|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
mourning to idiota bic si echce z jonhsonem i zaraz indiana odrobi jeszcze ale sie wkurwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Snoopol,spox,szkoda zdrowia,jak amkwish powiedział ,że wygraja to wygraja:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
panowi ewidac ze dl aindiany mec zo cos bijatyki i przepychanki i kurwy miami to wjebia przez glupote
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141 |
No nic postawiłem mecz Nets. Miejmy nadzieje, że chłopaki dzisiaj nie zrobią nam niemiłej niespodzianki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Snoopol,kto jak kto,ale Ty chyba wiesz,że ciulasy z Pacers to mistrzowie prowokacji
w Detroit akurat odwróciło sie przeciwko nim
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
a ja przez t enerwy przegapilem netsow!!! ale mialem miami zagrane mega grubo. mourning blokowac to jednak umi e:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
No dobra. Może wyjdę na niekompetentnego, ale mam pytanie. W sumie to nawet wydaje mi się, że znam na nie odpowiedź, ale przeczytałem dziś w internecie coś co mnie zaniepokoiło.
A więc: Co decyduje o miejscu w konferencji w przypadku równej ilości zwycięstw i porażek???
Tylko za bardzo się nie śmiejcie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A Wilki poza po <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Z jednej strony bardzo smutno, a z drugiej kiedy patrzę na to co się dzieje w tej drużynie to jest mi nie tylko smutno, ale również ogarnia mnie złość. Jak można było tak porozpieprzać tak dobrą ekipę??? Do tego trzeba naprawdę mieć talent... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
bardzo sie cieszę,że właśnie Alonzo ten blok wykonał na szczylu:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
dlaczego mecze w new jersey i toronto sie nie rozpoczynaja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Damona Jonesa chyba bym rozstrzelał za nietrafienie tych dwoch wolnych... na szczescie Jackson nie trafił za 3 bo moje handi -2 było zagrożone...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
No i teraz Wade!!! Paranoja!!! Jak trafią tróje to po moim teaserku... znienawidzę chyba Miami...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
ufff... to dalej moge ich tylko nie lubic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
a ja przez t enerwy przegapilem netsow!!! ale mialem miami zagrane mega grubo. mourning blokowac to jednak umi e:) Kto jest chłop z jajami,stawia na Miami :-)))) uffffffffffff,ml na NJ mam własnie z ....Miami,ale za nas dwóch denerwował sie Snoopol:-))) teraz Nets u tylko Nets,a najlepiej 5-oma i wyżej Go NJ!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Koniec. Miami zwycięskie, kasy na koncie macie więcej, więc może teraz ktoś mi odpisze ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Detroit ma bardzo nerwowych fanów :PPP
nie ma to jak Miami,kibole pełna kulturka,hehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Aslan,bilans bezpośrednich spotkań
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
jednak postawilem amkwish (to jest nalog) na boston i new jersey... ale to za duzo nerwow mnie kosztuje... ide spac... zycze wszystkim udanej nocki i wysokich wygranych... dobranoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]Miami na luzie weszło, więc dla mnie dzień skończony dość dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Aslan bilans bezposrednich meczów... Memphis - Minnesota 3-1 w RS
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|