|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
5 dimes - kurs w ciagu kilku minut na Ferrero skoczył z 2.25 na 2.75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> tez to widzialem, ale zaraz zmienili na 2.45, a terz jest 2.35 to udało mi sie złapać<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> co do tego aby pisac tutaj pewne typy - to nie sadze aby ktos był tak pewny aby postawic swój dom - kazdy tu powinien pisac swoje przemyslenia - bo co z tego ze np wczoraj prawie kazdy był pewny Canasa jak dostał w dupala . Pewnym to mozna byc tylko smierci albo meczu który jest ustawiony tak jak Melzer - Puerta. A podawanie pewnych meczów typu Nadal 1.15 albo Coria 1.13 nie ma sensu . Tak uważam ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja wg swoich przemyslen dosc pewny jestem dzis Ferrero a kto inny Gaudio <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale napisałem ze to tylo moje zdanie i moze byc roznie . Jak ktos gra za wieksza kase to raczej tego meczu nie ruszy chyba ze tez ma przeczucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
na dzis wyslane w sts Ferrero 1.9 2 debelki 1.6 i 1.65 +samara w kosza ako 6.03 za 200 do wybrania jutro 1083:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> no ladnie ladnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> choc pewnie zagrales na debelek Arthus\Hanley....ja kusze sie na debel hiszpanski Nadal\Lopez ale powodzenia:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Sumo zobacz tez kto kogo lapal za te slowka i w jaki sposob.
No i kazzdy gra Juana. Okazuje sie to pewniak forum, tylko ja i Feliciano twierdzimy, ze moze wygrac Gaston. Pozyjemy zobaczymy, stawka poszla malutk, mecz zapowiada sie ciekawie, szkoda, ze ne ma w tv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
ZAGRAŁEM TAK:
Ferrero-Gaudio 2 1.8 R.Stepan.-Wawrinka 2 2.2 Davydenko-Mirnyi 2 2.2
Paes/Zim-Cerm/Frie 1 1.61 (9/10) Arth/Hanl-F.Lo/Nad 1 1.65
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
Sumo zobacz tez kto kogo lapal za te slowka i w jaki sposob.
No i kazzdy gra Juana. Okazuje sie to pewniak forum, tylko ja i Feliciano twierdzimy, ze moze wygrac Gaston. Pozyjemy zobaczymy, stawka poszla malutk, mecz zapowiada sie ciekawie, szkoda, ze ne ma w tv. Ewelina masz jakies informacje na temat planow startowych Ferrero i Gaudio w najblizszych 2 tyg? czy monachium albo estoril "zwiedzaja"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,799 |
tak zagralem na deble arthurs/hanley i paes /zimojnic wedlug mnie to debel arhursowy to najpewniejszy mecz na moim kuponie zaraz po samarze:) zakladajac ze nadal dzis wygra z callerim (wydaje mi sie ze 3 setowka) na deblu bedzie troszke zmeczony .Po za tym arthursy to nie debel z pierwszej lapanki a nadal z lopezem meczyli oba mecze w debla w poprzednich rundach Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 33 |
Sumo zobacz tez kto kogo lapal za te slowka i w jaki sposob. Przecierz ja nie mowie, ze to Ty łapałaś za słowka, ba gotów jestem stwierdzic cos zupełnie przeciwnego. Irytuje mnie też to, ze ktooś komuś zarzuca, ze czuje sie gwiazdą(o ile tak wogole jest). w dzisiejszych czasach moim zdaniem to wielka sztuyka i odwaga czuc sie gwiazda posrod ludzi stloczonych w szarosci dnia codziennego. wiec staje sie to chyba zaleta a nie wada, a przy tym ile trzeba miec odwagi, zeby przyjac taka postawe. jeszce raz pozdrawiam i zycze owocnych typow. kto wie, moze sam sie tez przylacze do dyskusji(chociaz moja dzialka to koszukowka) bż
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Dziś mój kupon wygląda tak
"11"
Ferrero-Gaudio , 1 set...typ 2..kurs 1,8 ---BŁĄD Stepanek-Wawrinka, typ 2........kurs 2,2 ---BŁĄD blok A, ako 3,96
Davydenko-Mirnyi, typ 2.........kurs 2,26 Włochy-Litwa, typ 1.............kurs 1,28 ---trafiony blok B, ako 2,89
USA-Szwecja, 1 tercja, typ 1....kurs 2,23 ---trafiony Pecs-Brno, typ 2................kurs 1,62 ---trafiony blok C, ako 3,61
Arth/Hinl-F.Lopez/Nadal, typ 1..kurs 1,65 Paes/Zimonj/Cermak/Frie, typ 2..kurs 2,11 blok D ako 3,48
Tak więc trzymajcie kciuki za "Maksia" i debelki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrówka dla speców
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Dzsiaj w Profie jeden kolo mówi do mnie - graj na Calleriego, jest w niezłej formie..Nadal już swoje zrobił teraz będzie chciał zarobić na bukach.. W pomieszczeniu zapanował jeden wielki śmiech <hahaha>. Kolo chyba ze złości wyciągnoł 100 zł i głośno powiedział - wpisz pani numer na spotkanie Nadal - Calleri i postaw pani 2 za "stówkę"....na to wśród stojących odzywa się głos - kup pan coś dziecku a nie tyle kasy wyrzuca pan w błoto... Na to koleś odparł - kupie jutro jak mi kupon wejdzie... Na to wszyscy odpowiedzieli jednym gromkim śmiechem <hahaha>...
Oj biedne dzieci...tatuś nic im jutro nie kupi... wszyscy mówili mu że Calleri w życiu nie wygra teraz z Nadalem , a on sie uparł.... Ach , Ci ludzie...
Pozdrówka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
tak zagralem na deble arthurs/hanley i paes /zimojnic wedlug mnie to debel arhursowy to najpewniejszy mecz na moim kuponie zaraz po samarze:) zakladajac ze nadal dzis wygra z callerim (wydaje mi sie ze 3 setowka) na deblu bedzie troszke zmeczony .Po za tym arthursy to nie debel z pierwszej lapanki a nadal z lopezem meczyli oba mecze w debla w poprzednich rundach Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> no mi juz stepanek nadal i ferrero wpadlo mam nadziejje ze teraz debel hiszpanski wygra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
pecha miał gdyby nie kontuzja to by Calleri wygrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
FERRERO _GAUDIO 1 1,9 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> JUAN to moj ulubiony gracz daje zawsze na niego obojetnie z kim gra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ostatnio zaczął w kocu cos grac i mam nadzieje ze za miesiac osiagnie swoja najwyzsza forme na RG i wygra w takim stylu jak 2 laat temu FERRERO wczoraj pokonal silngo hiszpana MArtina gladziutko 6-1 6-2 czyli jest w swietnej dyspozycji Gaudio troche malo w tym sezonie...poza tym niezachwyca pokonal wczoraj wprawdzie FERRERA ale dzis przegra Stepanek-Wawrinka 1 1,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Szwajcar dosyc daleko zaszedl i czas na THE END chociaz zagra z czechem niezbyt dobrym na clayu to jednak mysle ze 1\4 to szczyt Radek jak juz zajdzie do 1cwiercfinalu to gra na maxa i tak bedzie dzis....dodam ze odpuscil juz debel wiec zalezy mu na wygranej pokonal wczoraj canasa na clayu a to jest dobry wynik. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> teraz tylko Nadal\Lopez w debelka i swietowanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Kupon na jutro już mam przygotowny. powiem inaczej miałem już przygotowny wczoraj (jedynym znakiem zapytania było Max czy Mikołaj - niestety ten drugi okazał sie lepszy) Jutro dubelek - stawka zdecydownie wysoka, boje sie tylko aby buki nie wystawiły kursow rzędu 1,2 w przyp. Nadala i 1.4 w przyp. Ferrero (ale to i tak da prawie 1,70) - osobiscie wolalbym aby Ako było koło 2.00, ale zobaczymy? Juz zobaczyłem - w BaW 1.04 na Nadala, 1.30 na Ferrero. Jeżeli inni dadzą podobnie to jutro tylko Juan jako wypelniacz do combosów! Ale w finale kursy będą miodzio - w szczegolności na starszego z nich - w nim upatruję zwyciężcę turnieju. Liczę na kurs ok. 2.60-3.00. Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Jeszcze jeden pościk - znalazłem wyjście z patowej sytuacji (jutrzejsze kursy). Przed chwilką puściłem dubelek z hp (BaW): 1) Nadal (-5,0) 1.60 2) Ferrero (-3,0) 1.48 AKO: 2.37 stawka 5/10 Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Ja zaraz sie biore za powazne analize meczu Ferrero - Davydenko jednak wkleje tylko suchy typ, wobec calej masy zaczepek, chamskich odzywek nie ma sensu podawac tutaj obszernej analizy tego spotkania. Zaraz znajda sie chetni do wylapania najmniejszego bledziku. Oczywiscie gram znow Nadala podobnie jak Krajan a do tego dojdzie ktos z pary Ferrero - Davydenko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
sorry ze pisze to w tym temacie ale moze ktos poruszy dyskusje na temat fed cup kobiet albo ktos zalozy osobny temat do tej dyskusij
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712 |
no dzis czysto 100% FERRERO.RADEK,NADAl,LOPEZ\NADAL:) ostrzegaem przed graniem arthusa w debla
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207 |
... jednak wkleje tylko suchy typ, wobec calej masy zaczepek, chamskich odzywek nie ma sensu podawac tutaj obszernej analizy tego spotkania.... Nie wiem czy jest sens pisać cokolwiek na ten Temat ,z tego co widzę , niektorzy Userzy ,za sprawe "nadrzedną", uznali walkę z Tobą i chęć udowodnienia czegoś sobie/tobie (niepotrzebne skreślić ).W topicu o Houston , bardzo dobrze podsumował to half-a-cat "... , ale może i dobrze, bo we właściwym; na 17 stron znalazłem z 5-8 interesujących postów... same kłótnie jakieś i infantylne teksty....". Wtrące tylko kilka uwag odnośnie , Tematu Kort Tenisowy -->przecież w tej chwili jesteśmy na dobrej drodze żeby Ludzie , którzy cokolwiek wiedzą o Tenisie , a może inaczej Osoby , które interesuje cos więcej niż tylko kurs na dany mecz , przestaną pisać o info , kontuzjach itd.itp.... Wiele osób , nie zdaje sobie sprawy że specyfika tenisa jako dyscypliny sportu jest inna od piłki, koszykowki, czy siatkowki. Tutaj obstawia sie jednego gracza, ewentualnie debel, ale zawsze konkretna osobę, i czasami trzeba pogodzić się z tym że zawodnik ten moze miec slabszy dzien, albo jego przeciwnik wzniesie się na wyżyny swoich możliwości , sedziowie pomogą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Panowie i ...Panie nauczmy sie szanować pracę innych orza to że chca sie dzielić nią z innymi . Ps..Przepraszam jak ktoś sie poczuje urazony , ale jest do wymian poglądów nie związanych z Turniejami , kiedyś został uruchomiony Quasi Czat ( , jest też opcja PWDla wyrażanie naszych osobistych Odczuć, po trafionych lub nietrafionych typach powstał ---> temat Podsumowanie Dnia , acha istnieje też PP Dobranoc , i powodzenia w walce z Bukmacherami życzę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
W niedziele osobiście zapraszam na finał
NADAL - FERRERO
dziś jak każdy widział nietrafiłem żadnego meczu tenisowego....bóóóól....ale cóż jak mówi polskie przyszłowie "raz pod wozem , raz pod wozem" :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
Dzisiaj mecze strasznie jałowe:
Nadal-Stepanek 1 Rafie powinno wystarczyc jeszcze rezerwy, zeby wskazac miejsce w szerego The Most Handsome Player Of OpenSeatGodo 2005. Jednakze kursy pewnie beda ponizej 1.2, a wiec ja tego nie gram.
Ferrero-Davydenko ... 2 Ferrero wczoraj mial bardzo duzo szczescia, lecz przedewszystkim stracil duzo sil(prawie za kazdym razem musial gonic wynik i uciekajacego rywala). Rosjanin mial nieco krotszy i latwiejszy pojedynek z Maxem, a w dzisiejszym spotkaniu kondycja i dyspozycja silami bedzie miala duze znaczenie(dlugieeeeeeeee sety na czekaja...)
Jednak to spotkanie za niska stawke polecam...
P.S.Wychodze zaraz pomoc tacie w pracy, bede okolo 12.30(zaraz przed rozpoczeciem 1 poloweczki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />...)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|