|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105 |
no popatrz popatrz litwa nie chce odpuscic hahahha a swoja droga panowie mamy od tego czata
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 310 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Hm...
Tak sobie czytam niektóre wypowiedzi na dzisiejsze spotkania...aż w końcu nie wytrzymałem...
Cholera, czy Wy nie wiecie co to jest dział Quasi Czat...<== zapraszam tam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153 |
mhm dzis juz zostalo szybko do bstawienia polska - norwegia - wczesniej pisalem ze norwegia, ale... glebiej sie zastanowic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mamy szanse spore, ten nasz meczyk wyglada mi na czysty X, zreszta bardzo wyrownane te druzyny i tu pod zadnym katem nie sposob wskazac fawortyta, jednie my jako POLACY stawiamy chyba na noprwegow, wiec tu X ze wskazaniem na X <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
wlochy - hol - 1, nie ma tu mowy o zadnym remisie, holendrzy jednak jeszcze nie ta forma, nie to zgranie, za rok lub 2 kto wie mzoe nawet awans , ale teraz wosi wygraja - potrzebuja tej grupy A, ale zwyciestwo po ciezkim meczu, ew. under
pozostalyc hdwoch meczy nie trzeba k0omentowac, moze 1t. francja - rumunia X jak ktos ma duzo pieniedzy i lubi mocne wrazenia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 310 |
Misiek nie uważam żeby było się czym denerwować , każdy post jest na temat meczy więc myśle że uwagi i opinie mogą być tylko pomocne przy typowaniach
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19 |
wspolna historia pojednala nas ,remis:( ,ignatjew bramkarz estonczykow cuda czynil ,musielismy wygrywac ,przewaga na wsiech pozycjach procz... golkiper
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 41 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,921 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> na QUASI idźcie !!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 310 |
Gdyby Angole byli nieco lepsi taktycznie to Japońce guzik by wygrali , no ale najwazniejsz że handi weszło i ci ktorzy grali na japonie tez zadowoleni
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Litwa - Estonia 4-4 remis przyjazni.:)
A przechodząc do meczów z 16:30 to pewniaczek Francja tylko...czy -5,5?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
nawoj to -1,5 na norwegów?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 310
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2004
Posty: 310 |
ktoś może przybliżyć mecz Węgrów ? niestety nie znam sie kompletnie na tej drużynie,a interesuje mnie postawienie dużej sumy na ich wygraną by obrócic bonus
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Osobiscie stawiam na Norwegow z kursem 1,65 mysle ze okolo 65% szans norwegowie na pewno maja przy kursach od 1,6 = value ale denerwuja mnie tez mistrzostwa raczej w plecy dzis weszla mi japonia ale under 6,5 z udzialem japoncow i estonia w plecy, choc obawialem sie meczu przyjazni estonii i litwy na remis, dlatego tylko zagralem za low stake gdyby ktos mial chwilke czasu to prosze o wypelnienie 2 sondy na temat bukmacherstwa, 30 secund roboty http://www.mecz.org/ubbthreads/showflat....e=0&fpart=1 [ mecz.org]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Ja rzadko gram przeciwko naszym chlopcom.No ale bardziej bym zagrał +1.5 Polska.Czy jest coś takiego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Jest 1,5 Polska rowniez w BAW.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Pyknąłem na Polskę +1.5 w betawin za 1.85.Nasi doboju!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2005
Posty: 12 |
Czas na over 7,5 po kursie @1.75 w meczu Francja-Rumunia. Rumunia pewno Francuzom coś strzeli a Francja po 2 brameczki na tercje spokojnie strzeli. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Niestety wczoraj Włosi zawiedli nasze oczekiwania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Jutro kolejne mecze, w grupie "polskiej" najbliżej awansu są Norwegowie i Węgrzy. W grupie "holenderskiej" prowadzą Francuzi i Włosi, z tymże nie bez szans są jeszcze gospodarze po wczorajszym remisie z Italią.
Ciekawie zapowiadają się jutrzejsze spotkania.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|