|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Iverson 6/6 z pola i 2/2 za trzy... masakra Dobrze, ze reszta gra jak gra... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Ok, jutro niestety zajecia w pelnym wymiarze, wiec ide spac... przypilnujcie Netsow, dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141 |
Mi sie już też oczy zamykają ale do końca drugiej kwarty wysiedzę bo mam handi -2 do half time postawione. Mam nadzieje, że jakiegos wała mi nie wykręcą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Dobra,trzeba kuc żelazo póki gorace,wiec patrzę na jutrzejsze mecze:-)
Nasuwa mi sie taka koncepcja do zagrania:
1)Triple
PHI - MIL 1 HOU - LAC 1 ORL - IND 2
2)Double NO - MIN 1(!) GS - LAL 1
3)Single PHO - DEN 2(!)
Trzeba to jeszcze przemysleć,dokladnie studiując standing i rozpatrując rózne opcje.
Co myslicie o takim czyms?
"Go go Sieciarze,kasa płynie od buków w darze" :-)))
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
dla mni ewyglada ok, jedynie denver smierdzi bo zdaje sie z phoenix w tym roku 3 czapy ale moge byc w bledzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056 |
calkiem przyjemnie wyglada mecz w NJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
Witam ! Panowie a co myślicie o przebiegu 2. połowy w NJ ? Czekam na linie od buka, i korci mnie żeby coś dać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Prosze o opinie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , zaraz podam linie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Snoopol,z Denver to taki szalony singiel,mala stawka po myslę,doskonałym kursie,ale mozna go odpuscić
w kazdym badź razie w jedynke na Phoenix po 1,3-1,4 bym sie nie pchal
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
Linie są takie 76ers -4.5 , un/ov 96 Jakieś sugestie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 141 |
Dobra panowie Nets mnie nie zawiedli. Trzymam za wszystkich kciuki oby tak samo było w dwóch pozostałych kwartach.
Co do meczy amkwish to ja bym tu sobie odpóścił minnesote bo po dzisiejszej porażce, która pogrzebała ich szanse na play off to jutro mogą się zachować różnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
calkiem przyjemnie wyglada mecz w NJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a mi si e ni eudalo zalapac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Swoja droga nets dzisiejsza wygrana mysle ze sobie zapewnia play off. cleveland.........szkoda mi lebrona. kules dzis robil co mogl, ktos pisal ze w 2 polowie marna skutecznosc ale pod koniec 1 wktorej rzucil 25 zderzyl sie z tym swoim brazylijskim kulesiem ucierpialo kolano byc moze w meczu bez znaczenia nie wrocilby juz do gry ale jednka gral. fakt po meczu przyznali analitycy ze z aduzo oddal rzutow sporo z nich ni ebylo dobrymi rzutami i ze powinien bardziej zaufac partnerom ale jak tu im ufac i komu. poza dryblasem z litwy cavs to koszulki a ze dryblas z powazna kontuzja palca gral, normalni enie powinien nawet grac to lebron byl osamotniony. klopoty w cleveland zaczely sie wraz z przejeciem klubu przez nowego wlasciciela, zwolnil trenera silasa z ktorym lebron byl dosc zrzyty i co wazne zrobiono to bez wiedzy jamesa. przed trade deadline nie podpisano zadnego free agenta chociaz glosno bylo o michaelu reed z bucks lub ray allen zsonics i mysle ze gdy w tym off season nie podpisza, ktoregos z nich to lebron sie pozegna z cleveland. na reke by to bylo i wladzom nba bo glosno sie mowi. ze taki gwiazdroj jak lebron potrzeby jest w wielkim rynku marketingowym, czytaj new york lub la a nie na peryferiach w ohio. nie wierze w jakies uklady w nba ale za to z loteria draftowa to juz tak. w nba nie ma jak w nfl gdzie najgorsze druzyny maja najwyzsze numery w drafcie automatycznie. tu jest loteria i to bez zadnych pileczek itp. wylazi kules z koperta i czyta ze numer jeden w drafcie 2005 maja lakers, bo potrzebuja szybko odbudowac druzyne a w tym celu musza podpisac Boguta z utah. Takie wlasnie opinie slyszalem w sportowym radio i to bylo takie tylko pol zartem pol serio.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Linie są takie 76ers -4.5 , un/ov 96 Jakieś sugestie ? Wg mnie nic tu się nie nadaje do grania,nie mam zadnego pomysłu,nawet ten over smierdzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
gralem jeszcze knicks z atlanta overek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Bogut?
Fantastyczny grajek,a ile dziękiNiemu zarobiłem to historia. Minusowe spready wchodziły na Utah jak w masło:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
no typowany jest jako numer 1 w drafcie a lakersom wysoki potrzebny jka rybie woda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Wychodzi na to,ze najwiecej,jezeli chodzi o 8 miejsce zalezy od Celtics. Boston jedzie na przedostatni mecz do Cleveland,a ostatni gra u siebie z New Jersey.
Jezeli Nets nie spieprzą tej przewagi i wygraja z 76ers,to stawiałbym na
Cavaliers-Celtics 2
kurs pewnie bedzie wypasiony,a biorac pod uwagę,że jednak Cleveland bedzie zmierzać w strone Atlanty lub Orleanu(odejście LeBrona) to Liga nie pomoze Cavsom i Boston pozbawi ich wszelkich złudzeń.
w takim przypadku,ostatni mecz Celtowie zagraja sobie na luzie z Netsami,bo przeciez kazdej z druzyn bedzie zależalo na grze off-contact,bez niepotrzebnych spięc i ewentualnych urazów
Jezeli Boston wdupi w Cleveland,to odbijemy sobie stawiając przeciw nim z NJ,bo wtedy doszłoby do meczu last chance dla Nets(który by to był juz raz,hehe)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031 |
no to już wiemy,czemu Lakers odpadli z gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
a do tego sobie zakupia LeBrona i znowu bęa wymiatać,tylko pewnie Koben sie nie zgodzi na przybycie uszatego małpoluda z Ohio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Amkwish co do Twojego singla na Denver to ja nie wiem czy powinieneś z niego tak łatwo rezygnować. Przyznaję, że ja też nad nim myślę za jakąś niską stawkę. Patrząc na dzisiejsze wyczyny Toto-Mixa, u którego niestety gram wydaje mi się, że kursy na faworytów będą jutro niskie (dziś na Wilki było 1,38 - u innych buków kursy leciały od rana z ok.16, a nawet 1,7 na 1,4 a Toto-Mix wystawił od początku 1,38. Jutro zapewne nie docenią Denver, więc kurs może być ciekawy, a biorąc pod uwagę formę z ostatnich dni, motywację itd. dałbym Bryłkom minimum jakieś 40% szans. Co do drugiego szalonego spotkania to też prawdopodobnie je zagram, choćby po to, żeby zacząć przełamywać opory przeciwko graniu na przeciwników Minnesoty. Szczerze mówiąc to bardzo mnie ciekawi to czy i jak zagrają jutro wujek Sam i Latrell, bo o ile zespół stracił motywację do gry w tym sezonie, o tyle Oni stracili już chyba motywację do bycia w tym zespole. Dlatego zonk całkiem możliwy. Nie napalając się zbytnio i czekając na jutrzejsze wieści odkładam jednak drobniaczki na Hornets i Nuggets.
A jeśli chodzi o pozostałe mecze to na pierwszy rzut oka widzę Golden State i Philadelphię.
Nie wiem czy powinniśmy to pisać w tym temacie, ale najwyżej przerzuć to do jutrzejszego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam wszystkich i chyba jednak idę spać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633 |
no iglauskas gra z palcem kontuzjowanym niby ot nic ale na rzucajacej rece popatrzyc starczy jak osobiste rzuca ostatnio i wszystko jasne. James gra po 48 minut ale sam meczu nie wygra. Niby cleveland u sibie mocne ale knicks z nimi pojechalo, podobno lebron po meczu sie poplakal. Zakladajac ze Celtics wygrywaja swoj nastepny mecz i nets swoj to osttani mecz juz by byl meczykiem rpzyjazni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|