Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
no popatrz popatrz litwa nie chce odpuscic
hahahha a swoja droga panowie mamy od tego czata

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
Post deleted by Adolf 88

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Hm...

Tak sobie czytam niektóre wypowiedzi na dzisiejsze spotkania...aż w końcu nie wytrzymałem...

Cholera, czy Wy nie wiecie co to jest dział Quasi Czat...<== zapraszam tam...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
mhm dzis juz zostalo szybko do bstawienia
polska - norwegia - wczesniej pisalem ze norwegia, ale... glebiej sie zastanowic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mamy szanse spore, ten nasz meczyk wyglada mi na czysty X, zreszta bardzo wyrownane te druzyny i tu pod zadnym katem nie sposob wskazac fawortyta, jednie my jako POLACY stawiamy chyba na noprwegow, wiec tu X ze wskazaniem na X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

wlochy - hol - 1, nie ma tu mowy o zadnym remisie, holendrzy jednak jeszcze nie ta forma, nie to zgranie, za rok lub 2 kto wie mzoe nawet awans , ale teraz wosi wygraja - potrzebuja tej grupy A, ale zwyciestwo po ciezkim meczu, ew. under

pozostalyc hdwoch meczy nie trzeba k0omentowac, moze 1t. francja - rumunia X jak ktos ma duzo pieniedzy i lubi mocne wrazenia

Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
Misiek nie uważam żeby było się czym denerwować , każdy post jest na temat meczy więc myśle że uwagi i opinie mogą być tylko pomocne przy typowaniach

Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
wspolna historia pojednala nas ,remis:( ,ignatjew bramkarz estonczykow cuda czynil ,musielismy wygrywac ,przewaga na wsiech pozycjach procz... golkiper

Dołączył: Apr 2005
Posty: 41
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 41
Post deleted by Adolf 88

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Post deleted by Adolf 88

Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> na QUASI idźcie !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
Gdyby Angole byli nieco lepsi taktycznie to Japońce guzik by wygrali , no ale najwazniejsz że handi weszło i ci ktorzy grali na japonie tez zadowoleni

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Litwa - Estonia 4-4 remis przyjazni.:)

A przechodząc do meczów z 16:30 to pewniaczek Francja tylko...czy -5,5?

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Nasi pewno popłyną...

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
nawoj to -1,5 na norwegów?

Dołączył: May 2004
Posty: 310
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 310
ktoś może przybliżyć mecz Węgrów ? niestety nie znam sie kompletnie na tej drużynie,a interesuje mnie postawienie dużej sumy na ich wygraną by obrócic bonus

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Osobiscie stawiam na Norwegow z kursem 1,65 mysle ze okolo 65% szans norwegowie na pewno maja przy kursach od 1,6 = value
ale denerwuja mnie tez mistrzostwa
raczej w plecy
dzis weszla mi japonia
ale under 6,5 z udzialem japoncow i estonia w plecy, choc obawialem sie meczu przyjazni estonii i litwy na remis, dlatego tylko zagralem za low stake

gdyby ktos mial chwilke czasu to prosze o wypelnienie 2 sondy na temat bukmacherstwa, 30 secund roboty
http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....e=0&fpart=1 [mecz.org]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Ja rzadko gram przeciwko naszym chlopcom.No ale bardziej bym zagrał +1.5 Polska.Czy jest coś takiego?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Jest 1,5 Polska rowniez w BAW.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Pyknąłem na Polskę +1.5 w betawin za 1.85.Nasi doboju!!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 12
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 12
Czas na over 7,5 po kursie @1.75 w meczu Francja-Rumunia. Rumunia pewno Francuzom coś strzeli a Francja po 2 brameczki na tercje spokojnie strzeli. Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Niestety wczoraj Włosi zawiedli nasze oczekiwania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Jutro kolejne mecze, w grupie "polskiej" najbliżej awansu są Norwegowie i Węgrzy.
W grupie "holenderskiej" prowadzą Francuzi i Włosi, z tymże nie bez szans są jeszcze gospodarze po wczorajszym remisie z Italią.

Ciekawie zapowiadają się jutrzejsze spotkania.

Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, betowiec, $-man, bukma, poozon), 2,370 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,098
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1