|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
wyslalem skan dowodu ( obie strony) wplacilem depozyt to napisali mi cos takiego:
Dear XXXXXXXXXXX, Regarding your documents. What we still need is a paper bill showing you name and address not older that 2 months and a photo of you holding your id. If you have any further questions, please don't hesitate to contact us again. Have a nice day. Sincerely, Richard Vegas Regal Casino Customer Service
czyli rachunek ok jeszcze zrozumiem ale mam im wyslac swoje zdjecie jak trzymam swoj dowod?? chyba ze zle to zrozumialem Dobrze zrozumiales, pierwszy raz sie spotykam z czyms takim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
hehee ale jaja tylko sie ladnie usmiechnij ;d 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425 |
tzn z tym ze documenty maja byc niestarsze zniz 2 miesiace to ok (utitity bill)... ale zeby sie fotografowac z dowodem czy paszportem to jakas paranoja//// może jeszcze dowód trzymac na wysokości bioder?? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 223
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2009
Posty: 223 |
radze zrobic taką minę jak masz na zdjeciu..ja mialem to samo i zrobilem minę inna niz na fotce w dowodzie i kazali zrobic jeszcze raz zeby była taka sama mina jak na zdjeciu w dowodzie zeby nie mieli watpliwosci...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534 |
a kartoteki z przychodni albo wyciagu ze szpitala nie chcieli  paranoja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
jeszcze troche i DNA będą sprawdzać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
daja kase za free wiec korzystać a jak nie pasuje to nie brać udziału:) pewnie babcie co niektórzy by tutaj wysłali za 75$free:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
kasa dzis na MB 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
ile czekałeś od momentu weryfikacji? i ile czekałeś na samą weryf.?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
There's already a request to the accounting you will be notified when the matter its resolve or you will get a response if anything else its needed
znaczy mniej więcej że jestem juz weryfikowany ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2009
Posty: 392 |
Dear Michal, CUD Thank you for sending in the requested documentation. It has been accepted. If you have pending cashouts, they will be processed shortly. Member Services Vegas Regal Casino
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Hmmmm zrobiłem obrót z tej ostatniej promocji (10 $ za free - obrót 1000 $) zleciłem wypłatę (miałem ponad 200 $)a oni mi maila, że wypłata zaakceptowana ale tylko 50 $. Nie miało być 100 $ - czyżby coś zmienili? A może dlatego, że to druga wypłata ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930 |
z reguly z tych promocji w vegas regal cashout = bonus x 5, wiec w twoim wypadku wszystko sie zgadza 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Jestem w lekkim szoku - wypłata już od paru godzin na MB 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
wkurwilem sie ostro
gadam dzisiaj w nocy ile zostalo gosc mi pisze ze 1080,5
pokrecilem sporo na sltach i gosc mi pisze teraz ze zostalo 1085,4
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228 |
Following up on your email.
We would like you to know that we would require you to send in a bill with the date on it, showing that it is less than 2 months old.
We would also require you to send in a photo of your self holding your ID card, for verification purposes.
Thank you for understanding.
If you have any further questions, please don't hesitate to contact us again.
mam się sforografować ze dowodem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 424 |
Tak dokładnie. Rachunek z data nie starsza niz 2 miesiace i twoje zdjecie trzymajacaego dowod, paszport lub prawko. To kolejny pomysł, po dowodach, wyciagach czy rachunkach za media, sposób kasyn na weryfikacje tozsamosci. Niedlugo trzeba bedzie wyslac probke kału lub moczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
20 Euro za free, sprawdźcie w bonusach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,650 Likes: 12 |
Udało mi sie doisc do 5 000 z tych 20 .Szkoda,ze za wlasny depozycik tak nie szlo  No,ale zawsze ta 100 wpadła Jak ktos zrobi obrot i bedzie mial kase powyzej 120 to warto nabic comp points 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
kurde jak wy to robicie :/ 
|
|
|
Link skopiowany do schowka