|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
jak dla mnie to dzis 4 jedyneczki w barcelonie nadal to jest pewniak ale w profie tylko 1.16 ferero mysle ze dzis jeszcze wygra ale jutro nadal go zje w profie na juana 1.46 oraz dwa debelki i powinny byc jedynki kursy po 1.48 f.lopez/nadal-etl/rodri 1 paes/zimon-aspel/perry 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Kursi 3.0 na Rosjanina ale odpsuzczam, za to:
Paes/Zimonjic - Aspelin/Perry 1, 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
NA DZIS polecam. Nie robie nigdy analiz ale jakos mnie naszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
[color:"blue"]Ferrero[/color] -Davydenko 1 1.46
Jednak skusiłem sie na Hiszpana, to juz dla Dawidenki chyba za daleko w tym turnieju, Ferrero urodził sie na cegle i w tej fazie turnieju na pewno juz nie odpuści
F.Lop/Nad- [color:"blue"]Suk/Vizn [/color] 2 2.3
Bardziej ograna i doświadczona para deblowa, Nadal myśle ma w tej chwili na głowie singla, więc moim zdaniem nieco spuści z tonu, na dodatek para Suk/Vizner jest ogólnie deblem duzo lepszym niz zlepek hiszpański. Kurs grubo zawyżony moim zdaniem.
[color:"blue"]Paes/Zim[/color] -Aspe/Perr 1 1.48
Tutaj myśle komentarz jest zbyteczny.Moi ulubieńcy i zarazem faworyci PECHA z ZIMNYM, świetnie czują się na cegle co pokazali ostatnimi czasy, znakomity debel z doświadczonym Hindusem w składzie. Jak dla mnie 9/10
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439 |
Kursy na Ferrero sa ustawione tak jakby byl to zawodnik z roku 2003. A kazdy wie, ze tak jeszcze nie jest! Davydenko juz wiele razy pokazal, iz na ziemi grac potrafi i Mosquito musialby sie dzis wzniesc na wyzyny swoich umiejetnosci, aby wygrac ten mecz. Mecz, moim zdaniem, bardziej wyrownany niz to pokazuja kursy... Dlatego warto zagrac na Nikolaya - @3.2 Nordicbet lub Centrebet, mozna zaczekac na live (Betfair) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Nadal(-7) - [color:"brown"] Stepanek(+7) [/color]
Siedmiogemowy handicap jaki zafundował na [color:"blue"]Bet365 [/color] w tym meczu gram bez wiekszego namysłu. Zakładając nawet łatwe zwycięstwo Nadala przypuszczam iż nie będzie się on wysilał wystarczy że po razie przełamie Radka w każdy secie i spokojnie kontrolując wynik wygra 6-3 6-4.Mając na uwadze jutrzejszy finał Nadal z pewnością nie będzie się przemęczał i za wszelką cenę próbował rozbić Stepanka,biegając do każdej piłki.
[/color]
[color:"brown"] Stepanek(+7) 1.90 Bet365 [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344 |
Nadal(-7) - [color:"brown"] Stepanek(+7) [/color]
Siedmiogemowy handicap jaki zafundował na [color:"blue"]Bet365 [/color] w tym meczu gram bez wiekszego namysłu. Zakładając nawet łatwe zwycięstwo Nadala przypuszczam iż nie będzie się on wysilał wystarczy że po razie przełamie Radka w każdy secie i spokojnie kontrolując wynik wygra 6-3 6-4.Mając na uwadze jutrzejszy finał Nadal z pewnością nie będzie się przemęczał i za wszelką cenę próbował rozbić Stepanka,biegając do każdej piłki.
[/color]
[color:"brown"] Stepanek(+7) 1.90 Bet365 [/color] Masz rację tym bardziej, że po tym meczu gra dzisiaj jeszcze wraz z Feliciano Lopezem meczyk w deblu, i dla mnie ten handi na Radka wyadaje się dośc kuszący. Ja dzisiaj gram trzeci dzień z rzędu dubelka Nadal&JCF Nadal-Radek Stepanek 1 set 1 @ 1.21 Rafa obecnie prezentuje chyba najlepszy tenis wśród wszystkich tenisistów i myslę, że jeżeli utrzyma to do French Open może tam wygrać.Radek w tym turnieju solidny, ale z Nadalem na dzień dzisiejszy chyba nikt nie ma szans na ziemi(to moje zdanie)on przechodzi ten turniej gładziutko serwując pewnie i przełamując swoich rywali przynajmniej 3-4 razy w meczu JCF-Davydenko 1 @ 1,46Mikałaj:zaskoczył mnie swoją postawą w Barcelonie do tej pory chodziaż był bliski odpadnięcie z Tomkiem Johanssonem ale udało mu się odrobić breaka w 3 secie i wygrał ten emcz w tb.JCF poza pierwszą rundą i meczę z Gaudio nie miał większych problemów i aktualnie jest chyba drugim "ziemiarzem" po Nadalu o ile nie zacznie znowu kombnowć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> przyznam szczerze, że przez ostatni czas czułem nie chcę do tego gracza bo straciłem na nim sporo ale przez ostatnie turnieju odzyskał moje zaufanie tutaj grałem na niego już 3 razy i 3 razy mnie nie zawiódł więc czemu mam dalej na niego nie stawiać, tym bardziej, że rywal nie z najwyższej półki a kurs 1,46 kuszący Dokładam do tego Arkę Gdynie i wyszedło niezłe Ako 2,3 i gram to dzisiaj mocno kursy prof Pozdrawiam m_k_polska
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
Kursy na Ferrero sa ustawione tak jakby byl to zawodnik z roku 2003. A kazdy wie, ze tak jeszcze nie jest! Davydenko juz wiele razy pokazal, iz na ziemi grac potrafi i Mosquito musialby sie dzis wzniesc na wyzyny swoich umiejetnosci, aby wygrac ten mecz. Mecz, moim zdaniem, bardziej wyrownany niz to pokazuja kursy... Dlatego warto zagrac na Nikolaya - @3.2 Nordicbet lub Centrebet, mozna zaczekac na live (Betfair) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Moim zdaniem, biorac rowniez pod uwage fakt, ze turniej rozgrywany jest w Hiszpanii szanse rozkladaja sie mniej wiecej 70%-30% na korzysc Juana. Takze IMO @3,2 nie jest oplacalne, ale juz @3,5 w betswwts.com jak najbardziej... Co do drugiego polfinalu, to gralbym Radka gdybym gdzies zlapal kurs w okolicach 13, ale najwyzszy jaki byl dostepny to @12 wiec no bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 207 |
Co do drugiego polfinalu, to gralbym Radka gdybym gdzies zlapal kurs w okolicach 13, ale najwyzszy jaki byl dostepny to @12 wiec no bet Dokładnie mam takie same zdanie na temat kursów ustawionych w tym meczu jak Lokus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, ...i zgadzam sie z nim zupełnie za 13 tak, ale za @ 12 ryzyko nie adekwatne do zysku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdr.E.Cayce
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
Nadal(-7) - [color:"brown"] Stepanek(+7) [/color]
Siedmiogemowy handicap jaki zafundował na [color:"blue"]Bet365 [/color] w tym meczu gram bez wiekszego namysłu. Zakładając nawet łatwe zwycięstwo Nadala przypuszczam iż nie będzie się on wysilał wystarczy że po razie przełamie Radka w każdy secie i spokojnie kontrolując wynik wygra 6-3 6-4.Mając na uwadze jutrzejszy finał Nadal z pewnością nie będzie się przemęczał i za wszelką cenę próbował rozbić Stepanka,biegając do każdej piłki.
[/color]
[color:"brown"] Stepanek(+7) 1.90 Bet365 [/color] [color:"brown"] Nadal - Stepanek 7-5 6-2 [/color] [color:"blue"] No i Radek zrobił to co do niego należało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />[/color] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,344 |
Rafael Nadal-Juan Carlos Ferrero 1
Ferrer On Nadal: I don't think I'm the favorite. He's playing really well and winning a lot of tournaments, I've been playing good lately but I don't think I'm the favorite
Nadal On Ferrero: It will be a very difficult match, he is one of the best players on clay and has been playing very good lately, but I hope I can keep my focus and win
Jutro finał i cóż ja biedny mam postawić w pojedynku dwóch tenissistów dzięki, którym przez ostatnie 3 dni znacznie zwiększyłem objętość mego portfela?? Ja mimo wszystko gram mojego ulubieńca Rafe(co widać po moim Avatarze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
Wyniki obu na tym turnieju [color:"green"] Rafa Nadal [/color] 6-0 6-2 Muller 0 break, 4 break points 6-2 3-0 ret.Calleri 0 break,0 break points 7-5 6-2 Stepanek 0 break,0 break points
[color:"green"]JC Ferrero [/color] 6-3 3-6 7-5 Montanes 3 break,11 break points 6-4 6-4 Lopez 0 break,5 break points 6-4 4-6 6-3 Gaudio 3 break,18 break points 7-6(1) 6-1 Davydenko 1 break, 5 break points Legenda:break-ile razy został przełamany w meczu, break points- ile dał szans na przełamanie przeciwnikowi
Przytoczyłem wyniki oraz breaki i szanse na breaki, wiem, że na ziemi serwis nie znaczy tyle samo co na szybszych nawierzchniach, ale myslę, że jest to również istotna rzecz. Dla mnie jeżeli Rafa będzie dostawał tyle szans od JCF na breaki to on je wykorzysta bezlitośnie,tym bardziej, że dzisiaj drugi serwis JCF słabo funkcjonował i przegrywał po nim sporo piłek, do tej pory JCF został przełamywany w każdym meczu a szanse na przłamanie Rafy miał tylko Muller.Wydaje mi się również, że forma i umiejętności Nadala są w chwili obecnej wyższe niż Juana. Są dwa czynniki, które dają mały znak zapytania przed postawieniem na Rafę tzn.Rafa gra w tym turnieju również w deblu i jak każdy pewnie wie zagra w nim wraz z Lopezem w jutrzejszym finale, ale w grze podwójnej zawodnik nie męczysię tak jak w pojedyńczej, drugi czynnik to ambicja Juana po ostatniej porażce w Valenci 6-2 6-1 gdzie Nadal zniszczył JCF, Nadal ząś będzie chciał pokazać, że ten wynik nie był przypadkowy. Jeszcze nie wiem jakie kursy wystawią bukowie naziemni bo Nadala w BAW-ie po kursie 1.25 nie biorę, zastanawiam się jeszcze nad zagraniem na dokładny wynik, kusi mnie 3-1 lub 3-0 i skłaniałbym się ku tem drugiemu typowi a kurs w BAW oscyluje w okolicach 2. To tyle na temat tego meczu w sumie nie napisałem nic konkretnego tylko moje przmyslenie do których każdy ma prawo, do typu na Nadala dodatkowo przekonuje mnie moja intuicja, która mówi mi, że Rafa szybko rozprawi się z JC Ferrero Pozdrawiam m_k_polska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
JA TEZ GRAM NA NADALA I NA DEBEL PAES/ZIMON
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
[color:"brown"] Nadal(-6) - Ferrero(+6) [/color]
Nie wiem czym buki się sugerują w taki sposób rozkładając szanse obydwu tenisistów??Z pewnością biorą pod uwagę mecz z 1 rundy turnieju w Valenci,ja osobiście jestem przekonany że Ferrero wysiągnął wnioski i powtórki z Valenci nie będzie.Spodziewam się walki i zwycięstwa Juana po zaciętym meczu.Dlatego handicap +6 na Ferrero jest według mnie opłacalny nawet mając na uwadze że mecz ten będzie rozgrywany w do 3 wygranych setów,jednakże stawka nie będzie wygórowana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
[color:"brown"] Ferrero(+6) Bet365 2.10 [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
No i doszlismy do finału - zgodnie z moimi wcześniejszymi zapowiedziami - dziś arcyspektakl i zniesienie dominacji młodziutkiego Nadala. Mój typ JC Ferrero - 3.70 (Uni)stawka 20/10 /dosyś duża jak dla mnie/ - do wygrania 74/10 Dla orientacji /3.25/ (EXP) i /3.09/ BaW. Pozdrawiam KRAJAN
PS. ew. pozostają kontry na livie w BaW
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
ja mimo wszystko gram na nadala w singlu i na jego porazke w deblu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Paes/Zimonjic - Lopez/NAdal 1 1.75 5dimes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
kurde co to za buk u mnie w profie tylko 1.55
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Ja dzisiaj gram Ferrero po kursie 3,3 w betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ten buk ocipiał dawać taki kurs na ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co do Nadala to ile można grać na takim poziomie i z takim poświęceniem. Ivan też grał aż wreszcie się skończył i dzisiaj to samo będzie z Nadalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ferrero nie odpusci za Chiny zwycięstwa w Barcelonie, jego serwis coraz bardziej mocniejszy. Chyba Juan powraca do formy z przed kilku lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,596 |
Nadal - Ferrero 1, 1.28
Tutaj bez komentarza.
Oraz po mniejszej stawce:
Nadal - Ferrero (3:0) 2.9
Strasznie duzy kurs, spodziewalam sie 2.1-2.2 maksymalnie. Z obecna forma Nadal spokojnie jest w stanie ograc Juana do zera. Z Coria stracil jednego seta po slabym poczatku, pozniej poszlo do zera ale watpie aby stac bylo Ferrero na taki wyczyn. Moze mu sie jednego seta ugrac uda, kto wie ale za 2.9 sobie lekko zaryzykuje.
Do tego srednia stawka:
Paes/Zimonjic - Lopez/Nadal 1, 1.5
Rafi bedzie zmeczony nie tylko po finale ale po calych 2 tygodniach gdzie non stop gral, za to Lopez ostatnio slaby, przegrywa single. Paesy w swietnej formie, cos czuje, ze moge wygrac French Open.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507 |
Ja dzisiaj gram Ferrero po kursie 3,3 w betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ten buk ocipiał dawać taki kurs na ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> A co do Nadala to ile można grać na takim poziomie i z takim poświęceniem. Ivan też grał aż wreszcie się skończył i dzisiaj to samo będzie z Nadalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ferrero nie odpusci za Chiny zwycięstwa w Barcelonie, jego serwis coraz bardziej mocniejszy. Chyba Juan powraca do formy z przed kilku lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dokladnie zagram dla samego kursu bez analizy ... Nadal to nie maszyna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,439 |
Ja dzisiaj gram Ferrero po kursie 3,3 w betandwin <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ten buk ocipiał dawać taki kurs na ten mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wiem czy ocipial, wziales chyba najnizszy kurs w sieci... Pinnacle ma 4.12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Z innych ciekawych mozliwosci: Nadal -4.5 gemy 5Dimes @1.74, u innych -5.5 lub nawet -6.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|