|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Widzis zamkwish moze i wygraja ale strata Curryego plus Denga oslabia ich lawkei to znaczaco. Gdy z wizards beda mieli przewage swojego parkietu daj eim spore szanse. Z Indiana ich nie widze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Z Indianą może sie wyłozyć kazdy na Wschodzie,to nie podlega dyskusji:-)
Jutro mecz w Miami. Heat musza ich rozjechać,musza:-))
Ostatnie bodaj 7 spotkań wygrali Pacers
11 dla Byków :-)
gdzie Ci malkontenci?,bo nie chce powiedzieć "Prorocy" ,hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
a co do houston ostatnio widzialem jak pojechali zphoenix przegrywajac w pewnym momencie 14 pkt teraz to samo z denver, ktorzy maja pecha, martin out, camby out i bajka moze sie skonczyc szybko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Snoopol zwróć uwage co ockies robia ze Schmidtem,ale jaja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
no Byczki nieźle ssobie poczynają,gratki ami,zwracam honor za te opary siarki,nie dosć,ze sa w PO , to jeszcze z wysokiego miejsca,nie wiem jak ich do tego pzrekonałeś,ale grają rewelacyjnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Jednka martin wrocil co by nikogo w blad nie wprowadzac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
nie jestem pewien,ale ta "kontuzjogenność" graczy towarzyszy Carlowi od dawna w Jego pracy
w tym sezonie nie miał wyjscia,nie mógl robic "szczytówki" na PO,bo musieli gonić i wygrywać w sezonie
obciazenia dał na pewno bardzo duże i może byc tak jak mówisz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
co do Houston,to ja ich widzę wysoko,nawet finał konferencji,o ile nie wpadną na SA półfinale
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
no Byczki nieźle ssobie poczynają,gratki ami,zwracam honor za te opary siarki,nie dosć,ze sa w PO , to jeszcze z wysokiego miejsca,nie wiem jak ich do tego pzrekonałeś,ale grają rewelacyjnie. Boca,witaj Stary Druhu :-))) wiesz jak to jest z Bykami.....sie gra,sie ma,hehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
jutro megaciekawie w meczu NJ-Phila, a potem NJ-WAS... strasznie ciezka droga NJ do PO. Zreszta nawet jak awansuje to w 1 rundzie bye bye z Miami, ale mi sie wydaje ze Phila im jutro postawi ciezkie warunki, a Clev wykorzysta fakt, z e Detroit nie gra juz o nic, a wlasciwie tylko trenuja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Boca,sprawdziłem kiedy wypaliłem z tym jesnowidztwem
dokładnie 10 stycznia,a Byki mieli wtedy bilans bodajze 18-30
Skiles plus młode wilczki i dało efekt
ogladałem wtedy ich wszystkie mecze,widac było,ze sa druzyna i coach jest autorytetem
Byki +15 i nadal rośnie,hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
co do Houston,to ja ich widzę wysoko,nawet finał konferencji,o ile nie wpadną na SA półfinale a tego co widze to wpadną,bo chyba 1 z 4 i 2 z 3 jak się nie mylę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Nie ma mowy Lokus. Pistons nie pozwola sobie na taki blamaż. Wczoraj mieli trenować,a ja dawałem spread w ciemno.
Zresztą przez takie "treningi" to niejedna druzyna sie ...roztrenowała i mielismy wiele sensacji w 1 rundach,ale nie w NBA
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
no Byczki nieźle ssobie poczynają,gratki ami,zwracam honor za te opary siarki,nie dosć,ze sa w PO , to jeszcze z wysokiego miejsca,nie wiem jak ich do tego pzrekonałeś,ale grają rewelacyjnie. Boca,witaj Stary Druhu :-))) wiesz jak to jest z Bykami.....sie gra,sie ma,hehehe a jak sie skacze,sie pływa,ciałko tez mam zajebiste i w każdym odcinku wyrywam jakas dupe poruczniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> Zubek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
Nie sadze by Cleveland jutro podskoczylo pistonsom. mecz w national tv a do tego cleveland moze byc jeszcze ich potencjalnym rywalem w play off wiec trzeba im wyslac wiadomosc pozbawiajaca ich wszelkich zludzen. Do tego na tydzien przed play off nie mozna za bardzo oszczedzac starterow by nie wypadli z rytmu. kto jak kto ale larry brown to wie. a co do cavs to poza lebronem to tylko koszulki i coraz glosniej si emowi ze po uplywie kontraktu lebron pozegna sie z cleveland co na reke bylo by NBA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Stawiam,ze Spurs sie nie liczą.
Dallas albo Houston wygra West
własnie mam zamiar sobie to obstawic u tych naiwniaków w Profie
2 single:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
w sumie nie mam żadnego kuponu na NBA,ale tak sobie z przyzwyczajenia wpadłem pogadać ze starymi wyzeraczami
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Tak naprawde te ostatnie miejsca nie maja wiekszego znaczenia w kontekscie 1 rundy, tylko trzeba by jeszcze na tej motywacji cos jutro zarobic
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
Stawiam,ze Spurs sie nie liczą.
Dallas albo Houston wygra West
własnie mam zamiar sobie to obstawic u tych naiwniaków w Profie
2 single:-) a co dają w profie takie zakłady,ja tego nie wylukałem. Z tym Spurs to teraz pzregiołes,ja juz poznałem twoje wizjonerskie talenta,ale bez jaj SA to główny faworyt do wygrania całej NBA i jeśli tylko Duncan bedzie zdrowy to pojada ze wszystkimi i to na miekko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|