ale jakie to ma teraz znacze..."> ale jakie to ma teraz znacze...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 17 z 21 1 2 15 16 17 18 19 20 21
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Mirnyi był takze w 1/2 Monachium (2000) i 1/2 Orlando (1999) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ale jakie to ma teraz znaczenie - przeciez kazdy turniej jest inny , kazdy mecz jest inny . Moze Max poprawił niesamowcie gre na ziemie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> moze jego serwis jest tak skuteczny ze nikt mu nie moze podskoczyc - moze czuje sie swietnie przy siatce . Czuje 3 sety i wygra mocniejszy - czyli Max <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
Ewelina moze czasem i trafi jakis mecz... Co wkurza w Niej najbardziej, to ze robi (nie tylko zreszta Ona) z siebie gwiazde, a przede wszystkim nie potrafi przyznawac sie do wlasnych bledow. To domena osob mocno zakompleksionych...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
Quote
Mirnyi był takze w 1/2 Monachium (2000) i 1/2 Orlando (1999) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
ale jakie to ma teraz znaczenie - przeciez kazdy turniej jest inny , kazdy mecz jest inny . Moze Max poprawił niesamowcie gre na ziemie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> moze jego serwis jest tak skuteczny ze nikt mu nie moze podskoczyc - moze czuje sie swietnie przy siatce . Czuje 3 sety i wygra mocniejszy - czyli Max <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


Trudno sie nie zgodzic z Marcelem... Nie tylko chodzi o to, ze praktycznie na Centralnym w Barcelonie gra sie tak jakby na korcie typu hard, ale rowniez... moze mocna teza, ale jednak: moim zdaniem Mirnyi lepiej (wynikowo) gra na ziemi, niz na trawie. Chcialbym zagrac dzis na Niego, ale jakos tak tego nie czuje. Moze pozniej, moze live. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Zreszta nigdzie nie pisalam, ze wygra Gaston, stawiam stawke MINIMALNA na Gaudio poniewaz uwazam, ze moze ten mecz wygrac, ze ma atuty aby pokonac Juana i za 1.7 warto lekko zagrac. Juz zapomnieliscie, ze Ferrero o malo co nie wylecialby z Montanesem. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

PS. Akurat opinii klamcow nie biore pod uwage, zostalam tak wychowanaze brzydze sie klamstwem i manipulacja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Quote
Ewelina moze czasem i trafi jakis mecz... Co wkurza w Niej najbardziej, to ze robi (nie tylko zreszta Ona) z siebie gwiazde, a przede wszystkim nie potrafi przyznawac sie do wlasnych bledow. To domena osob mocno zakompleksionych...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jaka gwiazde? jak mozna po podaniu typow na forum czuc sie gwiazda? olaboga ale Ty masz chlopcze wyboraznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
Ewelina odpusc sobie dyskusje z tym palantem !!!!!! Po prostu go ignoruj na tym forum cenie Twoje wypowiedzi 95 % ludzi wiec nie ma sensu pozostalym 5 % udowadniac ze masz racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Palant to ty jestes grzbiecie ewentualnie twój stary.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,056
Quote
Quote
Ewelina odpusc sobie dyskusje z tym palantem !!!!!! Po prostu go ignoruj na tym forum cenie Twoje wypowiedzi 95 % ludzi wiec nie ma sensu pozostalym 5 % udowadniac ze masz racje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Palant to ty jestes grzbiecie ewentualnie twój stary.

masz problem to do Kasi albo na priv <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
C
veteran
veteran
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
Quote
jaka gwiazde? jak mozna po podaniu typow na forum czuc sie gwiazda?

No widocznie mozna, czego jestes przykladem... ale kiedys dorosniesz, zaczniesz grac samemu, a nie proszac o to 18-latkow przed Totomixem i wtedy moze nabierzesz troszke pokory. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Koniec z mojej strony, z Twojej wiem, ze nie, bo te kompleksy... ach, te kompleksy...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
E
veteran
veteran
E Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
Quote
Quote
jaka gwiazde? jak mozna po podaniu typow na forum czuc sie gwiazda?

No widocznie mozna, czego jestes przykladem... ale kiedys dorosniesz, zaczniesz grac samemu, a nie proszac o to 18-latkow przed Totomixem i wtedy moze nabierzesz troszke pokory. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Koniec z mojej strony, z Twojej wiem, ze nie, bo te kompleksy... ach, te kompleksy...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ludzie sa zabawni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 506
Ludzie wymiencie sie numerkami GG i sprzeczajcie sie ale TUTAJ podawajcie typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> To juz nawet nie jest smaczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Bardzo ciekawa dyskusja- a ile tu argumnetów....
To ja też krótko

Gaudio- Ferrero typ Ferrero

czas żeby Juan cos zarobił wczoraj nie namęczył się zbyt
z niezłym Martinem i widać, że czuje sie coraz pewniej
i zaczyna grać tak pewnie jak za dawnych dobrych lat. Te przesłanki wystarczają mi by na niego dziś postawić

Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 478
Zgadzam sie z Ondoa w zupełnosci. Zastanawiacie sie nad spotkaniami (no bet) ktorych nawet buki sie boja. Nastepnie piszecie ze stawiacie je za mala stawke - co za sens. Macie byc pewni (czuc to) tego co typujecie - nawet jezeli w koncowym rozrachunku nietraficie !!! A tutaj wyjezdzaja z hasłami. Stawiam minimalna stawke - bo nie jestem pewny to nie zasmiecac forum i tyle.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
5 dimes - kurs w ciagu kilku minut na Ferrero skoczył z 2.25 na 2.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Quote
5 dimes - kurs w ciagu kilku minut na Ferrero skoczył z 2.25 na 2.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

tez to widzialem, ale zaraz zmienili na 2.45, a terz jest 2.35

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Panie i Panowie CISZA I SPOKOJ JUZ!!!
koniec klotni, piszemy tu zeby pomagac sobie nawzajem, a nie wysmiewac analizy innych osob, kazdy ma swoj mozg i swoja bukmacherska intuicje ktora sie kieruje,

ja przynajmniej staram sie pomoc innym jak tylko moge, podajac swoje analizy i typy, jednak jak ktos ma inne zdanie, to niech to zostawi dla siebie, albo jak juz musi wymienic zdanie, niech ZROBI TO NA PRIVIE!!!

bo po:
1.Celem jest ogranie bukow, a nie walka z samymi soba.
2.Kazdy ma inny poglad na danych zawodnikow i to jest jak najbardziej zrozumiale(sympatie i antypatie).
3 I NAJWAZNIEJSZY. Turniej turniejowi, pojedynek pojedynkowi i dzien dniu nie rowny. mozna analizowac, ale najskuteczniejsza jest i tak progresja, a przewidziec nie da sie niczego nawet w 75%. Motywacja, dyspozycja dnia, czy problemy prywatne zawodnika, sa znane tylko i wylacznie jemu...

P.S.Jesli ktos ma jakies uwagi, albo chcialby sie podzielic jakimis informacjami, badz zapytac o rade to daje do dyspozycji sowj nr gg: 2031265


P.S2. mam nadzieje ze to KONIEC wzajemnych klotni i wytykania innym zlych typow!!! Bo jesli ktos mi wskarze sportowca i grajacego u bukow, ktory nigdy nie wtopil bedac pewniakiem, temu daje SWOJA cala wiedze na temat tego sportu

Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Widze, że co niektórzy są jednak niereformowalni... szkoda..

ja sobie zagram za symboliczne pare groszy dubelek pod prąd:

Wawrinka Stanislas - Stepanek Radek
Gaston Gaudio - Juan Carlos Ferrero

AKO:4,94 (Expekt)

Jak juz ktoś wcześniej zauważył Radzio bardzo męczył się z Caniasem, czy moze jak kto woli Canias meczył sie z Radziem.. fakt faktem że Stasio poza pojedynkiem z Tajem, reszte meczy przeszedł z zadziwiającą łatwością i nie zgodze się z tym, ze Acasuso zagrał bez walki, bo jak mógłby puścić ten meczyk, po tym jak pokonał Safina, myslę, że nadeszło 5 minut szwajcara i będzie sie starał je wykorzystać, tym bardziej, że bedąc w tej chwili w niezłej dyspozycji jest w stanie ograc Stepanka...

Co do drugiej pary, to chłopaki znają się jak łyse konie, w dotychczasowej historii spotkali się dziewięciokrotnie, ostatni raz w 2003 roku w Pucharze Davisa, wówczas bezsprzecznie górą był Juan carlos pokonując Gastona 6:4,6:0,6:0... z tym, ze to był moment, w którym Juan był na szczycie (wygrana w Roland Garros, finał US Open), gwiazdka Gaudio błysnęła dokładnie rok później, bo wówczas to on niespodziewanie triumfował w RG, od tamtej pory chłopaki nie mieli okazji się ponownie spotkać. Napewno będzie to pojedynek który ucieszyłby bardziej oczy niż kieszeń, ale mając tylko mozliwość pasjonowania się przed scoreboardem postawię na Juana z tego względu, ze poza Safinem i Kuertenem jest to kolejny tenisista którego darze sympatią, a tak jak juz wspomniałem wcześniej dodatkowego smaczku dodaje fakt, ze spotykają się zwycięzca z kortów Rolanda Garrosa z 2003 r. ze zwycięzcą z 2004 r.

powodzonka wszystkim życzę i pozdr.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 33
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 33
nie byłem tutaj zarejestrowany, bo działalłem na innych takze zagranicznych forach bukmacherskich. jednakze czesto zagaladalem na to forum, zeby skorzystac z opinii i przemyslen ludzi tu piszacych. jednakze po zobaczeniu tego co sie tu dzieje postanowilem sie zarejestrowac i powiedziec swoje zdanie. ludzie czy waszym celem jest klotnia i bezsensowne lapanie sie za slowa? jesli tak to proponuje odwiedzic jedno z tysiaca for, na ktorych takie rzeczy sa mile widziane. tutaj naszym przeciwnikiem powinni byc bukmacherzy, a nie my sami. dlatego lepsza jest konstruktywna dyskusja nad tym kto wygra, a kto przegra mecz, a nie nad typ czy prawidlowym okresleniem jest break czy break point, jesli ktos nie umie wylapac z kontekstu wypowiedzi o co chodzi, to chyba jest z nim cos nie tak, a nie z osoba piszaca w ten sposob. tak wiec jeszce raz prosze nie obrzucajcie sie blotem, bo to naprawde wyglada smiesznie dla osoby przychodzacej z zewnatrz. Trzeba wszak dbac o dobra opinie tego jednego z brdziej zasluzonych i jednak mimo wszystko fachowych( mam nadzieje, ze nie zmienie na ten temat zdania) for
Pozdrawiam bż

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799
na dzis wyslane w sts
Ferrero 1.9
2 debelki 1.6 i 1.65
+samara w kosza
ako 6.03
za 200 do wybrania jutro 1083:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
Quote
nie byłem tutaj zarejestrowany, bo działalłem na innych takze zagranicznych forach bukmacherskich. jednakze czesto zagaladalem na to forum, zeby skorzystac z opinii i przemyslen ludzi tu piszacych. jednakze po zobaczeniu tego co sie tu dzieje postanowilem sie zarejestrowac i powiedziec swoje zdanie. ludzie czy waszym celem jest klotnia i bezsensowne lapanie sie za slowa? jesli tak to proponuje odwiedzic jedno z tysiaca for, na ktorych takie rzeczy sa mile widziane. tutaj naszym przeciwnikiem powinni byc bukmacherzy, a nie my sami. dlatego lepsza jest konstruktywna dyskusja nad tym kto wygra, a kto przegra mecz, a nie nad typ czy prawidlowym okresleniem jest break czy break point, jesli ktos nie umie wylapac z kontekstu wypowiedzi o co chodzi, to chyba jest z nim cos nie tak, a nie z osoba piszaca w ten sposob. tak wiec jeszce raz prosze nie obrzucajcie sie blotem, bo to naprawde wyglada smiesznie dla osoby przychodzacej z zewnatrz. Trzeba wszak dbac o dobra opinie tego jednego z brdziej zasluzonych i jednak mimo wszystko fachowych( mam nadzieje, ze nie zmienie na ten temat zdania) for
Pozdrawiam bż
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> piwo dla tego kolegi, ktory zaczyna rozumiec przeslanie

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
FERRERO _GAUDIO 1 1,9
JUAN to moj ulubiony gracz daje zawsze na niego obojetnie z kim gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ostatnio zaczął w kocu cos grac i mam nadzieje ze za miesiac osiagnie swoja najwyzsza forme na RG i wygra w takim stylu jak 2 laat temu
FERRERO wczoraj pokonal silngo hiszpana MArtina gladziutko 6-1 6-2 czyli jest w swietnej dyspozycji Gaudio troche malo w tym sezonie...poza tym niezachwyca pokonal wczoraj wprawdzie FERRERA ale dzis przegra
Stepanek-Wawrinka 1 1,5
Szwajcar dosyc daleko zaszedl i czas na THE END chociaz zagra z czechem niezbyt dobrym na clayu to jednak mysle ze 1\4 to szczyt Radek jak juz zajdzie do 1cwiercfinalu to gra na maxa i tak bedzie dzis....dodam ze odpuscil juz debel wiec zalezy mu na wygranej pokonal wczoraj canasa na clayu a to jest dobry wynik.

Strona 17 z 21 1 2 15 16 17 18 19 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, kamel, betowiec, Sensei, aker, forty), 739 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1