|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Mirnyi był takze w 1/2 Monachium (2000) i 1/2 Orlando (1999) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale jakie to ma teraz znaczenie - przeciez kazdy turniej jest inny , kazdy mecz jest inny . Moze Max poprawił niesamowcie gre na ziemie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> moze jego serwis jest tak skuteczny ze nikt mu nie moze podskoczyc - moze czuje sie swietnie przy siatce . Czuje 3 sety i wygra mocniejszy - czyli Max <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439 |
Ewelina moze czasem i trafi jakis mecz... Co wkurza w Niej najbardziej, to ze robi (nie tylko zreszta Ona) z siebie gwiazde, a przede wszystkim nie potrafi przyznawac sie do wlasnych bledow. To domena osob mocno zakompleksionych...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439 |
Mirnyi był takze w 1/2 Monachium (2000) i 1/2 Orlando (1999) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale jakie to ma teraz znaczenie - przeciez kazdy turniej jest inny , kazdy mecz jest inny . Moze Max poprawił niesamowcie gre na ziemie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> moze jego serwis jest tak skuteczny ze nikt mu nie moze podskoczyc - moze czuje sie swietnie przy siatce . Czuje 3 sety i wygra mocniejszy - czyli Max <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Trudno sie nie zgodzic z Marcelem... Nie tylko chodzi o to, ze praktycznie na Centralnym w Barcelonie gra sie tak jakby na korcie typu hard, ale rowniez... moze mocna teza, ale jednak: moim zdaniem Mirnyi lepiej (wynikowo) gra na ziemi, niz na trawie. Chcialbym zagrac dzis na Niego, ale jakos tak tego nie czuje. Moze pozniej, moze live. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Zreszta nigdzie nie pisalam, ze wygra Gaston, stawiam stawke MINIMALNA na Gaudio poniewaz uwazam, ze moze ten mecz wygrac, ze ma atuty aby pokonac Juana i za 1.7 warto lekko zagrac. Juz zapomnieliscie, ze Ferrero o malo co nie wylecialby z Montanesem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
PS. Akurat opinii klamcow nie biore pod uwage, zostalam tak wychowanaze brzydze sie klamstwem i manipulacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Ewelina moze czasem i trafi jakis mecz... Co wkurza w Niej najbardziej, to ze robi (nie tylko zreszta Ona) z siebie gwiazde, a przede wszystkim nie potrafi przyznawac sie do wlasnych bledow. To domena osob mocno zakompleksionych... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jaka gwiazde? jak mozna po podaniu typow na forum czuc sie gwiazda? olaboga ale Ty masz chlopcze wyboraznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Ewelina odpusc sobie dyskusje z tym palantem !!!!!! Po prostu go ignoruj na tym forum cenie Twoje wypowiedzi 95 % ludzi wiec nie ma sensu pozostalym 5 % udowadniac ze masz racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Palant to ty jestes grzbiecie ewentualnie twój stary.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056 |
Ewelina odpusc sobie dyskusje z tym palantem !!!!!! Po prostu go ignoruj na tym forum cenie Twoje wypowiedzi 95 % ludzi wiec nie ma sensu pozostalym 5 % udowadniac ze masz racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Palant to ty jestes grzbiecie ewentualnie twój stary. masz problem to do Kasi albo na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439 |
jaka gwiazde? jak mozna po podaniu typow na forum czuc sie gwiazda? No widocznie mozna, czego jestes przykladem... ale kiedys dorosniesz, zaczniesz grac samemu, a nie proszac o to 18-latkow przed Totomixem i wtedy moze nabierzesz troszke pokory. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Koniec z mojej strony, z Twojej wiem, ze nie, bo te kompleksy... ach, te kompleksy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
jaka gwiazde? jak mozna po podaniu typow na forum czuc sie gwiazda? No widocznie mozna, czego jestes przykladem... ale kiedys dorosniesz, zaczniesz grac samemu, a nie proszac o to 18-latkow przed Totomixem i wtedy moze nabierzesz troszke pokory. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Koniec z mojej strony, z Twojej wiem, ze nie, bo te kompleksy... ach, te kompleksy... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ludzie sa zabawni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506 |
Ludzie wymiencie sie numerkami GG i sprzeczajcie sie ale TUTAJ podawajcie typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To juz nawet nie jest smaczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125 |
Bardzo ciekawa dyskusja- a ile tu argumnetów.... To ja też krótko
Gaudio- Ferrero typ Ferrero
czas żeby Juan cos zarobił wczoraj nie namęczył się zbyt z niezłym Martinem i widać, że czuje sie coraz pewniej i zaczyna grać tak pewnie jak za dawnych dobrych lat. Te przesłanki wystarczają mi by na niego dziś postawić
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478 |
Zgadzam sie z Ondoa w zupełnosci. Zastanawiacie sie nad spotkaniami (no bet) ktorych nawet buki sie boja. Nastepnie piszecie ze stawiacie je za mala stawke - co za sens. Macie byc pewni (czuc to) tego co typujecie - nawet jezeli w koncowym rozrachunku nietraficie !!! A tutaj wyjezdzaja z hasłami. Stawiam minimalna stawke - bo nie jestem pewny to nie zasmiecac forum i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
5 dimes - kurs w ciagu kilku minut na Ferrero skoczył z 2.25 na 2.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
5 dimes - kurs w ciagu kilku minut na Ferrero skoczył z 2.25 na 2.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> tez to widzialem, ale zaraz zmienili na 2.45, a terz jest 2.35
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
Panie i Panowie CISZA I SPOKOJ JUZ!!! koniec klotni, piszemy tu zeby pomagac sobie nawzajem, a nie wysmiewac analizy innych osob, kazdy ma swoj mozg i swoja bukmacherska intuicje ktora sie kieruje,
ja przynajmniej staram sie pomoc innym jak tylko moge, podajac swoje analizy i typy, jednak jak ktos ma inne zdanie, to niech to zostawi dla siebie, albo jak juz musi wymienic zdanie, niech ZROBI TO NA PRIVIE!!!
bo po: 1.Celem jest ogranie bukow, a nie walka z samymi soba. 2.Kazdy ma inny poglad na danych zawodnikow i to jest jak najbardziej zrozumiale(sympatie i antypatie). 3 I NAJWAZNIEJSZY. Turniej turniejowi, pojedynek pojedynkowi i dzien dniu nie rowny. mozna analizowac, ale najskuteczniejsza jest i tak progresja, a przewidziec nie da sie niczego nawet w 75%. Motywacja, dyspozycja dnia, czy problemy prywatne zawodnika, sa znane tylko i wylacznie jemu...
P.S.Jesli ktos ma jakies uwagi, albo chcialby sie podzielic jakimis informacjami, badz zapytac o rade to daje do dyspozycji sowj nr gg: 2031265
P.S2. mam nadzieje ze to KONIEC wzajemnych klotni i wytykania innym zlych typow!!! Bo jesli ktos mi wskarze sportowca i grajacego u bukow, ktory nigdy nie wtopil bedac pewniakiem, temu daje SWOJA cala wiedze na temat tego sportu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934 |
Widze, że co niektórzy są jednak niereformowalni... szkoda..
ja sobie zagram za symboliczne pare groszy dubelek pod prąd:
Wawrinka Stanislas - Stepanek Radek Gaston Gaudio - Juan Carlos Ferrero
AKO:4,94 (Expekt)
Jak juz ktoś wcześniej zauważył Radzio bardzo męczył się z Caniasem, czy moze jak kto woli Canias meczył sie z Radziem.. fakt faktem że Stasio poza pojedynkiem z Tajem, reszte meczy przeszedł z zadziwiającą łatwością i nie zgodze się z tym, ze Acasuso zagrał bez walki, bo jak mógłby puścić ten meczyk, po tym jak pokonał Safina, myslę, że nadeszło 5 minut szwajcara i będzie sie starał je wykorzystać, tym bardziej, że bedąc w tej chwili w niezłej dyspozycji jest w stanie ograc Stepanka...
Co do drugiej pary, to chłopaki znają się jak łyse konie, w dotychczasowej historii spotkali się dziewięciokrotnie, ostatni raz w 2003 roku w Pucharze Davisa, wówczas bezsprzecznie górą był Juan carlos pokonując Gastona 6:4,6:0,6:0... z tym, ze to był moment, w którym Juan był na szczycie (wygrana w Roland Garros, finał US Open), gwiazdka Gaudio błysnęła dokładnie rok później, bo wówczas to on niespodziewanie triumfował w RG, od tamtej pory chłopaki nie mieli okazji się ponownie spotkać. Napewno będzie to pojedynek który ucieszyłby bardziej oczy niż kieszeń, ale mając tylko mozliwość pasjonowania się przed scoreboardem postawię na Juana z tego względu, ze poza Safinem i Kuertenem jest to kolejny tenisista którego darze sympatią, a tak jak juz wspomniałem wcześniej dodatkowego smaczku dodaje fakt, ze spotykają się zwycięzca z kortów Rolanda Garrosa z 2003 r. ze zwycięzcą z 2004 r.
powodzonka wszystkim życzę i pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 33 |
nie byłem tutaj zarejestrowany, bo działalłem na innych takze zagranicznych forach bukmacherskich. jednakze czesto zagaladalem na to forum, zeby skorzystac z opinii i przemyslen ludzi tu piszacych. jednakze po zobaczeniu tego co sie tu dzieje postanowilem sie zarejestrowac i powiedziec swoje zdanie. ludzie czy waszym celem jest klotnia i bezsensowne lapanie sie za slowa? jesli tak to proponuje odwiedzic jedno z tysiaca for, na ktorych takie rzeczy sa mile widziane. tutaj naszym przeciwnikiem powinni byc bukmacherzy, a nie my sami. dlatego lepsza jest konstruktywna dyskusja nad tym kto wygra, a kto przegra mecz, a nie nad typ czy prawidlowym okresleniem jest break czy break point, jesli ktos nie umie wylapac z kontekstu wypowiedzi o co chodzi, to chyba jest z nim cos nie tak, a nie z osoba piszaca w ten sposob. tak wiec jeszce raz prosze nie obrzucajcie sie blotem, bo to naprawde wyglada smiesznie dla osoby przychodzacej z zewnatrz. Trzeba wszak dbac o dobra opinie tego jednego z brdziej zasluzonych i jednak mimo wszystko fachowych( mam nadzieje, ze nie zmienie na ten temat zdania) for Pozdrawiam bż
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799 |
na dzis wyslane w sts Ferrero 1.9 2 debelki 1.6 i 1.65 +samara w kosza ako 6.03 za 200 do wybrania jutro 1083:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
nie byłem tutaj zarejestrowany, bo działalłem na innych takze zagranicznych forach bukmacherskich. jednakze czesto zagaladalem na to forum, zeby skorzystac z opinii i przemyslen ludzi tu piszacych. jednakze po zobaczeniu tego co sie tu dzieje postanowilem sie zarejestrowac i powiedziec swoje zdanie. ludzie czy waszym celem jest klotnia i bezsensowne lapanie sie za slowa? jesli tak to proponuje odwiedzic jedno z tysiaca for, na ktorych takie rzeczy sa mile widziane. tutaj naszym przeciwnikiem powinni byc bukmacherzy, a nie my sami. dlatego lepsza jest konstruktywna dyskusja nad tym kto wygra, a kto przegra mecz, a nie nad typ czy prawidlowym okresleniem jest break czy break point, jesli ktos nie umie wylapac z kontekstu wypowiedzi o co chodzi, to chyba jest z nim cos nie tak, a nie z osoba piszaca w ten sposob. tak wiec jeszce raz prosze nie obrzucajcie sie blotem, bo to naprawde wyglada smiesznie dla osoby przychodzacej z zewnatrz. Trzeba wszak dbac o dobra opinie tego jednego z brdziej zasluzonych i jednak mimo wszystko fachowych( mam nadzieje, ze nie zmienie na ten temat zdania) for Pozdrawiam bż <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> piwo dla tego kolegi, ktory zaczyna rozumiec przeslanie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
FERRERO _GAUDIO 1 1,9 JUAN to moj ulubiony gracz daje zawsze na niego obojetnie z kim gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ostatnio zaczął w kocu cos grac i mam nadzieje ze za miesiac osiagnie swoja najwyzsza forme na RG i wygra w takim stylu jak 2 laat temu FERRERO wczoraj pokonal silngo hiszpana MArtina gladziutko 6-1 6-2 czyli jest w swietnej dyspozycji Gaudio troche malo w tym sezonie...poza tym niezachwyca pokonal wczoraj wprawdzie FERRERA ale dzis przegra Stepanek-Wawrinka 1 1,5 Szwajcar dosyc daleko zaszedl i czas na THE END chociaz zagra z czechem niezbyt dobrym na clayu to jednak mysle ze 1\4 to szczyt Radek jak juz zajdzie do 1cwiercfinalu to gra na maxa i tak bedzie dzis....dodam ze odpuscil juz debel wiec zalezy mu na wygranej pokonal wczoraj canasa na clayu a to jest dobry wynik.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|