczasowcyh przeciwników. Mecz z Francją będzie tak naprawde prawdziwym sprawdzianem ich umiejętności, jednak uważam, że w dzisiejszym spotkaniu nie padnie więcej niż 5 bramek.
Włochy:
2005.04.17 Italija - Estija 2:0 2005.04.18 Italija - Rumunija 7:0 2005.04.20 Olandija - Italija 1:1 2005.04.22 Italija - LIetuva 5:1
Francja:
2005.04.17 Lietuva - Prancja 3:5 2005.04.18 Prancja - Estija 3:3 2005.04.20 Prancja - Rumunija 6:1 2005.04.22 Olandija - Prancja 0:1
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
jest moze jakis LIVE do meczu Norwegii?? z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,064 |
jest moze jakis LIVE do meczu Norwegii?? z gory dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ponawiam zapytanie, mnie rowniez by sie przyedal jakis live <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2004
Posty: 65 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
no i sie nie po,myliem jezeli chodzi o litwinow, solidne zwyciestwo i pewne utrzymanie 5;0 !!, tak przypuszczalem choc myslalem po cichu ze rumuni nie odpuszcza i wynik bedzie otwarty do konca, norwegowie niestety sie ciesza znow, coz - japonia - niestety moje wszystkie opinie dot. tego teamu byly mylne - moj blad i chyba po tym co pokazali (a raczej nie pokazali) zycze im z calego serca spadku w nast sezonie (niestety chyba nierealne)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
pODSUMOWANIE (dla prawdziwych fanow hokeja - choc po zakonczeniu mistrzostw i braku zakldow widze ze ich juz troszke mniej) :: grupa A Norwegia Polska Wegry Wlk Bryt Japonia Chiny ------------- Gospodarze tych mistrzost zapewne ostrzyli sobie jezyki na awans - nie udalo sie "stety" - bedzie latwiejszy rywal w przyszlym roku do ogrania, niezasadnoine do konca zaowdow opinie niektorych o wielkosci hokeistow znad dunaju - dla mnie kleska - gdyby nie to ze sa gospodarzami - pewne 5 miejsce, jak dla mnie slabeusz - sredniak Dyw 1.
Norwegia - bez 2 zdan - zasluzony awans, byli od nas o wiele lepsi i madrzejsi taktycznie, w pelni zasluzony pewny awans- nalezy zyczyc utrzymania w 2006r. zeby za 2 lata sie z nimi znow nei zmierzyc o punkty
Japonia - troszke sie przleiczylem oceniajac azjatow - chyba odebranie im miejsca w elicie bylo odebraniem go na cala wiecznoisc - prtognozuje iz do 5 lat beda obrywac od chinoli
Anglia - noc ocz tu pisac - jak co roku pewniak Dyw 1, urywajacy w niespodziewanym momencie punkty faworytom, dziwie sie bardz oz e w tym kraju nie ma mocnej ligi i repry
Chiny - za p[are lat pogromca Japoncow, w przyszlym roku zapenwe awansuja z powrotem
Polska - podejrzewam !! ze troszke szczescia wiecej i w przyszlym roku ogladalibysmy ciekawy hokej na najwyzszym poziomie z udzialem nasdzych hokeistow - niestety dopoki ktos u nas nie wezmie dzialaczy "za dupe" i nie naprawi hokeja(ogolnie - caloksztalt) dopoty nie mamy co liczyc na zadne sukcesay - ale !1 zalazek niezlej ekipy jest i usimy to wykorzystac - gdyby gral JAWA I CZERKWAWSKI - mysle ze swietowalibysmy awans, niestety los jest czasem okrutny. Szczegolni gracze naszej ekipy :
Radziszewski - dobry bramkarz, nic mu ujmowac nie mozna - ale "zapie...lil" awans w meczu z norwegia - co w hokeju u brakarza powinno go wykluczac z wystepow w reprze Laszkiewicz - 1 szkrzypce naszej ekipy, bez niego nie byloby 2 miejsca Plachta - j.w i dodatkowo od siebiue zaznaczam - dla mnie jest to hokeista nr 1 w Polsce - wysmienity technik, idealny lider zepsolu - widac ogranie z DEL Lukasz Sokol - podobnie jak JAROS twardy dobry trzon ekipy - bez nich nie ma co budowac tej druzyny Michal Garbocz - jego doswiadczenie technika i ogranie - j.w maja kluczowe znaczenie fdal gry teamu Ogolnie zespol byl mocno oslabiony, zbyt oslabiony brakiem "jedynego" golkipera nadajacego sie na gre o najwyzsze cele - aktualnie. Z bramkarzem w hokeju jets troszke jak z winem i kobietami - im starszy tym lepszy - byle sie jesazcze nie sypal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:) W przyszlym roku powinno byc OK, jezeli zostanie Sidorenko (rowniez slowa pochwaly) i nie bedzie takiej plagi kontuzji jak teraz. POZDRAWIAM WSZYTSKICH KIBICOW HOKEJA - spotkamy sie na dyskusjach i przy okazji MS gr A - mam nadzieje ze polsat stanie wysokosci zadania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />:) i pokaze mecze tych zawodow !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
grupa B : tu psilkuje sie jedynie wynikami i statystykami neistety : Wlochy Francja Holandia Estonia Litwa Rumunia
awans wlochow - raczje pewny do przeiwdzneia
francja - dla mnie to jest ekipa na dlugie lata w Dyw 1
Holandia - heh w przyszlym roku jezeli dalej sie tak beda rozwijac - 2 miesjce vs walka o awans
Estonia - zalezy jak im rywal lezy, mysle ze dobry wplyw ma na nich pochodzenie ugrofinskie i chyab maja smykalke do tego sportu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, nic o niech wiecje nie da sie pisac - troszke egzotyka dla nas wieje - nie ma mozlwiosci sledzeinia tej dyscypliny w tym kraju dla nas
litwa - chyba za slabi na A, ale napoewno nie spadna dlugo do Dyw 2
Rumunia - w naszej grupie mieliby szanse na utrzymanie, lige maja od dawna na przyzwoitym dla nich poziomie - moze cos z tego wyniknac w pryzlosci, moze wreszcie zakorzenia sie na dobre w DYW 1
o
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
Na kolejny rok przewidywania12240154 sa zbyut otpymistyczne ::
DYW 1 polska wegry japonia anglia francja holandia estonie litwa chorwacja izrael pewniaki
dania slowenia prognozy do spadku
zaciesnia sie nieco rywalizacja na zapleczu elity, bedzie nizemiernie ciezko, z druzyn ktore beda "repetentami" w dyw 1 sa raczej do ogrania, beniaminkowie napewnoi do spadku, ale nie ma sie co ludzic - kazdy kraj ktopry spadnie z gr A bedzie wielkim plotem do przeksoczenia. jezeli ktorys z tych 2 - ktore mysle ze spanda - to wolabym slowenioe - dania jest dfla nas nie do ogrania
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|