Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 16 z 21 1 2 14 15 16 17 18 20 21
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Quote
Quote
Zrozumcie, ze w przypadku Gastona na ziemi serwis to praktycznie wprowadzenie pilki do gry a wiec rozpoczyna sie wymiana bez handicapu ze storny Gaudio. Co to powoduje? Ano to, czesty stan np. 0-30 przy jego serwisie to cos normalnego i nie swiadczy to o tym, ze on serwuje slabo akurat w tym dniu czy podczas tego turnieju bo on zawsze serwuje slabo i nigdy krzywdy tym elementem gry rywalowi nie zrobi. Tutaj sie trzeba zastanowic jak rywal returnuje, jak rywal umie grac z glebi kortu itd. Tym czasem nagle 2 osoby rzucily sie za krytyke oczywistego serwisu i to ma byc niby klucz w analizie meczu. Tak to troszke odebralam a to ma akurat znaczenie najmniejsze.


A nad czym tu się zastanawiać sama przeczysz sobie no bo kto jak nie Ferrero gra znakomicie z głębi kortu??Kto jak nie Ferrero będzie atakował swoim wybornym returnem te babskie serwisy Gastona szczególnie ten po 2 podaniu?Wreszcie kto jak nie Ferrero będzie łamał argentyńczyka skoro ten tak łatwo dopuszcza do stanu 0-30???A to tylko 1 piłka do bp(nie myl z breakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />)bo to szkolna gafa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Gdzie sobie przecze? Pisze o tym, ze trzeba sie zastanowic jak kazdy rywal z ktorym gra Gaston zachowuje sie z glebi kortu, jak returnuje itd a Ty piszesz, ze sobie przecze, na Boga o co Ci biega?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Dzięki za odpowiedź Ewelina, o to mi chodziło.
Fakt że Gaston nigdy nie serwuje rewelacyjnie, ale niech by mu ten serwis chociaż wchodził w kort, a nie walił w aut czy w taśmę. On natomiast dużo pierwszych piłek poprostu psuł, a drugim serwisem musiał grać tyle tylko żeby weszło, przez co w meczu z Davidem musiał wracać nie z 0-30 a z 1-4 w gemach. A obawiam się, że to już z JC Ferrero nie przejdzie. Takie jest moje zdanie.

Na Nadala zagrałem bez handicapu, bo ostatnie pojedynki z Callerim wcale nie były takie łatwe a -5,35 to jednak sporo i może zabraknąć w tym meczu.

Ostatecznie:
Nadal @ 1,12 pewniak
+ 2/3
Ferrero @ 2,05
Wawrinka @ 2,30
Mirnyi @ 2,05

Oby było dobrze.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
EWELINA ZOBACZYMY ALE JA JEDNAK JAK MAM GRAC PO KURSIE 1,15 NADALA TO KREW MNIE ZALEWA I WOLE DLATEGO ZAGRAC CALLERIEGO
POZDRO

Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
Quote
Na Nadala zagrałem bez handicapu, bo ostatnie pojedynki z Callerim wcale nie były takie łatwe a -5,35 to jednak sporo i może zabraknąć w tym meczu.
Oczywiście miało być -5,5 gema

Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Mnie tylko zastanawia podstawowa rzecz - zakładając oczywiście , ze osoby które tu piszą grają i chcą wygrać ............................

Z reguły bierze się ofertę do łapki i ocenia pewność danego typu u większości automatycznie łącząc to z wysokością kursu .
Na tym forum już było wiele typów " zacietrzewionych " i " upartych " , które grało wiekszość .
ja po prostu napisałem tylko swoje skromne zdanie o meczu F - G - który biorąc pod uwagę stopień trudności i nieprzewidywalności jest no bet .
W moim skromnym przekonaniu o wiele mniej nerwów i wieksze szanse mają na wejście 2 najlepsze debelki na tym turnieju - kurs łączny z tych debli jest wyzszy niz singlowaty ferrero ( dla mnie - powtarzam - rzut monetą ) .
Jasne , że ocena stopnia ryzyka jest tutaj subiektywna - ale z punktu widzenia gracza takie zdarzenia powinno się wykreślać kuponu .

ps. trudno jest komentować niektóre posty , kłótnie i kretyńskie uwagi - które oprócz debilnej samolubnej satysfakcji piszących - innym użytkownikom absolutnie nic nie dają ( średnia wieku tych pieniaczy chyba oscyluje góra w ostatniej klasie gimnazjum albo 1 LO )

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Quote
Quote
Davydenko-Mirnyi 1 ... NAJWIEKSZY ARGUMENT ZA NIKOLA: W HISTORII CYKLU ATP TOUR nie bylo turnieju clayowego, w ktorym Max bylby w "polowce"...

Macias, nie podawaj błędnych informacji,

od razu zwróciłem uwagę na twój tekst, z racji tego że widziałem mecz Federer - Mirnyi w 2002 roku w Hamburgu na CLAYU. Był to półfinał ..... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
ta 2002 r. wczesniej ogral ogorka Bouttera i "znakomitego" wtedy Zabalete, 1R coprawda Moye, ale to byl 2002 rok, a przypomnij sobie od ktorego roku jest ATP CHAMPIONSHIP RACE...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Tez sie zastanawiam czy ma sens tracenie swojego cennego czasu i pisanie skoro przyjdzie 2-3 palantow i zacznie bez sensu zasmiecac temat albo wytykac byle co. to nie o to chodzi, badzmy dla siebie bardziej mili. Satysfakcje Wam to sprawia, ze komus na sile dokopiecie?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
inni sa palanty a ona idealna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ksiezniczka rulez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
kabarecik jak sie patrzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
Quote
Quote
Zrozumcie, ze w przypadku Gastona na ziemi serwis to praktycznie wprowadzenie pilki do gry a wiec rozpoczyna sie wymiana bez handicapu ze storny Gaudio. Co to powoduje? Ano to, czesty stan np. 0-30 przy jego serwisie to cos normalnego i nie swiadczy to o tym, ze on serwuje slabo akurat w tym dniu czy podczas tego turnieju bo on zawsze serwuje slabo i nigdy krzywdy tym elementem gry rywalowi nie zrobi. Tutaj sie trzeba zastanowic jak rywal returnuje, jak rywal umie grac z glebi kortu itd. Tym czasem nagle 2 osoby rzucily sie za krytyke oczywistego serwisu i to ma byc niby klucz w analizie meczu. Tak to troszke odebralam a to ma akurat znaczenie najmniejsze.


A nad czym tu się zastanawiać sama przeczysz sobie no bo kto jak nie Ferrero gra znakomicie z głębi kortu??Kto jak nie Ferrero będzie atakował swoim wybornym returnem te babskie serwisy Gastona szczególnie ten po 2 podaniu?Wreszcie kto jak nie Ferrero będzie łamał argentyńczyka skoro ten tak łatwo dopuszcza do stanu 0-30???A to tylko 1 piłka do bp(nie myl z breakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />)bo to szkolna gafa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Gdzie sobie przecze? Pisze o tym, ze trzeba sie zastanowic jak kazdy rywal z ktorym gra Gaston zachowuje sie z glebi kortu, jak returnuje itd a Ty piszesz, ze sobie przecze, na Boga o co Ci biega?

[color:"blue"] Przeczysz sobie i to bardzo ponieważ usilnie starasz się przeforsować tezę iż opinie dotyczące słabego serwisu Gaudio są nieuzasadnione ponieważ tenże nie ma wpływu na prowadzie gry przez argentyńczyka.Poczym wnioskuje iż sceptycznie odnosisz sie do ewentualnej wygranej Ferrero.Nastepnie piszesz o analizie gry z głębi kortu przeciwnika Gastona o jego returnie,że to należy brać pod uwagę przy typowaniu wyniku a te dwa elementy akurat u hiszpana są na bardzo wysokim poziomie.Więc te uwagi w przypadku tego pojedynku są nieuzasadnione.Jeśli nie widzisz tu sprzeczności to bardzo ubolewam nad ty faktem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color]

Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Quote
Tez sie zastanawiam czy ma sens tracenie swojego cennego czasu i pisanie skoro przyjdzie 2-3 palantow i zacznie bez sensu zasmiecac temat albo wytykac byle co. to nie o to chodzi, badzmy dla siebie bardziej mili. Satysfakcje Wam to sprawia, ze komus na sile dokopiecie?


spoko ja przepraszam juz sie odczepiam od ciebie !! :]
ale wkurza mnie takie cos .....
napisalem posta a ty mi wytykasz ze zasmiecam temat .. a ty 2 posty wyzej co zrobilas??


nabijasz sie z ludzi ktorzy na podstawie live stwierdzili ze gaston ma slaby serwis .....

moze ty wszytkie mecze ogladasz w TV ? albo jeszcze lepiej siedzisz na trybunach na kortach ?

Wogole sie nie liczysz z innych zdaniem bo ty podasz np 1 na Gastona to tak musi byc ... i nie przyjmujesz do wiadomosci ze moze byc inaczej ...


ciekawy jestem na czym ty opierasz swoje anazlizy (zreszta i tak ich tutaj nie) .... a moze rzucasz moneta i co ci ona powie to rzucasz typ na forum ??

OK SORRY Moderatorzy juz tutaj nic nie pisze :]


herodot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> miedzy oczy :] popros od swojej krolowej nr gg i na privie sobie pogadajcie i z pytaniami "co masz na dzisiaj " to tez nie tutaj !! :]

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Macias, napisałeś "cyklu ATP Tour" więc odebrałem to jako całe rozgrywki ATP , od kiedy by one nie istniały. Zresztą czy to ważne, jak sie one nazywają. Ważne że Mirnyi grał kiedyś w półfinale turnieju na clayu, chociaż przy dzisiejszym pojedynku nie ma to większego znaczenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Fozzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> za Twój post, szczególnie za jego ostatnią część.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Quote
Tez sie zastanawiam czy ma sens tracenie swojego cennego czasu i pisanie skoro przyjdzie 2-3 palantow i zacznie bez sensu zasmiecac temat albo wytykac byle co. to nie o to chodzi, badzmy dla siebie bardziej mili. Satysfakcje Wam to sprawia, ze komus na sile dokopiecie?

Ewelina daj im spokoj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oni od wielu lat sa zwiazani z tenisem(sledza wszystkie turnieje na livescorach)i wiedza wszystko, gdzie mieszkaja i co jedza dani zawodnicy na danym turnieju...

a przeciez to jest decydujace <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

NIe ma co zaprzestywac sowjej pracy i analiz, jesli nawet niewielka ilosc ludzi ma to docenic i ma byc im pomocna...

P.S.nijak nie widze zwyciestwa Mirnyia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Ja dzis
Ferrero - jesli return , który jest jednym z najlepszych w tourze , funkcjonuje dobrze , a na to wygląda , to nie widze większych szans dla Gastona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Do tego Ferrero
o niczym innym nie marzy jak o pokonaniu tego , który po nim przejął korone RG <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozatym mam przeczucie(najwazniejsze dla mnie) ze Gaudio tego meczu nie wygra - bo nie widze jak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Mirnyi - jeśli przez noc nie zapomniał jak grał przez te 4 dni to powinien wygrac , jedyne czego sie obawiam to tego ze jeszcze nie trafił w tym turnieju na tak dobrze returnującego zawodnika jak Davydenko. Kort Centralny ponoc jest starsznie szybki jak na ziemie - Coria wspomnial ze praktycznie to jest suchy kort bez piaseczka . To tłumaczy wygrane Maxa , które są dośc efektowne . Davydenko wczoraj miał wielkie problemy z takze swietne serwujacym Johanssonem . Na maksa czuje Maxa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Oczywiscie oba mecze mogą sie potoczyc zupełnie inaczej - zadnego meczu nie widzialem wiec gram na przeczucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
samych ekspertów tu widzę, może jeden z drugim do konkursu by sie przyłączyli i zweryfikowali swoją skuteczność...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Quote
Zrozumcie, ze w przypadku Gastona na ziemi serwis to praktycznie wprowadzenie pilki do gry a wiec rozpoczyna sie wymiana bez handicapu ze storny Gaudio. Co to powoduje? Ano to, czesty stan np. 0-30 przy jego serwisie to cos normalnego i nie swiadczy to o tym, ze on serwuje slabo akurat w tym dniu czy podczas tego turnieju bo on zawsze serwuje slabo i nigdy krzywdy tym elementem gry rywalowi nie zrobi. Tutaj sie trzeba zastanowic jak rywal returnuje, jak rywal umie grac z glebi kortu itd. Tym czasem nagle 2 osoby rzucily sie za krytyke oczywistego serwisu i to ma byc niby klucz w analizie meczu. Tak to troszke odebralam a to ma akurat znaczenie najmniejsze.
w koncu ktos zrobil dobra analize tego meczu!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> brawa dla Eweliny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Vamoooos Gaston!!!!!!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Quote
Macias, napisałeś "cyklu ATP Tour" więc odebrałem to jako całe rozgrywki ATP , od kiedy by one nie istniały. Zresztą czy to ważne, jak sie one nazywają. Ważne że Mirnyi grał kiedyś w półfinale turnieju na clayu, chociaż przy dzisiejszym pojedynku nie ma to większego znaczenia. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Fozzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> za Twój post, szczególnie za jego ostatnią część.

ROwnie dobrze moglbym CI podac ze turniejach juniorskich na poczatku lat 90, byl jednym z lepszych zawodnikow...

2002 r. to bylo prawie 3 lata temu, od tego czasu, jesli wogole stawial sie na clayu, to przewaznie po to, zeby byc w towarzystiwe znajomyvh(jako rEPREZENTANT W atp ZAWODNIKOW)

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
Posłuchaj koleś, weż z tą spadaj i nie irytuj ludzi swoją głupotą!!!.Nie masz nawet połowy wiedzy , którą ma ta laska!!!

[color:"blue"] Buahahahahaaaaaaaa


Ale zajebisty koleś dawno się tak nie uśmiałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/color]

Jak można mają 2 zwoje więcej od kury wytykać komuś głupote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Quote
Quote
Quote
Quote
Zrozumcie, ze w przypadku Gastona na ziemi serwis to praktycznie wprowadzenie pilki do gry a wiec rozpoczyna sie wymiana bez handicapu ze storny Gaudio. Co to powoduje? Ano to, czesty stan np. 0-30 przy jego serwisie to cos normalnego i nie swiadczy to o tym, ze on serwuje slabo akurat w tym dniu czy podczas tego turnieju bo on zawsze serwuje slabo i nigdy krzywdy tym elementem gry rywalowi nie zrobi. Tutaj sie trzeba zastanowic jak rywal returnuje, jak rywal umie grac z glebi kortu itd. Tym czasem nagle 2 osoby rzucily sie za krytyke oczywistego serwisu i to ma byc niby klucz w analizie meczu. Tak to troszke odebralam a to ma akurat znaczenie najmniejsze.


A nad czym tu się zastanawiać sama przeczysz sobie no bo kto jak nie Ferrero gra znakomicie z głębi kortu??Kto jak nie Ferrero będzie atakował swoim wybornym returnem te babskie serwisy Gastona szczególnie ten po 2 podaniu?Wreszcie kto jak nie Ferrero będzie łamał argentyńczyka skoro ten tak łatwo dopuszcza do stanu 0-30???A to tylko 1 piłka do bp(nie myl z breakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />)bo to szkolna gafa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Gdzie sobie przecze? Pisze o tym, ze trzeba sie zastanowic jak kazdy rywal z ktorym gra Gaston zachowuje sie z glebi kortu, jak returnuje itd a Ty piszesz, ze sobie przecze, na Boga o co Ci biega?

[color:"blue"] Przeczysz sobie i to bardzo ponieważ usilnie starasz się przeforsować tezę iż opinie dotyczące słabego serwisu Gaudio są nieuzasadnione ponieważ tenże nie ma wpływu na prowadzie gry przez argentyńczyka.Poczym wnioskuje iż sceptycznie odnosisz sie do ewentualnej wygranej Ferrero.Nastepnie piszesz o analizie gry z głębi kortu przeciwnika Gastona o jego returnie,że to należy brać pod uwagę przy typowaniu wyniku a te dwa elementy akurat u hiszpana są na bardzo wysokim poziomie.Więc te uwagi w przypadku tego pojedynku są nieuzasadnione.Jeśli nie widzisz tu sprzeczności to bardzo ubolewam nad ty faktem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color]

Czlowik wez Ty sie w glowie puknij i nie klam. Nigdzie nie napisalam, ze to jest nieuzasadnione. To jest bardzo uzasadnione wiec nie uzywaj takich manipulacji. Napialam, ze trzeba sie zastanowic przy akzdym rywalu Gastona jak jego slaby serwis bedzie mial wplyw na Gre. Wiadomo, ze kaurat Ferrero dobrze gra z glebi i dobrze returnuje ale ja pisalam ogolnie wiec nie masz prawa pisac glupot, ze ja chce przeforsowac jakas teze. Przesadziles teraz kolego.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
samych ekspertów tu widzę, może jeden z drugim do konkursu by sie przyłączyli i zweryfikowali swoją skuteczność...


tu masz moja skutecznosc mysle ze cie zadowoli http://arhazardzista.w.interia.pl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
Ewelina odpusc sobie dyskusje z tym palantem !!!!!! Po prostu go ignoruj na tym forum cenie Twoje wypowiedzi 95 % ludzi wiec nie ma sensu pozostalym 5 % udowadniac ze masz racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 16 z 21 1 2 14 15 16 17 18 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, aker, $-man, forty, ANZELMO, JelineK), 1,904 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,731
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1