"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 19 1 2 12 13 14 15 16 18 19
#324880 17/04/2005 22:48
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Iverson 6/6 z pola i 2/2 za trzy... masakra

Dobrze, ze reszta gra jak gra... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#324881 17/04/2005 22:49
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Ok, jutro niestety zajecia w pelnym wymiarze, wiec ide spac... przypilnujcie Netsow, dobranoc

#324882 17/04/2005 22:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
Mi sie już też oczy zamykają ale do końca drugiej kwarty wysiedzę bo mam handi -2 do half time postawione. Mam nadzieje, że jakiegos wała mi nie wykręcą.

#324883 17/04/2005 22:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Dobra,trzeba kuc żelazo póki gorace,wiec patrzę na jutrzejsze mecze:-)

Nasuwa mi sie taka koncepcja do zagrania:

1)Triple

PHI - MIL 1
HOU - LAC 1
ORL - IND 2

2)Double
NO - MIN 1(!)
GS - LAL 1

3)Single
PHO - DEN 2(!)

Trzeba to jeszcze przemysleć,dokladnie studiując standing i rozpatrując rózne opcje.

Co myslicie o takim czyms?

"Go go Sieciarze,kasa płynie od buków w darze" :-)))

#324884 17/04/2005 23:00
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
dla mni ewyglada ok, jedynie denver smierdzi bo zdaje sie z phoenix w tym roku 3 czapy ale moge byc w bledzie.

#324885 17/04/2005 23:05
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
calkiem przyjemnie wyglada mecz w NJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#324886 17/04/2005 23:07
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
Witam !
Panowie a co myślicie o przebiegu 2. połowy w NJ ?
Czekam na linie od buka, i korci mnie żeby coś dać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Prosze o opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , zaraz podam linie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#324887 17/04/2005 23:08
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Snoopol,z Denver to taki szalony singiel,mala stawka po myslę,doskonałym kursie,ale mozna go odpuscić

w kazdym badź razie w jedynke na Phoenix po 1,3-1,4 bym sie nie pchal

#324888 17/04/2005 23:11
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
Linie są takie 76ers -4.5 , un/ov 96
Jakieś sugestie ?

#324889 17/04/2005 23:12
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
Dobra panowie Nets mnie nie zawiedli. Trzymam za wszystkich kciuki oby tak samo było w dwóch pozostałych kwartach.

Co do meczy amkwish to ja bym tu sobie odpóścił minnesote bo po dzisiejszej porażce, która pogrzebała ich szanse na play off to jutro mogą się zachować różnie.

#324890 17/04/2005 23:18
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Quote
calkiem przyjemnie wyglada mecz w NJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a mi si e ni eudalo zalapac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Swoja droga nets dzisiejsza wygrana mysle ze sobie zapewnia play off. cleveland.........szkoda mi lebrona. kules dzis robil co mogl, ktos pisal ze w 2 polowie marna skutecznosc ale pod koniec 1 wktorej rzucil 25 zderzyl sie z tym swoim brazylijskim kulesiem ucierpialo kolano byc moze w meczu bez znaczenia nie wrocilby juz do gry ale jednka gral. fakt po meczu przyznali analitycy ze z aduzo oddal rzutow sporo z nich ni ebylo dobrymi rzutami i ze powinien bardziej zaufac partnerom ale jak tu im ufac i komu. poza dryblasem z litwy cavs to koszulki a ze dryblas z powazna kontuzja palca gral, normalni enie powinien nawet grac to lebron byl osamotniony.
klopoty w cleveland zaczely sie wraz z przejeciem klubu przez nowego wlasciciela, zwolnil trenera silasa z ktorym lebron byl dosc zrzyty i co wazne zrobiono to bez wiedzy jamesa. przed trade deadline nie podpisano zadnego free agenta chociaz glosno bylo o michaelu reed z bucks lub ray allen zsonics i mysle ze gdy w tym off season nie podpisza, ktoregos z nich to lebron sie pozegna z cleveland. na reke by to bylo i wladzom nba bo glosno sie mowi. ze taki gwiazdroj jak lebron potrzeby jest w wielkim rynku marketingowym, czytaj new york lub la a nie na peryferiach w ohio.
nie wierze w jakies uklady w nba ale za to z loteria draftowa to juz tak. w nba nie ma jak w nfl gdzie najgorsze druzyny maja najwyzsze numery w drafcie automatycznie. tu jest loteria i to bez zadnych pileczek itp. wylazi kules z koperta i czyta ze numer jeden w drafcie 2005 maja lakers, bo potrzebuja szybko odbudowac druzyne a w tym celu musza podpisac Boguta z utah. Takie wlasnie opinie slyszalem w sportowym radio i to bylo takie tylko pol zartem pol serio.

#324891 17/04/2005 23:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Linie są takie 76ers -4.5 , un/ov 96
Jakieś sugestie ?

Wg mnie nic tu się nie nadaje do grania,nie mam zadnego pomysłu,nawet ten over smierdzi

#324892 17/04/2005 23:19
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
ja palnalem over 96

#324893 17/04/2005 23:20
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
gralem jeszcze knicks z atlanta overek

#324894 17/04/2005 23:21
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Bogut?

Fantastyczny grajek,a ile dziękiNiemu zarobiłem to historia.
Minusowe spready wchodziły na Utah jak w masło:-)

#324895 17/04/2005 23:23
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
no typowany jest jako numer 1 w drafcie a lakersom wysoki potrzebny jka rybie woda

#324896 17/04/2005 23:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Wychodzi na to,ze najwiecej,jezeli chodzi o 8 miejsce zalezy od Celtics.
Boston jedzie na przedostatni mecz do Cleveland,a ostatni gra u siebie z New Jersey.

Jezeli Nets nie spieprzą tej przewagi i wygraja z 76ers,to stawiałbym na

Cavaliers-Celtics 2

kurs pewnie bedzie wypasiony,a biorac pod uwagę,że jednak Cleveland bedzie zmierzać w strone Atlanty lub Orleanu(odejście LeBrona) to Liga nie pomoze Cavsom i Boston pozbawi ich wszelkich złudzeń.

w takim przypadku,ostatni mecz Celtowie zagraja sobie na luzie z Netsami,bo przeciez kazdej z druzyn bedzie zależalo na grze off-contact,bez niepotrzebnych spięc i ewentualnych urazów

Jezeli Boston wdupi w Cleveland,to odbijemy sobie stawiając przeciw nim z NJ,bo wtedy doszłoby do meczu last chance dla Nets(który by to był juz raz,hehe)

#324897 17/04/2005 23:29
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
no to już wiemy,czemu Lakers odpadli z gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

a do tego sobie zakupia LeBrona i znowu bęa wymiatać,tylko pewnie Koben sie nie zgodzi na przybycie uszatego małpoluda z Ohio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#324898 17/04/2005 23:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Amkwish co do Twojego singla na Denver to ja nie wiem czy powinieneś z niego tak łatwo rezygnować. Przyznaję, że ja też nad nim myślę za jakąś niską stawkę. Patrząc na dzisiejsze wyczyny Toto-Mixa, u którego niestety gram wydaje mi się, że kursy na faworytów będą jutro niskie (dziś na Wilki było 1,38 - u innych buków kursy leciały od rana z ok.16, a nawet 1,7 na 1,4 a Toto-Mix wystawił od początku 1,38. Jutro zapewne nie docenią Denver, więc kurs może być ciekawy, a biorąc pod uwagę formę z ostatnich dni, motywację itd. dałbym Bryłkom minimum jakieś 40% szans.
Co do drugiego szalonego spotkania to też prawdopodobnie je zagram, choćby po to, żeby zacząć przełamywać opory przeciwko graniu na przeciwników Minnesoty. Szczerze mówiąc to bardzo mnie ciekawi to czy i jak zagrają jutro wujek Sam i Latrell, bo o ile zespół stracił motywację do gry w tym sezonie, o tyle Oni stracili już chyba motywację do bycia w tym zespole. Dlatego zonk całkiem możliwy.
Nie napalając się zbytnio i czekając na jutrzejsze wieści odkładam jednak drobniaczki na Hornets i Nuggets.

A jeśli chodzi o pozostałe mecze to na pierwszy rzut oka widzę Golden State i Philadelphię.

Nie wiem czy powinniśmy to pisać w tym temacie, ale najwyżej przerzuć to do jutrzejszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam wszystkich i chyba jednak idę spać.

#324899 17/04/2005 23:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
no iglauskas gra z palcem kontuzjowanym niby ot nic ale na rzucajacej rece popatrzyc starczy jak osobiste rzuca ostatnio i wszystko jasne. James gra po 48 minut ale sam meczu nie wygra. Niby cleveland u sibie mocne ale knicks z nimi pojechalo, podobno lebron po meczu sie poplakal. Zakladajac ze Celtics wygrywaja swoj nastepny mecz i nets swoj to osttani mecz juz by byl meczykiem rpzyjazni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 14 z 19 1 2 12 13 14 15 16 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, $-man, JelineK, rafal08, Sensei, rymoholik), 1,814 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,591
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1