Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 25 1 2 18 19 20 21 22 24 25
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
no a Kredka? 6 oczek?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
W oko mi wpadł zakład w bet365 McGowan - Miśkowiak 1 (-2,0) 1,90. Jakoś nie widze argumentów działających na korzyśc Miśka. To, że u siebie z Lakeside miał 7+1 raczej nie powinno aż tak rzutowac na dzisiejszy mecz. McGowan w Szwecji raczej nie istniał, ale w Anglii na swoim terenie raczej stabilna forma. Powiem więc, że nie bardzo rozumiem ten handikap.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Swindon Robins - Ipswich Witches
Linia na gosci +24. W tym sezonie Rudziki juz raz rozgromily Wiedzmy w Swindon 64-28 a wiec roznicam 36 pkt. Zmiany od tamtego meczu to brak w Ipswich Hampela i Swiderskiego ktorych zastapia Batchelor i goscinnie dzis Woffinden. Batchelor ktory sezon rozpoczol wlanie w ekipie ze Swindon jest w stanie powalczyc z bylymi kolegami ale jaka forme prezentuje po kontuzji trudno powiedziec. Woffinden wczoraj slabo dzis jako gosc tez nie musi lepiej. W tym sezonie na torze Swindon mozna powiedziec pojechal na poziomie dostatecznym. Wygral z kim mial wygrac i przegral z tymi z ktorymi mial przegrac. Tak wiec te zmiany na dzien dzisejszy wcale nie musza dac wiecej pkt Wiedzmom niz dwaj Polacy poprzednio. W Swindon brak dzis Fischera ale rezerwy Ipswich sa slabe wiec zbyt duzych strat przez ta absencje dzis nie bedzie. Moim zdaniem bedzie jeszcze wyzsza wygrana Rudzikow bo forma liderow Swindon jest wysoka i Adams,Zagar,Stead oraz McGowan razem moze oddadza niewiecej niz 5 pkt zawodnikom gosci.
No i para o ktorej wyzej wspomnial kolega. Mi tez wydaje sie ze McGowan pokona zdecydowanie Miska. Polak ma ciezkie biegi zdobedzie pewnie 3 pkt na zawodnikach rezerwowych i moze podaruje mu cos King jesli znow bedzie sie notorycznie przewracal jak to bylo w 1 meczu. Australiczyk 10 w 5 startach spokojnie jest w stanie zrobic.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Kursy z expa czekam na inne
mocny singiel
średnio mocny dubel
1/ Pantery - Orły 1(-19,5) /1.80/
2/ Rudziki - Wiedżmy 1(-21,5) /1.80/

w Peterborough czas na przekonywujące zwycięstwo - przeciwnik niemal wymarzony - Duńczycy są w stanie wygrywać i z Bridgerem i z nierównym Żarówą oraz ostatnio ładnie spisującym się Czechem, rezerwy na remis wiele zależy od młodszego Gustawsona
Własny tor + ostatnia na nim porażka z Wolfikami powinna podkręcić apetyty i motywację gości
Jak wygrają 20-toma nie zdziwię się - ale może być ciężko i z -10 - liczę na podobną jazdę jak z pszczołami wink
Mecz bez komentarza -20 powinno pęknąć spokojnie


Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Peterborough Panthers - Eastbourne Eagles
W tym sezonie na torze Panter padl wynik 53-40. Dzis w ekipie gosci bedzie nieobecny wowczas Gustafsson. Jest to dosc solidny atut Orlow i mam nadzieje ze dzieki niemu goscie obronia 10 pkt handi. bardziej jednak od tego handi podoba mi sie para Vissing-Gustafsson. Vissing ostatnio na swoim torze 9 pkt w meczu z Wilkami w 6 startach. Do tego meczu w 4 poprzednich lepszy byl zdecydowanie Hansen i to on wlasnie odjezdzal wiecej biegow kosztom Vissniga. W tym ostatnim meczu Hansen rozpoczol od wygranej by zdefektowac w nastepnym biegu i przyjechac ostatni w swym 3 dosc silnie obsadzonym biegu. potem juz jezdzil Vissing.
Dzis wg Sportowych Faktow Vissing z 6 a Hansen z 7 i mysle ze wszystko wroci do normy i to Hansen pojedzie wiecej niz kolega.
Z drugiej strony Gustafsson powinien dzis pojechac 7 razy i 8-10 pkt jest w jego zasiegu.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
Wedle Angoli składy na dzisiejszy mecz w Peterborough przedstawiają się następująco:
Peterborough: 1. Niels K Iversen, 2. Ales Dryml R/R, 3. Mads Korneliussen, 4. Kenneth Hansen, 5. Kenneth Bjerre, 6. Henning Bager, 7. Claus Vissing
Eastbourne: 1. Lewis Bridger, 2. Cameron Woodward, 3. Davey Watt, 4. David Norris R/R, 5. Lukas Dryml, 6. Ricky Kling, 7. Simon Gustafsson.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by KRAJAN
Kursy z expa czekam na inne
mocny singiel
średnio mocny dubel
1/ Pantery - Orły 1(-19,5) /1.80/
2/ Rudziki - Wiedżmy 1(-21,5) /1.80/

w Peterborough czas na przekonywujące zwycięstwo - przeciwnik niemal wymarzony - Duńczycy są w stanie wygrywać i z Bridgerem i z nierównym Żarówą oraz ostatnio ładnie spisującym się Czechem, rezerwy na remis wiele zależy od młodszego Gustawsona
Własny tor + ostatnia na nim porażka z Wolfikami powinna podkręcić apetyty i motywację gości
Jak wygrają 20-toma nie zdziwię się - ale może być ciężko i z -10 - liczę na podobną jazdę jak z pszczołami wink
Mecz bez komentarza -20 powinno pęknąć spokojnie
a zaczeli placic w Peterb? bo duny ostatnio jezdzili jakby kasa niewplywala na ich konta smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Niestetty wbrew zasadom pogralem zanim pojawil sie sklad na brytyjskich stronach. Mimo to Gustafsson ma szanse uratowac lettki plus dla mnie chociaz szanse w takim ukladzie wydaja sie wyrownane.

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Jarko z pieniedzmi jest okej, ale nie jest okej z atmosfera, bo promotor Piterboro zabronil im uzywania jezyka dunskiego tongue

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by iti
Jarko z pieniedzmi jest okej, ale nie jest okej z atmosfera, bo promotor Piterboro zabronil im uzywania jezyka dunskiego tongue
to tam kit wszyscy znaja angielski ale jak kasa niewplywa to Bjere lub PUK robia po kilka pktow na mecz cool

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
a zaczeli placic w Peterb? bo duny ostatnio jezdzili jakby kasa niewplywala na ich konta smile
jak chcesz użyj monety - i oby reszka nie powtórzyła wyczynu mlodych finek wink

Ten mecz oceniłem na podstawie czysto sportowych relacji (nie uwzglądniam przekąsek ind.) - po prostu
1/ u Panter jeździ się cięzko
2/ Potencjał po stronie gospodarzy
3/ Żarówa może pojechać nieźle - ale i przywieźć 6-7pkt

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by KRAJAN
a zaczeli placic w Peterb? bo duny ostatnio jezdzili jakby kasa niewplywala na ich konta smile
jak chcesz użyj monety - i oby reszka nie powtórzyła wyczynu mlodych finek wink

Ten mecz oceniłem na podstawie czysto sportowych relacji (nie uwzglądniam przekąsek ind.) - po prostu
1/ u Panter jeździ się cięzko
2/ Potencjał po stronie gospodarzy
3/ Żarówa może pojechać nieźle - ale i przywieźć 6-7pkt
nielap mnie za slowka grin
niechcialo mi sie pisac nic innego moglem wkleic wynik sparingu sprzed kilkunastu dni ( Nederland - Zwitserland 105-33 )
zarowa pod 3 wiec latwiejsze biegi ma
pantery powinny pokryc handi -9.5

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Odnosnie r/r za Norrisa nie wiem czy dobrze zrozumialem ze moga jechac wszyscy oprocz Bridgera?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by magic321
Odnosnie r/r za Norrisa nie wiem czy dobrze zrozumialem ze moga jechac wszyscy oprocz Bridgera?
tak smile
http://www.british-speedway.co.uk/elgreensheets09.html

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
chyba dziś nic nie wydumam - mam problem z EXP-em (bo akurat weryfikują mi nową kartę? (stara skończyła mi się 06/09 wink - dlatego nie zagram Rudzików.
Zagrałem
1/ Pantery -10,5 /1.85/
2/ Dubel jw + Trynidad (-6,5) /1.85/ 20:15
i marginesy po nieco mniejszych stawkach od 17 w górę
17-20 /7.00/
21-24 /9.00/
25-28 /23.00/
29-32 /29.00/

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dla Panter ZZ za Alesa niekorzystne. Lukas z kolei marzy o tym by wbić nóż w ich serce. To tyle o familii Drymlów. Jak słabi Duńczycy pojadą OK, to handi pęknie. Ja leciutko za tym dodatnim po stronie gości. 11 + X przy 11.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 148
Jeżeli Pantery marzą o play-off, to dzisiejsze spotkanie muszą wygrać i to najlepiej za 3 pkt. Myślę, że Denmark Team otrząsnął się już po zimnym prysznicu, jaki zaserwowały im przed tygodniem Wilki i dzisiaj podejdą do meczu mocno skoncentrowani. Może im w tym pomóc również pogoda, bo zapwiadany jest lekki deszczyk. Martwi mnie tylko jedna rzecz. Otóż spuścił nieco z tonu PUK i jeśli się nie otrząśnie, to z 3 oczek mogą być nici. Ja jednak zaufam im dzisiaj i pokuszę się o zagranie na Pantery z ujemnym hc 10,5. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
W Swindon zapowiada sie dziś ostre lanie przynajmniej na papierze. Handi niby wysokie bo 23,5 na Wiedźmy ale nie sądzę by zdołali to pokryć w takim zestawieniu przeciwko świetnie jeżdżącym rudzikom w Anglii. Leigh, Simon, fruwający Matej i Travis są gwarancją konkretnej zdobyczy punktowej u siebie plus do tego Cory pod 7 na pewno sporo od siebie dorzuci. Pod szóstką niejaki Justin Sedgemen, ten pan bliżej znany nie jest i nie wiadomo co sobą zaprezentuje jednak jedno słabe(chyba) ogniwo z 6 nie powinno dziś pokrzyżować planów.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Coraz bardziej zastanawiam sie na wygrana Eastbourne. pierwszy przegrany mecz 13 pkt. to skutek sabej postawy Watta ( przywiezli go 3 razy na 5-1 ) no i brak Gustafssona. Wazne 8 pkt wowczas dla gospodarzy zdobyl nieobecny dzis Dryml. Czy r/r w wykonaniu Bagera,Hansena i Vissinga powtorza ten wyczyn?
Lekko sprobuje pod prad i zagram win Orlow.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
W drugim meczu po poście magica przyglądnąłem się dokładniej pierwszemu spotkaniu i przekonałem się że sam bjerre może nie zrobić konkretnej przewagi bo PUK ostatnie występy w Polsce i Szwecji to miał "fantastyczne". Więc w batalii duńsko - "angielskiej" gram na Orły z handi 9,5 jak najbardziej do pokrycia.

Strona 20 z 25 1 2 18 19 20 21 22 24 25

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, aker, alfa, burbon, rymoholik), 2,426 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,106
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1