|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439 |
Finalmente Il Grande Milan si e` messo al posto giusto ! Staminchia! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Forza Inter... Scherzo, in bocca al lupo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Najlepiej by było zagrac sure na ten mecz.Kurs w unibecie 2.28 na Ferrero.a w betawinie 1.75 naGaudio.Niewiele brakuje..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Witam! Jeśli chodzi o serwis Gaudio, to pisałem na podstawie obserwacji Livescora. Wiem, że to niewiele, ale początkowo wyglądało to naprawdę beznadziejnie. Gaston strasznie psuł pierwszy serwis, wchodziło mu coś koło 30-35%. Potem już nadrobił, ale złe wrażenie pozostało, stąd taki typ dzisiaj. Większość dzisiaj gra na Ferrero, ja także, mam nadzieję że się nie przejedziemy.
Nordic dał kursy i tak jak się spodziewałem, nie są za ciekawe, nigdy nie szaleją z dogami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> No ale słowo się rzekło więc gramy. Mam mały dylemat, bo sądziłem że dadzą Nadalka po 1,15-1,20 a tu mi zaserwowali 1,12 przez co handi -5,5 i trochę się boję. Jak sądzisie? Calleri może sprawić trochę kłopotu Rafie czy nie ma się co zastanawiać i grać z handi? Proszę o opinie, w miarę szybko bo do pracy muszę iść na 13ta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Kolejny dzień 22.04 turnieju w Barcelonie. Dziś zapowiadają się naprawdę trudne i wyrównane pojedynki. Kuponiki już wysłałem - strikto, nie mam czysto tenisowego ale poszło coś takiego: 5 pewniak + 3/5 pokaż szczegóły kuponu (EXP)
Pt 22/04/05 15:20 Calleri - Nadal-Parera, Rafael ATP Tour 2 1.10 pewniak Pt 22/04/05 14:30 Wawrinka Stanislas - Stepanek Radek ATP Tour 2 1.48 pewniak Pt 22/04/05 20:00 Heerenveen - RBC Roosendaal Hol. Holland Casino eredivisie 1 1.33 pewniak Pt 22/04/05 16:30 Estonia - Romania Hokej MS 1 1.30 pewniak Pt 22/04/05 13:00 Italy - Lithuania Hokej MS 1 1.35 pewniak Pt 22/04/05 13:00 Norway - Chinahandicap Hokej MS 2 (+10.5) 1.95 Pt 22/04/05 16:30 Poland - Japan Hokej MS 1 2.10 Pt 22/04/05 16:20 Davydenko N - Mirnyi ATP Tour 2 2.30 Pt 22/04/05 12:50 Ferrero - Gaudio ATP Tour 1 2.10 Pt 22/04/05 20:00 PSG - Nice Fra. Ligue 1 1 1.75 sory za off topic jeszcze zastanawiam się nad rozpisikiem 2/3 (Unibet) Stepanek /1.55/ + Mirnyi /2.30/ + Ferrero /2.20/
Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Gaudio - jego serwis - i oberwacje liva scora .. hmm...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
drobna korekta co do kursów jeszcze zastanawiam się nad rozpisikiem 2/3 (Unibet) Stepanek /1.55/ + Mirnyi /2.20/ + Ferrero /2.38/ Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Gaudio - jego serwis - i oberwacje liva scora .. hmm... Możesz troszkę rozwinąć wypowiedź?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Gaudio - jego serwis - i oberwacje liva scora .. hmm... ogarnij sie ..... najlepiej znajaca sie na wszytkim a breaka od breakpointa nie odroznia : ] idz do snokera albo do golfa rzuc gole typki Ona sie za jakiegos Boga uwaza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,011 |
Sorry, zostałem źle zrozumiany. Nie chodziło mi o wywołanie kolejnej kłótni. Poprostu nie bardzo wiem co miałaś na myśli Ewelina i naprawdę chciałbym się dowiedzieć.
Wyluzujcie troszkę ludziska, bo tu z każdym dniem robi się coraz mniej przyjemnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Zrozumcie, ze w przypadku Gastona na ziemi serwis to praktycznie wprowadzenie pilki do gry a wiec rozpoczyna sie wymiana bez handicapu ze storny Gaudio. Co to powoduje? Ano to, czesty stan np. 0-30 przy jego serwisie to cos normalnego i nie swiadczy to o tym, ze on serwuje slabo akurat w tym dniu czy podczas tego turnieju bo on zawsze serwuje slabo i nigdy krzywdy tym elementem gry rywalowi nie zrobi. Tutaj sie trzeba zastanowic jak rywal returnuje, jak rywal umie grac z glebi kortu itd. Tym czasem nagle 2 osoby rzucily sie za krytyke oczywistego serwisu i to ma byc niby klucz w analizie meczu. Tak to troszke odebralam a to ma akurat znaczenie najmniejsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Gaudio - jego serwis - i oberwacje liva scora .. hmm... ogarnij sie ..... najlepiej znajaca sie na wszytkim a breaka od breakpointa nie odroznia : ] idz do snokera albo do golfa rzuc gole typki Ona sie za jakiegos Boga uwaza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A ten znow... czlopcze jak nie masz nic do dodania to sie nie odzywaj. Zasmiecasz tylko temat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Ty pierwsza to zrobilas ..... :] nie wiem moze jestes jakas nałożnicą ktoregos z moderatorow i ciebie zasady nie dotycza...... : ]
Mody: Sorki za zasmiecanie tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 891
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 891 |
Posłuchaj koleś, weż z tą spadaj i nie irytuj ludzi swoją głupotą!!!.Nie masz nawet połowy wiedzy , którą ma ta laska!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 175 |
Ja tam dzisiaj mimo wszystko FERRERO Gaston co prawda bilans bardzo dobry w tym roku na clayu ale przede wszystkim u siebie w Ameryce Południowej. Jeśli się nie myle wygrane w Argentynie i Chile. Ostatni mecz wygrał Ferrero 6:3 6:0 6:1 zdaje się ale to było pod koniec 2003 roku. Zastanawiam się nad dorzuceniem Stepanka ale może się to okazać bardzo ryzykowne.
Więc Ferrero Stepanek
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 891
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 891 |
Mam prośbę możesz mi napisać co grasz dzisiaj lub jakie masz przemyślenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,597 |
WITAM DZIS POZWOLE SOBIE LEKKO PYKNĄC NA CALLERIEGO Z NASTĘPUJĄCEGO POWODU NADAL MIMO ZE H2H JEST 2:0 NA CLEYU DLA NIEGO ZAGRAL JUZ W TYM SEZONIE 34 SPOTKANIA I MYSLE ZE JEST TO BARDZO DUZO A NAJWAZNIEJSZYM CELAM W PIERWSZEJ POLOWIE SEZONU NAPEWNO JEST ROLAND GARROS DO KTOREGO POWINIEN ZACZAC SIE JUZ OSZCZEDZAC.CALLERI W KONCU NIE JEST TAKIM ULOMKIEM CHOC NIE OSIAGNAL W TYM SEZONIE NIC WIELKIGO PROCZ POLFINALU W ACAPULCO W KTORYM PRZEGRAL Z MONTANESEM KURS BARDZO ZACHECAJACY 6,25 W BETANDWIN.PROCZ TEGO NIE MA DLA MNIE ZDECYDOWANEGO FAWORYTA W INNYCH MECZACH TEGO TURNIEJU WIEC SINGIELEK ZA PARE ZŁOTYCH NIE ZASZKODZI. POWODZENIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Widze, że jakiekolwiek wypowiedzi w dziale tenisowym, to tak zwany "młyn na wodę"... szkoda tylko, ze nie w temacie, a na bezsensowne uwagi i próby za wszelką cenę udowodnienia jeden drugiemu poziomu znajomości tenisa...
Prawda jest taka, ze zeby znać się na tenisie, to trzeba być albo trenerem, albo samemu grać kilka lat w tenis... Ale po to zeby typować wyniki w tenisie, już to nie jest potrzebne, bo tak naprawdę mało jest mozliwości obejrzenia spotkań na żywo i w tym momencie ta "znajomość tenisa" jest nie potrzebna, przecież zdecydowana większość typerów kieruje się ostatnimi wynikami i głównie statystykami, oraz tym co się wyniucha w sieci...
Więc proponuję skończyć bezsensowne kłótnie, nie czekać na posty "swoich ulubieńców" po to żeby zaraz je złośliwie kontrować, a ograniczyć się do jakiejś wymiany informacji, bo tylko w ten sposób możemy razem coś zdziałać, chyba, ze to dla niektórych jest za trudne...
Jako wzór odsyłam do tematu NBA, gdzie nie znajdziecie najmniejszego zalążka kłótni, a każdy typ z którym sie nie zgadzali inni owocował zdrową dyskusją z naprawdę lawiną sensownych argumentów, dzieki czemu naprawdę na NBA mozna było w trakcie sezonu zasadniczego uklepać sporo grajcarków...
Zresztą totalnym odzwierciedleniem tego tematu jest quasi czat, gdzie non-stop lecą bluzgi rzygi, nawet gośc , który zakładał tematy po smierci Jana Pawła II "Odszedł pasterz...itd" nie przebiera w srodkach i jak tylko coś nie idzie po mysli, to sypie sie wiązanka gejów i innych wyzwisk, czasami mam wrażenie, ze w domu nie macie za wiele do powiedzenia, więc to jest jedyna forma żeby sie wyładować... ale kończe ten przydłgi post i tak pewnie mało do kogo przemówi...
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Ja bym dala Nadal ale to tylko 1.15 + Paes/Zimonjic za 1.65 tutaj troszke ryzyko jest ale woczraj Cer/Frie sie niezle meczyli. Ponadto stawki minimalne na Gastona i Radka S.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Zrozumcie, ze w przypadku Gastona na ziemi serwis to praktycznie wprowadzenie pilki do gry a wiec rozpoczyna sie wymiana bez handicapu ze storny Gaudio. Co to powoduje? Ano to, czesty stan np. 0-30 przy jego serwisie to cos normalnego i nie swiadczy to o tym, ze on serwuje slabo akurat w tym dniu czy podczas tego turnieju bo on zawsze serwuje slabo i nigdy krzywdy tym elementem gry rywalowi nie zrobi. Tutaj sie trzeba zastanowic jak rywal returnuje, jak rywal umie grac z glebi kortu itd. Tym czasem nagle 2 osoby rzucily sie za krytyke oczywistego serwisu i to ma byc niby klucz w analizie meczu. Tak to troszke odebralam a to ma akurat znaczenie najmniejsze. A nad czym tu się zastanawiać sama przeczysz sobie no bo kto jak nie Ferrero gra znakomicie z głębi kortu??Kto jak nie Ferrero będzie atakował swoim wybornym returnem te babskie serwisy Gastona szczególnie ten po 2 podaniu?Wreszcie kto jak nie Ferrero będzie łamał argentyńczyka skoro ten tak łatwo dopuszcza do stanu 0-30???A to tylko 1 piłka do bp(nie myl z breakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />)bo to szkolna gafa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|